» »

Colin McRae Rally 2

Colin McRae Rally 2

«
1
2 3 4

blue96 ::

Ravno vrnil sem se iz Jerovškove štavune, naložu Colin McRae Rally 2 in naštimal še ene par stvari. Moram povedati, da če mate volan, alpa tud če ne je to trenutno ena izmed najboljših iger. Če 'mate 10k hitro skocite po game.

QL STE NAREDILI CODEMASTERS.:\:\8-O
.

DrSergioDJ ::

hehe, spil itak seka, sam jest spilam s tipkovnico. Mam volan ( formula t1 al tko nekak, čisto prvi thrustmaster model, ki je bil pri nas ), ampak je pr enmu kolegu ze ene 2 leti, pa itak mam raj tipkovnico. Zdej, ko bos natreniru, ti postavlam en izziv. Australia, 5. proga, vse velja ( kakersnekoli nastavitve, katerikoli avto, vozis kjer hoces, le kod/goljufij NE smes uporabljati ), trenutni rekord cas ( to smo mi v klasu nadrkaval ) je 2:26.90 :D ce ruknes, svaka ti čast :D Ampak špil pa res seka drgač ( damn, zakaj sm prodal gf2mx, ko pa kyrota II se neki cajta ne bo, ati 4mb pa ni lih top grafa.... eh...... :( )
...

blue96 ::

okey, bom probu avstralijo. berz zamere, amopak sele jutri, ker zdejle res nimam casa na pretek.

no, ce se ti ljubi pa naredi rekord na švedski, jutri izveš mojega. grem že dirkattttttt.....:D:D:\
.

abcde7 ::

Dobr da s dal 10 kekov zano... A t zej dela volan??? Zano s dav 9990 Sit!:D:))

Freak ::

Cmr1 in cmr2 sta najboljši dirkaški igri kar jih poznam! Cmr1 sm znam pelat skor v miže:D
Zdej je na vrsti še dvojka!:D

Dalmatinc ::

DRsrgijoDJ Kyro booooooo !!

abcde7 ::

Sej res pozabu sm povedat: Jest mam comp: C333A, voodoo3 2000 agp, 64 ram...
Ko igram Colina mi kr zamrzne po pol minute pa morm restartat prosim pomagajte!!!:O

OrlyTM ::

Fantje ... ne pozabit na klasiki kot sta GP3 in NFSPU ... res odlično,

čeprav je pa vožnja v cmr2 res nekaj najbolj norega ... Codemasterji nimajo zastonj tega imena.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

DrSergioDJ ::

ma, sej vem da KYRO II bo, sam baje sele 16.5. Upam da bo takrat res prsu
...

Dalmatinc ::

bo bo nč skrbet

blue96 ::

jo, sj sem jest tud men se zdi dal 9990 sit. to naj bi se zaokrozilo na 10k. ne bom zdej tm devetke pisu, a nic ne zastopis, robo?:D:\
.

abcde7 ::

Sej jest sem hotu po tih povedat in namignt na pira*****! Sam ti itak ne zastopš... No mi boš poj pokazov tvojo originalno škatlo od Colina, al pa jo skenirej pa mi jo pošl na e-mail!:P

blue96 ::

kje naj pa skener dobim.. a nej recem tko kot rogelj da ne morem dokazat kako sem zapravu 130 k mark, ker nimam skenerja. lepo te prosm, a bos bogatas, ce dobis en foto po e*mailu?

ej, pa dej mi polsji kaksne tvoje rekorde.mail:\:\
.

abcde7 ::

Dej ti raj povej če greš na igriše? Po mi pa škatlo dol prnes pokazat!:D

Marjan ::

dejta se vidva to kje drugje zment!!:\

voodoo3 + CMR2 = totalno NIČ
(vem, verjemte)
sam sem pa meu ene driverje za v3 pa mi je se kr solidno delal.....sam ne vem kere(???)

blue96 ::

tko se zmeniva.

jaz tebi sliko ti meni skener. no pa potem jaz skener obdrzim, a prov...:D
.

abcde7 ::

Ti men isto na voodoo3 tko slab dela, 100 m prevozm pol pa zašteka! A bi lohk kšne driverje dobu? Pliss!

blue96 ::

povej naslov. ti posljem zagonsko disketo, ti jo ko prizges cmp das v disketnik in nato vpises format c:

to bo najbolje.:D:D8-)
.

abcde7 ::

Sej mam zagonsko, sam kva mi bo to pomagal.. A so driverji krivi?:\

blue96 ::

buto... z zagonsko se formatira, in nato na novo nalozi w98 ali kar koli ze hoces. da malo spucas computer.:D
.

dizel ::

DrSergioDJ: Australia stage 5 praviš.
Moj rekord je 2:25:758-)

R0K ::

a je ze kdo spilu tist k z tovorjaki dirkas (MBTR)

DrSergioDJ ::

dizel: damn, you're good. :D sej, mogoce se se da na kakih 2.24.xx spravt, sam kej dost manj pa ne. Kter avto si furu? Jest prisegam na FOCUSA pa vcasih mogoce imprezo.
...

dizel ::

DrSergioDJ: vozu sm Lancio Integrale.
Sam na splošno pa jst prisegam na Mitsubishi Lancer-ja. Najljubše pa kakopak Francija in Italija. Tarmac rulez.

tejo ::

Ej robo, kupi si nov procesor in več ram-a.

