» »

dc++ nič ne najde

dc++ nič ne najde

tv6865 ::

;(( ;(( ;(( Imel sem instaliran DC++ 1/2 leta pa mi je delal čist normalno. Sedaj ko pa ga nekaj dni nisem uporabljal in sem ga ponovno pognav in mu vpisav nekaj da mi poišče pa ne nejde nič. V čem je zdaj problem. Poskušal sem še z drugimi noivejšimi varijantami programa pa skos isto,

Vanquish ::

za firewallom si.

Probaj konekcijo prestavit v pasivno, pa boš takoj vido, če ti bo kaj delalo. Drugače pa si porihtaj, da bodo tvoji porti dosegljivi nazven.

tv6865 ::

imam na aktivno, požarni zid imam na dovoljeno. povezujem pa se prek ruterja, in na drugem računalniku tudi ne gre.

Vanquish ::

seveda ne gre, če nimaš port forwardinga vključenega za tista vrata, katera uporablja dc++.
Vsaj po tvojih težavah sklepam, da nimaš

BIG_Yack ::

Zdravo!

Meni je šlo enako, pa so mi malce svetovali prijatelji. Dobro je če vključiš Port forwarding (tako, kot so že drugi prekli)... Je pa še ena manjša stvarca, ki ti v neki meri lahko pomaga. V nastavitvah tega programa je (vsaj mislim, da) v zavihku Connection ali nekaj takega možnost "Passive mode". To vključi in znova zaženi program.

Moraš pa vedeti, da vsi hubi ne podpirajo iskanja v pasivnem načinu, a tisti največji (preizkušeno) delujejo.

LP!

Vanquish ::

Flossy - napaka

Za pasivno povezavo sem mu že jaz reko, je pa problem pri tem, da če si pasivn, lahko samo od aktivnih snemaš, če pa si aktivn pa od obojnih. Se pravi edina prava rešitev je, da si uredi port forwarding

mirage ::

Probaj še tvoj zunanji ip vpisat pod connection settings, v okence zraven Active. Meni edino takrat dela.

tv6865 ::

a kdo ve kateri port uporablja in katera vrata uporablja program. in kaj naj izberem pri service name?

Vanquish ::

port si sam določiš v "File/Settings" in "Connection Settings" - tam tudi vpišeš svoj zunanji IP, kot ti je svetoval nekdo pred menoj.
Na routerju pa ne vem kateri router maš, načeloma je vseeno kak poimenuješ, pač glej da forwardaš ip-je, ki si jih določil v DC++

Yossarian ::

Bi kar tu vprašal. Inštaliram si dc++, ko pa ga zažene, pa mi ne pokaže nobenih hubov. Kaj naj naredim?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

tv6865 ::

sedaj sem si ponovno naložil DC++0.699 in slovenski prevod. mi dela vse tako kot mora (z direktno povezavo in brez kakršnih koli vrat).ko pa računalnik ponovno zaženem pa mi spet nič ne najde.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372329225 (29681) ignats
»

CanYouSeeMe.org (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
517139 (5603) Konlov
»

Vzpostavitev strežnika (ubuntu)

Oddelek: Omrežja in internet
436495 (5696) s6c-gEL
»

AMIS-ov enkom modem

Oddelek: Omrežja in internet
4816039 (9612) d4vid
»

sinope568+in linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
175679 (5369) dreamtheater

Več podobnih tem