» »

Migracije čez Slovenijo in okolica etc

Migracije čez Slovenijo in okolica etc

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3

sivistol ::

madžarska se tud več ne heca ,
ma kdo zemljevid kje nameravajo dodatno zgradit drugo ograjo ?

http://www.independent.co.uk/news/world...

kake so kej novice z slovenske strani?
baje se nova sezona začela
http://www.tednik.si/crna-kronika/4689-...

izpoved vojakinje
http://www.publishwall.si/aktualno/post...


očitno bodo vzhodne ( slovani ) države reševale zahodne, kot vedno
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864
  • zaklenil: Mavrik ()

Mavrik ::

Vse prisotne opozarjam na minimalni novo zahtevan v teh temah. Sovražni govor, hujskanje in napadanje drugih bo pomenilo takojšenj zaklep in potalane nazive.
The truth is rarely pure and never simple.

krneki0001 ::

Jaz se strinjam, da beguncem pomagamo, migrante pa po podrobnem preverjanju na meji zavrnemo. Še raje bi pa videl, da bi beguncem pomagali kar v njihovih domačih državah in da nimajo niti možnosti do sem priti.

Zgodovina sprememb…

maco-maco ::

Kaj?

janezvalva ::

sivistol je izjavil:

madžarska se tud več ne heca ,
ma kdo zemljevid kje nameravajo dodatno zgradit drugo ograjo ?

http://www.independent.co.uk/news/world...

kake so kej novice z slovenske strani?
baje se nova sezona začela
http://www.tednik.si/crna-kronika/4689-...

izpoved vojakinje
http://www.publishwall.si/aktualno/post...


očitno bodo vzhodne ( slovani ) države reševale zahodne, kot vedno



to so članki iz leta 2015
a mate k4j bolj azurnega?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

PaX_MaN ::

sivistol je izjavil:

madžarska se tud več ne heca ,
ma kdo zemljevid kje nameravajo dodatno zgradit drugo ograjo ?

Kdor ga objavi stori kaznivo dejanje izdaje tajnih podatkov.

sivistol je izjavil:

http://www.independent.co.uk/news/world...

Pravilno, krščanska identiteta je temelj evropske narodne biti in tako mora ostati.
Končno se nekdo vsaj enkrat zgleduje po nas; še EK pravi, da ne bo ukrepala, kar pomeni, da smo na pravi poti.
Cerar bo še daleč prišel!

sivistol je izjavil:

kake so kej novice z slovenske strani?
baje se nova sezona začela

Zato pa vlada že razmišlja da bo uvedla izredne razmere.
Tako in tako bi jih mogla že takrat ko so naredil tisti t.i. "humanitarni" koridor, ki je seveda nezakonit:
Po mnenju Vrhovnega sodišča je mogoče sklepati, da ravnanja državnih organov v okoliščinah množičnega potovanja migrantov preko ozemlja držav članic ni mogoče razumeti kot "avtoriziranje" prehoda državne meje, ki bi lahko vplivalo na uporabo merila iz člena 13(1) Uredbe št. 604/2013.

Milijon ilegalnih prehodov meje v manj kot dveh mesecih?
Definicija izrednih razmer!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Scaramouche ::

Mislim da EU mora imeti navodila za vsako državo posebno in se zakon mora spremeniti!

Upoštevati pa treba

1 Število ljudi v državi, določen procent se ne sme preseči, ne more recimo vsak sprejeti 100000 beguncev ker to za malo državo pomeni prevelik demografski presežek.

2 BDP države!

3 Potrebe po kadrih, če so se jih zapolni..če ni se zavrne

4 Zmožnost takojšne socialne in zdravstvene oskrbe(ni vsaka država Nemčija)

dice7 ::

Saj je bilo ze vse doloceno, pa je zacel slovenec zganjati rompompom, ker mora sprejeti cirka 0.03% ljudi glede na celotni delez prebivalstva, mislec da bodo ti ljudje do konca zivljenja ziveli v hotelu s 5 zvezdicami

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Scaramouche ::

dice7 je izjavil:

Saj je bilo ze vse doloceno, pa je zacel slovenec zganjati rompompom, ker mora sprejeti cirka 0.03% ljudi glede na celotni delez prebivalstva, mislec da bodo ti ljudje do konca zivljenja ziveli v hotelu s 5 zvezdicami


ja ampak to je samo na današnjo migracijo, kaj pa čez eno leto..
In potem...

