» »

Nakup rabljenega avta

Nakup rabljenega avta

Temo vidijo: vsi
««
26 / 57
»»

Valvoline ::

.... kad sam ja prodao moj passat delfin 98 godiste mom prijatelju imao 280 hiljada, prijatelj vozio 5 godina kad ga je prodao na kilometrazu imao 250 hiljada, onda opet nakon 5 godina taj sto je od njega kupio ga prodao sa 200 hiljada, ako da bog kad bude star 50 godina ce se opet roditi sa taman 0km.....

:))

Twixz ::

A ma kak avto do 5 jurjev kolikor toliko soliden 4x4 pogon?

matobeli ::

Subaru

m0LN4r ::

Malo podcenjujete dejstvo, da nekateri avte sparajo in jih vozijo kot jajca. Take srbe, romune, nema veze, srecas kr redno na avtocesti proti Nemciji in lepo lagano cruzajo 110-120 proti Frankfurtu al se visje.
To je 1000km gor, 1000km dol v 5. prestavi z nizkimi obrati in saltas samo na cestninski postaji. Ce bi jaz tako vozil avto, bi tudi zdrzal 1000.000km.
Ampak tak rabljen avto kupil ne bos, ker ti ga lastnik ne bo prodal. V vecini se prodaja zgonjene avte, s katerimi se naganja po vukojebinah, hribih, vse zivo, vozi kot s traktorjem.

Zadnjic me je en dedek okol 70 peljal na poslovno kosilo z Lexusom in mi razlagal, kako dober je ta avto, da ga ze vozi vec kot 20 let, do Svice in nazaj itn. Res je, avto je bil od znotraj zlizan kot nov.

AAAAmpak, peljala sva se pa tudi tak da moj bog, pospeseval je, kot upocasnjen posnetek, vcasih sem mislil, da bo semafor preklopil nazaj na rdeco, dokler prideva cez veliko krizisce. Od 0 do 100 pa je trajalo skoraj eno minuto.
Kdo pa tak lagano vozi? Jebemu v enem kriziscu naju je kolesarka nalozena z vreckami prehitela, ko sva pospesila.
Aja pa vec kot 2500 obratov po mojem ta avto v zivljenju ni videl, ker sva se midva vozla med 1000 in max max 1800 obratov.

PS:
Ni vseeno al naredis 100.000km kot dostava gonzales ali pa 100.000km kot mamka od lendave do ms z 70 po regionalki ali ms-mb 100 po ac. Tile avti bodo vecni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

engine hours in št. zagonov je dost bolj merodajn podateko kot samo kilometri, vsaj za motor.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

facepalm ::

Na koncu pa crkne vse prej kot motor.

m0LN4r ::

Naceloma crkne vso to moderno sranje okoli motorja zaradi emisij pa eco funkcij pa nevemcesa.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

facepalm ::

m0LN4r je izjavil:

Naceloma crkne vso to moderno sranje okoli motorja zaradi emisij pa eco funkcij pa nevemcesa.

Tako nekako.
Pa deli podvozja, sploh pri Slo vozilih, ker se vozimo po odlicnih cestah in menjamo blazilce le ko spustijo duso, namesto na max 100kkm. Ampak vazno, da ima motor novo olje in filtre, ceprav v jarku:)

Raptor F16 ::

Leva ... Leva ... leva desna ena dva

KAVINSKY ::

Twixz je izjavil:

A ma kak avto do 5 jurjev kolikor toliko soliden 4x4 pogon?


Za kakšen namen? Od pravih terencev dobiš Samuraje, Jimnije, Pajerote, Nive. Za po cesti pa je vsak 4motion golf dovolj dober. Vmes pa imaš vsega, od Pande, skozi Foresterje, skozi Ignise, Vitare, Sportage, Duster, X-trial...

solatko ::

https://www.avto.net/Ads/results.asp?zn...

