» »

Novi Knight Rider 2008

Novi Knight Rider 2008

1 2
3
»

TESKAn ::

Stari KITT je znal skočit iz stiskalnice za avte navpično navzgor. Tako da to ni nekaj blazno novega ;).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Tero ::

Ok pravkar sem pogledal 1x02 in je ker cool del. Samo mogoče malo pretiravajo z seksom...

spoiler spodaj!





























Malo se mi glupo zdi da kitt glede na to kako hudo super avto je ni mogo na iti premagat one racerje??!????
In da celo crkne??!???
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

perci ::

V pilotu kittu brez problema po full ovinkasti cesti sledijo SUV-i. Čeprav to je klasika za vse ameriške zasledovalne scene. Ponekod še šleparji dohitevajo športna vozila. Lame.

SmeskoSnezak ::

To je pač sranje Hoolywooda. Včasih so znali naret to bolše.
@ Pusti soncu v srce... @

BigWhale ::

V filmih NIHCE ne pobegne razen glavni antagonist. Njemu vedno uspe pobegnit z najslabsim avtom kar jih je. Razen ce to ni finalni obracun. Ce je pa finalni obracun (zadnjih 15 minut filma), potem ga na koncu glavni junak ujame in pretepe oziroma mu razbije njegov avto, v finalnem obracunu bo glavni junak z lahko to ujel glavnega anti-junaka tudi ce je slednji v space-shuttlu, glavni junak pa na skiroju.

PaX_MaN ::

SmeskoSnezak, se strinjam s tabo.. isto kot v primerih, ko naredijo film po igri in folk joka, zakaj ni zgodba ista...

Potem nekako to ni "film po zgodbi iz knjige", ane? Nekako tako, kot, ko so se Kitajci spravili pisat 6. del Potterja - vseeno ni bil Potter.


če bi bila zgodba ista, bi vsak, ki je že obrnil igro poznal potek filma - doh.

Potem naj pa (vsaj) ne zavajajo z naslovom knjige.


glede tega, kako se ljudje pritožujejo nad kittom... hm, okoli 30 let tehnološkega razvoja pa naj bo avto isti? zakaj?

LOL. Po 30. letih tehnološkega razvoja nismo razvili niti 0.1% tistega, kar naj bi _originalni_ KITT bil/imel. Ti bi pa noter vštepal Transformerje, Odisejo 2001, Darling, I'm an idiot, I shrank my kids!, čeprav se serija malodane _nadaljuje_, kjer se je _končala_?

RiNC ::

Še moje mnenje - serija se mi dopade, čeprav sem še navezan na starega Knight Riderja ki smo ga kot otroci gledali na ORF.

Sedaj pa eno vprašanje - a ni nihče opazo, da so tisto fensi superduper ploščo iz Pilota zamenjali za neko češko stekleno kuglo???

Pilot:




S01E01:


Jaz sem na tem mestu razočaran...

Aja pa Transformers vložki so pa precej smešni. V prvi epizodi nisem opazo nobene scene transformiranja oklepa s pomočjo nano tehnologije (spreminjanja oblike oklepa in barve, kot je to možno videt v Pilotu). Zgleda kot da so ta nano oklep opustili?!? Meni je blo to kr kul no, čeprav se strinjam z nakaterimi, da je to šibka točka novega KIIT-a.
CURIOSITY did not kill the cat...
...it was the BUS!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovala slike: Looney ()

dukenukem ::

bom mrbit jutr pogledu,sicer mi pa avto ni nič posebnega,pač mustang z mal spoilerji

perci ::

Pa zakaj bi kitt sploh moral biti suv? Stari ni bil pa se je brez problema vozil po šodru.

BigWhale ::

Pa se marskje drugje! Zraven KITTa sodi tudi obvezna leder jakna in pa ura s katero se pogovarja s kittom...

"ja, kompl!"

dukenukem ::

nekam čudno mi je vse skup,une transformacije avta so krneki ,vse je nekam za lase privlečeno

BigWhale ::

Mhm, ker originalni KITT pa ni bil? ;>

BendeR ::

Knight Rider ... a car, two idiots and no computer. :D
:=)

dukenukem ::

tale serija ,je še slabša kot tastara ;((

Tero ::

Hm tale tretji del ni pokazal nič qlskega :\ Sem pričakoval več
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

roCkY ::

Zgodbica kot zgodbica. Vse narejeno v istem kalupu. Ena bolj druga manj posrečena. Pač odvisno od okusa posameznika. Vse pa bo dokaj podobno, kot je bilo v stari seriji s tem naslovom in je pri tem tipu nanizank običaj.