Dejstvo je da se to ne bo nehalo in bodo valovi migracij(vojne,iskanje služb, raje bodo bežali kot začeli graditi in loviti velik zaostanek za naprednimi civilizacijami), sprejemaj samo par tisoč ljudi letno in za 20 let imajo več otrok ko avtohtoni...

Mr.B ::

Scaramouche je izjavil:

Mislim da EU mora imeti navodila za vsako državo posebno in se zakon mora spremeniti!

Upoštevati pa treba

1 Število ljudi v državi, določen procent se ne sme preseči, ne more recimo vsak sprejeti 100000 beguncev ker to za malo državo pomeni prevelik demografski presežek.

2 BDP države!

3 Potrebe po kadrih, če so se jih zapolni..če ni se zavrne

4 Zmožnost takojšne socialne in zdravstvene oskrbe(ni vsaka država Nemčija)

Kaj ko bi naredil to za študijo Poljske. Oni so izredno Krščanski in imajo definiran BDP na begunca/migranta.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

SimplyMiha ::

dice7 je izjavil:

Saj je bilo ze vse doloceno, pa je zacel slovenec zganjati rompompom, ker mora sprejeti cirka 0.03% ljudi glede na celotni delez prebivalstva, mislec da bodo ti ljudje do konca zivljenja ziveli v hotelu s 5 zvezdicami

Doslej smo za teh nekaj ducat beguncev pognali 3 milijone evrov. Dražje kot hotel s petimi zvezdami!

Zgodovina sprememb…

dice7 ::

Zakaj se ne jezis zaradi gradnje ograje, ki je imela primerljivo ceno? In nobenega ucinka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

SimplyMiha ::

nobenega ucinka


Študijo si seveda naredil? Daj link.

Scaramouche ::

dice7 je izjavil:

Zakaj se ne jezis zaradi gradnje ograje, ki je imela primerljivo ceno? In nobenega ucinka


0.03 je 60000 ljudi, zračunaj koliko je to zdravstva, gradnja novih stanovanj, sociale ki je veliko večja kot za avtohtone ker oni so prišli sem ker ne mislijo delati!

In ti bi se šel primerjave delati z žico?

dice7 ::

Scaramouche je izjavil:

0.03 je 60000 ljudi
Zgleda sem se zmotil pri izracunu. Prava cifra je 0.0003% ali 600 ljudi, kolikor bi se naj nazadnje omenjalo v medijih

Scaramouche je izjavil:

zračunaj koliko je to zdravstva, gradnja novih stanovanj
koliko pa je to zdravstva? v sloveniji je prazno vsako peto stanovanje.

Scaramouche je izjavil:

sociale ki je veliko večja kot za avtohtone ker oni so prišli sem ker ne mislijo delati!
dobre nebuloze

Scaramouche je izjavil:

In ti bi se šel primerjave delati z žico?
kaj, naenkrat te stran vrzen denar ne boli vec?

SimplyMiha je izjavil:

nobenega ucinka


Študijo si seveda naredil? Daj link.
S pomanjkanjem dokazov racionaliziras potrato denarja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

SimplyMiha ::

Ti trdiš nekaj, daj podatke. Drugače je samo gostilniško natolcevanje.

Zgodovina sprememb…

crniangeo ::

Čefurji raus!

Oh, wait, wrong thread.

Zanimivo se mi zdi, da so Madžari veliko bolj obveščeni o vsem, in takoj naredijo vse potrebno za preprečitev. Mi recimo plavamo na neki brezidejni strugi in čakamo na navodila iz Bruslja.