Evo najbolj cenjen terenski avto v Evropi.
Delo krepa človeka

matobeli ::

Lada pride deleč sam zato ker je ni škoda :))
Po zasnovi ima pa več skupnega z kaškajem kot pa pravim terencem.

solatko ::

matobeli - V najtežjih terenskih poklicih, je bila kar priljubljena, sicer pa je na tekmah, peljala scat čisto vse terence in to niti ne s kramparcami.
Delo krepa človeka

matobeli ::

Priljubljena? Sej niso mel drugega. Panda je bila mejčken premajhna za serviserje/...

Glede na to da je bilo tekem več ti gotovo ne bo težko dati kakršnihkoli podatkov oziroma virov.

Će je konkurenco premagala brez pravih gum (ki so ogromen faktor pri offroadu) to pomeni da je tekmovala proti yugotom in spačkom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

solatko ::

matobeli - Gospodarskim družbam ni bilo problem nabavit Rower-je, Unimog-e,... vendar so se na nemogočih terenih Nive izredno izkazale (obvezen del opreme vitel) in jaz nebi tako zaničevalno pisal o stroju, ki je in še deluje. Je pa res, da so ostali, bolj fensi in šmekerski, kot Lada Niva.

Delo krepa človeka

Raptor F16 ::

solatko je izjavil:

matobeli - Gospodarskim družbam ni bilo problem nabavit Rower-je, Unimog-e,... vendar so se na nemogočih terenih Nive izredno izkazale (obvezen del opreme vitel) in jaz nebi tako zaničevalno pisal o stroju, ki je in še deluje. Je pa res, da so ostali, bolj fensi in šmekerski, kot Lada Niva.



Ma kaka lada. Dacio in podobne jajca se kupi zato, ker jih ni škoda v drevo zakantat obenem pa gre dovolj spodobno po terenu da v osnovi naredijo kar je treba, čeprav ni ravno najboljša rešitev na trgu ampak tisto se plača.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

solatko ::

Raptor F16 - Saj o tem govorim, avto, ki ga ni škoda, je poceni in zelo uporaben, plača pa se udobje, luksuz, stvari, ki v naravi niso najbolj potrebne, pa še razbit se ga bojiš in verjetno v tako vodo niti poizkusil nebi.
Delo krepa človeka

Raptor F16 ::

solatko je izjavil:

Raptor F16 - Saj o tem govorim, avto, ki ga ni škoda, je poceni in zelo uporaben, plača pa se udobje, luksuz, stvari, ki v naravi niso najbolj potrebne, pa še razbit se ga bojiš in verjetno v tako vodo niti poizkusil nebi.


No potem se strinjava, da za teren rabiš spodobno zmogljivo, robustno in poceni vozilo.

Za ceno enega G-wagna (80 jurjev je dobro jutro) lahko kupiš koliko Xtrailov, Dacij, Suzukijev, ... ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

m0LN4r ::

Kdor rine po vsej sili v taki amazonas teren, seveda rabi temu primerno vozilo.
Temu ne oporeka noben. Recimo, da lovis begunce ob meji ali pa svercas nekaj, pa noces cez normaln prehod, razumljivo.
Namerno unicevanje gozdnih in neasfaltiranih poti pa ni lepo. Pol pa hoces s traktorjem cez gozd, pa neki bumbarji v najvecjem blatu preorjejo cesto, pol pa domacini vozimo zemljo in soder v te luknje, ker nalozena prikolica z drvami nasede.
Ni lepo.
So ble okol bukovniskega jezera obnovljene neasfaltirane ceste, res cudovito, pa so jih bumbarji z terenci unicli, ko pridejo gor s svojimi blatnimi kolesi in odnasajo sveze kamenje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

scipascapa ::

Blage nimam, pri volumnu prtljažnika sta dva podatka, kaj pomenita?

330 / 1150
351 / 1125
381 / 1237

itd....hvala.

Taip4n ::

Podrti sedeži.

scipascapa ::

HVALA :)

barney83 ::

Zdravo,

zanimam se za nakup Opel Insignia SportsTourer 2.0 CDTI Cosmo, letnik 2017.
Tisti ki poznate Insignie, kakšen je ta avto? Vem da je včasih imela insignia velike težave (gnilo podvozje, težave z menjalnikom,..), nekje do leta 2012, ampak te težava naj bi odpravili? se pojavljajo kakšne druge težave - slab material tesnil, ventilov,...?

