» »

colin mcrae rally 3.0

colin mcrae rally 3.0

fx19 ::

caw zanima me kako vam kaj dela novi colin 3 ne demo ampak celotna koncna igra ce jo ze kdo ima jaz jo imam in sem se kar zadovoljen z njo.

moja masina:abit kt7a, athlon 1400, 512 rama,
radeon 9500 pro 128rama, 60gb disk.
hvala by:)


//edit: temo sem prenesel v ze obstojeco temo, ki je ze bolj obsirna, za to se prosim tja obrnite, hvala//
  • spremenilo: jRk0 ()

darh ::

samo pripombica: poskusi postaviti kako ločilo v svoj post -- vejice imajo tudi druge naloge poleg ločevanja pri naštevanju, takisto pike in vprašaji...

Nočem bit pikolovski, samo sem imel res probleme razbrat kaj točno bi rad.
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

kOki_ ::

ah dvakrat preberes pa ves kva je mislu an.
drgac bi pa lahko dau mal locil...

ja men dela colin cist OK, pa mam kisto: P3 666Mhz, 256Mb SDRAM, geforce 4MX 440 64Mb, 20Gb diska. dela mi pa na 1024x768, pa vse ostalo na full :D
kOki_RULL ........ :>>>

fx19 ::

ok saj vem kako in kaj je z locili samo nisem navajen ane pa hvala vam edino locil pa tega pa res ne bom pisal nazalost pa uzivajte by:))

Fizikalko ::

Poslušaj, kOki, ne trosi neumnostI: jaz imam kišto, ki jo vidiš v podpisu in mi komajda zadovoljivo dela na tvojih nastavitvah. Torej mam počasnejšo mašino kot ti? Najbolje, da potem jaz trdim, da mam 35000 3d markov...

Zgodovina sprememb…

asPeteR ::

fx19: Ce se pa ti ne da normalno pisat; in se vsaj v enih okvirih drzat slovnice, potem bo pa bolje, da sploh nic ne pises, pa bo. :\
http://blog.stegnar.com

budi ::

Meni lepo dela na 800\600,vse stvari na ful razen draw distance mam 5.No malenkost mi šteka.

c800mhz
abit vl6
320 sdr 133 rama
gf4 Ti4200 128mb

Microsoft ::

Jst mam 1800PX+, 2*256MB DDR RAM, GF 4200 64MB, 60GB + 80GB, Epox 8K3A+, pa še neki, pa mi demo dela čist na meji, s tem, da špilam na ločljivosto 1024*xxx. Vkloplene mam pa mislm, da vse stvari, ki se pač v demotu dajo.


Tak da skor ne morm verjet, da bi na kaki GF 440MX to sploh delal tak fajn, da bi užival v špilanju te igrce.:\


by Miha

budi ::

Glih dons sm obrnu colina na very hard(bil sem tretji po skupnemu seštevku).Nism dobu čisto nič,nobenga dela,avta ali upgradea.Lahk sm gledu sam ene slikce focusa.Razočaran zelo.

DeLuX ::

Zdravo...

Lastim si Microsoftov volan: MS FF Sidewinder Wheel USB.

Problem:
Če MALENKOST zasučem volan ... recimo v desno ali levo stran, takrat avto še noče zavijat! V CMR 2 je blo vse ql. Samo za pol centimetra si premaknil volan, pa je ze polagoma zavijal. V CMR 3 pa zavije pozneje. Kako to resit?
Za primer je tukaj slikica (gif), katera prikazuje volan, pri kateri tocki avto sele zacne zavijat!

Klik za GIF

Hvala za pomoc!

LP,
DeLuX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210039 (1264) opeter
»

Colin mcrae DIRT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16117343 (8450) Klemzz
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310822 (5851) mzidy
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408517 (5696) PrimozR
»

Colin McRae Rally 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1527419 (5772) Klemenn

Več podobnih tem