Naši so se na začetku smejali madžarom, Evropa se je zgražala nad Obranom, sedaj pa vidijo, da je po eni strani imel prav. Če je vse res in da so se Madžari še bolj opremili, potem zna bit letos kar hudo kar se tiče migracij. Konec, koncev, topleje bo, ljudje se bojo lažje migrirali.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Scaramouche ::

600 ljudi, kolikor bi se naj nazadnje omenjalo v medijih


to je recimo 300 stanovanj, zračunaj, potem pa seveda letno, ker bodo še prihajali!


v sloveniji je prazno vsako peto stanovanje.

tudi če je, ne smemš vsiljevati drugim ki imajo stanovanje da morajo not naseliti ljudi, kaj je naslednje, da če imaš prosto sobo, moraš tudi?


dobre nebuloze


Že v Sloveniji imamo 150000 nezaposlenih, večina dobrega kadra beži v slovenijo, te tvoji kvantni fiziki so pa vsi usposobljeni seveda..
nebuloze pa to...

dice7 ::

SimplyMiha je izjavil:

Ti trdiš nekaj, daj podatke. Drugače je samo gostilniško natolcevanje.
ograja proizvaja nepopravljivo skodo 24 ur na dan
http://www.24ur.com/novice/slovenija/st...

Scaramouche je izjavil:

v sloveniji je prazno vsako peto stanovanje.

tudi če je, ne smemš vsiljevati drugim ki imajo stanovanje da morajo not naseliti ljudi, kaj je naslednje, da če imaš prosto sobo, moraš tudi?
ne, ampak se placa najemnina

Scaramouche je izjavil:

Že v Sloveniji imamo 150000 nezaposlenih
Toliko brezposelnih je bilo tudi, ko si se v plenice sral in je vendarle ratalo tebi in tvojim kolegom si najti sluzbo. Pa napihnil si stevilko za 30%

Scaramouche je izjavil:

večina dobrega kadra beži v slovenijo, te tvoji kvantni fiziki so pa vsi usposobljeni seveda..
nebuloze pa to...
Dober kader bezi, ker nismo (dovolj) razvojno usmerjeni (tudi tiste snezinke iz FDVja)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Scaramouche ::

ne, ampak se placa najemnina

tudi to ne smeš, če jaz kupim flat je moj, za to sem dal denar, očitno si ekstemen levičar in ne razumeš pomen svojine.
V Ameriki je to dobro definirano, pri nas smo komaj ven prišli iz socializma in še vedno levičarji trobite da je vse vaše, in v vašem imenu lahko od drugih težko prigarano svojino tudi oddate.


Toliko brezposelnih je bilo tudi, ko si se v plenice sral in je vendarle ratalo tebi in tvojim kolegom si najti sluzbo. Pa napihnil si stevilko za 30%


ni res, veliko ljudi sumi številko nad 120000 in to je zaradi tega ker zavod briše veliko ljudi ven, dosti jih pobegne v tujino delati...



Dober kader bezi, ker nismo (dovolj) razvojno usmerjeni ampak samo proizvodno

res je in če imaš preko 100000 tisoč nezaposlenih bi prvo moral svojim službe rihtat, ne pa tem ki spoloh niso Slovenci!

Že to je velik zalogaj, ti pa bi tem številkam dodajal ljudi ki večinoma znajo samo fizična dela....

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

dice7 ::

Scaramouche je izjavil:

tudi to ne smeš, če jaz kupim flat je moj, za to sem dal denar, očitno si ekstemen levičar in ne razumeš pomen svojine. V Ameriki je to dobro definirano, pri nas smo komaj ven prišli iz socializma in še vedno levičarji trobite da je vse vaše, in v vašem imenu lahko od drugih težko prigarano svojino tudi oddate.
ne skrbi, tudi v ameriki obstajajo lastniki in podnajemniki; in zacuda tudi oni med seboj placujejo najemnine


Scaramouche je izjavil:

ni res, veliko ljudi sumi številko nad 120000 in to je zaradi tega ker zavod briše veliko ljudi ven, dosti jih pobegne v tujino delati...
alternativna dejstva torej?


