» »

A se splaca kupit Logitech Z-640 sistem zvocnikov

A se splaca kupit Logitech Z-640 sistem zvocnikov

Deadly ::

Zanima me vase mnenje:

A se mi splaca dat 34 jurjev za te zvocnike.

A ma kdo kaksen bolsi (5.1) predlog?
A mislite da bi blo bols ce si kupim kaj cenejsega - npr.: Creative 5.1 INSPIRE 5300 ki so mal vec kot 20 jurjev?

Hvala.

DrAndy ::

Za omenjeni denar raje kupi Genius SW 5.1 Home Theater.

Ta zvočniški sistem proizvede lepši in kakovostnejši zvok (predvsem zavoljo lesene zgradbe), kot Logitech Z-640, pa še daljinca dobiš zraven.
Zagotovo vem le to, da nič ni zagotovo.

AIDS ::

LP,

mene pa zanima vase mnenje glede TEAC POWERMAX 2000 ; v IZID-u se jih lahko dobi za cca 50.000 SIT in me zanima ce so vredni tega denarja ali se bolj splaca kupiti Logitech ali Creative sistem 5.1 ?

LP

DrAndy ::

Za 50.000 SIT, kolikor praviš, da stanejo, se mi ne zdijo prav nič navdušujoči. Na pogled niso nič posebnega, po izhodni moči pravtako ne.

Upam, da je vsaj kvaliteta zvoka (kar je najpomembneje) vredna teh 50.000 SIT.

Kar se pa tiče Creativa, ta ni več tisto, kar je bil nekoč, saj so zame vsi njegovi najnovejši zvočniški sistemi razočaranje, od Logitechovih sitemov pa se mi sline cedijo edino po Z-680, ampak kaj, ko je ta sistem tako drag.

Moj favorit so tako še vedno Genius SW 5.1 Home Theater, saj za svojo ceno resnično ponujajo največ, pa še kvaliteta zvoka je na precej visoki ravni.

AIDS ::

LP !

Tle sem najdu test TEAC PM2000 ; to naj bi blo zelo podobno Creativom Inspire 5700 ...

A se splaca to kupt al ne ? :)

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AIDS ()

Deadly ::

Hm... zanimivo.

Teli Geniusi so mi ful vsec. Sam so pa ze mal drazji od Logitechov (ane? mislm da so okol 45.000).

Pa tko no, tale "Genius" mi ne zveni prevec kvalitetno.
:\
No, sicer pa priznam, da mam od njih tipkovnico pa je cist kul. Sam miska je bla za en drek (kupu sm tist k je oboje brezzicno za 10 cukov in glede na to kok je blo pocen, mi ni zal).


A pol mi svetujete geniuse? Kje bi se jih pa dal kej kupit?
Aja, a ta daljinec k je zravn je sam za glasnost regulirat al se za kej?

Ok, zdej pa ze res tezim... LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Deadly ()

DrAndy ::

Mogoče se res ime Genius sliši nekvalitetno in ceneno, ampak ta zvočniški sistem je iz vrha njihove ponudbe in boljših zvočnikov niti ne premorejo, zato se kvaliteta tu vseeno vidi že na prvi pogled.

Jaz jih imam zdaj kakšne tri mesece in ti lahko zagotovim, da v tem cenovnem razredu gladko peljejo scat vse Creative in Logiteche (lesena zgradba je namreč zaslužna za precej kvaliteten zvok).

Daljinca imajo, pa tudi izhodna moč je večja od konkurence v tem cenovnem razredu, stanejo pa od 30.000 do 40.000 SIT, odvisno kje. Poišči najugodnejšo ceno.

DrAndy ::

Aja, na daljincu imaš kontrolo za volumen, mute funkcijo in power funkcijo.

Deadly ::

Morm rect da me je tale les res preprical.

Sam vseen se nisem se cist nc odlocu. Zdej pa res ne vem kaj bi. Predvsem mi je pomembno da ma stvar dobr zvok. Izgled pa daljinci pa to...mi ni pomembn. (daljinca itak mam-ATI remote wonder)

Kaj pa kej pravte na Altec Lansing 5100?
Uceri bi jih ze skor narocu. Pol sm pa mal reviewe bral pa sm zvedu da basovc ni magnetno zasciten. To pa je zame zlo slabo, ker ga nameravam postavt zravn kiste in ne bi rad da bi zacel zginjat podatki z mojga trdega diska:).

Navsezadnje pa tut ne ugotovim nikjer za druge zvocnike (genius, logitech...) ce majo to zasciteno.

Deadly ::

A ma kdo slucajno se kaksno idejo? U bistvu rabm 5.1 sistem zvocnikov s cim bolj kvalitetnim zvokom. Sej so lohk tut do ene 55 cukov.


Pa brez zamere DrAndy...sej so mi trenutno geniusi se najbol vsec, sam ne bi rad potem cez tri dni vidu cesa bolsga (kot se mi zgodi ponavadi).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926523 (10609) Hrenowsky
»

Nakup 5.1 zvočnikov, če imam zvočno Creative sound blaster 5.1 live!

Oddelek: Kaj kupiti
282436 (1698) Tic
»

5.1 zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
233027 (1943) bobby
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168472 (6156) Pyr0Beast
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232277 (1605) jest10

Več podobnih tem