» »

Nakup rabljenega avta

Nakup rabljenega avta

Temo vidijo: vsi
««
58 / 59
»»

Meizu ::

Idiotsko je že to, da sploh kdo kliče. If you want to eat shit, eat shit.

Ok dajmo se zresnit malo.

Kako ljudje gledajo na avte, ki so redno servisirani pri privat mehanikih? Govorim glede prodaje oziroma nakupa takega avta. Me res zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

kixs ::

Sej vemo zakaj ne napisejo. Ampak s tem samo tratijo cas vsem, ki gledamo tak tip avta - vendar ne s toliko kilometri.

Glede tvojega vprasanja... pri novejsih avtih je pametno, da je pooblascenec. Pri starejsih (5+ let) pa je lahko popoldanec. Itak je pomembno, da je bil servisiran.

matobeli ::

Ista zadeva kot tisto z ceno.
"Po dogovoru" pomeni da je vsaj 20% dražje kot konkurenca.

Meizu ::

pri novejsih avtih je pametno, da je pooblascenec. Pri starejsih (5+ let) pa je lahko popoldanec.


To je zanimivo, ker grem stavit, da smo 10 let nazaj govorili enako. Kaj je pri novih takega, kar 5+ let nazaj ni bilo in bi bil pooblaščenec nujen?

kixs ::

Pri novih imas tovarnisko garancijo 2-7 let in tako vozis na pooblascenega ;)

denabiker ::

kixs je izjavil:

Sovrazim idiote, ki v oglas ne napisejo kilometrine. To je pa res skrivnost?! Potem ga pa verjetno 10+ ljudi brezveze klice samo za ta podatek ;((


upam si trditi, da smo rekorderji po prevrtenih števcih, recimo moj foter je dal staro za novo, je imel 270k, potem se je prodajal čez čas z 160k. In čez par let jaz opazim ta avto v avtohiši, ker je bil posebne barve in še eno mini poškodbico po katerem sem zagotovo vedel, da je to fotrov bivši avto in se je prodajal s 140k.
Vse kar smo prodajali, vsem so vrteli števce za preprodajo.
Kolegica je kupila Volvo-ta uvožen iz Francije in je našla račun od servisa v predalu, kjer so pisali km in je šel dol cca za dobrih 200k, avto je imel v Franciji čez 400k, tu se je prodajal pri 180k.

denabiker ::

PA dva sodelavca sem imel v prejšnji firmi, ko sta vsako leto vrtela števce pred TP, en na A6, drug pa na Passatu. Tak, da izgleda potem kot da avto bolj kot ne stoji, čeprav delajo eni tudi po 50k na leto

kixs ::

Drzi kot pribito. Zato naceloma kupujem avte od 1. lastnika in slovenskim poreklom.

IL_DIAVOLO ::

Jaz pa uvozenega od 1. lastnika. V tujini imajo vecji red.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kixs ::

Mogoce, ce ga sam uvozis.

Likalnik ::

jaz tudi kupujem od prvega lastnika in slovenskim poreklom....če je ta prvi lastnik kakšen starejši državljan je še toliko bolje...pač 60 letniki ne vrtijo kilometrov nazaj...če je pa lastnica 60 let stara ženska je pa sploh top kombinacija.

nekako gre takole lestvica (v večini primerov...so tudi izjeme ampak jih je težko najdit oziroma moraš imeti več sreče)
ljudje stari od 18-25 let => za avto skrbijo slabo, nimajo denarja za redne servise, užitek jim je hitro voziti in pod visokimi obrati...velikokrat naložijo v avto še vseh svojih 6 prijateljev in se gredo voziti po luknjastih ulicah...ker itak nimajo vinjete

ljudje stari od 25 - 45let => so bolj striktni pri servisiranju vozil, vendar delajo veliko kilometrov, ker morajo biti vsak vikend na drugem koncu države na kavici....v svojega karavana naložijo še svojo babo in tri mulce, kateri se slinijo in drobijo hrano po zadnjih sedežih...avti so v notranjosti v bolj slabem stanju....ko gre avto v prodajo, hočejo iztržiti čim več in iz trenutnih 400k km prevrtijo nazaj na 200 oz 300k km in s tem dvignejo ceno.

