» »

Knight rider - Vitez za volanom

Knight rider - Vitez za volanom

Klemenn ::

Torej..ste gledal to? Men je bla to ful dobra nadaljevanka sm me je nekje najbrž zmanjkal..oz..Kolk delov tega so sploh posnel oz sezon?
:D
  • spremenil: Tomi ()

iskra ::

ja tudi mene ful zanima ta zadeva :D

McGyverja sm dubu na kazi, za tega pa trenutno ne morem provat, k nimam kabla na tem računalniku ...

the_unborn ::

ko pomislim na knight riderja si ne morem pomagat, da nebi postal tega:



:D :D

Tr0n ::

pivmik ::

To je boljša povezava:
www.tvtome.com/KnightRider
LP, Gregor GRE^

Klemenn ::

kot sem rekel..recimo stargate episode so mele oznako..ka tega sploh nia na p2p?

Daniel ::

@the_unborn ne bodi no zloben, nekateri smo nekoč radi sanjali da se bomo vozili v takih avtih :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

Mercier ::

nekateri smo nekoč radi sanjali da se bomo vozili v takih avtih
Nekateri še vedno. Poglejte malo na cesti za onimi dopler-efekt-lajt-šov yugo-ti. >:D

R0K ::

A boš reku, da je pa tale slab? Sej vem, da kakorkol obrneš je še vedno yugo, ampak če bi poznal lastnika bi vedu kok je časa, dnarja, živcev vložu vanj, bi se mu klanjal. Eden najbolj spendanih avtoobilov v slo, ki nimajo kupljenega body kita...

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

BaRtMaN ::

Fak, po thumbnailu sm mislil, da gre za sliko iz filma 2 fast 2 furious. :\

R0K ::

Ma ja, fotka je prov nora. Prov tist feeiling dobiš oz 2F2F :-)

Drgač je pa to blo srečanje pred kolosejom, pred premiero filma 2F2F...pač avtofili...

Ene par avtomobilov je blo še ful norih...



Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

jRk0 ::

jaz tudi:D
You fuck up once, you loose two teeth.

pingo76 ::

the_unborn: Žleeeeeeeeeht. Se pa strinjam :D :D :D
Ne me tepst folk!

maksimvs ::

:) Ne morem si pomagat da me ne bi spreletel nostalgični nasmešek... Sam sem jo gledal sinhronizirano na ORF "Ein Auto, ein Computer, ein Mann...." legenda. Je pa bilo to nazaj precej časa...je Jebediah še očitu iz levega v desnega skakal:D

Mercier ::

ROK:
A boš reku, da je pa tale slab? Sej vem, da kakorkol obrneš je še vedno yugo, ampak če bi poznal lastnika bi vedu kok je časa, dnarja, živcev vložu vanj, bi se mu klanjal.
Klanjam se. :D

(ma, smo se hecali ;)

OldSkul ::

Si pa nisem mislu da je tale nanizanka že 20 let stara.Kak hitro gre čas!:D

Daniel ::

Malo off topic: Kako se pa kaj policisti odzivajo na luči pod avtomobilom, mislim ali je to dovoljeno?

Matek ::

Catch me if you can >:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

the_unborn ::

tko ja, mislm da neonke na podvozju niso dovoljene

IceIceBaby ::

Takšnga "knight riderja" dobiš že pri nas za male pare, tko da zdej si lahko namesto mal boljšega računalnika uresničite sanje in kupte takšnga pontiaca :)

Drugač pa lučke pod avtom maš lahko če si parkiran, če pa voziš te pa policaji ganjajo :)

Daniel ::

No pol je pa uporabno za šraufanje podvozja ponoči:D

ru7 ::

UUUU, tist Capri3 je pa čist jezen! Daj mi daj, takoj grem do soseda, ki ima isti model z 2.3S motorjem in 130KM :)

Urajmal ::

Moj kolega ni naredu servisa k je mel spodi neonke - dve rdeči na vsaki strani, sicer bo pa to postalo zelo popularno. Tak, da se policaji naj kr pripravjo :P

freejack ::

No ja, če se ne motim , ni zakona, ki bi jih prepovedoval (ok, nisn ziher) in pa mislim, da tut ni zakona, ki bi prepovedoval uporabo NO2. Če se komu splača uporaba NO2, je pa že druga stvar. Čeprav je cel sistem dosegljiv že od 500 eurov naprej (NOS), se zadeva še kar hitro porabi in čeprav maš možnost polnjenja (valda je preko agentov dražje,sam to sepozna pri večjih količinah), to še vedno ni mali strošek (£4.00/lb) (čeprav, z največjo jeklenko in z nastavljenim majhnim vbrizgom, lahko zadeva traja celih 60 min.(neprekinjene uporabe)) (p.s. ja tut pri dizlih dela)
Aja, pa tile styling kiti se sicer lahk dobijo že od 400-500, pa tja do 900 eurov.
Kar pa se viteza tiče, hja, ko smo bli mali, smo vsi hotli tak avto met, še zdej zgleda kul.

R0K ::

Nevem kaj ti bo nos v vsakodnevni uporabi? NOS je itak samo za recimo 10poskusov (na jeklenko). PPrido do izraza samo na dragih, ker ko ti prehitevaš vrjetno nimaš cajta umes še NOSa vklapljat, ker si že zdavnaj mimo...

Eno polnjenje jeklenke je cca 10k sit (odvisno od velikosti, rajt).

Da se pa itak vse. Jest mam doma slikco (bi mogu najdit) k ima avto notr 6! jeklenk NOSa. In to tko 4večje (dve zadaj v prtljažniku, dve na zadnjih 'zicih' in dve manjši spredaj na armaturki). Avto je zgleda noro dobro, ko raketa. Me zanima kak shoot da tist NOS. 300PS lol :) to ti bate stopi...

