» »

Nakup rabljenega avta

Nakup rabljenega avta

Temo vidijo: vsi
««
29 / 58
»»

matobeli ::

Jaz si pa ne morem predstavljat da bi moral dajat 10% svojih prihodkov zato da lahko na šiht hodim, kot počne marsikdo.

Nima pa veze to s tem koliko stari avto crkujejo ali pa ne crkujejo. Dejstvo je da folk menja dobre avte ker hočjo novega. Ker imamo pač tak sistem da te v gostilni vlečejo po zobeh če voziš "kanto".

m0LN4r ::

Ja to je tko, ce bi lahko hodis pes na siht bi, pol pa se pride ta druga stvar, da ne hodimo samo na siht in nismo sami.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Utk ::

Jaz naredim čez 20,000 letno, od tega 1/4 za na šiht. V službo se bi komot vozil z nečim polnoletnim za 300 evrov. Na ostalo pa...raje ne.

m0LN4r ::

Ma jaz sem imel v planu hodit poleti s kolesom, pa me desni kolk pece po 10 minutah, pa sem rajsi odnehal. Druga stvar pa je, da se mi ne da nosit oblek za preoblect s sabo in cas, ki ga zgubim na kolesu. Sem rajsi 15 minut na avtocesti na toplem/hladnem itn.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

facepalm ::

matobeli je izjavil:

Jaz si pa ne morem predstavljat da bi moral dajat 10% svojih prihodkov zato da lahko na šiht hodim, kot počne marsikdo.

Nima pa veze to s tem koliko stari avto crkujejo ali pa ne crkujejo. Dejstvo je da folk menja dobre avte ker hočjo novega. Ker imamo pač tak sistem da te v gostilni vlečejo po zobeh če voziš "kanto".


Dejstvo pa je, da s problematicnim shitboxom dajes ravno toliko, le da se tega ne zavedas.
Npr ze pri porabi. Nova Dacia na plin bo pozrla cca 5€ na 100km. Stari shitbox cca 7€. Pri 1kkm/m je to ze 20€ razlike. Pristej se strosek potrosnega materiala in izrednih popravil, pa se razlika med shitboxom in Dacio manjsa. Na koncu bos za Dacio placal cca 30€ na mesec vec, kakor za shitboxa.
Ce se vozis v sluzbo 25km dalec, ti samo potni stroski pokrijejo obrok in gorivo.

dice7 ::

Pri Daciji gres mirne vesti na morje

matobeli ::

Kolk od vas pa fura Dacio na plin če je to top zadeva?

Ker tisti ki rabte nove avte se v dacio še zabit me bi hotl.

facepalm je izjavil:



Dejstvo pa je, da s problematicnim shitboxom dajes ravno toliko, le da se tega ne zavedas.


Dejstvo je da kupit neproblematičen shitbox ni problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

m0LN4r ::

Tale za dobrih 8k, ni na plin: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Je pa dobrih 8k in vozis 10 let, pol pa ga imas za "rezervni" avto al pa ga bo nekdo drug v druzini poerbal xD

Podvozje:

ABS zavorni sistem
BAS pomoč pri zaviranju
ESP elektronski program stabilnosti
ASR regulacija zdrsa pogonskih koles

Varnost:

4 x zračna vreča / Airbag
prednje (dnevne) LED luči
kodno varovan vžig motorja
nadzor zračnega tlaka v pnevmatikah

Udobje:

klimatska naprava
zatemnjena / tonirana stekla
centralno zaklepanje
centralno zaklepanje + daljinsko upravljanje
servo volan
sistem Start-Stop

Uporabnost:

zadnja klop - deljiva 1/3 - 2/3
pomoč pri speljevanju v klanec

Stanje: vozilo je novo
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Blinder ::

Ma kaj niti pises kaksno opremo ima, ce je to slabsi avto kot kot oni za 3000 €. Tle bi se clovek tudi zamislil, kateri od dveh je shitbox, 10 let stari vw golf ali nova dacia sandero ..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

facepalm ::

matobeli je izjavil:

Kolk od vas pa fura Dacio na plin če je to top zadeva?

Ker tisti ki rabte nove avte se v dacio še zabit me bi hotl.

facepalm je izjavil:



Dejstvo pa je, da s problematicnim shitboxom dajes ravno toliko, le da se tega ne zavedas.


Dejstvo je da kupit neproblematičen shitbox ni problem.

