» »

Predsednik Trump ali Make America Great Again

Predsednik Trump ali Make America Great Again

VaeVictis ::

Mislim, da Slo-Tech nujno potrebuje novo temo o Predsedniku Trumpu.

Današnji top novici sta, pogovor med predsednikom Trumpom in avstralskim PM Turnbullom in dogajanje na univerziteti Berkley.

Baje je bil pogovor zelo vroč.

Trump had heated exchange with Australian PM

Žalostno je, da mediji poročajo, kako je bil nevljuden Trump, Turnbull pa razlaga, da je bil pogovor vljuden...

Lahko rečemo, da se reality show "The President" nadaljuje...

Seveda, so miroljubni SJW ponovno pokazali Pravico do govora v praksi.

Riot breaks out at UC Berkeley amid protest of Breitbart editor's speech (VIDEO)

Ampak naj bodo v mislih naslednje besede.

Bluefish: "V morebitni novi temi se pričakuje kaj več od lepljenja naključnih povezav, citatov, posnetkov,... brez konkretne lastne spremljevalne vsebine."
  • zaklenil: Mavrik ()

mlamat ::

Kot pravi levičar obsojam tisto razgrajanje SJW-jev v Berkleyu. Nad nasprotnika se ne gre z nasiljem, ampak z argumenti.

jype ::

Trump nadaljuje rasistično politiko. Izjavil je, da so v Avstraliji "naslednji bostonski teroristi" iz Irana, ki čakajo, da pridejo v ZDA, kar je absurdno, glede na to, da sta bila oba iz Rusije.

VaeVictis> Žalostno je, da mediji poročajo, kako je bil nevljuden Trump, Turnbull pa razlaga, da je bil pogovor vljuden...

Turnbull je diplomat, Trump pa bully. Skoraj nemogoče je, da Trump ni bil nevljuden, popolnoma nemogoče je pa, da bi Turnbull izjavil, da Trump ni vljuden.

mlamat> Kot pravi levičar obsojam tisto razgrajanje SJW-jev v Berkleyu. Nad nasprotnika se ne gre z nasiljem, ampak z argumenti.

Ko vojska izobeša "TRUMP" zastave, je čas za nasilje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: anketar ()

Vanich ::

dype:
Trump nadaljuje rasistično politiko. Izjavil je, da so v Avstraliji "naslednji bostonski teroristi"


Niso v Avstraliji. V Papui Novi Gvineji so.(otoki Nauru in Manus)

Jaz predlagam, da se jih v pravem duhu multikulturalizma izpusti iz kampov v Papuo Novo Gvinejo.
Lokalno prebivalstvo jih bo sigurno dobro sprejelo in bodo lahko izmenjali kulturne običaje - Papujci imajo bogate, krasne starodavne običaje.
Sploh tistega o "dolgih svinjah".

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: anketar ()

jype ::

Pepca*Kardelj> Niso v Avstraliji. V Papui Novi Gvineji so.(otoki Nauru in Manus)

Pod avstralsko jurisdikcijo.

Pepca*Kardelj> Jaz predlagam,

Umor, vemo. Fašisti to ves čas predlagate, potem se pa enkrat zgodi vam, je pa nenadoma vse narobe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

Vanich ::

jype je izjavil:

Pepca*Kardelj> Niso v Avstraliji. V Papui Novi Gvineji so.(otoki Nauru in Manus)

Pod avstralsko jurisdikcijo.

Pepca*Kardelj> Jaz predlagam,

Umor, vemo. Fašisti to ves čas predlagate, potem se pa enkrat zgodi vam, je pa nenadoma vse narobe.


Potem pa niso v Avstraliji, če so v Papui novi Gvineji. Doh!

Jaz sem samo predlagal multikulturalizem. Zakaj si sedaj kar naenkrat proti? Ti nočeš, da se Papujci in muslimani družijo? Zakaj ne?
Zakaj se muslimani po vsaki sili morajo družiti z nami, z Papujci pa nikakor ne?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: anketar ()

DarwiN ::

Meni je predvsem všeč, kako se konzervativci spravljate na te občasne izbruhe neredov in označujete SJWje kot dvoličneže.. Mislim, liberalci in SJWji smo resda superiorni v vseh pogledih, ampak daleč od popolnih. Povsod najdeš agresivneže in neumneže.. Sploh pa so ta obsojanja naravnost smešna v tem primeru, ko so nam na stolček postavili pravo pošast, ki ogroža ves svet.

Me zanima, kako bi bilo, če bi v tako sumljivih okoliščinah zmagal en ultra progresivec in bi se brezkompromisno spravil nad reguliranje orožja, sprejel milijon beguncev, stopil na prste Izraelu, oklestil military budget, zagotovil pravice vsem ljudem, abortion and gay marriage for everyone, univerzalno zdravstvo in šolstvo, itd, itd...

Danes bi IMO šteli smrtne žrtve v tisočih. Trumptardi bi zblazneli do konca (če že niste).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

anketar ::

delete this

jype ::

Pepca*Kardelj> Jaz sem samo predlagal multikulturalizem.