45let in naprej => otroci so po večini že odrasli, želja po hitrosti in po dokazovanju pred lokalnim pub-om je usahnila, redni servisi se delajo (ker ostaja nekaj viška denarja na koncu meseca), kilometrov se dela manj, vozijo se po večini sami v avtu...oziroma s soprogo...oba sta že v penzionu in avto rabita v večini primerov do lokalne trgovine in enkrat na mesec, da gresta pogledat vnuke. Kilometrov več ne vrti nazaj, ker jih več ne zna oziroma je že prestar, da bi se mu ljubilo s tem ubadati...avto prodaja, ker se ga je naveličal in bi rad kupil isti model avtomobila samo novejši letnik.

no in taka vozila se splača kupiti...tudi, če je avto recimo 500 ali pa 1000EUR dražji kot drugi oglas za podoben avto...to razliko hitro notri dobiš, ker prišparaš pri servisih

moja zgodovina avtomobilov:
Suzuki Swift => kupil po znižani ceni od staršev
Renault Kangoo => kupil po znižani ceni od staršev
Opel Astra => kupil po znižani ceni od tete
VW Polo => kupil od ene starejše gospe
Renault Megane => kupil od ene starejše gospe
Audi 4 => kupil po znižani ceni od daljnega sorodnika (ta avto je imel že ob nakupu veliko km 300k, vendar so bili realni...naredil sem jih še ene 50k km in ga hitro prodal)
Mercedes C => kupil od starejšega gospoda.

z nobenim avtomobilom nisem imel težav..samo redni servisi...Audi-ja sem pa preventivno zato tudi hitreje prodal...ker bi moral kmalu sklopko pa vztrajnik menjati

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

njyngs ::

A to da starci zarad slabega sluha na ročnih menjalnikih žlajfajo kuplungo in na parkingu pri polžjem premikanju nabijajo obrate strop te pa ne moti? >:D
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

miha98 ::

Res je stari ljudje spoklumpajo kuplongo zelo hitro. Imam primer od doma deda in audi 80 ...

Likalnik ::

njyngs je izjavil:

A to da starci zarad slabega sluha na ročnih menjalnikih žlajfajo kuplungo in na parkingu pri polžjem premikanju nabijajo obrate strop te pa ne moti? >:D


ni to težava...oziroma jaz se z njo še nisem srečal...na vseh avtomobilih prva sklopka...je pa res, da je to mogoče, če avto vozi 80 letnik in več...60 letniki s tem še nimajo težav.
Sicer pa...80+ letniki, nimajo kaj iskati za volanom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Gambino ::

Likalnik je izjavil:

jaz tudi kupujem od prvega lastnika in slovenskim poreklom....če je ta prvi lastnik kakšen starejši državljan je še toliko bolje...pač 60 letniki ne vrtijo kilometrov nazaj...če je pa lastnica 60 let stara ženska je pa sploh top kombinacija.

nekako gre takole lestvica (v večini primerov...so tudi izjeme ampak jih je težko najdit oziroma moraš imeti več sreče)
ljudje stari od 18-25 let => za avto skrbijo slabo, nimajo denarja za redne servise, užitek jim je hitro voziti in pod visokimi obrati...velikokrat naložijo v avto še vseh svojih 6 prijateljev in se gredo voziti po luknjastih ulicah...ker itak nimajo vinjete

ljudje stari od 25 - 45let => so bolj striktni pri servisiranju vozil, vendar delajo veliko kilometrov, ker morajo biti vsak vikend na drugem koncu države na kavici....v svojega karavana naložijo še svojo babo in tri mulce, kateri se slinijo in drobijo hrano po zadnjih sedežih...avti so v notranjosti v bolj slabem stanju....ko gre avto v prodajo, hočejo iztržiti čim več in iz trenutnih 400k km prevrtijo nazaj na 200 oz 300k km in s tem dvignejo ceno.