Dejstvo je, da je nakup neproblematicnega shitboxa loterija.

Blinder je izjavil:

Ma kaj niti pises kaksno opremo ima, ce je to slabsi avto kot kot oni za 3000 €. Tle bi se clovek tudi zamislil, kateri od dveh je shitbox, 10 let stari vw golf ali nova dacia sandero ..


V cemu je slabsi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

matobeli ::

Verjamem da je za ljudi ki kupujejo nove đače nakup rabljenega neproblematičnega šitboxa lahko loterija.

facepalm ::

matobeli je izjavil:

Verjamem da je za ljudi ki kupujejo nove đače nakup rabljenega neproblematičnega šitboxa lahko loterija.

Se vedno pa se ni javil nihce, ki bi si kadarkoli lastil shitboxa brez okvar. Ocitno smo vsi kandidati za novo Dacio.

Valvoline ::

facepalm je izjavil:

matobeli je izjavil:

Verjamem da je za ljudi ki kupujejo nove đače nakup rabljenega neproblematičnega šitboxa lahko loterija.

Se vedno pa se ni javil nihce, ki bi si kadarkoli lastil shitboxa brez okvar. Ocitno smo vsi kandidati za novo Dacio.

Najmanj 5 doslej. Pod okvar seveda ne stejem redno vzdrzevanje in servise (tudi velik servis), saj tega potrebuje tudi nov avto. Tudi tisti k so mel kaksno okvaro ni bilo nic pretresljivega, benz crpalka, alternator, starter, klima kompresor in podobno. Z osnovo (motor, menjalnik, itn) nikoli tezav pa sem mel avte tudi z 400kkm pri prodaji.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Valvoline je izjavil:

facepalm je izjavil:

matobeli je izjavil:

Verjamem da je za ljudi ki kupujejo nove đače nakup rabljenega neproblematičnega šitboxa lahko loterija.

Se vedno pa se ni javil nihce, ki bi si kadarkoli lastil shitboxa brez okvar. Ocitno smo vsi kandidati za novo Dacio.

Najmanj 5 doslej. Pod okvar seveda ne stejem redno vzdrzevanje in servise (tudi velik servis), saj tega potrebuje tudi nov avto. Tudi tisti k so mel kaksno okvaro ni bilo nic pretresljivega, benz crpalka, alternator, starter, klima kompresor in podobno. Z osnovo (motor, menjalnik, itn) nikoli tezav pa sem mel avte tudi z 400kkm pri prodaji.
Ze 5 si jih menjal? Pa to je ze obrtna dejavnost :))

facepalm je izjavil:

matobeli je izjavil:

Verjamem da je za ljudi ki kupujejo nove đače nakup rabljenega neproblematičnega šitboxa lahko loterija.

Se vedno pa se ni javil nihce, ki bi si kadarkoli lastil shitboxa brez okvar. Ocitno smo vsi kandidati za novo Dacio.
Pa se to jih vozijo maks 2 leti, zlazejo se pa 3.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

facepalm ::

Valvoline je izjavil:


Najmanj 5 doslej. Pod okvar seveda ne stejem redno vzdrzevanje in servise (tudi velik servis), saj tega potrebuje tudi nov avto. Tudi tisti k so mel kaksno okvaro ni bilo nic pretresljivega, benz crpalka, alternator, starter, klima kompresor in podobno. Z osnovo (motor, menjalnik, itn) nikoli tezav pa sem mel avte tudi z 400kkm pri prodaji.

Potemtakem sem imel jaz same brezhibne shitboxe.
Jaz kot okvaro stejem vsako malenkost, ki jo moram popraviti bodisi zaradi varnosti ali udobja.
Edit: menjavo potrosnega materiala ne stejem kot okvaro
Vecje stvari oz obstojece napake popravim/zamenjam takoj po nakupu in stejem pod nakupno vrednost.
Npr menjava diska je potrosni material. Manjava ali obnova zavorne celjusti pa okvara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

matobeli ::

Sej si že pogruntal da bi blo najbolš imet Dacio. Vzem na LPG in eko kredit pa si zmagal.

hojnikb ::

Vsekakor bolje, kot 15 let stara mazda za 3 jurje. Seveda JDM loverji tega nebojo nikol razumel. Namrec da folk rabi avto za a-b, ne da je zaljubljen v njega.
#brezpodpisa

hojnikb ::

facepalm je izjavil:

