» »

Call of Duty WWII (2017)

Call of Duty WWII (2017)

Machete ::

Ja če ti paše se da najt, ampak ne vidim razloga, da ne bi igral novega dela, razen seveda denarnega.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Heavy je izjavil:

Machete je izjavil:

*stari deli pač. Ghost steam key je 6 eur na ebayu.. Vse lepo in prav, samo ko žal ni folka.
COD bi moral iziti vsake 3 leta pa bi bila špica.



Zanimivo da CoD 1, 2 in 4 imata še kar precej igralcev.

Kje pa ima COD1 igralce? Verjetno ne v EU, bolj v USA kar pa je bedno zaradi pinga. Če je COD1 vsaj toliko aktiven kot MW2 ga takoj inštaliram in sploh WW2 ne povoham

Machete ::

Jaz imam težavo z resolucijo v 1 in UO, nikakor mi je ne rata popedenat, niti preko configa.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Jaz imam pa skoraj vedno slabo povezavo ;(( ko pritisneš Tab skoraj, da nimam nikoli zelenih črtic tako, da je kar lag.

opeter ::

Jerry000 je izjavil:

Heavy je izjavil:

Machete je izjavil:

*stari deli pač. Ghost steam key je 6 eur na ebayu.. Vse lepo in prav, samo ko žal ni folka.
COD bi moral iziti vsake 3 leta pa bi bila špica.



Zanimivo da CoD 1, 2 in 4 imata še kar precej igralcev.

Kje pa ima COD1 igralce? Verjetno ne v EU, bolj v USA kar pa je bedno zaradi pinga. Če je COD1 vsaj toliko aktiven kot MW2 ga takoj inštaliram in sploh WW2 ne povoham


Če bi samo malo pobrskal ...

https://cod1.eu/master/
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Ja, sam a so to dejansk playerji al boti? Ker serverje sem tudi jaz našel, ampak je polno butastih botov ko so v steno obrnjeni in strelajo :D

diNero ::

Igra kdo na PS4 multiplayer? Nikakor se konektat v igro. Ostanes med mapami, pa ponovno new lobby? Je to splosni problem?

z3ro ::

diNero je izjavil:

Igra kdo na PS4 multiplayer? Nikakor se konektat v igro. Ostanes med mapami, pa ponovno new lobby? Je to splosni problem?

Jaz igram ja..imajo veliko problemov, v soboto so bili 2x po več kot uro serverji down, včeraj je bilo okej, danes spet problemi zgleda. Ja, to da te po igri vrže v drug lobby ali te disconnecta se dogaja vsem.

Jerry000 ::

Tako je danes, kupiš pol izdelek za 60€ :D

z3ro ::

Jerry000 je izjavil:

Tako je danes, kupiš pol izdelek za 60€ :D

Nekak tak ja..sej ljudje pizdijo na polno :D

Drugače pa kar se MP tiče...BAR je (vsaj meni) najbolj učinkovit, edina slabost je malo nabojev. PPSH ali kaj je že je tudi velikim super, meni pa ne sede najbolj.

Jerry000 ::

Ampak...saj je vsako leto isto, prodajo pol izdelek za 60€, ljudje pa pizdijo :)

opeter ::

Jerry000 je izjavil:

Ja, sam a so to dejansk playerji al boti? Ker serverje sem tudi jaz našel, ampak je polno butastih botov ko so v steno obrnjeni in strelajo :D


Naj bi bili plejerji ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ZiedRieke ::

Jerry000 je izjavil:

A se samo meni zdi (govorim iz beta verzije) da je atmosvera po domače rečeno v kurcu? COD1 ali pa Medal of Honor AA imata takšno atmosfero da se res vživiš. Tu pri COD WW2 ko sem igral beta mi je pa delovalo vse umetno, na silo, brez tistega občutka da sem v vojni.


Zakaj je pri MOHAA bila takšna atmosfera:
Designer(s) Vince Zampella
Jason West
Writer(s) Zied Rieke
Steven Spielberg
Composer(s) Michael Giacchino

Drugače pa sem dokončal COD WW2. Za razliko od MOHAA, COD1/UO in CoD4 nič posebnega, ni pa bilo slabo teh 5-6ur gameplaya :)

oo7 ::

Call of Duty: WWII launches with over $500 Million in global sales

Activision's Call of Duty: WWII has surpassed more than $500 million in sell-through worldwide in its first three days of release, according to company estimates. On PlayStation 4, Call of Duty: WWII set a record as the best-selling digital full game by units sold on its first day of availability. Overall unit sales at launch doubled year-over-year globally.


http://www.comingsoon.net/games/news/90...

jizzer ::

Kaj zdaj berem? Da dejansko ni rusov v campaign, al kaj? Ojej pa me je že mikalo :)

D3m ::

Ni rusov? To zame ni WWII igra potlej.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Kakšno je kaj stanje duha med vami? Je kdo za kak coop? Mp..?
Nekaj Slovencev sem že srečal oz. vsaj tistih, ki so imeli SLO tag.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Jerry000 ::

Ni duha ker ni igre. Nekako ne vem...50EUR za igro in še 50EUR za PSN+ da lahko preko neta igram in 100EUR...i feel exploitation

abyssus ::

Na PC sem na voljo. :)

oo7 ::

abyssus je izjavil:

Na PC sem na voljo. :)


Kakšen pa imaš Steam naslov da kdaj kakšen TDM udarimo :)

Ijus ::

Mal neumesna. Kolega rekel naj pogledam na YT trailer pa gameplay.
Hudo. Kera fizika. Uber realno. Uber zakon. Ful presenečen. Men sploh ni čnudno da je 90€. K je res presežek realnosti.
Sam igrca mi pa ni všeč. Men je Doom zadnji všeč. :D Uber f**. Jao ej. :D :D :D

oo7 ::

SLEDGEHAMMER COULD HAVE MADE CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE 2 IF ACTIVISION HADN'T ASKED IT TO RETURN TO WW2

http://www.ign.com/articles/2017/11/09/...

