» »

Spajanje video filov

Spajanje video filov

rap3r ::

Mam 6 filov usak je velk 700mb in bi rad file združu v enega samega. To bi rad naredu brez stiskanja samo da se združijo.
Je že kdo to probavu in s kerim programom?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Senitel ::

VirtualDub recimo.

rap3r ::

Sm že probavu z njim, sam mi nikakor nerata.
Se ti da saj mal razložit prosm kako.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

gumby ::

1. združiš lahko samo avi-je
2. oba dela morata imeti enak kodek za zvok in sliko, ter enake parametre (širina, višina, fps...)
3. zvok ne sme biti vbr

odpreš prvi del, nato pa dodaš drugi del "file->append avi segment". nastavi še "video->direct stream copy" in shrani vse skupaj "file->save as"

za vbr audio bom še pogledal, ravno sem dobil eno idejo...:)

gumby ::

uporabi raje virtualdubmod, ta nima težav z vbr - pa še dosti bombončkov vsebuje (več audio sledi, ogm podpora...)

rap3r ::

PRav da video strim ni isti. Sam fora je da ko sm zajemu sm use isto zajemu, pač program za zajemanje avtomacko razdeli zadevo na 700mb file.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

gumby ::

poglej točno, kateri kodeki so... GSpot ti točno napiše vse informacije...

Bigsmocker ::

no, da ne odpiram novege teme! tudi jst bi rad spojil dva video fila, ki sta sicer svcd, pa mi virtualdub napiše kao: pack syncronization error. zdaj pa je vprašanje sledeče: v katerem programu naj ta dva fila spojim in nato spet razdelim na tri dele?

za odgovore se vam zahvaljujem

gumby ::

Bigsmocker: tmpgenc ima to opcijo... poglej pod "mpeg tools"

Hammer ::


rap3r ::

Hammer tanx tega sm tud začel uporablat še predn si reku
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11927965 (7401) LexLuthor
»

[DivXviD] filmi na Divx predvajalnikih brez problemov

Oddelek: Zvok in slika
2122714 (9715) bbbb
»

Pretvorba DV v DivX

Oddelek: Zvok in slika
323250 (2153) teoo
»

Codec za Terminator3

Oddelek: Pomoč in nasveti
271673 (1291) SasoS
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414376 (3012) jabe

Več podobnih tem