Mene zanima, ce je komu sploh uspelo kupiti brezhiben shitbox?
Je kdo tukaj, ki je kupil 10-15 let star avto, menjal gume, opravil servis in vozil brez okvar?
Jaz sem dal skozi ze nekaj shitboxov in na cisto vsakem sem vsaj 1x posegel po orodju.. Celo trenutni, katerega sem zrihtal takoj po nakupu, sedaj "hoce" da se mu posvetim.
Kupljen od 1. lastnika, dobrega znanca. Vem kaj se je z avtomobilom dogajalo. Ob nakupu sem vedel da bom menjal vztrajnik in eno tesnilo pri injektorjih. Vedel sem, da je bila ena luc menjana, ker so jo razbili.
Vedel sem, da je zadnji 2 leti avto prakticno stal (cca 5kkm v dveh letih).
Po 7ih mesecih in cca 7kkm pa je situacija taka:
- menjani luci niso namestili motorcka iz stare luci (DIY popravila ftw..)
- zvocniki v vratih obcasno ne delajo - slab stik
- rocica za smernike obcasno ne deluje, ko so luci na poziciji "on"

Nic kaj hudega ampak za to porihtat bi me stalo cca 300EUR + ena izmena lastnega casa..
Ko bom to zrihtal pa vprasanje kaj bo naslednje. Zrihtal bom ceprav se mi ekonomsko ne izplaca, ker bo avto pri hisi kratek cas.


Js sn mel eno taksno "sreco". Kupo 17 let shitbox za ceno dveh cliotov mk2 (214i). Vse kar sem menjal v dobrih dveh letih so ble gume, jermen z vodno pumpo in termostat. Torej en defekt, ki sicer ni deal breaker, je pa blo treba vseen postimat.

No, ko je sel avto iz mojih rok, je po pol leta fasal head gasket faulire (nic nenormalnega, ce si rover lastnik).
Se vedno ga pa caka menjava izpuha (rusted to hell), tesnilo v sredini glave, polosovine pa se kaksna malenkost kje (rja, zarnice). Torej zdej k je 20 let star, je proper shitbox z nekaj nujno potrebnih vlozkov. K sreci ni vec v moji lasti, tko da ni moja briga.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

hojnikb ::

m0LN4r je izjavil:

Valvoline je izjavil:

facepalm je izjavil:

matobeli je izjavil:

Verjamem da je za ljudi ki kupujejo nove đače nakup rabljenega neproblematičnega šitboxa lahko loterija.

Se vedno pa se ni javil nihce, ki bi si kadarkoli lastil shitboxa brez okvar. Ocitno smo vsi kandidati za novo Dacio.

Najmanj 5 doslej. Pod okvar seveda ne stejem redno vzdrzevanje in servise (tudi velik servis), saj tega potrebuje tudi nov avto. Tudi tisti k so mel kaksno okvaro ni bilo nic pretresljivega, benz crpalka, alternator, starter, klima kompresor in podobno. Z osnovo (motor, menjalnik, itn) nikoli tezav pa sem mel avte tudi z 400kkm pri prodaji.
Ze 5 si jih menjal? Pa to je ze obrtna dejavnost :))

facepalm je izjavil:

matobeli je izjavil:

Verjamem da je za ljudi ki kupujejo nove đače nakup rabljenega neproblematičnega šitboxa lahko loterija.

Se vedno pa se ni javil nihce, ki bi si kadarkoli lastil shitboxa brez okvar. Ocitno smo vsi kandidati za novo Dacio.
Pa se to jih vozijo maks 2 leti, zlazejo se pa 3.

5 shitboxov po 2 jurja ti bi ze kupl novo dacio :)
Sam nekateri ocitno uzivajo da vsake 2 leti kupojo nov kup zeleza, ki je za v preso. kEr sO pRIHranL FuŁ.
#brezpodpisa

matobeli ::

A si kdo upa dat gor realne stroške novega golfa na puf za obdobje 10let?

Sem v zameno pripravljen objavit realne stroške starih kant v tem obdobju.

Pa tisti ki vam jih firma časti ne veljate ;)

Utk ::

Kaj bi rad povedal, da je 10 let star clio cenejši od novega golfa? No shit sherlock.

matobeli ::

Nikol v lajfu si še nisem lastil cliota. Vsi avti v primerjavi so višji razred od golfa, razen enega.

