» »

Nakup rabljenega avta

Nakup rabljenega avta

Temo vidijo: vsi
««
25 / 58
»»

solatko ::

oemdzi - Imaš polno sposobnih preprodajalcev, se pač z enim spoznaj, ga povabi na kakšno pivo, dve in ga počasi peči, kaj in kako. Prvi dober avto te bo koštal kakšnega jurja, potem pa, kot redna stranka vedno manj, če pa še kaj takega delaš, kar on občasno potrebuje, ti bo pa tisti kos/3-4 leta, zrihtal brezplačno, daš mu v prodajo še stari avto (kjer bo nekaj zslužil) in to je to. Predvsem pa si moraš vzeti čas, avta se ne kupuje v 14-ih dneh, če kupuješ rabljene.

m0LN4r - Jaz sem v najhujšem letu neredil 105kkm, sicer pa med 80-100, res veliko na cesti pa ne v SLO.

val46 - Kje v SLO pa ti vidiš kakšno AC, Trst, Celovec in od tam naprej. Se še nisem niti enkrat peljal iz MB v KP brez zastojev, prej pa iz LJ, kamor koli sem hotel, zastoji.

D3m - Seveda se, vendar ne vsi, tako, kot so se 40 let nazaj. Sedaj se vedno manj in še manj se bojo.

con28 - Pregled, pogodba, denar, ključi, prepis, registracija, takoj, po navadi brez gotovine, UPN.

matobeli - Kolega je prodajal motor in je dovolil kupcu probno vožnjo ob 10%-ni ari, imel je nesrečo in se ubil, tako je kolega ostal brez motorja in brez denarja. Polno ceno na roke, potem pa delaj kar hočeš!
Delo krepa človeka

Valvoline ::



:D

hojnikb ::

sj passatov s takimi kilometri na šasiji je pr nas velik, sam 10ti lastniki tega ne vejo :)
#brezpodpisa

Twixz ::

Malo še pa bo Leon karavan 2.0, 8 jurjev. Pol bi ga pa počasi lahk že kupil :D

Sneijderman ::

Živijo, si morda kdo lasti Opel Astro? Punca gleda Astro Sports tourer, 2017 letnik, 1.6 cDti, 100KM, od 1. lastnika s 133.000 km. Avto vožen vseskozi po avtocesti, servisna izpolnjena. Na kaj je treba paziti pri teh motorjih? Kakšna velika hiba tega avtomobila? Hvala za odgovore in lp.

Raptor F16 ::

Kup švaba za 5 jurjev preostanek vloži v sanacijo podvozja in servis motorja. S preostankom denarja se tankaj in vozi.

Če boš kupil passata za 5 al pa za 10 jurjev pri obeh boš imel enako za zrihtat če hočeš da se avto vozi kot nov.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

facepalm ::

Sneijderman je izjavil:

Živijo, si morda kdo lasti Opel Astro? Punca gleda Astro Sports tourer, 2017 letnik, 1.6 cDti, 100KM, od 1. lastnika s 133.000 km. Avto vožen vseskozi po avtocesti, servisna izpolnjena. Na kaj je treba paziti pri teh motorjih? Kakšna velika hiba tega avtomobila? Hvala za odgovore in lp.

Ce kupuje res od 1. Lastnika in ne od preprodajalca, ki je kupil vozilo od 1. lastnika, ne vidim problemov.
Gresta skupaj do uradnega servisa po izpis zgodovine. Ce vse stima, kupis in vozis.
Ce je bil res vozen samo po AC, bi moral biti kot nov.
Kar se tice "tipicnih" hib tega avta/motorja pa nimam pojma. Poglej kaj pravi google.

D3m ::

Sneijderman je izjavil:

Živijo, si morda kdo lasti Opel Astro? Punca gleda Astro Sports tourer, 2017 letnik, 1.6 cDti, 100KM, od 1. lastnika s 133.000 km. Avto vožen vseskozi po avtocesti, servisna izpolnjena. Na kaj je treba paziti pri teh motorjih? Kakšna velika hiba tega avtomobila? Hvala za odgovore in lp.