BTW: A misliš da si na ircu? Ja, ti robo.

capitanoss ::

Ni res robo probaj na več igrah če ti vedno za 1 min zašteka so krivi rami kot meni !!!!8-)
Kje ste zdaj vsi ?

blue96 ::

MENI JE NAJBOLJSI AVTO tojota corrola, ceprav ne potegne najvec. je pa kratka in zadka ne odnese v vsakem ovinku.:\
.

DrSergioDJ ::

hmm, sej ti pr nobenmu zadka ne odnese, ce zans:D ceprov men je vseen, a je kratek al dolg, ker tko k sm reku, naj avta sta mi focus ( kratek ) in impreza ( dolg ) :D integrale mi gre pa na qurac k ma zadi pogon, pa prevec zdrsava v ovinkih
...

blue96 ::

probi vzeti kaksne fajn gume za v puscavo na snegu...
bo veselica.
;((8-O
.

OrlyTM ::

DrSergioDJ, od kdaj ima pa integralka zadnji pogon ???

Drugač pa men najljubša cara ... Impreza (itak an) pa P206WRC ... (Mali strup, leti ko sneta skira)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

blue96 ::

ce podrobno gledas je impreza same than corolla. samo da je modre barve in malo daljsi (2cm, hehe)

8-)
.

tejo ::

Največ vozim kratke avtomobile. Za Italijo so najprimernejši.

DrSergioDJ ::

koker sem jest seznanjen, ma intregralka zadnji pogon, sam, ne me za besedo držat :D
...

Prjatu ::

Nisi najboljše seznanjen, integralka ima pogon na vse štiri

Evil|One ::

sm je res dobra igra. Jest mam grafično Diamond Viper v700 Riva TNT2 pa procesor PII 400 in 128 rama in mi dela tekoče na 1280*1024 in detajlih tko skor dokonca ne vse. in dela tekoče. Igre je gud. Sm ni mi pa jasn, da ko je blo tejmovanje ii ga je priredil joker. In ko je bila grafika 1280*1024 in je bil procesor P4 1.3Ghz in je štekal. Jao sramota.8-O
Whatewer

ABX ::

Igra je totalno v pizdi.
Imam c850 256ram in v3 in igra ne dela sploh. Ok če dam taparvo verzijo gonilnikov bo začela delat vendar ni to to.

Colin Mcrae 1 je dosti boljša, vendar 90% folka ocenjuje kvaliteto igre samo po grafiki. Osebno sem to igro bojkotiral (je ne igarm sploh), itak imam dostop do vsake današnje igre in bom mirno spal brez da bi odigral enega kroga z Colin 2.

Kolega kateri je mahnjen na simulacije vožne je odvozil par ur z Colin 2 in je rekel da igra smrdi. Da se razumem, oba imava SLo volan.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

R@C@ ::

Naša drušna pa ne more it spat, ne da bi usekal ene etape vsak večer. Tko da zavpijem prav naglas: CMR2 Ruuuuuuuuulz do neba!

Nemelk ::

ja, spil je dobr0:)
Nemelk ™

blue96 ::

ej, probite tole kodo, da dol fukneš!


eatthis

curryforme

napises v ime driverja
.

abcde7 ::

Ja kv a pa se zgodi?8-O

blue96 ::

probi, saj ne bos umrl!

je pa dobra koda, sicer je ne bi napisal, !!
.

abcde7 ::

JA sej lohk vsaj poveš...

blue96 ::

oh, zdej pa res ne o tem. gotov ni v povezavi z zenskami, ampak, zadeva je mislim da, turbo in se neki.

tist neki je pa pol kaj drucga.
.

abcde7 ::

Aja bom probov!:)

blue96 ::

okey, pa povej ce je dobr, ampak pol rekordi ne stejejo, da ves.
.

Paramedic ::

DJSergio: js tut že kake pol mesca čakam na kyro 2, ampak pr men je čist mal slabš-> js mam S3 virge 4MB :(:))
End transmission.

blue96 ::

grafika gor/dol, colin mcrae rally 2 rulz!!!
.

abcde7 ::

Šu sm gledat u Jerovška MULC! Tam ga sploh ne prodajajo!!!
U Big Bengu pa stane 12990 sit!

Torej, če prov sklepam maš pirata8-O8-O8-O!?!

blue96 ::

koko pa ti ves, da sm bil jest tocno v tisti trgovini (jerovsku) kot jaz. mislim v tisti poslovalnici (koper)?

tipo, ne se hecat, glej jonasa.
.

b4d ::

Ma kollič je kr je ma zdej je naj
b4d.sablun.org
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1129951 (1176) opeter
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474322 (3287) opeter
»

Colin2

Oddelek: Igre
401884 (1335) Zheegec
»

Colin McRae Rally 2.0 in Radeon 9100 ne dela !

Oddelek: Pomoč in nasveti
121271 (1136) Boky
»

Colin McRae Rally 2

Oddelek: Igre
61386 (1220) mAsA

Več podobnih tem