Scaramouche je izjavil:

Že to je velik zalogaj, ti pa bi tem številkam dodajal ljudi ki večinoma znajo samo fizična dela....
kako je pa tebi ratalo priti od fizicnega radnika do doktorja znanosti?

NikolormousB ::

res je in če imaš preko 100000 tisoč nezaposlenih bi prvo moral svojim službe rihtat, ne pa tem ki spoloh niso Slovenci!


Zakaj?

mlamat ::

Zato ker so sodržavljani dosedaj plačevali davke v skupno blagajno.

Scaramouche ::

ne skrbi, tudi v ameriki obstajajo lastniki in podnajemniki; in zacuda tudi oni med seboj placujejo najemnine



to je res samo tam oddajo tisti ki hočejo tisti ki imajo več stanovanj jim ni potrebno oddati!

alternativna dejstva torej?

No pa greva po trenutnih, sto tisoč...
Torej imaš toliko brezposelnih, koncentriraš se pa na tiste ki sploh še niso v državi in primarno skrbiš za njih, še več, njim boš zgradil stanovanja, našim pa ne, oni dobijo takoj službe, naši pa ne?


kako je pa tebi ratalo priti od fizicnega radnika do doktorja znanosti?


Ne to je vam ratalo, za vas levičarje so oni vsi doktorji in kvantni fiziki, vsi so takoj sposobni pridt iz peska in delatv python,c++ in java...operacije telesa in dela v visokotehnoloških oddelkih...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

dice7 ::

Scaramouche je izjavil:

to je res samo tam oddajo tisti ki hočejo tisti ki imajo več stanovanj jim ni potrebno oddati!
to ma zoki cez https://dnevnik.si/1042732314/lokalno/l...

Scaramouche je izjavil:

Torej imaš toliko brezposelnih, koncentriraš se pa na tiste ki sploh še niso v državi in primarno skrbiš za njih, še več, njim boš zgradil stanovanja, našim pa ne, oni dobijo takoj službe, naši pa ne?
tisti, ki so ze celo zivljenje v drzavi so v tem casu postali tako veliko davcno breme, da bi morali delati brezplacno vsaj 5 let, da bi povrnili puf drzavi

Scaramouche ::

to je res samo tam oddajo tisti ki hočejo tisti ki imajo več stanovanj jim ni potrebno oddati!



ja ampak to so začasne nastanitve, to je za tiste ki gredo naprej, to niso stanovanja..
In spet smo pri tem da bi morali za njih graditi, za nas pa ne...

tisti, ki so ze celo zivljenje v drzavi so v tem casu postali tako veliko davcno breme, da bi morali delati brezplacno vsaj 5 let, da bi povrnili puf drzavi

Ogromno zelo sposobnega kadra beži iz Slovenije ker ne morejo dobiti službe ne samo tisti ki niso sposobni dobre službe dobit.

Spet ovinkariš, dejstvo je da je nepotizem v tej državi primarna zasluga za dobiti delo.
Ne moreš pa spet v svojem imenu kaznovati ljudi da zastonj delajo to ni vaš levičarski gulag. Mi smo pravna država in bi radi da taki ostanemo.

Če pa hočeš živeti v državi ki kaznuje ljudi z gulagom probaj odditi v Rusijo ali pa Kitajsko kjer so podobne kazni za veliko manjše stvari...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

Unknown_001 ::

Zakaj nismo kot poljaki... kurwa Mać!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

next3steps ::

crniangeo je izjavil:

Čefurji raus!

Oh, wait, wrong thread.

Zanimivo se mi zdi, da so Madžari veliko bolj obveščeni o vsem, in takoj naredijo vse potrebno za preprečitev. Mi recimo plavamo na neki brezidejni strugi in čakamo na navodila iz Bruslja.

Naši so se na začetku smejali madžarom, Evropa se je zgražala nad Obranom, sedaj pa vidijo, da je po eni strani imel prav. Če je vse res in da so se Madžari še bolj opremili, potem zna bit letos kar hudo kar se tiče migracij. Konec, koncev, topleje bo, ljudje se bojo lažje migrirali.