100KM ali KW?

Jaz si lastim Astro K Sports tourer.

Kaj te zanima?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Argica ::

Trenutno imam Polota 1.2TSI letnik 2009/2010....185k narejenih, želja je letos menjati nekaj za 10-11k.

Golf rang, park senzorji, tempomat - ni nuja, solidno velik prtljažnik, 5 vrat, bencinar.

Suggestions?

matobeli ::

Argica je izjavil:


Golf rang...


Umm... Golf?

Vsaka znamka ima nekaj v velikosti Golfa.

Recimo:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Alpa tole če je pogoj 5 vrat res obvezen: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Raptor F16 ::

Argica je izjavil:

Trenutno imam Polota 1.2TSI letnik 2009/2010....185k narejenih, želja je letos menjati nekaj za 10-11k.

Golf rang, park senzorji, tempomat - ni nuja, solidno velik prtljažnik, 5 vrat, bencinar.

Suggestions?


Renault megane:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

hojnikb ::

motor pa krs da ni vecjega krsa.
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

Argica je izjavil:


Golf rang...


Umm... Golf?

Vsaka znamka ima nekaj v velikosti Golfa.

Recimo:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Alpa tole če je pogoj 5 vrat res obvezen: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Golfa ne bo dobrega dobil za ta denar, če gleda da bo vsaj nekoliko mlajši avto z manj kilometri vzel.

Mazda je pa kvazi "premium" ki je ne povoham več. Pa še za en ku*ac se vozi.

hojnikb je izjavil:

motor pa krs da ni vecjega krsa.


V meganu ? Isti kot v Mercedesu. Your point ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

V meganu ? Isti kot v Mercedesu. Your point ?

moj point je to, da mu ni treba kupovat glih tega motorja, pa je lahk tut v maybachu al pa ferrariju. Ce ze, pol 1.3tce
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

hojnikb je izjavil:

V meganu ? Isti kot v Mercedesu. Your point ?

moj point je to, da mu ni treba kupovat glih tega motorja, pa je lahk tut v maybachu al pa ferrariju. Ce ze, pol 1.3tce


Pa dobr, te detajle se lahk pol gleda. Zdele ugotavljamo kaj mu bo za v Budget pasalo.

Ampak v sloveniji se ti drugo kot Renault ali VAG ne splača kupit. To boš sigurno prodal in pooblaščenih servisov maš ko listja in dreka vsepovsod.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

hojnikb ::

ecog sandero se za commuter avto, ce nisi pretirano izbircen najbolj splaca. ni presezek, bo pa cenovno najcenej dolgorocno
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

hojnikb je izjavil:

ecog sandero se za commuter avto, ce nisi pretirano izbircen najbolj splaca. ni presezek, bo pa cenovno najcenej dolgorocno


Če si obupal nad življenjem.

Nehajte te Dacie posiljevat vsenaokol. Vešda bo šel s Polota na Sanderota. To pa bo "upgrade"...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::



folk se ne strinja s tabo.
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

hojnikb je izjavil:



folk se ne strinja s tabo.


Folk je neumen.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

hojnikb ::

lej, za ta denar se tudi dobi f10 5ka al celo 7ka iz tega obdobja, ampak ce noces nardit financnega samomora, tega ne kupis.

za ecog dobis pa pocen ekosklad kredit, tako da mas finaciranje prakticno zastonj.

recimo 5 jurjov pologa, 8 jurjov kredita na 4 leta (najbolsa obrestna mera) preplacas kredit v tem casu za 500e. Cenejse varjante ni, tut z tistimi kao "zastonj" lizingi.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Raptor F16 ::

hojnikb je izjavil:

lej, za ta denar se tudi dobi f10 5ka al celo 7ka iz tega obdobja, ampak ce noces nardit financnega samomora, tega ne kupis.

za ecog dobis pa pocen ekosklad kredit, tako da mas finaciranje prakticno zastonj.


