» »

Windows Media Player

Windows Media Player

Shankana ::

Na strani 24 ur mi ne odpira video-v, namreč napiše mi sledeče:

Windows Media Player cannot play the file because the specified protocol is not supported. If you typed a URL in the Open URL dialog box, try using a different transport protocol (for example, "http:" or "rtsp:").

Zanima me ali mogoče rabim kak nov kodek ali je problem kje drugje??? Imam namreč nameščen ACE Mega Codec Pack.

;-) ::

Kateri WMP imaš?

Tele nove bete so povzročale težave...final deluje kot je treba.

Shankana ::

Imam WMP 11, sam sm poskusu tud iz 10 in je isto.

McClane ::

na vseh straneh 24ur.com in BAR ne deluje predvajanje videoposnetkov z media playerjem 11..žal..če ti to pomeni veliko, presedlaj nazaj na 10 ali pa počakaj da uredijo zadevo...Problem je na njihovi strani.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

;-) ::

beri en post višje

Shankana ::

Stvar je taka,da sem računalnik formatirav in sistem ponovno namestil gor skupaj z WMP 10 vendar nisem preveril če so prispevki delali na strani 24ur.com, nato pa sem naložil WMP11 in šele tedaj opazil da stvar ne dela. Vendar kljub temu da sem WMP11 odstranil in ponovno namestil WMP10 stvar še vedno ni delala.
Ali je mogoče finta tukaj da ko imaš enkrat WMP11 na računalniku videi na 24ur.com ne bodo delovali???

McClane ::

Nisi čisto pobrisal vsega od media playerja 11, odstraniti moraš Windows Media Player 11, odstraniti pa je
potrebno tudi "Windows Media Format 11 Runtime"..
Imel sem isti problem in sedaj z 10 deluje 24ur.com normalno.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Shankana ::

Tnx, bom poskusu!

UrosTT ::

Hmm... imam isto težavo... opisano v enem drugem postu. Sam meni na enem računalniku dela pod WMP9, na drugem pa ne v WMP9, nato sem naložil WMP11... pa tudi ne.
Me zanima, če ste že našli kako rešitev. Malo čudno se mi zdi, da bi bila težava na njihovi stranj (24ur.com), če mi je na enmu računalniku z WMP9 na drugemu z WMP9 (ista verzija) pa ne.
LP Uroš

darkolord ::

Ena rešitev je, da uporabljaš media player 6.4 (start -> run -> mplayer2) za te posnetke 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

UrosTT ::

Hmm, kako pa naj to (WMP 6.4) integriram v IE7 ali FF2?
LP Uroš

Shankana ::

Jest sm poslav mail na 24ur.com in jih vprašav zakaj ne delajo videi na njihovi strani in so mi odgovoril da WMP 11 ne podpira več formata preko katerega prikazujejo video posnetke in da dokler stvar ne bo povsem ok bo delalo samo na WMP 10, da pa bodo v najkrajšem možnem času prilagodili posnetke na WMP 11 oz. prešli na Fflash player.

bostjanv ::

Meni noče media play 10, ne 11 predvajat navadnega (originalnega cd), to mi napiše...

Windows Media Player cannot find the file. If you are trying to play,
burn, or sync an item that is in your library, the item might point to
a file that has been moved, renamed, or deleted.

Close Web help

Pomoč prosim ostalo mi dela, Sem slučajno odzadaj s časom:D , da ni več cd formata ?:D

Nevem al so kodeki al kaj , v glavnem ne vem !:'(

Pomoč prosim.

Smiley ::

Tako kot je darkolord napisal. Meni tudi ne dela v WMP11, v 6.4 je pa vse OK.
Smile, nobody's watching

;-) ::

Men dela WMP 11...tud filmi preko spleta mi delajo:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows media player 11

Oddelek: Programska oprema
142442 (1558) kr ena
»

Težava z zvokom v WMP11

Oddelek: Pomoč in nasveti
141204 (1091) nonenone
»

Windows Media Player 11

Oddelek: Programska oprema
342423 (2036) joker16_7
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538131 (7212) HitriPepe
»

Kako odstranit Windows Media Player???

Oddelek: Pomoč in nasveti
81027 (978) neres

Več podobnih tem