45let in naprej => otroci so po večini že odrasli, želja po hitrosti in po dokazovanju pred lokalnim pub-om je usahnila, redni servisi se delajo (ker ostaja nekaj viška denarja na koncu meseca), kilometrov se dela manj, vozijo se po večini sami v avtu...oziroma s soprogo...oba sta že v penzionu in avto rabita v večini primerov do lokalne trgovine in enkrat na mesec, da gresta pogledat vnuke. Kilometrov več ne vrti nazaj, ker jih več ne zna oziroma je že prestar, da bi se mu ljubilo s tem ubadati...avto prodaja, ker se ga je naveličal in bi rad kupil isti model avtomobila samo novejši letnik.

no in taka vozila se splača kupiti...tudi, če je avto recimo 500 ali pa 1000EUR dražji kot drugi oglas za podoben avto...to razliko hitro notri dobiš, ker prišparaš pri servisih

moja zgodovina avtomobilov:
Suzuki Swift => kupil po znižani ceni od staršev
Renault Kangoo => kupil po znižani ceni od staršev
Opel Astra => kupil po znižani ceni od tete
VW Polo => kupil od ene starejše gospe
Renault Megane => kupil od ene starejše gospe
Audi 4 => kupil po znižani ceni od daljnega sorodnika (ta avto je imel že ob nakupu veliko km 300k, vendar so bili realni...naredil sem jih še ene 50k km in ga hitro prodal)
Mercedes C => kupil od starejšega gospoda.

z nobenim avtomobilom nisem imel težav..samo redni servisi...Audi-ja sem pa preventivno zato tudi hitreje prodal...ker bi moral kmalu sklopko pa vztrajnik menjati


Kako se motiš!

Človek, ki slabo ravna z avtom pri 20, bo tudi pri 60. slabo ravnal!

njyngs ::

Pusti ga, da lažje spi ponoči in sanja o tem kako je on inteligenten ;)
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Twixz ::

O vinjeti ga je zmagala :))

Lahko čuvaš avto kolikor hočeš, če imaš smolo kot jaz te tudi do tega mine. Ku*c mene je minilo do nakupa drugega, ker sem se preveč sekiral za slabe mehanike in prometne nesreče v svojem življenju.

mugen999 ::

denabiker je izjavil:


Kolegica je kupila Volvo-ta uvožen iz Francije in je našla račun od servisa v predalu, kjer so pisali km in je šel dol cca za dobrih 200k, avto je imel v Franciji čez 400k, tu se je prodajal pri 180k.

Uvoženih avtov iz francije in italije se ne kupuje. Pika.

IL_DIAVOLO ::

Avto za tuji trg je čisto druga liga, kot za nas. Že v debelini laka.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Gregor P ::

Mišljeno kot da je bil večkrat lakiran na istem mestu ... in ti bo v kratkem začela pokati barva:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

solatjek ::

miha98 je izjavil:

Res je stari ljudje spoklumpajo kuplongo zelo hitro. Imam primer od doma deda in audi 80 ...


Deda je 80 ali je avto audi 80 ali sta pa celo oba 80 :D

Utk ::

Gregor P je izjavil:

Mišljeno kot da je bil večkrat lakiran na istem mestu ... in ti bo v kratkem začela pokati barva:D

A ti voziš popravljat k temu:

Buggy ::

Bojan je car :D

Goran's Blog ::

Prodam Škodo Octavio 1.9 TDI letnik 2009, 290k kilometrov.
Rja tuče kr fajn počasi ven. Pač smi jo ni dalo prat, pa zima, pa sol naredita svoje...

No in sedaj spodpijam komentar od liklanika, da smo v naših letih bolj strikni :) Ajde servisiran je res, ma pazen in opran pa ne.
Tukaj nima veze koliko let ima kdo ampak je odvisno čisto od posamenika koliko gleda na avto.

m0LN4r ::

Meizu je izjavil:

Jaz imam doma Astro Classic 1.7CDTI 2003 s 180kkm in nima niti PIKICE rje na njej. Eno poliranje sem delal na njej cca 2-3 leti nazaj, pleh še vedno v sijaju kot da je iz salona frišno.

Zanimivo ja.
Sem pa ze videl, isti primer, da se od zunaj nic ni vidlo. Na tehnicnem pa je z sraufencigrom pritisnil na prag in se je zacelo pod lakom luscit kot listnato testo.
Seveda lahk se je z osnovno barvo se kr skup drzal, le odstopil je kot tapeta z pleha.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Meizu ::

Bolj jee fora v tem, da je tista Astra naša res stalno garažirana. Se kar neverjetno pozna.

Ker punca ima le leto starejšo astro ki ni bila nikoli garažirana in je lak spodaj oziroma sama barva kar v velikih flekih fino že zbledela. Je pa res, da je pri taki starosti to pri vseh avtomobilih tako. Kljub temu pa, da je barva pač fuč oziroma nujno potrebna detajliranja sam lak, je pa na njej bore malo rje z izjemo nekaj malega okrog pragov.