D3m ::

Težko rečem. Vem, da so zadnji letniki odpravili napake, če gledaš letnik 2017.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Djole ::

Zdravo,
zanima me ima kdo izkušnje z mazdami 3, tam cca 2015 letinik, benciner 1.5, 101km in pa hyundai i30, tudi podoben letnik, 1.6dizel, 110km. Odločam se namreč za nakup enega ali drugega(bi prej seveda probal oba), a me vseeno zanima, če ima kdo kakšnje izkušnje, zanesljivost, je treba biti pozoren na kakšne hibe, itd.?
Lp

solatko ::

Oba sta zanesljiva, če nista zgonjena.
Delo krepa človeka

Twixz ::

A je caradvisor realn za ocene avtohiš? Gleda se mal avte, da bi se kupili na leasing..

Pa kolk bi bil vredn golf 1.9 TDI, 2002 letnik, v zadnjih dveh letih menjano:
Turbo
Tesnilo na glavi + velik servis opravljen
Volanska letev
Odmične gredi, dročniki
Servo ojačevalec zavor
(Neuničljiva mašina, pa to)

Prevoženih 305.000.

Mali servisi delani na 1 leto (ne glede na km, ki so bili med 10 ali max. 12 tisoč)
Podvozje bilo zaščiteno predlani, diski, disk ploščice, amortizerji, fedre vse menjano v zadnjih dveh letih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

facepalm ::

Jurja?

m0LN4r ::

To folk vidi, kot 18 let star avto, ki je bil posiljen. Mi niti na 20 let starem avtu nismo menjali niti ene od zgoraj nastetih stvari. Letnik 2001.

Podvozje bilo zaščiteno predlani,
Bolj pomembno vprasanje ali si podvozje zascitil, tudi takrat, ko se ni bil cel rjast?
Zascita je za preventivo, ne pa kurativo. Zdaj pa bo pod zascito rjavel naprej.

Jaz za tak avto nebi dal niti 500eur, ker vem, da je izbire ogromno in najdem tudi enga, ki so ga sparali in pazili za jurja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Twixz ::

m0LN4r je izjavil:

To folk vidi, kot 18 let star avto, ki je bil posiljen. Mi niti na 20 let starem avtu nismo menjali niti ene od zgoraj nastetih stvari. Letnik 2001.

Podvozje bilo zaščiteno predlani,
Bolj pomembno vprasanje ali si podvozje zascitil, tudi takrat, ko se ni bil cel rjast?
Zascita je za preventivo, ne pa kurativo. Zdaj pa bo pod zascito rjavel naprej.

Jaz za tak avto nebi dal niti 500eur, ker vem, da je izbire ogromno in najdem tudi enga, ki so ga sparali in pazili za jurja.


Konstruktivno napisano, všeč mi je. Hvala! :)

Ne, podvozje je bilo zdravo, avto je bil v garaži skoz. Sem pa menjal zadnja vrata, ker tam jih je pa razžrlo dobesedno.

Jeba je, ko vsak reče, "furaj dokler ne crkne".
Pa sem v avto dal 3 jurje v zadnjih treh letih. In to mislim brez tehničnih, tankanja, gum in ostalega. Samo da sem se lahko vozil. In zato raje kupim nek avto kot pa da še 2 leti si govorim "sej bom sfural dok ne crkne" pa bo neki crknalo za 200€ pa bom popravil pa spet..

KAVINSKY ::

Twixz je izjavil:

Pa kolk bi bil vredn golf 1.9 TDI, 2002 letnik, v zadnjih dveh letih menjano


1250-1500€, odvisno tudi koliko je navzven lepo ohranjen in koliko opreme ima. In koliko ti bodo kupci živcev spili.

Si menjal sklopko?
Ne, je še original.
To se lahko pokvari!