Mađari imajo nacista, pardon, nacionalista na čelu države. Mi ga nimamo.

NikolormousB ::

mlamat je izjavil:

Zato ker so sodržavljani dosedaj plačevali davke v skupno blagajno.


Ne nujno. Nekateri so celo življenje iz skupne blagajne prejemali. A tiste uvrstimo v isto kategorijo kot neslovence?

next3steps ::

Kako lahko iz blagajne samo prejemaš? Popolnoma nemogoče za državljana naše države.

NikolormousB ::

Ni nemogoče. Otroci običajno ne plačujejo davkov, dobijo pa precej bonusov, ki se financirajo z mojim denarjem.

Pa tudi nekdo, ki že celo življenje prejema socialno podporo ima negativno bilanco. Čeprav tehnično gledano plačuje davke skozi DDV in trošarine, v blagajno ne prispeva ničesar, je tako? Tisti DDV plača z denarjem, ki ga dobi iz skupne blagajne.

Machete ::

Pejte raj kej delat koristnega, ne pa brat demokracijo in facebook skupine, kako smo ogroženi. In kar naenkrat ne boste imeli časa, da vas kdorkoli ogroža. Horde posiljevalcev bodo izginile iz vaše domišljije, sosedova Ifigenija pa bo še vedno nosila zgolj slovensko ruto in kitajske krokse. Če pa se bojite za svoje delovno mesto na račun migrantov pa sam facepalm.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dice7 ::

Scaramouche je izjavil:

ja ampak to so začasne nastanitve, to je za tiste ki gredo naprej, to niso stanovanja..
Seveda, toliko da si opomorejo in zacnejo ziveti normalno zivljenje

Scaramouche je izjavil:

In spet smo pri tem da bi morali za njih graditi, za nas pa ne...
Zakaj graditi, ce je v sloveniji praznih vec kot 174.000 stanovanj. s tem, ko ljudje ne zelijo oddati stanovanj zaradi arbitrarnih razlogov, kot so npr kraj rojstva, pljuvajo v lastno skledo, kajti to naposled pomeni, da mora drzava poskrbeti za te ljudi. In ta problem se vlece ze nekaj let

Scaramouche je izjavil:

Spet ovinkariš, dejstvo je da je nepotizem v tej državi primarna zasluga za dobiti delo.
Pojdi izven javnega sektorja

Scaramouche je izjavil:

Ne moreš pa spet v svojem imenu kaznovati ljudi da zastonj delajo to ni vaš levičarski gulag.
Davkarski gulagi ti omogocajo visok standard zivljenja

Scaramouche je izjavil:

Mi smo pravna država in bi radi da taki ostanemo.
Mi se trudimo biti pravna drzava, z diskriminacijo tega ne dosegas

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

juroz ::

NikolormousB je izjavil:

Ni nemogoče. Otroci običajno ne plačujejo davkov, dobijo pa precej bonusov, ki se financirajo z mojim denarjem.

Pa tudi nekdo, ki že celo življenje prejema socialno podporo ima negativno bilanco. Čeprav tehnično gledano plačuje davke skozi DDV in trošarine, v blagajno ne prispeva ničesar, je tako? Tisti DDV plača z denarjem, ki ga dobi iz skupne blagajne.


Govoriš ter IZPOSTAVLJAŠ take procente ljudi kot bi "mi" teoretično dobili hardcore isis fajterjev v državo. Ampak takoj boš pa tulil ko se tiste procente na drugi strani izpostavljala, ane?

pa še ena, pobrana iz enega drugega foruma.

"Niso brez razloga Viole na enem koncu stadiona, Green Dragonsi pa na drugem. Pa ograja vmes. In ni problema.