Pa nočmo povzemat tistega ki ni višji, ker se je šlo za odlično ohranjenega Getza, ki v mojem času lastništva ni rabil niti novih gum in je opravil lastništvo z dlično oceno -100EUR v 1.5 letih.
Oziroma z rednim servisom pri pooblaščenem serviserju v višini 110eur ki je vključeval svečke in prednje pakne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Utk ::

Ja, kot da to da si se vozil leto pa pol v getzu ni dost velika cena...

matobeli ::

Takrat je bila dača praktično poleno z volanom, Clio pa avto za ljudi iz Revoza.

Tolk da boš vedel kaj se je fural preden ti je očka dal golfa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

hunter01 ::

Si lasti kdo Nissan X-Traila (oz. ima izkušnje?)

Tam letnik 2016-2018?

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

A si kdo upa dat gor realne stroške novega golfa na puf za obdobje 10let?

Sem v zameno pripravljen objavit realne stroške starih kant v tem obdobju.

Pa tisti ki vam jih firma časti ne veljate ;)


Če se moraš za golfa pufat, bog ti pomagaj. Če je problem nabrat 20 jurjev v treh letih pač ne vem. Osnovnega ki je čist spodobno opremljen (brez zajebancije) dobiš za 17 jurjev s popusti. Pač maš lepo tist 1.0 TSI z nekaj malega čez 100 konjev, kar je vrh glave za vsakodnevno uporabo. Stroški so pa kot pričakovano nizki. Vozil se boš neprimerljivo bolje kot v korejskih in japonskih šajtrgah
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

matobeli je izjavil:

Takrat je bila dača praktično poleno z volanom, Clio pa avto za ljudi iz Revoza.

Tolk da boš vedel kaj se je fural preden ti je očka dal golfa.

Raje izklopi generator random besed in napiši kaj s smislom.

facepalm ::

matobeli je izjavil:

Takrat je bila dača praktično poleno z volanom, Clio pa avto za ljudi iz Revoza.

Tolk da boš vedel kaj se je fural preden ti je očka dal golfa.

Ker Getz je bistveno boljsi od obeh?

Ascendor ::

Utk je izjavil:

Ja, kot da to da si se vozil leto pa pol v getzu ni dost velika cena...


Enim avto pač ni status ampak le prevoz od A do B, in mogoče le 2x na teden. Ne vidim problemov s tem, da imaš Getza...

Utk ::

Jaz tudi ne. Ampak ugotovit, da je stari getz cenejši od novega golfa, res ni za nobelovo nagrado.

GR2 ::

Raptor F16 je izjavil:

Če se moraš za golfa pufat, bog ti pomagaj. Če je problem nabrat 20 jurjev v treh letih pač ne vem. Osnovnega ki je čist spodobno opremljen (brez zajebancije) dobiš za 17 jurjev s popusti. Pač maš lepo tist 1.0 TSI z nekaj malega čez 100 konjev, kar je vrh glave za vsakodnevno uporabo. Stroški so pa kot pričakovano nizki. Vozil se boš neprimerljivo bolje kot v korejskih in japonskih šajtrgah

Normalno motoriziran s 150KM je pa že 20k. In ja, 500EUR na mesec je težko nabrat pri naši povprečni plači okol jurja, to je za Nemce z 2 jurja plače.
Nov avto se itak splača samo tistim, ki delajo vsaj 30k km na leto, drugače dobiš za 5kEUR 11 let star avto in za 11kEUR 4 leta star avto (Astra, Golfe vidim samo dizle na avto.net, lol)
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Nekje 4-5 let star je pomoje najbolj optimalni nakup na dolgi rok, če si lahko privoščiš seveda. V prvih 4 letih pač izgubiš 10kEUR.

1.0 110KM bi bil drugače privlačen edino, če bi pil samo 7l pri dinamični vožnji, regionalke 100-120, AC 140-160, ampak vsi vemo da so to pravljice, to ima 8l po tamalem. Najvišje porabe na Spritmonitor so 8l, pa potem dve z 9 in 10l. Povprečna 6,1l je že blizu dizlu, ampak glavno vprašanje pri porabi bencinarja je kaj se zgodi, če ga pritiskaš, to si potem hitro na 2l razlike proti dizlu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

Valvoline ::

Najbolj racionalen nakup je vedno ohranjen in servisiran avto starosti 8-10 let. Kupis, furas 2-3 leta prodas z 0 izgubo. Avta se navelicas, vseeno rabljen ali nov. 3 leta je zame max, pol obvezna menjava. Obdrzal bi le za hobi kasnega meni pri srcu oldtimerja, kadett coupe l.70, ford cortina gt podobnega letnika itn.

