» »

Kje vzeti 30k kredita?

Kje vzeti 30k kredita?

Egidij88 ::

Gledal sem npr. Unicredit. Malo manj kot 150e x 240 mesecev, torej me olupijo 5k. Spremenljiva obrestna mera, gre se pa za nakup stanovanja.

krneki0001 ::

sberbank, preplačal ga boš pa 5.794,22€

madog ::

LOL tolk bom jest preplaču 50k.....
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

St235 ::

Za kolk casa imas kredit? Ker ce bos za 50k v 20 letih preplacal 5k imas (pre)dobre pogoje.

Wrop ::

Skrajšaj dobo za polovico pa te bodo manj lupili.

Smrekar1 ::

Egidij88 je izjavil:

Gledal sem npr. Unicredit. Malo manj kot 150e x 240 mesecev, torej me olupijo 5k. Spremenljiva obrestna mera, gre se pa za nakup stanovanja.


Računaj, da se ti bodo v roku 20 let obrestne mere skoraj zagotovo zvišale. Če za nakup stanovanja rabiš samo 30k kredita lahko verjetno vzameš krajšo odplačilno dobo.

Kredita sicer ne "preplačaš" (če ne plačuješ previsokih obresti), temveč plačaš najemnino za denar. Najemnina za stanovanje te v istem času pride nekako toliko v 1-2 letih.

[SkA] ::

Pogledaš na internetu informativno obrestne mere, si narediš seznam zanimivih bank in greš od banke do banke. Tam potem izveš še vse ostale potencialne pogoje in bonitete za najem kredita in pa, če se da obrestno mero še kaj znižati. Skratka, greš se pogajat. S sabo imej zadnjih 6 plačilnih listov.

krneki0001 ::

Ups pozabil prej napisat za sberbank:
10 let,
291 evrov mesečno in
preplačilo kredita 5.794,22EUR

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

krneki0001 je izjavil:

Ups pozabil prej napisat za sberbank:
10 let,
291 evrov mesečno in
preplačilo kredita 5.794,22EUR


Iz tega je razvidno, da je kredit pri Unicredit cenejši.

Italijanske banke - pri nas sta to Unicredit in Intessa Sao Paolo aka Koprska banka - so lani sredi leta potihem dobile finančno inekcijo in imajo nenavadno nizke obrestne mere. Pri Unicredit so ponujali nespremenljivo obrestno mero 2,1% letno. To je praktično na meji inflacije, skoraj zastonj denar. Nižje kot to dobesedno ne bo šlo.

krneki0001 ::

To je fiksna obrestna mera, kar sem jaz dal gor.

Drugače pa imajo trenutno vse banke preveč denarja v sloveniji. Zaradi krize ga niso plasirali med ljudi, ampak so ga ponujali samo tistim, ki denar že imajo. Ampak tisti ga niti niso rabili. Sedaj pa se je v devetih letih nabralo kr nakj denarja in so vse banke začele plasirati denar med ljudi, ker je denarja resnično preveč.

Kar se tiče obresti, gre tudi nižje od 2.1%. Samo moraš na poslovalnice hodit in se menit in imet orenk živce, pa težit. Tudi na SKB so že dajali 1.7% obrestno mero.


Banka koper je pa trenutno v lasti Privredne banke Zagreb, seveda pod okriljem Intessa Sao Paolo.

Smrekar1 ::

krneki0001 je izjavil:

Kar se tiče obresti, gre tudi nižje od 2.1%. Samo moraš na poslovalnice hodit in se menit in imet orenk živce, pa težit. Tudi na SKB so že dajali 1.7% obrestno mero.


1,7% pribitka na Euribor, ne fiksne obrestne mere.

Tilen ::

Imaš kak razlog za to, da vzameš kredit pri nas in ne recimo v Avstriji?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

koyotee ::

Smrekar1 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kar se tiče obresti, gre tudi nižje od 2.1%. Samo moraš na poslovalnice hodit in se menit in imet orenk živce, pa težit. Tudi na SKB so že dajali 1.7% obrestno mero.


1,7% pribitka na Euribor, ne fiksne obrestne mere.


Euribor je se negativen trenutno.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

scipascapa ::

krneki0001 je izjavil:

To je fiksna obrestna mera, kar sem jaz dal gor.