Odvisno seveda kje in kako voziš. Jaz sem doma iz "inland" primorske, kjer nimamo dosti težav s konstantnim posipanjem soli, morske soli zaradi oddaljenosti je tudi malo oziroma nič. Pozimi vedno peljem avto na pranje podvozja vsaj enkrat na teden, iz preventive. Načeloma sem bil tako še pri vseh avtih do zdaj praktično prost rje razen kakšne malenkosti, kak mehurček tu pa tam, ampak to ti danes ličarji rešijo za fruštek.

Edit: Ampak avto po pretečeni garanciji pa vedno nesem šravfat k mojemu domačemu mehaniku, ker je specializiran za vozila, ki jih vozim, hkrat mi pa tudi po vsaki menjavi dela v škatli pusti tudi originalni star del, tako da ni nikoli dileme, če je bilo menjano ali ne. Dejansko lahko ob prodaji avta prinesem škatlo z vsemi kosi, ki so bili kdajkoli menjani.

Problem je pa v tem, da je toliko šalabajzerjev okrog, da je vprašanje če ti kljub tem "dokazom" kupec sploh verjame. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

miha98 ::

solatjek je izjavil:

miha98 je izjavil:

Res je stari ljudje spoklumpajo kuplongo zelo hitro. Imam primer od doma deda in audi 80 ...


Deda je 80 ali je avto audi 80 ali sta pa celo oba 80 :D


Ni smešno a veš.... Deda je BIL 90 , audi pa je 80 ja.... Ko bo cvenk ga bom dal obnovit....

solatjek ::

miha98 je izjavil:

Ni smešno a veš.... Deda je BIL 90 , audi pa je 80 ja.... Ko bo cvenk ga bom dal obnovit....


Oprosti, moj komentar je bil idiotski, sploh ne vem, kaj mi je bilo, da sem to napisal. Iz srca se ti opravičujem in izrekam iskreno sožalje, pri obnovi avtomobila pa ti želim veliko uspeha.

matobeli ::

Tudi pri obnovi avtomobila se ponavadi izreka sožalje :))

IL_DIAVOLO ::

Goran's Blog je izjavil:

Prodam Škodo Octavio 1.9 TDI letnik 2009, 290k kilometrov.
Rja tuče kr fajn počasi ven. Pač smi jo ni dalo prat, pa zima, pa sol naredita svoje...

No in sedaj spodpijam komentar od liklanika, da smo v naših letih bolj strikni :) Ajde servisiran je res, ma pazen in opran pa ne.
Tukaj nima veze koliko let ima kdo ampak je odvisno čisto od posamenika koliko gleda na avto.


Ko ima avto 300k, je se samo za na odpad oz. migracijo v romunijo ali drugo ciganijo.

10+ let starih avtov se itak vec ne kupuje. Rja, iztroseno podvozje, obrabljena notranjost, elektronika etc...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Meizu ::

Ko ima avto 300k, je se samo za na odpad oz. migracijo v romunijo ali drugo ciganijo.


To ni res. Oziroma je delno res, odvisno koliko denarja želiš investirat v obnovo kritičnih delov motorja.

Goran's Blog ::

Meizu je izjavil:

Ko ima avto 300k, je se samo za na odpad oz. migracijo v romunijo ali drugo ciganijo.


To ni res. Oziroma je delno res, odvisno koliko denarja želiš investirat v obnovo kritičnih delov motorja.


Brezveze investirati v tak avto.
No vsak se sam odloči.

MIHAc27 ::

Meizu je izjavil:

Idiotsko je že to, da sploh kdo kliče. If you want to eat shit, eat shit.

Ok dajmo se zresnit malo.

Kako ljudje gledajo na avte, ki so redno servisirani pri privat mehanikih? Govorim glede prodaje oziroma nakupa takega avta. Me res zanima.


Meni osebno je vseeno, kje je avto servisiran, ko ga kupujem, samo da je.
Je pa res, da če bi bil seznam menjav zelo velik, da bi me že skrbelo, da ni vseeno z vozilom kaj zelo narobe oz. da crkuje nonstop nekaj.

