» »

GF4 Ti & zelo slabi rezultati

GF4 Ti & zelo slabi rezultati

Microsoft ::

Pred par sekundami sm dal Geforce4 Ti v takle računalnik: AMD Athlon 1400, 256MB, ABIT plata,...

Pred tem je bla noter grafična Riva TNT 32MB, pa so igre delale tak, da sm se lahka sam smejal! Grafika res ni bla neč kej posebnga, pa vse je blo tak škatlasto...

Pol sm pa noter dal Geforce, pa je bla kvaliteta bolša glih za tolko, da se je pol na koncu komi poznala razlika. Pa igre so ble pr resoluciji 1024 32bit.

Dej me pa zanima, kak to, da stvar dela tak salbo? Recimo take igre, ko so GP4, NFSHP2 pa SOFII je blo treba igrat na 16bit barvni globini, pa nobenih kakih detajlu.8-O

Pa na plati je Bios neki flešan. Neki je na novo gor dano, da bi pol nej ta kartica delala bolš. Pa sploh ni bolš.

Se kerim kej sanja, ka je narobe?
Pa bi blo mogoče kej boljše s kakim Radeon 8500?:\

Trojaner ::

Geforce 4 Ti v takem računalniku mora razturat vsaj v teh igrah tudi pri nadpovprečnih detajlih. Nekaj je torej hudo narobe, mogoče tudi z DirectX instalacijo. Poglej ce ti v dxdiag dela vse normalno...

Microsoft ::

Kdo pa je dxdiag ?

Trojaner ::

Start->Zaženi->Dxdiag

Poglej še posebej na jezičku Direct3D in probaj zalaufat teste, ki so tam ter poglej komentarje spodaj

Gandalfar ::

dej poglej kolk 3dmarkov dobis ..

jzt mam na zlo podobni konfiguraciji 5500

Microsoft ::

Gandalfar, pa maš to vse tiste detajle vključene al ne? Ker jst ma nek NVMax, pa tam vklopm vse možne stvari (nek senčenje, AA, 8x, pa tist, kar pač tam vse je)?

Trojaner ::

Ouch to pa hitro izklopi ker tega Geforcei kar se tiće hitrosti ne prebavljajo dobro. Antialiasing daj največ 2x, ali celo none, anisotropic filtering tudi rajši izklopi...
Potem se ne čudim da ne moreš nobene igre igrati...

boštjan ::

se strinjam,ti izklopi AA in AF pa bi moglo delat ko šus.če pa še to ne pa formatiraj in pol na novo winse gor daj.zakaj?ker si prej mel neko drugo grafiko.vem da je riva bla,samo vseeno.

Trupl0 ::

Kdo pa je dxdiag ?



ahmmm:D ...veš kaj je rešitev..da to tvoje škatlasto čudo lepo zapakiraš..daš v klet..in greš vn korenje sadit
If you are going through Hell, keep going !

Microsoft ::

Lje, ka je pol stvar taka, da mas eno dobro grafično kartic, izkoristit jo pa ne morš do konca. Ka pol se sploh splača kupt tak dobro grafično za tak računalnik?

Ka nebi blo pol bolš met kazga Radeona 8500?:\

P.S.: Ej, Nuclear_, res si mi fula pomagu! Res, hvala
ti!

flipflop ::

A se ti norce delaš al kaj?!
Dej poklič enga ki mal pojma pa ti nej driverje dol vrže,pa nove gor da,itd...

Microsoft ::

flipflop, keri drajverji nej bodo gor? 38.xx, 40.xx, 41.xx al neč od tega?

Mim grede, tolk pa že znam, da mi rata kake driverje na PC spravt!

boštjan ::

ene od totih sprobaj in boš vido kaj najbolj dela,mislim pa da smo ti že odg.,da izklopi v driverjih AA in AF in bo kartica ziher za 90% bolja od kolegove.

Microsoft ::

Lej, sam jst neki ne štekam:
1. Majprej daš kartico v takle računalnik, pa stvar dedla čist vredu. So vklopljeni vsi detajli pa vse tiste neke fore v NVMax-u.
AMD 1800+, 512DDR 2100, Epox 8K3A+:D

2.Pol daš pa v takle računalnik, pa stvar niti ne dela tak, kot je prej. Kvaliteta je pol res bolša od TNT, sam nevem kak bolša pa spet ne. Ka je pol tale drug PC tolk slabši, da pač ne more poganjtat tak grafične kartice do njenga maksimuma?:\
AMD 1400, 256 sdram, ABIT KT7A

flipflop ::

Lej. Ti si tazadne driverje dol potegn pa si jih dej gor. Še prej pa povej če si tastare sploh dol dal al maš zdej kao dve grafe not.Pa AA in tiste fore dej na manj.

Cuoresportivo ::

jaz mam pa sledeč blem. mel sem gor 41.09 driverje je delalo kobmba. pol sem dal gor zarad colina 3 44.03, pa je tudi delalo. pred kratkim pa nardim format, pa na 44.03 ne deluje več. samo na 41.09. ampak fora je da je pri colinu 3 pogoj 44.03. imate mogoče kak nasvet zame?
lep pozdrav(best regards)

kihc ::

Jaz pa sem probal tisti dxdiag in dal one teste za DirectX skoz.
Pa me zanima če bi na tisti kocki morala biti kaka razlika med DirectX 7 in DirectX 9:D ?

royal ::

Jaz tut mam 1.4mhz -256ram-asus plata-geforce 4 ti 4200,pa ni bilo neke velike spremembe med geforce 2 ti 200..........
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

the_unborn ::

geforce 2 ti 200?! svasta:)

BaRtMaN ::

S takim procesorjem (1.4mhz) res bol težko kej delaš.

Hec na stran, ponavadi so vklopljene razne funkcije mehčanja robov (FSAA, anizo.) in je potem FPS rezultat bolj slab.

Microsoft ::

cuoresportivo, ka je pr Colinu res treba mer driverje verzijo 44.03 al bolše (če že obstajajo)? :\

Jst mam pa gor naložene 30.82. PA stvar nedela! Se prav, da je vzrok ne delovanja te igrce pr men to, da mam prestare gonilnike?:\


by Miha

RejZoR ::

em če uporabljaš NVMAX,imaš zeeeeellooooo stare gonilnike. NVMAX sploh ne deluje na novejših Detonator FX

royal ::

Jst mam 41.09 pa dela OK........
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

Cuoresportivo ::

jimibtn:

pogoj je met 44.03 gor ja. na jokerjevem forumu piše bolj podorbno
jokerjev mnenjalnik
lep pozdrav(best regards)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popotovanje nekega odsluženega čipa (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
795950 (3116) Geo
»

Kateri soferji za Ti4600?

Oddelek: Navijanje
15938 (858) DjTonic
»

Problem z Grafično Ti4200

Oddelek: Strojna oprema
15958 (876) Woor
»

Windows XP in osveževalna frekvenca

Oddelek: Pomoč in nasveti
81300 (1201) mare87
»

Problem z Colinom McRae Rally3!!!!!

Oddelek: Igre
161513 (1107) podrenek

Več podobnih tem