c00L3r ::

Z vsakim delom mi je manj všeč :'(

VoX ::

Hmm..je veliko stvari ki me motijo v novi nadaljevanki ... prvo kar me najbolj moti je ta tranformiranje (sem prepričan da si je to Ford izmislo da je pač malo reklame za pick up-a :( ) enako je z napisi na sedežih gt 500 kr... tut sama reklama prisiljena s strani forda. Kar pogrešam je to, da head quarter ni več v prikolici tovornjaka:( in starega kitta ni bilo nikol potrebno tankat ... tega seveda je treba:D. In še to da se je pokvaril že ob enem skoku(drug del);( star kitt je skakal skozi vse mogoće stvari in dolžine in ni imel niti praske. No konc koncev je še veliko stvari za naštet vndar nadaljevanko bom še vedno gledo, čeprav bo veliko pripomb no mogoče pa bo nekega dne hasselhoff se pripeljav z staro mrcino in sinu pokazal kako se dela:D :D
More money, more problems ! ! !

roli ::

Tudi starega Kitta je moral tankati - v enem delu je bilo to pokazano. Tisto z prikolico tudi malo pogrešam. Po eni strani mi je to novo bolj všeč.

Drugače je pa nova serija precej bolj všeč od stare. Sicer me malo moti malenkost preveč CGI drugače pa je kar OK.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

dukenukem ::

če jo primerjamo z drugimi serijami v tem času, je tole en lari fari,pa ne zaradi tematike,ampak vse skup je videt nisko proračunski ščiš

SmeskoSnezak ::

Pa smo videli tudi "podmornico". Heh, malo James Bond stila so noter poknil... še kar všečno, vedno bolj me zanima serija zaradi zgodbe odzadaj. Keep it going!
@ Pusti soncu v srce... @

BigWhale ::

Mah, men ni zmeri bolj zanimiva je pa tko no. Popcorn nadaljevanka. Dans sem ugotovil, da jo lahko spremljam tud ce tamaledva po dnevni sobi norita in pol preslisim... :>

Testman42 ::

Jest nisem kej blazno navdušen nad temi tanovimi (hehe, kok sem za cajtom).
Ta novi KITT mi ni všeč sploh, še posebi ne ko gre v "Attack mode" pa izgleda ko da so ga ven iz Need For Speed-a povlekli, pa spreminja se v vse od kombija do policijskega avta... pa še tanove lučke so grde.
Zgodba je pa itak poden od podna.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Tr0n ::

Po vsaki seriji Knight 2008 ti pade IQ za par tock.

Ne priporocam.

c00L3r ::

Novi Knight Rider je na radkih serij, ki sem jo nehal gledat :'( Polomija na celi črti. Stari KITT pa je še vedno zakon 8-)

roli ::

Novi knight rider mi je pa prekleto všeč. Sploh sedaj, ko so nehali z "terrorist of the week" ampak šli na bolj podobno staremu. OK serija predvsem novi KITT je zakon v primerjavi s starim. Sedaj so lepo porihtali in je serija postala zelo gledljiva.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

SmeskoSnezak ::

Ja, meni so te transformacije tud zelo češke. Mi je tolko bolj všeč, ko je plain simple mustang. Zgodba pa je itak dobra, še dobro da so mal umirili tok zgodbe, na začetku je bla preveč hyper :D
@ Pusti soncu v srce... @

LordTado ::

ampak je laično in amatersko scenarij napisan in odigran!

standard teme...pa bi si lahk izmislili tolk vsega,da bi se pol z pomočjo tehnologije reševalo...oz avta

BigWhale ::

Men je pa zabaven. Hehe, dobre pol ure hehetanja in hihitanja. :) Love it!

roCkY ::

Po eni strani škoda, da so krčili št. igralcev oz. proračun. So pa zgodbice sedaj bolj enostavne - na ravni prve serije, kar mi je bolj všeč.

BigWhale ::

Ja, stvar se je vrnila na "preizkusen model" prejsnje serije.

Zaplet, bejba, razplet, bejba gre in zadrzi skrivnost zase.

:>
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Knight rider led (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
17615422 (10213) T0RN4D0
»

macgyver na kanalu A (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
796981 (5095) Jernej L
»

Knight rider - Vitez za volanom

Oddelek: Sedem umetnosti
403848 (2928) Vikking
»

Knight Rider

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
92329 (2329) luni
»

Led diode

Oddelek: Pomoč in nasveti
151405 (1253) DJroky

Več podobnih tem