Bi pa hitro ratal problem, če bi Dragonsi prišli k Violam, ker imajo Viole zastonj pivo, ki se financira iz članarin viol, in bi ga tudi dragonsi hoteli zastonj pit. Pa seveda se hočejo tam tudi dret proti Mariboru. A so jim Dragonsi dolžni dat pivo in sedeže? A je tako, da je stadion od vseh, pa je vsak lahko kjer hoče ali ni tako?

Al je boljše, da so Viole na eni strani, Dragonsi pa na drugi strani stadiona? A je to že šovinizem? "

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

dice7 ::

juroz je izjavil:

"Niso brez razloga Viole na enem koncu stadiona, Green Dragonsi pa na drugem. Pa ograja vmes. In ni problema.

Bi pa hitro ratal problem, če bi Dragonsi prišli k Violam, ker imajo Viole zastonj pivo, ki se financira iz članarin viol, in bi ga tudi dragonsi hoteli zastonj pit. Pa seveda se hočejo tam tudi dret proti Mariboru. A so jim Dragonsi dolžni dat pivo in sedeže? A je tako, da je stadion od vseh, pa je vsak lahko kjer hoče ali ni tako?

Al je boljše, da so Viole na eni strani, Dragonsi pa na drugi strani stadiona? A je to že šovinizem? "

Problem bi bil, ce bi bili na enem koncu ljubljancani, na drugem mariborcani, vmes pa ograja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

NikolormousB ::

Govoriš ter IZPOSTAVLJAŠ take procente ljudi kot bi "mi" teoretično dobili hardcore isis fajterjev v državo. Ampak takoj boš pa tulil ko se tiste procente na drugi strani izpostavljala, ane?


Ne razumem, kakšno vezo imajo procenti in isis fajterji? Samo zanima me, ali bomo Slovence, ki iz blagajne prejmejo več kot vanjo vplačajo izgnali iz države.

Master_Yoda ::

Mene zanima kaksen nacrt imajo ce bo spet val taksen kot je bil. Kako bodo dejansko ob taksni kolicini ljudi jih dovolj hitro in dobro preverili. Jih bodo par sto tisoc namestili po sloveniji za pol leta da preverijo ce so upraviceni do azila ali ne ? Kdo bo to placal ?

Kdo si zeli v duhu, kot je bil pri prejsnjem valu migracij braniti mejo ? Par 1000 policistov na nekaj mejnih prehodih proti par 10000 migrantov (ki dobijo vec hrane kot policisti). Ko pa zacnejo pritiskati na policiste in morajo ti uporabiti solzilec pa se folk zgraza v medijih.

Zakaj graditi, ce je v sloveniji praznih vec kot 174.000 stanovanj. s tem, ko ljudje ne zelijo oddati stanovanj zaradi arbitrarnih razlogov, kot so npr kraj rojstva, pljuvajo v lastno skledo, kajti to naposled pomeni, da mora drzava poskrbeti za te ljudi. In ta problem se vlece ze nekaj let


Zakaj niso lastnikov teh stanovanj prisilili v prodajo/najem z neprofitno najemnino mladim v sloveniji, ki v veliki vecini se vedno zivijo pri starsih zaradi oderuskih cen in najemnin? Za migrante bi drzava poskrbela za svoje mlade drzavljane pa ne?

NikolormousB ::

Najemnine v Sloveniji pa res niso oderuške. Razmerje med ceno nepremičnine in najemnino je pri nas izjemno visoko.

zaimer ::

LOL, naslov teme je zgrešen.

Trenutno se gradi integracijske centre, nihče več, oziroma niti ni govoril o temu da se bojo ti ljudje kadarkoli vrnili nazaj v svoje kraje.

Ravno sedaj je afera na obali, ker so ljudje nenadoma izvedeli da bojo dobili integracijski center sredi svojega kraja. Menda je bilo objavljeno na oglasni deski na občini v kleti napisano s pisavo 1,5 comic sansa. Smo ja v demokraciji, samo če na glasovanju ni bil nihče proti, niti ni bil tam, potem seveda si za.