Ne, ti si predlagal umor.

Pepca*Kardelj> Zakaj se muslimani po vsaki sili morajo družiti z nami, z Papujci pa nikakor ne?

Ti nisi predlagal druženja, temveč umor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vanich ::

jype je izjavil:

Pepca*Kardelj> Jaz sem samo predlagal multikulturalizem.

Ne, ti si predlagal umor.

Pepca*Kardelj> Zakaj se muslimani po vsaki sili morajo družiti z nami, z Papujci pa nikakor ne?

Ti nisi predlagal druženja, temveč umor.


Pravzaprav sem predlagal spoznavanje tradicionalnih papuanskih običajev - samo eden od teh je kanibalizem.
Zakaj se potem muslimani ne smejo družiti z papuanci?

jype ::

Pepca*Kardelj> Zakaj se potem muslimani ne smejo družiti z papuanci?

Smejo se. Ti si predlagal umor.

Vanich ::

jype je izjavil:

Pepca*Kardelj> Zakaj se potem muslimani ne smejo družiti z papuanci?

Smejo se.


Zakaj se potem ne družijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

jype ::

Pepca*Kardelj> Zakaj se potem ne družijo?

Ti bi rad, da jih umorijo, za druženje ti je vseeno.

Dr_M ::

jype je izjavil:

Pepca*Kardelj> Zakaj se potem ne družijo?

Ti bi rad, da jih umorijo, za druženje ti je vseeno.



Pa naj jih. Problem?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dice7 ::

ZaphodBB>Tisti model s kvebeka je bil kvebeški nacionalist. Ti ljudje so bližje radikalni levici kot pa nacijem.

Tvoja teorija podkve ima eno pomankljivost; anarhisti ne verjamejo v nacional

Vanich ::

jype je izjavil:

Pepca*Kardelj> Zakaj se potem ne družijo?

Ti bi rad, da jih umorijo, za druženje ti je vseeno.


Ja, pa saj jih jaz nimam pod komando. Zakaj jih ne spustijo, da se malo družijo z Papuanci?

Dr_M ::


Mislim, liberalci in SJWji smo resda superiorni v vseh pogledih,


Kaj tako neumnega pa se na 24kur ne preberes vsak dan.
Predlagam, da si nalimas 10kg tntja okoli pasu in se gres borit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

49106 ::

Dr_M je izjavil:


Mislim, liberalci in SJWji smo resda superiorni v vseh pogledih,


Kaj tako neumnega pa se na 24kur ne preberes vsak dan.
Predlagam, da si nalimas 10kg tntja okoli pasu in se gres borit.


Nadrasa, le da se tega ne zavedajo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jype ::

Pepca*Kardelj> Zakaj jih ne spustijo, da se malo družijo z Papuanci?

Saj jih - in papuanski policisti jih praviloma brutalno pretepejo. S civilisti se seveda normalno razumejo.

Ampak ti bi rad, da jih umorijo.

Dr_M> Pa naj jih. Problem?

Zabeleženo: Dr_M se je odpovedal človekovim pravicam.

juroz ::

jype je izjavil:

Trump nadaljuje rasistično politiko. Izjavil je, da so v Avstraliji "naslednji bostonski teroristi" iz Irana, ki čakajo, da pridejo v ZDA, kar je absurdno, glede na to, da sta bila oba iz Rusije.

VaeVictis> Žalostno je, da mediji poročajo, kako je bil nevljuden Trump, Turnbull pa razlaga, da je bil pogovor vljuden...

Turnbull je diplomat, Trump pa bully. Skoraj nemogoče je, da Trump ni bil nevljuden, popolnoma nemogoče je pa, da bi Turnbull izjavil, da Trump ni vljuden.

mlamat> Kot pravi levičar obsojam tisto razgrajanje SJW-jev v Berkleyu. Nad nasprotnika se ne gre z nasiljem, ampak z argumenti.

Ko vojska izobeša "TRUMP" zastave, je čas za nasilje.


zanimiv zadnji stavek. ker vidim da si rad zelo zgovoren - kakšno nasilje si imel v mislih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: juroz ()

Vanich ::

jype je izjavil:

Pepca*Kardelj> Zakaj jih ne spustijo, da se malo družijo z Papuanci?

Saj jih - in papuanski policisti jih praviloma brutalno pretepejo. S civilisti se seveda normalno razumejo.



A da jih? Ares? Kako to veš? Zakaj pa?

Mavrik ::

Vidim da se še vedno raje žalite in obmetavate z nalepkami kot pa da bi pritisnili "Predlagam izbris". Ne vidim smisla obstoja teme s tako vsebino na tem forumu.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Terror strikes again (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6010018 (9670) Gandalfar
»

David Bowie - Blackstar

Oddelek: Sedem umetnosti
212727 (1718) Jst
»

ĐAMIJA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60729873 (21839) KaiV6
»

Jesenice City (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
513862 (3219) Mercier

Več podobnih tem