» »

David Bowie - Blackstar

David Bowie - Blackstar

Nikec3 ::

Bom si drznil odpreti novo temo, ker mislim da bo vredno.

8. januarja, na Bowiejev 69. rojstni dan izide nov album z naslovom Blackstar.

Singel z enakim imenom je že veni:


Očitno bo album zelo eksperimentalen, česar se zelo veselim. :)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Umrl je legendarni britanski glasbenik David Bowie

http://www.24ur.com/ekskluziv/tuja-scen...

Legendary musician and actor David Bowie passed away today at the age of 69 after an 18 month battle with cancer. Bowie released his latest album, Blackstar, on his birthday, January 8, 2016.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

SambaShare ::

Škoda :'(. Njegova glasba je res vrhunska.

fujtajksel ::

Slava mu. Se mi je zdelo da je nekaj fishy s tem novim albumom.

Nikec3 ::

Jaz sem šokiran kot že dolgo ne. :'(



To je njegov zadnji singel iz albuma Blackstar. Fantastično.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

          ::

O fak! Odprem temo da vidim mnenja o novem albumu in potem šok! Slava mu!

harvey ::

Legende odhajajo, glasba ostaja....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Vanich ::

Brown-Blue je šu... Glede na količino drog, ki jih je požrl v sedemdesetih, bi moral biti že zdavnaj mrtev in je bilo vse po tem samo bonus.
Vsekakor bi pa raje videl, da bi pobralo koga drugega, recimo katerega izmed prascev iz Roling Stonsev - teh se mi ne zdi nič škoda, samo takih ponavadi še smrt ne povoha.

marS ::

R.I.P.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

oo7 ::

Bravo jype še eno temo boš uničil saj za kaj druzga itak nisi sposoben.

Thuban ::

Slava mu.

Rest in peace my dear Goblin King!

I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Vanich ::

Pepca*Kardelj> Brown-Blue je šu... Glede na količino drog, ki jih je požrl v sedemdesetih, bi moral biti že zdavnaj mrtev in je bilo vse po tem samo bonus.
Pepca*Kardelj> Vsekakor bi pa raje videl, da bi pobralo koga drugega, recimo katerega izmed prascev iz Roling Stonsev - teh se mi ne zdi nič škoda, samo takih ponavadi še smrt ne povoha.

Spoštovanja mu pa seveda kljub vašim pohvalam ne boste izkazali tako, da bi sprejeli njegovo liberalno ideologijo.


But of course...:D



Oooo, he was "liberal" all right....:))

jype ::

M-Power> Bravo jype še eno temo boš uničil saj za kaj druzga itak nisi sposoben.

Ljudi, ki so ali ki bi Bowieju preprečili, da se poroči z nekaterimi od svojih partnerjev, nikoli ne bom spoštoval. Njegov boj za enake pravice je njemu pomenil ogromno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Thuban ()

hojnikb ::

ma sj bowie je bil bol period gay :)

In a 1983 interview with Rolling Stone, Bowie said his public declaration of bisexuality was "the biggest mistake I ever made" and "I was always a closet heterosexual."[213] On other occasions, he said his interest in homosexual and bisexual culture had been more a product of the times and the situation in which he found himself than his own feelings; as described by Buckley, he said he had been driven more by "a compulsion to flout moral codes than a real biological and psychological state of being."[214][215]

#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Nikec3 ::

Pa kaj mislite resno smetit temo z vmešavanjem ideologije? Naj admin pobriše vse takšne poste vključno s tem mojim.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

jype ::

Če si zasluži priznanje za glasbo, ki jo je ustvaril, si zasluži tudi priznanje za popularizacijo LGBT kulture.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Thuban ()

Tr0n ::

Sure.

Ales ::

Velikega umetnika ni več med nami. Odšel je eden od velikanov, človek, ki je soustvarjal vsa obdobja, v katerih je živel, njegova zapuščina pa bo še dolgo, dolgo z nami.

Danes zjutraj sem se počutil, kot da bi umrl nekdo od mojih bližnjih. Saj če pomislim, kako močno je vplival in še vpliva na moje življenje s svojo glasbo, je to tudi bil.


And the stars look very different today.


Srečno pot, Starman.

IL_DIAVOLO ::

Ales je izjavil:

Velikega umetnika ni več med nami. Odšel je eden od velikanov, človek, ki je soustvarjal vsa obdobja, v katerih je živel, njegova zapuščina pa bo še dolgo, dolgo z nami.

Danes zjutraj sem se počutil, kot da bi umrl nekdo od mojih bližnjih. Saj če pomislim, kako močno je vplival in še vpliva na moje življenje s svojo glasbo, je to tudi bil.


And the stars look very different today.


Srečno pot, Starman.


Predvidevam, da še nisi občutil ko ti res umre kdo od bližnjih. Ker če bi ti, ne bi govoril takih oslarij.

Nikec3 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ales je izjavil:

Velikega umetnika ni več med nami. Odšel je eden od velikanov, človek, ki je soustvarjal vsa obdobja, v katerih je živel, njegova zapuščina pa bo še dolgo, dolgo z nami.

Danes zjutraj sem se počutil, kot da bi umrl nekdo od mojih bližnjih. Saj če pomislim, kako močno je vplival in še vpliva na moje življenje s svojo glasbo, je to tudi bil.


And the stars look very different today.


Srečno pot, Starman.


Predvidevam, da še nisi občutil ko ti res umre kdo od bližnjih. Ker če bi ti, ne bi govoril takih oslarij.

Ni oslarija. Ni nujno, da moraš imeti z neko osebo neposredne stike, da se lahko navežeš na njo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Ales ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Predvidevam, da še nisi občutil ko ti res umre kdo od bližnjih. Ker če bi ti, ne bi govoril takih oslarij.
Dečko, zelo narobe predvidevaš. Niso vsi na Slo-techu 13-letni froci, kot si najbrž ti.

Jst ::

Bullshit.

Ko mi je umrla stara mama dobro leto nazaj, me je manj prizadelo, kot pa ko je umrl Oliver Saks, David Bowie, Frank Zappa,...

Smrt stare mame sem pričakoval in sem se s tem sprijaznil še preden je umrla.

Ko pa zveš novico, da je umrl nekdo, ki ti je bil za inspiracijo, ki te je spremljal od malega in ti z svojo glasbo (v primeru Oliverja njegove kolumne) "pomagal" pri "od-programiranju" privzgojene ideologije/zdravega_razuma/morale, da postaneš svobodno razmišljujoč, brez okovov programiranja staršev in okolice, pa čeprav te osebe nisi osebno poznal,... Ni besed, samo solza na mojem obrazu, ko to pišem.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa: katera klasika vam je najljubša

Oddelek: Loža
433782 (2868) Horas
»

Time to Die

Oddelek: Sedem umetnosti
383250 (1947) Kurzweil
»

Prince.....

Oddelek: Sedem umetnosti
202439 (1605) perci
»

Katero muziko poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8211832 (8138) AmokRun
»

Umrl je Neil Armstrong (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6212570 (8356) Rudolf

Več podobnih tem