Z zgornjo oceno z leti in kako skrbijo ljudje se pa žal ne morem strinjat.
Sem že kupil avto od modela 60+... ugotovil prevrtene kilometre (iz 300k na 170k) pa se je samo izgovoril, da je pozabil omenit, da se je števec pokvaril.
Tudi sam, imam izpit že 20 let, pa isto skrbim za avte od začetka... torej popravljam šele ko kaj crkne. Vodo vidijo, ko pada dež (pa ajde mogoče 1x na leto da se ga usmilim). To je to, dokler dela.

Mato989 ::

Goran's Blog je izjavil:

Meizu je izjavil:

Ko ima avto 300k, je se samo za na odpad oz. migracijo v romunijo ali drugo ciganijo.


To ni res. Oziroma je delno res, odvisno koliko denarja želiš investirat v obnovo kritičnih delov motorja.


Brezveze investirati v tak avto.
No vsak se sam odloči.



Če si prej pravilno investiral pri 300k ni treba kaj dosti investirat... Problem je ker folk med 100k in 300k premalo investira v avto pol je pa pri 300k treba dat not 3-5k+
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Goran's Blog ::

Mato989 je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Meizu je izjavil:

Ko ima avto 300k, je se samo za na odpad oz. migracijo v romunijo ali drugo ciganijo.


To ni res. Oziroma je delno res, odvisno koliko denarja želiš investirat v obnovo kritičnih delov motorja.


Brezveze investirati v tak avto.
No vsak se sam odloči.



Če si prej pravilno investiral pri 300k ni treba kaj dosti investirat... Problem je ker folk med 100k in 300k premalo investira v avto pol je pa pri 300k treba dat not 3-5k+


Sej sem napisal sam koliko sem investiral, da rjavi :)

Meizu ::

Brezveze investirati v tak avto.
No vsak se sam odloči.


Itak, jaz tudi v cliota recimo pri 300kkm ne bi kaj pretirano investiral.

Ampak imaš pa lahko določene mašine, ki, če jih dobiš za ugoden denar, lahko z neko racionalno investicijo praktično "povrneš" v salonsko stanje in prideš skozi z zelo zanesljivim avtomobilom na dolgi rok. Seveda je to še toliko bolj privlačno če veš oziroma sumiš, da bo avto s časom postal oldtajmerska iskana zadeva. Recimo kakšne Busso alfe. Pa tisti motor je res neuničljiv, če zanj pravilno skrbiš.

Goran's Blog ::

Ja to itak.
No sej recimo, da bi jaz mojo staro Škodo Octavio dal k avtoličarju, ker spet toliko ni rjasta da se ne bi dalo urediti, se jo lahko ima še za 300.000km saj motor je bil pa vedno servisiran itd...

IL_DIAVOLO ::

Prodajam Megana letnik 2008, lepe crne barve, malo od toce poškodovan, 300k prevoženih. Porihtati bi treba klimo in naredit veliki servis. Je 1k preveč? Meni se ne zdi.

Ce je kdo zainteresiran, na zs. V prihodnjih dneh ga dam na avtonet. Štajerski konec.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kixs ::

IL_DIAVOLO je izjavil:



Ko ima avto 300k, je se samo za na odpad oz. migracijo v romunijo ali drugo ciganijo.



Ko bi lastniki rabljenih avtov poznali dejanske kilometre... Verjetno jih ima marsikateri avto pri 10 letlih starosti cez 500k...

Goran's Blog ::

kixs je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:



Ko ima avto 300k, je se samo za na odpad oz. migracijo v romunijo ali drugo ciganijo.



Ko bi lastniki rabljenih avtov poznali dejanske kilometre... Verjetno jih ima marsikateri avto pri 10 letlih starosti cez 500k...


Ni rerečno, moj je letnik 2009 pa jih ima 300k.
20k na leto, kar je nekaj normalnega. Ne delamo vsi po 40-50k na leto.

solatko ::

kixs - Imel sem v lasti 2 avtomobila, ki sta imela ob nakupu čez 400kkm pa sta pri meni dodala še 100kkm in pri naslednjih lastnikih toliko, da sta oba še vedno na cesti blizu 1 mio kkm, brez kakšnih posebnih stroškov razen rednih menjav potrošnega materiala, gume, zavore, amortizerji, sklopke, keten,... in seveda rednih servisov. Če kupiš vozilo firme z enim voznikom, veš, da je bilo vse redno servisirano, da se vozilo ni gonilo in, da je bilo vsak dan na cesti, če je to v tujini, praviloma na AB. Oba sta bila ob nakupu stara 5 let in kupljena od iste firme v Nemčiji.
Delo krepa človeka