Ker z meganom bo pa bankrotiral ?

Not gonna lie. Se mi dopade kar so v Dacii spremenl ampak vozit Sanderota (ki je v bistvu mal povečan Clio) al pa Megana bo dan pa noč.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

dice7 ::

Ko smo ze pri dacii, so ti LPG dusterji kot terenci ok? Pogosto zahajam v hribe, tudi zdaj v snegu, in kaksne gozdne ceste niso ravno neznanka. Offroadal ravno nebi, obstal kje pa tudi ne.

hojnikb ::

dice7 je izjavil:

Ko smo ze pri dacii, so ti LPG dusterji kot terenci ok? Pogosto zahajam v hribe, tudi zdaj v snegu, in kaksne gozdne ceste niso ravno neznanka. Offroadal ravno nebi, obstal kje pa tudi ne.

nisn sicer mel sanse vozit to generacijo, ampak prejsna se presenetljivo dobr obnese, glede na cenovni rang. Ne pricakuj subaruja, ampak z kvalitetnimi gumami prides marsikje.

Raptor F16 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

lej, za ta denar se tudi dobi f10 5ka al celo 7ka iz tega obdobja, ampak ce noces nardit financnega samomora, tega ne kupis.

za ecog dobis pa pocen ekosklad kredit, tako da mas finaciranje prakticno zastonj.


Ker z meganom bo pa bankrotiral ?

Not gonna lie. Se mi dopade kar so v Dacii spremenl ampak vozit Sanderota (ki je v bistvu mal povečan Clio) al pa Megana bo dan pa noč.

bo razlika, ampak spet ne tako drasticna, sploh ce se vozis po regionalkah. Za dolge komfrotne AC relacije ni noben.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Raptor F16 ::

dice7 je izjavil:

Ko smo ze pri dacii, so ti LPG dusterji kot terenci ok? Pogosto zahajam v hribe, tudi zdaj v snegu, in kaksne gozdne ceste niso ravno neznanka. Offroadal ravno nebi, obstal kje pa tudi ne.


Če vzameš 4x4 je pogon isti kot pri Nissan Xtrail.
Pogon na prednje je bedarija - avto izgubi konkurenčni smisel.
Ročni menjalnik je za en kurac (trd).
1.6 bencinarji so kurac, vzameš al 1.2 bencinarja/plin al 1.5dci (baje so problemi z DPF)

hojnikb je izjavil:


bo razlika, ampak spet ne tako drasticna, sploh ce se vozis po regionalkah. Za dolge komfrotne AC relacije ni noben.


Megane gre po AC čist lepo. Dacia 1.0 bo pa pizdarija tako kot vsako 3 cilindrsko jajco.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

cisto dovolj moci in navora za tono tezak avto

power/weight ration nic slabsi kot kaksen 2.0 passat :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Raptor F16 ::

hojnikb je izjavil:

cisto dovolj moci in navora za tono tezak avto


Pejt probat.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

hojnikb ::

Raptor F16 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

cisto dovolj moci in navora za tono tezak avto


Pejt probat.

vozim 1,5t tezko vag jajce skoraj vsak dan po AC in z 105 konji nima nobenih tezav.
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

hojnikb je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

cisto dovolj moci in navora za tono tezak avto


Pejt probat.

vozim 1,5t tezko vag jajce skoraj vsak dan po AC in z 105 konji nima nobenih tezav.


Passat 1.6 TDI ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

hojnikb ::

ne, veliko slabse, 2k 1.9tdi
#brezpodpisa

facepalm ::

Raptor F16 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

cisto dovolj moci in navora za tono tezak avto


Pejt probat.

Glede na to, da ima vec navora od 0.9tce v Cliotu 4, 6st menjalnik ter nizjo tezo, bi upal trdit, da gre po AC dovolj dobro.

