» »

Računalniške trgovine v Grazu?

Računalniške trgovine v Grazu?

mm888mb ::

Sem čisto vem it tega padel pa me zanima kaj je zdaj aktualno? Pa da imajo užitne cene a ne... vem, da včasih je bil mylemon.at drugih pa se sploh več ne spomnim.

smacker ::

Prodaja se seli na splet, mindfactory.de recimo. Nemčija, pošiljajo v SLO, poštnina 20eur za paket (komponente dajo v 1 škatlo, ohišja in monitorji grejo posebaj), cene za komponente pa cca. 15% nižje kot v slo. Tud na computer universe se splača pogledat.

chucki ::

caseking.de 12,90 € poštnina. Plačaš lahko preko paypal ali visa.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

nikolahodin ::

Mene zanimajo fizicne trgovine v Gracu in Celovcu. Gres v trgovino in kupis kompnente. Za te internetne trgovine v nemciji poznam.

smacker ::

Fizične trgovine propadajo - nimajo zalog, morš ravnotako naročit in čakat, zaradi manj prodanih kosov pa so še cene višje. MyLemon še maš v Grazu, pa electronics4you je še podobna varjanta. Si pa pri celem buildu hitro na 100eur razlike v primerjavi z prej omenjenimi spletnimi trgovinami. Maš še večje (navadno tudi dražje) mediamarkt, saturn, ... Včasih se kak artikel dobi v akciji, če spremljaš razprodaje in obletnice.

mm888mb ::

Ja Mindfactory sem že malo gledal in imajo fajn cene, samo če moreš za vsako garancijo gor pošiljat in to... je malo neugodno, dvomim, da lahko kaj v Slo uveljavljam, ali pač?

smacker ::

Zakaj neugodno? Eni majo pogodbe s pošto, da pošlješ na njihove stroške, pri drugih založiš za poštnino in jim pošlješ kopijo računa in TRR, pa ti vrnejo denar. Razrešijo navadno hitreje kot razne slo trgovine, ker je vmes manj posrednikov. Nekatere komponente lahko pošlješ tudi direktno proizvajalcu - vložiš RMA, oni ti sporočijo kje je najbližji servis. Morš pa vedet da pri celem buildu že 1 komponento (z izjemo kake drage grafe) itak prihraniš, tak da če se z garancijo res hudo zaplete, še vedno nisi v izgubi.
PS: poglej še malo v temo "Mindfactory mnenja", je par pohval za reklamacijske postopke (pa tut kaka graja se najde).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

teslam2 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468413 (5055) darkolord
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389682 (56279) Nwanko

mindfactory.de - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
329890 (7512) UlyssesE
»

Nakup iz tujine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608239 (4882) Dr_M

Več podobnih tem