Kakšne bojo posledice za Evropo? Verjetno iste kot še v čisto vsakem zgodovinskem primeru v obstoju te naše galaksije :D

Tista s stanovanji je pa tudi smešna, da jih je preveč? No ja, potem pa naj se spusti cene in v našem bloku nebo več treba bivati trem generacijam v dvosobnem stanovanju hkrati. Ne nihče nima kredita za avto, problem je le preživljanje s penzionom prisluženim v zlatem času komunizma. Še posebej po temu ko je treba plačati sanacijo stavbe zgrajene v tej idilični politični ideologiji. Pa ja, treba je skrbeti za stare, niso to nek priviligiran razred ki bi dobil iz državnega žepa plačan dom. Bom moral mamo prašat zakaj ni med vojno zbežala v tujino. Bi sedaj tudi jaz lahko živel na veliki nogi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

dice7 ::

Master_Yoda je izjavil:

Zakaj niso lastnikov teh stanovanj prisilili v prodajo/najem z neprofitno najemnino mladim v sloveniji, ki v veliki vecini se vedno zivijo pri starsih zaradi oderuskih cen in najemnin?
Ocitno se nismo zalaufali gulagov

Master_Yoda je izjavil:

Za migrante bi drzava poskrbela za svoje mlade drzavljane pa ne?

Drzava in obcine dodeljujejo subvencije za mlade druzine, nekatere celo do 80% najemnine neprofitnega stanovanja.

krneki0001 ::

dice7 je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Zakaj niso lastnikov teh stanovanj prisilili v prodajo/najem z neprofitno najemnino mladim v sloveniji, ki v veliki vecini se vedno zivijo pri starsih zaradi oderuskih cen in najemnin?
Ocitno se nismo zalaufali gulagov

Master_Yoda je izjavil:

Za migrante bi drzava poskrbela za svoje mlade drzavljane pa ne?

Drzava in obcine dodeljujejo subvencije za mlade druzine, nekatere celo do 80% najemnine neprofitnega stanovanja.


In potem dobi štiričlanska družina enosobno kletno stanovanje, v katerem je plesni za izvoz za 110 evrov najemnine na mesec, oba otroka sta pa 3 tedne v mesecu bolana in imata kronični bronhitis,... En migrant pa elegantno enosobno stanovanje zraven ledina centra zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

zaimer ::

dice7 je izjavil:

Drzava in obcine dodeljujejo subvencije za mlade druzine, nekatere celo do 80% najemnine neprofitnega stanovanja.


Tipična izjava priviligiranca. Teh neprofitnih stanovanj je za mišji k*rac. Seveda se tebi niti ne sanja kakšno je realno stanje. V življenju ti je bilo z rožicami postlano, oči pa mami častita vse, si ne more prestavljat da je marsikdo lahko v drugačni situaciji.

sivistol ::

dice7 je izjavil:

Saj je bilo ze vse doloceno, pa je zacel slovenec zganjati rompompom, ker mora sprejeti cirka 0.03% ljudi glede na celotni delez prebivalstva, mislec da bodo ti ljudje do konca zivljenja ziveli v hotelu s 5 zvezdicami


še za svoje nimamo pa bi še vi neke prdece zraven, mrš
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

Zagor_tenay ::

sivistol je izjavil:

madžarska se tud več ne heca ,
ma kdo zemljevid kje nameravajo dodatno zgradit drugo ograjo ?


dodatno ograjo bodo Madžari zgradili povsod tam kjer imajo že prvo ograjo. To pa je celotna mejna črta med Srbijo in Madžarsko.

Slovenija pa spet nemo opazuje in potem se bomo čudili, ko bomo fasali deset tisoč migrantov na dan, kot leta 2015, s to razliko, da ne bodo mogli naprej v Avstrijo in bodo ostali pri nas.

dice7 ::

zaimer je izjavil:

Tipična izjava priviligiranca. Teh neprofitnih stanovanj je za mišji k*rac.
Malo manj kot 40 000

NikolormousB ::

In potem dobi štiričlanska družina enosobno kletno stanovanje, v katerem je plesni za izvoz za 110 evrov najemnine na mesec, oba otroka sta pa 3 tedne v mesecu bolana in imata kronični bronhitis,... En migrant pa elegantno enosobno stanovanje zraven ledina centra zastonj.