Drugače pa imajo trenutno vse banke preveč denarja v sloveniji. Zaradi krize ga niso plasirali med ljudi, ampak so ga ponujali samo tistim, ki denar že imajo. Ampak tisti ga niti niso rabili. Sedaj pa se je v devetih letih nabralo kr nakj denarja in so vse banke začele plasirati denar med ljudi, ker je denarja resnično preveč.

Kar se tiče obresti, gre tudi nižje od 2.1%. Samo moraš na poslovalnice hodit in se menit in imet orenk živce, pa težit. Tudi na SKB so že dajali 1.7% obrestno mero.


Banka koper je pa trenutno v lasti Privredne banke Zagreb, seveda pod okriljem Intessa Sao Paolo.


resno? Banko Koper so novi lastniki Privredna banka Zagreb?

krneki0001 ::

Banka Koper bo dobila novo ime, Intesa Sanpaolo, lastniško pa bo deloma prešla pod Privredno banko Zagreb, so sporočili iz skupine Intesa San Paolo.

vir: http://siol.net/novice/gospodarstvo/ban...

Tilen ::

scipascapa je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

To je fiksna obrestna mera, kar sem jaz dal gor.

Drugače pa imajo trenutno vse banke preveč denarja v sloveniji. Zaradi krize ga niso plasirali med ljudi, ampak so ga ponujali samo tistim, ki denar že imajo. Ampak tisti ga niti niso rabili. Sedaj pa se je v devetih letih nabralo kr nakj denarja in so vse banke začele plasirati denar med ljudi, ker je denarja resnično preveč.

Kar se tiče obresti, gre tudi nižje od 2.1%. Samo moraš na poslovalnice hodit in se menit in imet orenk živce, pa težit. Tudi na SKB so že dajali 1.7% obrestno mero.


Banka koper je pa trenutno v lasti Privredne banke Zagreb, seveda pod okriljem Intessa Sao Paolo.


resno? Banko Koper so novi lastniki Privredna banka Zagreb?


Lastniška sestava Banke Koper

Delež v kapitalu banke 31.12.2014 31.12.2013
Intesa Sanpaolo, S.p.A. 97,70 % 97,60 %
Elektro Primorska, d.d. 0,70 % 0,70 %
Kraški vodovod Sežana, d.o.o. 0,30 % 0,30%
Manjšinski delničarji 1,30 % 1,40 %
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

krneki0001 ::

Privredna banka Zagreb, ta je v 97-odstotni lasti skupine Intesa Sanpaolo, bo postala 51-odstotni lastnik Banke Koper. Skupina Intesa bo obdržala 48-odstotni delež. Sedež banke bo ostal v Kopru, pravijo v skupini.

Napovedane spremembe so del prenovljene strategije poslovanja skupine Intesa Sanpaolo v Sloveniji, izpeljali pa jih bodo v prihodnjih mesecih, sporočajo iz skupine.

Tilen ::

Saj je menda jasno, da je to samo prekladanje iz levega v desni žep?

Intesa Sanpaolo je 97% lastnik Banke Koper.
Intesa Sanpaolo je 97% lastnik Privredne banke Zagreb.

Privredna banka Zagreb postane 50% lastnica Banke Koper. Intesa Sanpaolo je tako preko Privredne banke Zagreb še vedno skoraj popolnoma identičen lastnik Banke Koper.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

krneki0001 ::

Ja, Intesa Sao Paolo je še vedno večinski lastnik. Ampak odgovorni bodo v Zagrebu, ne več v Kopru. Po domače; prej je šel denar v italijo, sedaj gre pa preko hrvaške v italijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stanovanjski kredit (strani: 1 2 3 443 44 45 46 )

Oddelek: Loža
2280385798 (792) D3m
»

Hrvaška dobila Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6018093 (13408) Jerry000
»

Katere banka imajo prenosni čitalec?

Oddelek: Loža
183242 (2657) sift
»

Katero banki izbrati?

Oddelek: Loža
93247 (2802) uxbal
»

Dvig kun na hrvaškem bankomatu (Banka koper)

Oddelek: Loža
167068 (6439) Tarzan

Več podobnih tem