» »

V windowsih xp mi media player ne spila mp3-jev

V windowsih xp mi media player ne spila mp3-jev

marko321 ::

Zakaj mi v windowsih xp media player 9(sem widowse na novo instaliro pa je nekaj cajta spilalo sedaj pa nena vec) ne spila mp3-jev?

Napise mi spodaj "sending request for codec" pol pa mi javi napako in mi napise v okencu

The audio codec identified by the format tag 55 is required to play this file. To determine if this codec is available to download from the Web, click Web Help.

Pol pa gres na web help tam pa napise:

The required codec cannot be found

Windows Media Player cannot play the file because the required codec cannot be found. To determine how to obtain the codec identified as 55, contact the content provider.

Kaksen ideje?

go_kyu ::

Use Win Amp. Bolsi pa se listo lohk normalno nardis. Ce pa se stem ne bo slo je pa res nekaj narobe... Najprej preveri ce z Win Ampom dela pol pa pisi... ce ne pa bomo vidl kak naprej..
Life is life...

romario ::

ma winamp si naštimaj :\

akulp ::

heh...sam ste modeli..pa naj uporablja WMP če hoče....najbl mi gre na ku*** da folku vsiljujete programe.....sej ok ja Winamp je definitivno boljšis sam pač če hoče met WMP mu tukaj pomagajmo ne pa ..WiNamp si nalož...sej to mogoče tud sam zna.

Drugače pa..poišči si kakšen mp3 codec oz lahko tud reinštaliraš WMP pa bi moralo delat bp.

LP Lukc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows media player 11

Oddelek: Programska oprema
142461 (1577) kr ena
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412328 (10183) Jst
»

Windows Media Player

Oddelek: Programska oprema
142116 (1875) ;-)
»

Videoposnetek predavanja v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
352542 (2542) minmax
»

Kako popraviti .avi

Oddelek: Sedem umetnosti
161806 (1541) dobaluka

Več podobnih tem