» »

DC++ PROBLEM

DC++ PROBLEM

[Eraser] ::

Imam problem z tem programom....
se normalno prijavim na hub...... vidim kolko nas je ...od mene normalno vlečejo dol..jaz pa v search nic ne najdem ..... na nikogar se ne morem priključit
sem probal tud z bcdc++
pa je isto...
nimam vklopljenega nobenega pozarnega zidu .....
imam pa obcutek pa tud veza mi stalno deluje kod da isce ali dovnloada....
ce je mel kdo tak problem daj mi pomagajte ....
  • premaknil: ToniT ()

karafeka ::

v nastavitvah (settings) moraš napisati svoj trenutni ip in to moraš delati zmeraj, ko na novo vzpostaviš povezavo na net (razen če imaš fiksni ip).

[Eraser] ::

sam sedaj mi napise coul not open target fail:naprava ni pripravljena????? lp
:8)

Paramedic ::

IP pa že ni treba pisat. Delat bi moral že kr brez da kej nastavljaš, sam seznam strežnikov si morš dobit, pa je že dost...drugače pa ne vem kaj je narobe :)
End transmission.

karafeka ::

Ne vem kaj uporabljaš Paramedic, jst morm vedno napisat nov ip noter, drgač se sicer lahk prijavim na hub, vendar mi noče nič poiskat, pa tut dol ne morm vlečt od drugih.

Eraser
probi malo poiskat na kakšnem forumu za dc++, pa boš sigurno najdu rešitev za težavo.

Ali pa si nastavi pasivno povezavo v dc.

pivmik ::

Sigurno imaš kakšen firewall
poglej če nimaš nega firewalla on Windowsov (nastavtve internet povezave).
Imaš slučajno kakšen router?
LP, Gregor GRE^

Corpse ::

se strinjam z paramedicom...nic ni treba ip napisat...sam nesme bit firewall uklopljen..ne u win povezavi pa ne v (BC)CD++...v (BC)DC++ more bit ip nastiman na active..ne pa pasive...pol bi pa moral delat....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Corpse ()

karafeka ::

lej fantje ve vem katero verzijo uporabljate, js mam sicer mal "prirejeno", ampak to ne bi smelo imet veze.
Pa sm probu skor vse mode od DC++, pa pri vsakem si mogu napisat svoj ip, drgač si pa lahk imel samo pasivno povezavo v dc++. Drugač je če maš router, tam morš obvezno met na pasivno, ker drgač ne gre (res pa je da se nism preveč poglablo v to, tako da je mogoče nekak popravit zadevo).

A potem imate označeno aktivno povezavo, številke za ip pa nimate vpisane ?? Po vaših postih sm probu tut to (sicer sm vedo, da ne bo šlo), pa ni šlo. :)).

Jst mam sicer DC++ Stealth v0.5, na podlagi dc++ v.0.241. (ki je sicer ultimativni mod za dc) ;))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425005 (8289) Freakylion
»

DC++

Oddelek: Omrežja in internet
132461 (2022) Markus55
»

dc++ nič ne najde

Oddelek: Programska oprema
101615 (1393) tv6865
»

DC++ za začetnika

Oddelek: Programska oprema
152187 (1740) iro
»

firewall in DC++hub postavitev

Oddelek: Omrežja in internet
61482 (1343) djandy00

Več podobnih tem