» »

Gmail briše maile

Gmail briše maile

Tody ::

Živjo!

Pravkar ugotovil en problemček. Igram se s telefonom in pride obvestilo da mi je špar plus poslal email in obvestilo sekundo kasneje izgine. Prav tako izgine email. Šel sem potem še na računalnik gledat in tega emaila dejansko ni nikjer.

Filtrov za to nimam nastavljenih, ni ga v social ali katerikoli zadevi, ni ga v spamu ali deleted items.

Do novembra 2016 sem te emaile dobival, jih uporabljal nikoli pritisnil spam, vse odpru... Sej se nebi toliko sekiral ampak pošiljajo popuste za 10% v njih in to je 10 eur pri nas vsak teden... Od Novembra pa nobenega maila več... sem mislil da pač so nehal pošiljat...

Kdo ve mogoče kako foro? Kaj še gmail naredi da filtrira maile

KraitPay ::

Koliko % prostora pa ima porabljenega? [piše čisto spodaj levo, pod maili, če nebi vedel]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KraitPay ()

Tody ::

61 % trenutno

Personanonim ::

Pa preverjaš pošto samo na telefonu ? Morda imaš kaj nastavljeno na napravi da ti briše gmail..ugibam...
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

Tody ::

app tega nima vsaj jaz ne znam pridit do tega...

mat xxl ::

Ne pametuj, prijavi se preko računalnika, diretno na Gmail račun, preko www strani, in tam ti ga je verjetno vrglo v spam mapo, označi, da ni spam in to je to, kar je pa res spam, pa izbriši.

Tody ::

Mat xxl Gmail račun mam že 7 let, misliš da nisem šel prvo to pogledat, poleg tega sem tud v prvem postu napisal kaj vse sem pogldal.

mat xxl ::

Ali si šel na svoj računalnik preko poštnega odjemalca ali direktno preko spletne strani ? Tega nisi napisal. !!!

egypt ::

poglej v arhiv, če narediš swipe ti eni poštni odjemalci vržejo v gmailov arhiv... tam je skoraj nemogoče kaj najti. :)

Tody ::

Ja, preko app ne moreš do filtrov in drugih nastavitev, zato sem sklepal da je jasno da sem šel gledat prek računalnika. Nažalost nisem nič swipal ker je kr sama zadeva zginla... bedno.

Lonsarg ::

Mail je bodisi v spam, bodisi v deleted, bodisi maila nikoli ni bilo. Ok edino še avtomatske filtre se splača pogledat v gmail vmesniku.

Tody ::

Azgard :)

Lonsarg ::

Tudi če ti je neka avtomatika to brisala bi bilo vsaj v košu.

Tody ::

Sej zato sem pa odpru topic :) Lahko pa kdo od vas pove če prjema od špara emaile :) Tako bom vsaj vedel ali je to res al ne :)

Mare2 ::

Seveda. Tam imaš: Glavno: Družabno: Promocije:

V zadnjem je.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266745 (11676) Matko
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10523992 (10622) donvito
»

Hekerski vdor v Yahoo prizadel 500 milijonov uporabnikov

Oddelek: Novice / Varnost
2213229 (11465) Saul Goodman
»

Kje so dobili moj mail?

Oddelek: Omrežja in internet
244375 (2722) berlusconi
»

Yahoo Mail za zdaj še pred Hotmailom in Gmailom

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
329536 (7417) ABX

Več podobnih tem