Pametna odločitev ;)

Klemzz ::

Jst sm refund naredu po 2h urah... Mene ni prepričal.

Jerry000 ::

Ijus je izjavil:

Mal neumesna. Kolega rekel naj pogledam na YT trailer pa gameplay.
Hudo. Kera fizika. Uber realno. Uber zakon. Ful presenečen. Men sploh ni čnudno da je 90€. K je res presežek realnosti.
Sam igrca mi pa ni všeč. Men je Doom zadnji všeč. :D Uber f**. Jao ej. :D :D :D

Trailer je eno, igra pa drugo (besi slabše kot trailer. No, vsaj beta je bila

oo7 ::

Official Call of Duty: WWII - Brotherhood

Machete ::

Tole mešanje preživelih v komercialne namene coda mi ni nekako preveč okusno. Mislim, da bi igra morala ostati v okvirih fikcije in zabave. Čeprav je umeščena v dejansko zgodovinsko kolesje, bi se morali distancirati od šlepanja na realizem trplenja vseh udeleženih. Tu ni prostora za heroizem, ne čustva. Ljudje so razmesarjeni končevali svoja mlada življenja. Otroci ženske. Uničenje, groza, posilstva, izživljanje nad civilisti in vojaki. Skratka pekel na Zemlji. Igra je striktno zabava zelo razvajenega zahoda polne riti vsega. Dejanske okoliščine pa so bile grozota, kot si je ne moremo niti predstavljati. Sploh ameriško poveličevanje lastnih enot je prozorno. Švabi so imeli enako doma otroke in žene in niso bili nič bolj 'evil'. Pač so bili pahnjeni v klanje za višje cilje nekoga drugega.

@Klemzz kaj pa ti ni bilo po godu? Meni se zdi zelo dober del. Je pa res, da je čisto na začetku malce frustrirajoče, ko kar veliko ckuješ, dokler si malo orožij ne nabildaš in spoznaš map.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

opeter ::

Zanimiva primerjava:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

MOHAA je le MOHAA :). Zanimiv video

kitl76 ::

Kako je grafika napredovala v 15 letih. Kapo dol.

oo7 ::

Call of Duty WWII Angry Review

fireX88 ::

oo7 je izjavil:

Call of Duty WWII Angry Review



nevem, nekatere stvari je kar dobro povedal, nekatere pa ne...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

gddr85 ::

pri 9:40 min ko se začne režat zarad rpg-ja.."fu**ing real warfare my ass.." :))

XKEKAX ::

Če igra kdo na PC naj me doda na steamu: xxxkekaxxx
Da se damo v nek party pa zaigramo kako skupaj :) prosim 18+...

oo7 ::

Official Call of Duty(R): WWII - Winter Siege Trailer

TOP ::

oo7 je izjavil:

Official Call of Duty(R): WWII - Winter Siege Trailer


Kaj to je DLC koliko stane.

Jerry000 ::

Že DLC? Kaj jim gre tok slabo?

abyssus ::

To gre za Event, ki se začne 8.12., ne DLC. :)

oo7 ::

abyssus je izjavil:

To gre za Event, ki se začne 8.12., ne DLC. :)



Res je.
Sledgehammer Games will be celebrating the holidays by hosting the first Call of Duty: WWII community event. Named “Winter Siege,” the event will run from December 8 right through to January 2.

abyssus ::

Baje bi naj zraven prispelo še 5 novih weaponov, ki jih bo mogoče dobiti s challengi. Zgleda so se kar prestrašili, glede na to, kaj se je z BF2 zgodilo. :)

Jerry000 ::

abyssus je izjavil:

Baje bi naj zraven prispelo še 5 novih weaponov, ki jih bo mogoče dobiti s challengi. Zgleda so se kar prestrašili, glede na to, kaj se je z BF2 zgodilo. :)

Je že govora o BF2 ali je samo typo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Machete ::

sw Battlefront 2
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Aja :)

abyssus ::

Pardon za tole, mislil sem, kaj se je zgodilo z Battlefront2 in microtransactions. Pač predvidevam, da je to nekako vplivalo na odločitev, da orožja ponudijo tudi v zastonj obliki, vsaj zaenkrat.

oo7 ::

Včeraj sem preigral, do konca kampanijo mi je bila zelo dobra ena boljših od COD iger. Je pa grafika v SP lepša kot tista v MP.

abyssus ::

Jaz sem pri tank misiji čisto obupal in se SP nisem dotaknil. Kontrole so mi bile all over the place. Glede grafike nisem občutljiv, sem pa v MP itak nastavil vse na low (FPS matters :D).

oo7 ::

Tankovska misija mi je bila dobra ni mi bila všeč tista z letali. Tudi moj Pc je pri eni misiji čisto zvilo drugače pa je delalo kar v redu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

TOP ::

abyssus je izjavil:

To gre za Event, ki se začne 8.12., ne DLC. :)

Kaj tale event se kupi posebej ali pride zraven igre.

z3ro ::

Pride zraven igre. 5 novih orožij, ki jih bo lahko dobil vsak z opravljanje challengov, Winter Carentan mapa za vse (na tej mapi bo tudi 2XP week), gun game,...

oo7 ::

Tako je event je brezplačen.

TOP ::

Potem pa bom kupu igro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123990 (6882) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653657 (18296) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613275 (7836) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768393 (36158) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7

Več podobnih tem