Twixz ::

KAVINSKY je izjavil:

Twixz je izjavil:

Pa kolk bi bil vredn golf 1.9 TDI, 2002 letnik, v zadnjih dveh letih menjano


1250-1500€, odvisno tudi koliko je navzven lepo ohranjen in koliko opreme ima. In koliko ti bodo kupci živcev spili.

Si menjal sklopko?
Ne, je še original.
To se lahko pokvari!


Sklopka menjana 5 let nazaj :D

m0LN4r ::

Za ta denar se ti ga ne splaca prodajati privat, pa zgubljati zivcev. Ce moj menjal vw za vw bi se lahko izpogajal za dobro premijo oz. popust pri novem. Baje pri ID.3 se da dosti pogajati in pri novem Golfu... Pri staro za novo pa se bolj.

Nevem pa kako bi blo, ce gres do Mazde in jim das 18 let starga vwja. Pac gres pa vprasas, ce naletis na dobrega prodajalca kul, ce pa ne pa idi do druge avtohise. Moj oce je bil pri Posedi MS, Porsche Maribor in porsche pri ptujski, za isto vprasanje tri razlicne ponudbe. Na posediju ga je celo hotel mal nategnit, mu je prodajal avto z 4motion, na ponudbo pa natisnil navadnega... pajaci.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

KAVINSKY ::

Naj sam presodi koliko je vreden čas. Pooblaščenec bo seveda dal 500€ pa ga potem preprodajal za 1500€. Če daš sam na avto.net oglas za jurja bo telefon zvonil v roku par minut.

Aston_11 ::

KAVINSKY je izjavil:

Naj sam presodi koliko je vreden čas. Pooblaščenec bo seveda dal 500EUR pa ga potem preprodajal za 1500EUR. Če daš sam na avto.net oglas za jurja bo telefon zvonil v roku par minut.

In ga bodo zbili na 800.
Jaz ponavadi (no, ja, 2x ali 3x) postavim ceno in tam vztrajam. Ko mi začno nabijati, povem, da za to vem in da sem že upošteval.... ko mi začno pametovati, kaj vse da je bil, pa ni bil, potem pa se poslovimo.... čeprav se mi zdi, da bi lokalnega švercarja najraje poklical, da mi da 500, popravi, kar ga moti, pelje v Bosno in ima instant par jurjev. jaz pa živce.

Skratka back to the topic - budget passat, ki ga omenja molnar, je za kaj? Verjetno je. Nemci se očitno manj sekirajo kot mi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Raptor F16 ::

Twixz je izjavil:

A je caradvisor realn za ocene avtohiš? Gleda se mal avte, da bi se kupili na leasing..

Pa kolk bi bil vredn golf 1.9 TDI, 2002 letnik, v zadnjih dveh letih menjano:
Turbo
Tesnilo na glavi + velik servis opravljen
Volanska letev
Odmične gredi, dročniki
Servo ojačevalec zavor
(Neuničljiva mašina, pa to)

Prevoženih 305.000.

Mali servisi delani na 1 leto (ne glede na km, ki so bili med 10 ali max. 12 tisoč)
Podvozje bilo zaščiteno predlani, diski, disk ploščice, amortizerji, fedre vse menjano v zadnjih dveh letih.


500EUR

Tega kar si ti vlagal ali pa kdorkoli drug nihče normalen ne bo plačeval (razen če si nauven in verjameš na besedo). za 20 let star avto rang golfa z neko povprečno opremo jurja dat je preveč. Za tok star avto so lahko veseli da jim ga sploh odpelješ z dvorišča.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

A110 ::

2 leti nazaj smo za 1998 1.9tdi golf 4 dobili 600e. Bili smo prvi lastnik, avto je imel 350 tisoč km. Za menjati je bila Bosch pumpa (nevozen). Ostalo je bilo vse vredu (nič rje). So pa klicali non-stop svercerji in ga želeli za par 100e brez ogledov. Na koncu je šel k prvi fizični osebi ki ni želela že po telefonu zbijati za isto ceno kot je bila postavljena. Tako da pomoje 1000 bi lahko dobil. Če ne ga pa vozi dokler bo šel, se vedno ga lahko pokvarjenega prodaš za skoraj isto ceno kot voznega

m0LN4r ::

KAVINSKY je izjavil:

Naj sam presodi koliko je vreden čas. Pooblaščenec bo seveda dal 500€ pa ga potem preprodajal za 1500€. Če daš sam na avto.net oglas za jurja bo telefon zvonil v roku par minut.