Sneijderman ::

D3m je izjavil:

Sneijderman je izjavil:

Živijo, si morda kdo lasti Opel Astro? Punca gleda Astro Sports tourer, 2017 letnik, 1.6 cDti, 100KM, od 1. lastnika s 133.000 km. Avto vožen vseskozi po avtocesti, servisna izpolnjena. Na kaj je treba paziti pri teh motorjih? Kakšna velika hiba tega avtomobila? Hvala za odgovore in lp.


100KM ali KW?

Jaz si lastim Astro K Sports tourer.

Kaj te zanima?


Pardon, 110 km :) A so kakšne specifične hibe za ta motor/avto? Koliko stanejo mali, koliko veliki servisi? Katere zimske gume imaš gor?

Raptor F16 ::

facepalm je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

cisto dovolj moci in navora za tono tezak avto


Pejt probat.

Glede na to, da ima vec navora od 0.9tce v Cliotu 4, 6st menjalnik ter nizjo tezo, bi upal trdit, da gre po AC dovolj dobro.


Jaz sem tudi šel probat nek budget tricilindr jajček s cca 120 konji pa misliš da mi je bilo fino ko sem šel na AC ? Dokler ne poskusiš ne moreš vedet in zarad tega so te številke en drek vredne. Saj ni toliko problem ali avto vleče na obratih. Bolj je vprašanje kako pospešuje v najvišji prestavi in kako vzdržuje hitrost al moraš za vsak premik dol šaltat ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

zakaj pa mas tisti menjalnik ,za okras? Sj ma 6 prestav, use them!
#brezpodpisa

facepalm ::

Raptor F16 je izjavil:

facepalm je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

cisto dovolj moci in navora za tono tezak avto


Pejt probat.

Glede na to, da ima vec navora od 0.9tce v Cliotu 4, 6st menjalnik ter nizjo tezo, bi upal trdit, da gre po AC dovolj dobro.


Jaz sem tudi šel probat nek budget tricilindr jajček s cca 120 konji pa misliš da mi je bilo fino ko sem šel na AC ? Dokler ne poskusiš ne moreš vedet in zarad tega so te številke en drek vredne. Saj ni toliko problem ali avto vleče na obratih. Bolj je vprašanje kako pospešuje v najvišji prestavi in kako vzdržuje hitrost al moraš za vsak premik dol šaltat ?

0.9tce sem vozil in je sposoben voznje 130kmph (brez zaleta) po celi Slo avtocesti. Vec kot to pa itak ni dovoljeno:)
Je pa drugo, ce zelis/zahtevas neko nadstandardno udobje. V tem primeru pac placas 20kEUR za nov avto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Raptor F16 ::

facepalm je izjavil:


0.9tce sem vozil in je sposoben voznje 130kmph (brez zaleta) po celi Slo avtocesti. Vec kot to pa itak ni dovoljeno:)
Je pa drugo, ce zelis/zahtevas neko nadstandardno udobje. V tem primeru pac placas 20kEUR za nov avto


Potemtakem imam po vaših merilih visoke standarde in pričakovanja.

Ampak fak no. Pogovarjamo se o avtu za 10 jurjev in potem "meh" vse je dobr čeprav imaš na razpolago boljše. Razen če OP gre da bo avto povsem nov, to je pa drug kriterij ki ni bil omenjen. Potem se pa res ne moremo pogovarjat o drugem kot o Dacii ali največ Cliotu.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Raptor F16 je izjavil:

facepalm je izjavil:


0.9tce sem vozil in je sposoben voznje 130kmph (brez zaleta) po celi Slo avtocesti. Vec kot to pa itak ni dovoljeno:)
Je pa drugo, ce zelis/zahtevas neko nadstandardno udobje. V tem primeru pac placas 20kEUR za nov avto


Potemtakem imam po vaših merilih visoke standarde in pričakovanja.