SleepLess ::

kak je pa kaj s street racing-om v SLO. se to kaj dogaja?
Pa zanima me kako sploh tale NOS deluje v praksi :) ziher hudo :D

Loki ::

zakon o neonkah obstaja - na avtu ne smes imeti dodatnih luci, ki z svojim delovanjem motijo druge voznike (kar neonke v vecini primerov so); drugace pa ni nic narobe, ce imas neonke prizgane, ko je avto PARKIRAN. takrat ti policaj nima nic za tezit.

glede no2 sicer tudi ni zakona, ampak bos tezko spravil to cez tehnicni (varnost); obstajajo sicer tudi razlicne komercialne izvedbe, ki pa so seveda drage kot zafran (ampak vsaj skozi pridejo).

poleg tega mores vzeti tudi v zakup, da mores dovesti vec goriva v valj med samim vbrizgavanjem nosa (drugace je nekako nesmiselno, ce je presezek kisika, rajt?), probleme ti delajo bati in stene valjev (mocnejse eksplozije v zgorevalni komori), kar pomeni, da jih je treba po dolocenem casu najraje menjat; relativno tezak problem je tudi zgotoviti ~100% tesnenje, da ti plin ne uhaja.

se ne splaca,na kratko povedano.


http://www.novitec.net/com/x_onegal.htm
http://www.novitec.net/com/x_one_projek...


rok vcasih ko te berem se mi zdi, kokr da dobesedno citiras iz mobisuxa.
(npr. post zgoraj)

R0K ::

Loki možno, da zato ker že kakšni dve leti obiskujem mobisux (avtomobilizem) in pišem tisto kar drži (kar pa zvem tam, ker po večini drugih avto (razen bmwslo, honda-si pa avtomobilizem.com ne hodim) forumov ne obiskujem pogosto.

Drugače skot bi tisto cetiral?

Mogoče sem pa citiral svoj post? Ker si loh mojega tam prebral, podobnega tem ;)

R0K ::

Drgač pa, NOS se splača. Če veš za kaj ga boš uporabljal. Recimo Vseved s mobisuxa je z njim ogromno pridobil. Neki je govoru, da bo zdej s stageom iii dobil nekak lohk tut 50-60PS shoot, akr je zlo veliko za ne-turbo mašino.

So pa zdej (no so ble) ful borbe al ma 1.8 mašino al 2.5 :)..hehe..

Ene debate so prov kul. Sploh tiste EU vs Jap. Matr nastane 300postov in pogledam zadnje tri (k vseh se mi ne da brat) in vidim da se še kr dereje drug na druzga (en prav, da škoda bolš od honde, drug reče lej opel je na dragu spušno proti zastavi, itd itd) in pogledam čez 5dni, že 600postov pa je debata še kr o isti stvari ;))

ru7 ::

Sorry ker mal neumesno vprašam, sam ROK a mi lahk pošleš še kake slike, če maš od unga Caprija? ;)
mail

freejack ::

Sej po drugi strani zadeva izvira iz Amerike, kakšni pa so njihovi zakoni in "tehnični pregledi", pa vsi vemo. Kar se NO2 tiče. Je kr tricky zadeva, ker je glih tko kot navijanje, ne moreš za nek avto rečt, kakšna izboljšava bo, pač glede na mašino. Sam, si preprosto namontiras sistem not, ni najbolj zdravo, zato majo pa, kot si recimo videl v 2F2F še dodatne dele, od avt. reguliranja dovoda goriva, celo NO2 (pač da se ti avtomatsko vklopi, ko so določeni pogoji izpoljnjeni)...

Sicer pa, kakšnih 100 konjev se noben ne bi branil, sam je to za nas še mal predrag šport. :D

R0K ::





Bom še pa pogledal. Slik je še ziher veliko, sam poiskat jih morem...



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

Boky ::

Tisti , ki vas zanima, glejte zdaj ob 18.00 na Sat1 Automagazin! Kako Nemci z smejalnim plinom "overclockajo" avte!"

Freelancer ::

ru7 ::

Hvala za slike ;)

roli ::

ej!
A je že kdo od vas igral igro vitez za volanom(knight rider)
na muli se jo dubi pa tut velik delu majo tam priporocam:D :D
papa!:D
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

Sami ::

Vitez za volanom je bil zakon!!! Zmeraj sem ga gledal.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Binji ::

Tisti Ford je v zivo HUD!! Sm ga vidu v Kopru na dB dragu - ljubezen na prvi pogled:D In a se mi sam zdi al taisti avto vozijo v spotu tudi one popstarke ki se neki preseravajo v enem rudniku?

Viteza za volanom sm pa itak stalno gledu:8)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BigWhale ::

Hitro nazaj na topic... Hitro hitro... Tisti topic v prvem postu, da ne bo pomote...

Lazy ::

Pri Knight Riderju mi je bilo najbolj hecno cviljenje gum na makedamski cesti, pa prav videlo se je, kdaj so spustili hitrejši posnetek vožnje žez kako šikano. :)

Vikking ::

Men je še vedno najbolj všeč Delorean iz filma back to the future, ma škoda da so tipa dobil z kovčkom koke, pa je tovarna propadla...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple pripravlja iUro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5717862 (13249) AvtoR
»

Novi Knight Rider 2008 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13015081 (9902) BigWhale
»

Knight rider led (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
17615435 (10226) T0RN4D0
»

Saitek Cyborg Keyboard - še ena igričarska tipkovnica

Oddelek: Novice / Ostale najave
173553 (2790) Jst
»

macgyver na kanalu A (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
796990 (5104) Jernej L

Več podobnih tem