IL_DIAVOLO ::

Ja, vozilo na firmo se je pa res cuvalo, to pa ja :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

solatko ::

IL_DIAVOLO - Ne govorim o vozilih Pošta-e, temveč o vozilu firme iz ZRN, ne DDR, ki je imela poklicnega voznika in vozilo višje klase, ne yugo ali 101.
Delo krepa človeka

Meizu ::

Ma ja, goni ga na mrzlo že iz štarta, to je vedno hard pass zame.

Ne razumem v bistvu sploh tega, kakšno korelacijo ima število voznikov/lastnikov z vzdrževanostjo vozila. To mi zveni kot nekaj, kar prebereš v nekem horoskopu.

IL_DIAVOLO ::

Avto ki pogosto menja lastnike, prav gotovo ne kaže na dober nakup. Kvečjemu je to big red flag.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Meizu ::

To lahko rečeš za avto ki ima 5 lastnikov+.

Nek avto ki se prodaja kot 2., mogoče tudi 3. lastnik, tale logika nima preveč smisla, je preveč odvisno od okoliščin. Pri drugem lastniku ga večina proda zato, ker kupuje novega. Pri tretjem lastniku nikoli ne veš, če je 2. lastnik imel kakšne finančne težave in je moral avto prodat. Čisto realen primer je tole.

Jaz imam recimo en avto katerega sem tretji lastnik. Drugi lastnik je bil lastnik vsega skupaj 1 mesec, ker ga je imel registriranega glih dokler ga ni premaknil naprej, ker je en precej dražji avto prodal v zameno za tale avto + doplačilo. Nič kaj strašnega. Avto je mimogrede rock solid, z realnimi kilometri, slovenskim poreklom, absolutno nobenega problema.

Likalnik ::

Goran's Blog je izjavil:

kixs je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:



Ko ima avto 300k, je se samo za na odpad oz. migracijo v romunijo ali drugo ciganijo.



Ko bi lastniki rabljenih avtov poznali dejanske kilometre... Verjetno jih ima marsikateri avto pri 10 letlih starosti cez 500k...


Ni rerečno, moj je letnik 2009 pa jih ima 300k.
20k na leto, kar je nekaj normalnega. Ne delamo vsi po 40-50k na leto.


moj je letnik 2007 pa jih ima 135k.

Goran's Blog ::

Likalnik je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

kixs je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:



Ko ima avto 300k, je se samo za na odpad oz. migracijo v romunijo ali drugo ciganijo.



Ko bi lastniki rabljenih avtov poznali dejanske kilometre... Verjetno jih ima marsikateri avto pri 10 letlih starosti cez 500k...


Ni rerečno, moj je letnik 2009 pa jih ima 300k.
20k na leto, kar je nekaj normalnega. Ne delamo vsi po 40-50k na leto.


moj je letnik 2007 pa jih ima 135k.


Sej.
Vem za enega fičota kateri ima 40.000km.
Žena ga je rabila nekaj krat na teden za narediti 3-4 kilometra do druge vasi in 1x letno do Ljubljane.

kixs ::

Mišljeno je bilo za avte kupljene iz tujine ranga srednji visji ali visji razred - Audi, BMW, Mercedes, VW passat... Avti, ki v osnovi niso misljeni kot mestni. Ceprav moja Alfa 145, ki ni ravno avto za razdalje, je pa imela po 7 letih 400k navozenih. Po stevcu seveda samo 130k :lol:

MIHAc27 ::

Jaz sem enkrat kupil Peugeota 208 že v letih (po spominu okol 14let). Po prepisu malce gledal zgodovino in sem bil 7 ali 8 lastnik. Itak, da sem se takrat malce zasekiral ampak avto je BP delal še 3 leta. Z njem sem vlekel prikolico po celi evropi.
Pač pri večih lastnikih je več možnosti, da je eden slabo vzdrževal in je posledično z avtom kaj narobe.
««
58 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22124324 (1828) KTr1sk
»

Fiat Bravo l.2007-2008 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17418168 (12945) zobnik
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017682 (14536) zobnik
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15823031 (17456) KAVINSKY
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328906 (24133) Heavy

Več podobnih tem