hojnikb ::

dobro ohranjen in servisiran 10 let avto je praktično utopija pri nas. Seveda v pravem pomenu besede, ne da je nekdo samo menjaval olje.
#brezpodpisa

m0LN4r ::

Treba je seveda locit al se pogovarjamo o avtu za 3-4 clansko familijo, dnevno rabo vsaj 3-4 fure in vsaj 10 let mira, ki niso glih v mestu doma ali pa za samske midliferje z neko garazo ali delavnico in prevec casa.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

matobeli ::

Ne vem kaj počnejo ljudje z avti pri vas, ampak pri nas ni nemogoče dobit lepo ohranjen 10let star avto s polno servisno zgodovino uradnega servisa. Dobit takega, pa da je cena nizka in ima še pod 200kkm, to ke malo težje. Ampak se tudi najde.

D3m ::

facepalm je izjavil:

matobeli je izjavil:

Takrat je bila dača praktično poleno z volanom, Clio pa avto za ljudi iz Revoza.

Tolk da boš vedel kaj se je fural preden ti je očka dal golfa.

Ker Getz je bistveno boljsi od obeh?



KIA Pride represent!!!!

Beat that motha fucka!!!
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

matobeli je izjavil:

Ne vem kaj počnejo ljudje z avti pri vas, ampak pri nas ni nemogoče dobit lepo ohranjen 10let star avto s polno servisno zgodovino uradnega servisa. Dobit takega, pa da je cena nizka in ima še pod 200kkm, to ke malo težje. Ampak se tudi najde.

servisno knjigo ponaredit, stevec zbit in nalispat/pozamenjat obrabvljive kozmeticne dele pa res ni problem.
#brezpodpisa

matobeli ::

Tud na servis poklicat in preverit ni tak hud problem. Sploh pa je ponavad zraven še ena debela mapca z računi.

hojnikb ::

again, nic kar se ne da resit, ce servis in avtodiler sodelujeta.

kos papirja pac danes nemors vec vzez za sveto. Se par let star avto z servisi, ki stimajo po vnosih v server same fabrike se nemors zanesit, ker lahko folk med intervali mesetari.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

matobeli ::

Za sveto še tega ne morš vzet da direkt iz fabrke ne dobiš limone ;)

Načeloma pa se da vsa ta tveganja znižat na sprejemljivo mejo.

Recimo da ne kupuješ nemških vozil iz uvoza pri lokalnem dilerčku.

SambaShare ::

matobeli je izjavil:

Ne vem kaj počnejo ljudje z avti pri vas, ampak pri nas ni nemogoče dobit lepo ohranjen 10let star avto s polno servisno zgodovino uradnega servisa. Dobit takega, pa da je cena nizka in ima še pod 200kkm, to ke malo težje. Ampak se tudi najde.


Seveda se najde. Od kakšnega upokojenca lahko brez problema dobiš brezhiben avto z malo km. Ne bo pa to nekaj nemškega, če nekateri gledajo samo za tem, bojo pač dobili neka zgonjena jajca.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Koliko je malo km?

Malo pred 100.000 da si tik pred velikim servisom in prvim problemom?

Malo pod 200.000 ko se začnejo večji stroški ?

Malo pod 150.000, kjer piše da je opravljen velik servis, a so ga naredili samo na spol, ker so vedeli da čez 30.000 prodajajo avtomobil ?

Jaz načrtno kupujem tako stare avte s 300.000 in več km, vem da ga je človek vozil, sploh če je avto višjega ranga je delal kilometre, kaj pomeni da je bil dobro servisiran, imel je poln tank-kar je še najbolj pomembno pri dizlih in zaenkrat se mi obrestuje. Tako ohranjene kot sem dobil s 400.000+ in servisirane nisem dobil niti s 5 let starim cliotom in 100.000.

Majhni kilometri so utopija, važno je stanje avtomobila.

m0LN4r ::

Fotr je kupu 2008 Golfa Comfortline 2.0 TDI za 17.500, brez nekih dodatkov, samo vlecno kluko. 2017 prodal za 8000. Tak da ni tako grozno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

SambaShare je izjavil:

matobeli je izjavil:

Ne vem kaj počnejo ljudje z avti pri vas, ampak pri nas ni nemogoče dobit lepo ohranjen 10let star avto s polno servisno zgodovino uradnega servisa. Dobit takega, pa da je cena nizka in ima še pod 200kkm, to ke malo težje. Ampak se tudi najde.