Ampak fak no. Pogovarjamo se o avtu za 10 jurjev in potem "meh" vse je dobr čeprav imaš na razpolago boljše. Razen če OP gre da bo avto povsem nov, to je pa drug kriterij ki ni bil omenjen. Potem se pa res ne moremo pogovarjat o drugem kot o Dacii ali največ Cliotu.

Sej ce ni ekonomicnost na prvem mestu, nima smisla kupovati Dacie. Sploh ce so zelje po malo boljsem vozilu.

hojnikb ::

ce ni ekonomicnost na prvem mestu, se najde marsikaj za ~10 jurjov.
#brezpodpisa

matobeli ::

Raptor F16 je izjavil:


Golfa ne bo dobrega dobil za ta denar, če gleda da bo vsaj nekoliko mlajši avto z manj kilometri vzel.

Mazda je pa kvazi "premium" ki je ne povoham več. Pa še za en ku*ac se vozi.


Glede na to da ni dnarja za Golfa pač ne bo vzel VWja, Mazda je trenutno (še) precej podcenjena, ker se tripa na cliote in golfe. Škoda ker nisi dal svojega primera avtomobila za ta razred.

Se pa vozi ponavadi malo bolj športno, trše podvozje, dober (ročni) menjalnik, odziven volan...
Ni to sedežna na kolesih. Enim je všeč, drugim pač ne.

In zna nardit lepo dvobarvno armaturo. ;)

matobeli ::

dice7 je izjavil:

Ko smo ze pri dacii, so ti LPG dusterji kot terenci ok? Pogosto zahajam v hribe, tudi zdaj v snegu, in kaksne gozdne ceste niso ravno neznanka. Offroadal ravno nebi, obstal kje pa tudi ne.


Niso slabi, za mal snega in nekaj brezpotij čist ok. Držijo pa rabljeni dobro ceno, tudi novi niso lih zastonj. Prvi so bli precej "kante" glede udobja tudi rjaveli so po podvozju, ampak načeloma dovolj dobri za vzdrževalce. Novi imajo pa tudi že kar nekaj tehnike in udobja, ampak hitro pridešv okolico 20k

Eden redkih utility SUVjev ki še obstaja.

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

Škoda ker nisi dal svojega primera avtomobila za ta razred.

Se pa vozi ponavadi malo bolj športno, trše podvozje, dober (ročni) menjalnik, odziven volan...
Ni to sedežna na kolesih. Enim je všeč, drugim pač ne.

In zna nardit lepo dvobarvno armaturo. ;)


Pokazal sem 2-3 leta starega megana za 11 tisoč z neko spodobno opremo.

Nadaljevanje teme s prispevki ostalih so bila razna navijanja za Daciino kanto.

Glede mazde:
To da je avto trd še ne pomeni, da je športen. Ampak stvar posameznika. Zame je idealno malo manj trdo ampak dovolj da se neposredno vozi.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

matobeli ::

Pa si res, nisem videl (zarad dacij).

Sam... če že vzameš Megana, pol je res vseen če vzameš Dacio. Mazda vsaj diši po vožnji, teli Renoji pa lih od A do B (s čimer v resnici ni nič narobe)

Motion ::

Sneijderman je izjavil:

D3m je izjavil:

Sneijderman je izjavil:

Živijo, si morda kdo lasti Opel Astro? Punca gleda Astro Sports tourer, 2017 letnik, 1.6 cDti, 100KM, od 1. lastnika s 133.000 km. Avto vožen vseskozi po avtocesti, servisna izpolnjena. Na kaj je treba paziti pri teh motorjih? Kakšna velika hiba tega avtomobila? Hvala za odgovore in lp.


100KM ali KW?

Jaz si lastim Astro K Sports tourer.

Kaj te zanima?


Pardon, 110 km :) A so kakšne specifične hibe za ta motor/avto? Koliko stanejo mali, koliko veliki servisi? Katere zimske gume imaš gor?