Ne samo to, da bo zvonil par minut, samo bumbarji bodo klicali nonstop, eno in isti preprodajalci strici, kolegi, telefonsko lahko vrzes v smeti.
Pa se ko odstranis oglas bo telefon zvonil kak teden.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

solatko ::

m0LN4r - Sej ni tako hudo, v pol ure te kliče 20 preprodajalcev, potem pe ne kliče noben več.
Delo krepa človeka

KAVINSKY ::

m0LN4r je izjavil:

Ne samo to, da bo zvonil par minut, samo bumbarji bodo klicali nonstop, eno in isti preprodajalci strici, kolegi, telefonsko lahko vrzes v smeti..


Sem prodajal, ni tako hudo. Daš malo višjo ceno pa se izogneš preprodajalcem. Ne gre pa brez bumbarjev, si pa tudi sebi tratijo čas, če prevozijo pol države.

Twixz ::

Sej pol ne bi kupil neki za več kot 6,7 jurjev. Gledal sem Golfe 6, 1.4 TSI motor, cca. 150k prevoženih, 2009/2010 letnik, 5.500€.
Na mobile.de me pa pride 2013 letnik z 125.000 prevoženimi, isto 1.4 TSI, pa če ga vzamem preko Autobrokerja, vse skupaj z uvozom, cca. 7500€ (na vrednost avta na mobile.de 6.000€).

Pa mi tak avto po moji logiki mora it še vsaj 10 let. Glede na golfa ki ga imam namen prodat.
Je pa logično ja, saj več kot 1200€ nisem niti pričakoval, 1000€ je bila taka, optimalna želja, ko vidim da ne bo izvedljiva. :)

Valvoline ::

Ce je ohranjen 5 vratni faceliftan 130 konjski lahko komot se 2k kesiras. Vroce zemljice za izvoz v albanijo.

;-) ::

TSI ne vrjamem da gre za žemljice. Sem pred časom kupil 1.2TSI sicer 2010 za drobiž od drugega lastnika, servisiran vedno na uradnem servisu, vse sproti popravljano. Prodajali so ga dolgo, nato sem se jih jaz usmilil za 1000€ pod cenami na avtonet.

In pazi to tud to da bo šel še 10 let je jalova.

Moj 1.2 TSI konec 2010 ima računov iz uradnega servisa več kot je bila vrednost avtomobila...pa ga nisem dobil v vrhunskem stanju-končniki, kugle itd. Tako da sem do odlicnega stanja porabil še 200€.

TSI so nezanesljivi mlinčki ki vedno rabijo kaj, čene druga da vsaka tri-štiri leta ketnico menjaš.

Twixz ::

;-) je izjavil:

TSI ne vrjamem da gre za žemljice. Sem pred časom kupil 1.2TSI sicer 2010 za drobiž od drugega lastnika, servisiran vedno na uradnem servisu, vse sproti popravljano. Prodajali so ga dolgo, nato sem se jih jaz usmilil za 1000€ pod cenami na avtonet.

In pazi to tud to da bo šel še 10 let je jalova.

Moj 1.2 TSI konec 2010 ima računov iz uradnega servisa več kot je bila vrednost avtomobila...pa ga nisem dobil v vrhunskem stanju-končniki, kugle itd. Tako da sem do odlicnega stanja porabil še 200€.

TSI so nezanesljivi mlinčki ki vedno rabijo kaj, čene druga da vsaka tri-štiri leta ketnico menjaš.


Z dizlom se ne mislim več zaklat, vsaj logično mi ni.
30 km na dan, 6x na teden delam do službe (iz vasi v mesto in potem obratno iz mesta na vas domov) pa vsak vikend ali pa vsak drug vikend naredim 300 kilometrov.

