» »

Note 4 napolni samo do 77%

Note 4 napolni samo do 77%

bela120 ::

Včeraj sem dobila rabljen note 4 iz anglije.Hitri polnilec + pretvornik za vtičnico ,ki je bil priložen Ob 8h sem ga dala polnit napolnil do 50% v pol ure zdaj je ura skoraj 12 in je na 77% odstotek se ne spremeni kažejo se zelene pike,ki grejo gor
takole zgleda problem kaj naj.Kupim nov polnilec ,baterijo?Ali ga naj pustim polnit ali ga dam polnit na računalnik ali odklopim?

manniac ::

Podobno se je zgodilo meni, polnil se je samo do 80%. Kupil sem novo baterijo in sedaj dela normalno in se fila do 100%.

bela120 ::

Koliko časa ti pa zdrži baterija kateri andorid imaš naložen ?

manniac ::

android 6.0.1, zdrzi mi okoli 12 ur ob veliki porabi; igrice, net, yt,... pri srednji moci zaslona.

KuntaKinte ::

izprazni baterijo do konca,da se telefon sam izklopi,ga ponovno vklopi,ko se izklopi ga izklopljenega napolni do konca

BorutK-73 ::

Ali pa inštaliraj kakšen batery callibration app.

bela120 ::

Bom poleg tega opažam probleme z androidom sem mi malo zatika pri ogledu slik v galeriji zamrrzne.Kam lahko dam ponovno naložiti android?

mgermo ::

Factory reset.

d4vid ::

manniac je izjavil:

android 6.0.1, zdrzi mi okoli 12 ur ob veliki porabi; igrice, net, yt,... pri srednji moci zaslona.



How, just HOW?!?!

Jaz ga spraznim na šihtu iz 100% na 60-70%, pa nisem na njemu popolnoma nič, razen pol ure med malico, da pogledam mal FB (aplikacije nimam gor!).

Danes npr. sem ga spraznil v slabih 7 urah, pa sem poslušal malo glasbo, malo bral po spletu itd... enostavno ne drži baterija kot bi pričakoval.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

manniac ::

Ja, jaz sem narocil iz kitajske eno malo mocnejso baterijo, ki je tudi fizicno vecja in komaj dam plsaticno ohisje gor. Drugace pa ja tista originala je pa zdrzala po 1 letu približno tako dolgo kot tebi. 12 ur sem mislil tako, da priblizno 7 ur zdrzi mocne uporabe, potem pa pac splosne, ko mas doma telefon na mizi. LP

d4vid ::

Bi mi dal link do baterije?
Prodaja se ogromno fejk baterij, pa bi rad dobro, ne pa nekaj kjer piše 1000000 mAh, dobil pa 100 mAh.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

manniac ::

Tale je bila.

SaXsIm ::

In koliko zdrži? Pa, samsungove baterije imajo po večini še NFC sprejemnik na bateriji, tako da ostaneš brez njega v takšnem primeru.
SaXsIm

matobeli ::

A se mogoče nfc da odlimat od baterije in prenest na novo?

Žiga127 ::

Pri note 4 je tako ali tako obljubljeno da se napolno do 100% v 1 uri pri meni rabi malo več ima še kdo tak problem?
LP Žiga

Pesimist ::

meni to one plus x dela ce na home pc USB polnim. Nekje pri 80% neha. Na ftičnico ali usb pc v sluzbi pa gre do 100% ceprav slow prek USB.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S6 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37188643 (30817) theStranger
»

Best practices polnenja baterij v gadgetih?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
323315 (2462) Jst
»

Kitajski budget telefon v cenovnem rangu 50 do 90 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5310573 (9202) KTr1sk
»

Samsung galaxy s2 - prehitra poraba baterije

Oddelek: Mobilne tehnologije
165032 (4269) calypsso
»

mobi

Oddelek: Loža
231854 (1441) Cokolesnik

Več podobnih tem