Link?

Teh neprofitnih stanovanj je za mišji k*rac.


Da ne bomo ugibali, koliko jih je.

Stanovanj, ki so bila v najemu, je bilo 55.200, kar je 8,2 % naseljenih stanovanj. V njih je prebivalo 135.200 prebivalcev v 63.600 gospodinjstvih. Med najemnimi stanovanji je bilo največ (70 %) neprofitnih najemnih stanovanj, vsako peto pa je bilo v tržnem najemu.


http://www.stat.si/StatWeb/News/Index/5...

Sicer je res, da s sistemom neprofitnih stanovanj marsikaj ni uredu. Ampak neprofitna stanovanja so samo en majhen del socialnih transferjev.

še za svoje nimamo pa bi še vi neke prdece zraven, mrš


Kdo pa so "naši"? A se mormo nujno omejit na državno mejo, se lahko raje na regijo ali celo občinske meje. Ker men grejo uni kreteni is sosednjega kraja res na živce, jaz davke plačujem zato, da lahko podpiramo njihove socialce.

Telbanc ::

Zagor_tenay je izjavil:

sivistol je izjavil:

madžarska se tud več ne heca ,
ma kdo zemljevid kje nameravajo dodatno zgradit drugo ograjo ?


dodatno ograjo bodo Madžari zgradili povsod tam kjer imajo že prvo ograjo. To pa je celotna mejna črta med Srbijo in Madžarsko.

Slovenija pa spet nemo opazuje in potem se bomo čudili, ko bomo fasali deset tisoč migrantov na dan, kot leta 2015, s to razliko, da ne bodo mogli naprej v Avstrijo in bodo ostali pri nas.


Madžari ja no, najprej jih vsi kritizirajo, pol popljuvajo, čez 2 meseca pa ravno tisti ki so to počeli, gradijo še višje ograje...

Kva nej človek še reće...recimo da Dice spet smeti temo....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

krneki0001 ::

dice7 je izjavil:

zaimer je izjavil:

Tipična izjava priviligiranca. Teh neprofitnih stanovanj je za mišji k*rac.
Malo manj kot 40 000


38.170

NikolormousB je izjavil:

In potem dobi štiričlanska družina enosobno kletno stanovanje, v katerem je plesni za izvoz za 110 evrov najemnine na mesec, oba otroka sta pa 3 tedne v mesecu bolana in imata kronični bronhitis,... En migrant pa elegantno enosobno stanovanje zraven ledina centra zastonj.


Link?


Zakaj link, sej ti lahko kr naslove napišem, pa si greš pogledat, če ne verjameš v kakem stanovanju in stanju tega stanovanja živijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

NikolormousB ::

Ne, ne verjamem.

sivistol ::

NikolormousB je izjavil:



Kdo pa so "naši"? A se mormo nujno omejit na državno mejo, se lahko raje na regijo ali celo občinske meje. Ker men grejo uni kreteni is sosednjega kraja res na živce, jaz davke plačujem zato, da lahko podpiramo njihove socialce.


a mi pa bi mogli plačevat za NEDRŽAVLJANE , japajade, un je vsah slovenc, zd če išče šiht, še gre nekako, ampak če pa ne bi pa tud mogl kaj nardit, to je pa spet gov kriva , k prevelki davki za podjatje pol pa noben noče bit tle, sam poglej , npr bevog, v slo so se "drkali " 3-4 , v avstriji pa v dveh mescih postavl polnilnico itd, sama drkarija v tej greznici, ampak kj čmo, bo treba pa res čusa volit
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene stanovanj in prepoved Airbnb-ja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14918106 (14413) MrStein
»

nov način gradnje neprofitnih stanovanj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13718719 (15460) mat xxl

Begunska kriza - priložnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8411926 (9684) Jerry000

"Madžari fašisti, drugi nacionalisti" (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9014868 (14032) blindb

Več podobnih tem