Seveda se najde. Od kakšnega upokojenca lahko brez problema dobiš brezhiben avto z malo km. Ne bo pa to nekaj nemškega, če nekateri gledajo samo za tem, bojo pač dobili neka zgonjena jajca.

glih taki avti so dalec od brezhibnih. Taksni ljudi ravno najbolj sparajo, ne delajo servisov, ki so z leti ne glede na kilometre potrebni. Case in point z mojim primerom; 17 let star avto z prvimi sveckami, jermeni in bencinfiltrom. Je ze malo kilometrov, sam vzdrzevano pa ne kaj prida za hvalit.
#brezpodpisa

borut_p ::

Folk misli da bo prisel z malo denarja do zlata. Te zgodbe ni.

Valvoline ::

Avte mas danes kolk ces. Plocevine je res na preteku. Ce danes nisi sposobn ugodno (da ne recem za drobiz) najt ohranjenega in vzdrzevanega 10 let starga avta tezava je zgolj vate in tm zgoraj.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Glavnina ljudi se ne ukvarja, niti ne spozna na avtomobile. Se manj pa da bi jih doma sami sraufal. In taksni ljudje tezko kupijo kolker tolk avto, ker bojo sli do prvega dilerja po podrtijo brez dna. Pač tega koncepta ne razumes, ker nimas mindset taksnih ljudi.

In za taksne ljudji je precej bolj ekonomicno s stalisca TCO kupit dacio na kredit in vozit 10+ let.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

jshadlsa232 ::

facepalm je izjavil:

matobeli je izjavil:

Verjamem da je za ljudi ki kupujejo nove đače nakup rabljenega neproblematičnega šitboxa lahko loterija.

Se vedno pa se ni javil nihce, ki bi si kadarkoli lastil shitboxa brez okvar. Ocitno smo vsi kandidati za novo Dacio.

Za slovenca so okvare vse kaj ni olje ali filter. Moj Honda shitbox letnik 2009 je bil kupljen pred 2 letoma (4800EUR s 118k) in so se delali servisi do zadnjega pri Selicu. V njo je slo 850EUR za pleh (rja na zadnjih robovih, ter pobunkan odbijac ter zadnja havba, videno in spusceno za 200EUR pri nakupu). Se vseeno je pa dalec od 20k za novo. Si pa lahko privoscim 1x na leto 200-300EUR menjavo, kot pa 200EUR na mesec kredita, da so lokalni pijanci zadovoljni.

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Je pa res da je nova dacia na plin kakorkol obrnes top nakup, safe bet. Nikoli ni bila taka dobra ponudba pa se z tovarniskim LPG sploh glede na standard ter moznost odplacevanja. Jaz bi npr bi tudi vzel dusterja na plin, je prakticno dzaba sploh ce pogledas cene rabljenih tiguanov (10k za 10let starega), skoda le da so umaknil oldschool 1.6 16v motorjev v ponudbi.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

jshadlsa232 je izjavil:

facepalm je izjavil:

matobeli je izjavil:

Verjamem da je za ljudi ki kupujejo nove đače nakup rabljenega neproblematičnega šitboxa lahko loterija.

Se vedno pa se ni javil nihce, ki bi si kadarkoli lastil shitboxa brez okvar. Ocitno smo vsi kandidati za novo Dacio.

Za slovenca so okvare vse kaj ni olje ali filter. Moj Honda shitbox letnik 2009 je bil kupljen pred 2 letoma (4800EUR s 118k) in so se delali servisi do zadnjega pri Selicu. V njo je slo 850EUR za pleh (rja na zadnjih robovih, ter pobunkan odbijac ter zadnja havba, videno in spusceno za 200EUR pri nakupu). Se vseeno je pa dalec od 20k za novo. Si pa lahko privoscim 1x na leto 200-300EUR menjavo, kot pa 200EUR na mesec kredita, da so lokalni pijanci zadovoljni.
Porocaj po 10 letih se enkrat. Vozis tudi druzino v tej hondi na morje?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
««
29 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22123973 (1477) KTr1sk
»

Fiat Bravo l.2007-2008 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17417932 (12709) zobnik
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017535 (14389) zobnik
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15822861 (17286) KAVINSKY
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328679 (23906) Heavy

Več podobnih tem