Kakorkoli obrnem mi je dizl brezveze. Ne grem čez 90 km/h ko se vozim v službo, ko ga pa spiham na tadolgi vikend turi mu pa tud ne paše izgleda :D

Nevem, 90% sem da naslednji avto bo iz tega stališča bencinar.

Twixz ::

P.S.

1.2 so mi malo švoh, pa tudi bral sem na netu da so 1.2 mašine že nasploh je*eni pri Golf 6. Velika poraba, crkovanje turba, ketna (kot si omenil). Je pa tega bistveno manj pri 1.4 mašinah, še posebej letnik 2008 dalje so optimizirani :)

Steinkauz ::

Twixz je izjavil:

A je caradvisor realn za ocene avtohiš? Gleda se mal avte, da bi se kupili na leasing..

Pa kolk bi bil vredn golf 1.9 TDI, 2002 letnik, v zadnjih dveh letih menjano:
Turbo
Tesnilo na glavi + velik servis opravljen
Volanska letev
Odmične gredi, dročniki
Servo ojačevalec zavor
(Neuničljiva mašina, pa to)

Prevoženih 305.000.

Mali servisi delani na 1 leto (ne glede na km, ki so bili med 10 ali max. 12 tisoč)
Podvozje bilo zaščiteno predlani, diski, disk ploščice, amortizerji, fedre vse menjano v zadnjih dveh letih.


Sam sem 3 leta nazaj prodal letnik 1999 golf iv 1.9 tdi 66kw.
3 vratni, oprema basic + klima
290.000km

Servis delan redno vsako leto, veliki na vsakih 5 let.
V 11ih letih lastništva sem menjal bolj malo:


Torej še original turbo, original sklopka, original vztrajnik, original amortizerji.

Prodal sem ga skupaj z rial alu platišči.
Avto je bil že precej gnil, oba spredna blatnika prerjavena.
Zunaj precej slabše ohranjen kot večina.

Kupil ga makedonc za 900eur.
Brez felten bi dubu ene 700eur.

Aston_11 ::

Twixz je izjavil:

Z dizlom se ne mislim več zaklat, vsaj logično mi ni.
Imam VI 2.0 TDI 110 KM letnik 2009 in zaenkrat dela, je pa začel en injektor zajebavati in ga bo treba menjati/dati opucati (220 kkm).

Twixz je izjavil:

30 km na dan, 6x na teden delam do službe (iz vasi v mesto in potem obratno iz mesta na vas domov)
Jaz tudi, 5x na teden sicer.

Twixz je izjavil:

Nevem, 90% sem da naslednji avto bo iz tega stališča bencinar.
Jaz gledam dizla. Na avtomobilizem forumu se je @xxl pritoževal, da 1.5 150 KM benzinar skriva konje, pa nek kengoroo efekt omenjajo, pojma nimam, kaj sicer je to.

V glavnem 1000 EUR za 20 let star avto je odlično, 6 jurjev ali koliko za 10 let star avto pa se mi zdi dosti, če iz tega rata 7.5k zaradi uvoza, pa sploh. 5 let nazaj so mojega v avtohiši ocenili po eurotaksu na 7 jurjev. Na avto.net pa so cene take, kot da ne mislijo nikoli prodati. No ja, saj neke pametne izbire ni in se nakaj moraš odločiti....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

jest10 ::

;-) je izjavil:


TSI so nezanesljivi mlinčki ki vedno rabijo kaj, čene druga da vsaka tri-štiri leta ketnico menjaš.


Ne bullšitiraj preveč.
Problematični so le stari TSIji s ketno

D3m ::

EA211 Evo here. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

Problematični so le stari TSIji s ketno

5 let stari še nimajo problemov? To pa je uspeh...
««
26 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22123608 (1112) KTr1sk
»

Fiat Bravo l.2007-2008 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17417645 (12422) zobnik
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017365 (14219) zobnik
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15822617 (17042) KAVINSKY
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328441 (23668) Heavy

Več podobnih tem