Na https://www.honestjohn.co.uk/ sledijo zgodovi okvar vpoklicov, itd.. Sam se mi zdi da se je potrebno registrirat (brezplačno?) da boš videl.

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

Pa si res, nisem videl (zarad dacij).

Sam... če že vzameš Megana, pol je res vseen če vzameš Dacio. Mazda vsaj diši po vožnji, teli Renoji pa lih od A do B (s čimer v resnici ni nič narobe)


Ah... to pa ni čist res da je vseeno ker sta oba avta iz iste grupe. Sicer pa ne vem zakaj si je potem sami ne kupijo ?

Dobro, mazda naj bi vsaj motorje imela dobre.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Sneijderman je izjavil:

D3m je izjavil:

Sneijderman je izjavil:

Živijo, si morda kdo lasti Opel Astro? Punca gleda Astro Sports tourer, 2017 letnik, 1.6 cDti, 100KM, od 1. lastnika s 133.000 km. Avto vožen vseskozi po avtocesti, servisna izpolnjena. Na kaj je treba paziti pri teh motorjih? Kakšna velika hiba tega avtomobila? Hvala za odgovore in lp.


100KM ali KW?

Jaz si lastim Astro K Sports tourer.

Kaj te zanima?


Pardon, 110 km :) A so kakšne specifične hibe za ta motor/avto? Koliko stanejo mali, koliko veliki servisi? Katere zimske gume imaš gor?


1 tovarniški odpoklic sem imel za zavorni sistem in cilinder sklopke.

Koliko stanejo mali servisi je odvisno od servisa. Olje sem kupil original na mimovrste.com (glej Opel Dexos II 5W-30 5L kanto) in mi na servisu niso komplicirali.

Zobatega jermena nima ampak verigo tako, da koliko stane veliki servis je spet odvisno od servisa do servisa moj avto ima cca. 95.000 km.

Zimske gume nimam ampak uporabljam celoletne gume Michelin CrossClimate + (zdržijo 2 sezoni max) 205/55 R16
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Gambino ::

Ima kdo kakšnje izkušnje z temi Renaultovimi dizli in samim avtom?

Tale SCENIC oz tale SCENIC.

Mnenje glede SCENICov in motorjev ter ostalega, če kdo kaj ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

Utk ::

Prvi motor je še nekak, čeprav švoh, za drugega si pa zapoj Hudo mravljico...obrni se in zbeži proč kar zmorejo podplati.

Gambino ::

Utk je izjavil:

Prvi motor je še nekak, čeprav švoh, za drugega si pa zapoj Hudo mravljico...obrni se in zbeži proč kar zmorejo podplati.


Razlog? A ni ta motor tudi v MB vozilih?

Valvoline ::

Se en partizan:

Pri 1.000.000km se vedno orginalni turbo, PD sobe, ter prvo olje v menjalniku. Menjano edino odmicna (hiba teh motorjev), ter dvomasni vztrajnik.
:))

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

čez 14 dni bo že na srbskem avtonetu z 180kkm od prvega lastnika :)
#brezpodpisa

feryz ::

Moj sodelavec je leta nazaj imel službeni Audi 100 ali nekaj takega. Takrat je bil 110 000 DEM. Ogromno keša.
Po vrnitvi iz Njemačke je rabil nova kolica. Tokrat mečko. Audi je bil star točno leto in 9 mesecev, prevoženih 305 tisoč kilometrov.
Vzeli so ga v račun za 5 jurjev.
Potem je bilo nekaj časa tiho, po kakih dveh mesecih ga je ista avtohiša prodajala za 52 000 DEM, s prevoženimi 25 kkm.
««
25 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22123956 (1460) KTr1sk
»

Fiat Bravo l.2007-2008 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17417879 (12656) zobnik
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017523 (14377) zobnik
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15822844 (17269) KAVINSKY
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328662 (23889) Heavy

Več podobnih tem