» »

Torrent noče downloadati naprej kljub 1 SEEDER-ju (BLOKADA Listen PORT-a)

Torrent noče downloadati naprej kljub 1 SEEDER-ju (BLOKADA Listen PORT-a)

WinXP ::

Imam problem z downloadom oziroma nadaljevanjem downloada na Bitorrentu.Včeraj mi je downloadal dokumentarec ki ga trenutno dajem dol (Ancient Aliens Season 11) ČISTO NORMALNO,potem sem ugasnil PC in ok.

Danes sem želel nadaljevati z downloadom a se download ne premakne nikamor več,oz.ne pokazuje več koliko Kbps vleče dol.Samo stoji tako v nedogled. O tem sem obvestil admina tega PRIVATNEGA TRACKERJA,ki sicer pravi da je še kar prisoten na SEEDU (on edini) a ga meni v torrent klijentu pod " Peers" ne pokaže več !

Pravi da sem jaz nedostopen in naj probam z Port Forward. To sem probal z tem programom,a ne najde mojega modema pod "update router". Kako si lahko še pomagam? Zamenjal sem uTorrent 3.4.9 (trenutno najnovejšo verzijo) za starejšo,uTorrent 1.6.1 in 1.8.6 ki naj bi jo "zahteval" ta privatni tracker,zaradi boljše prehodnosti,a je zadeva ista...Probal sem tudi z drugim Bittorrent klijentom (Azureus oziroma Vuze in Bitcomet 1.4) a je zadeva pravtako ista... Download se ne premakne več nikamor...
 Slika 1

Slika 1



Kako lahko to probam popraviti še dodatno? Bi mogoče pomagala kakšna nastavitev v torrent klijentu v Settings? (da odprem ta NAT in LISTEN PORT oz.da ga naredim prehodnega,za katerega mi torrent klijenti pravijo da ni dostopen). Prilagam sliko.
 Prikaz stanja v torrent klijentu pod PEERS

Prikaz stanja v torrent klijentu pod PEERS


 Prej mi je downloadalo normalno z več seederji -PA TUDI Z SAMO 1 SEEDER-jem

Prej mi je downloadalo normalno z več seederji -PA TUDI Z SAMO 1 SEEDER-jem



Kaj lahko še dodatno spremenim v Settings da bi bil lahko dostopen? Firewall imam ok naštiman in on ne blokira Bitorrent klijenta,vse je dano na "Allow".
 NASTAVITVE 1

NASTAVITVE 1


 NASTAVITVE 2

NASTAVITVE 2


Vnaprej hvala za kakršnokoli pomoč.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

hojnikb ::

najprej si zdownloadaj qbittorrent, ta garbage pa zbriš.

Also, kakšno povezavo maš ?
#brezpodpisa

Machete ::

Plus podari svoj čas raje jehovim pričam, kot ancient aliensom :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

imagodei ::

> "Včeraj mi je downloadal dokumentarec"

Dokumentarec? BWAHAHAHA! ;(( :O ;(
- Hoc est qui sumus -

WinXP ::

Dobro,bom probal dowloadati in namestiti qbittorrent.

P.S.: Povezava je pa kot verjetno veš pri meni na mobilnem internetu (ker je to edina opcija da lahko pridem do interneta - vsaj trenutno) grozna. Po pretečenih 1GB podatkov (kjer je povezava z neomejenim downloadom,se mi hitrost spusti na 128 kbps. Vendar,bi rad dodal še,da se mi je hitrost spustila na prepočasnih 128 kbps (12,8 KB/s) že včeraj,ko sem še lahko downloadal,pa je download VSEENO laufal,danes pa več ne... ne vem kaj je zdaj to... včeraj ni nič pisalo da je Listen Port blokiran...

Mimogrede,saj berem tudi revije Jehovovih prič (na internetu ali če mi jih dajo osebno).Sem vesel da jih še kdo.

Kaj pa je narobe z Ancient Aliens dokumentarcem? Serija je meni Best of ... Ti verjetno ne verjameš da so se v preteklosti na našem planetu pojavljali NLP-ji in Alieni oz.da so številni posnetki (ki so ločeni od "fake" posnetkov) in so posneti (ali kako drugače dokumentirani) tudi od strani višjih uradnih oseb kot Top Secret - resnični?
Dobro,vsak ima pač svoje mnenje. Ampak zdaj se posvetimo nazaj vprašanju blokade Listen Porta pri Bitorrent klijentih ... Če se da še kaj nastavit v "Settings",prosim napišite.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

hojnikb ::

če si na mobilnem netu, tko maš blokado vseh portov nazven. Čisto možno je pa da so znaznal pr telemachu, da downloadaš torrente in so ti jih zablokiral.
#brezpodpisa

WinXP ::

Zakaj pa je blokada vseh portov navzven pri MOBILNEM internetu?8-O Ne,Telemachovo sim kartico ne morem uporabiti tukaj v BiH,kot sem prebral v navodilih novega usb modema,ki sem ga kupil prejšnji dan pri Telemachu v Slo. Navajajo,da tista 4 eura,ki ti ga dajo kot bonus na račun ne moreš uporabiti v tujini oziroma v roamingu.Tako da uporabljam domači mobilni internet,od Mtela. Možno pa je potem,kot praviš,da so oni kaj zablokirali...

Samo me pa čudi da potem lahko DRUGE torrente,ki niso "privatni trackerji" dajem dol, pravtako pa lahko dajem dol z tega istega privatnega trackerja kakšen drug film,dokumentarec,program ali drugo,ne glede koliko seederjev ima... ne vem zakaj potem več ne morem dajati dol Ancient Aliens Season 11,če pa admin navaja da drži seed gor.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

hojnikb ::

in zakaj ne poiščeš ta dokomentarc na kakem drugem trackerju... điz..
#brezpodpisa

sesobebo ::

imagodei ::

WinXP je izjavil:

Kaj pa je narobe z Ancient Aliens dokumentarcem?

Ta oddaja ni dokumentarec, pač pa bluzenje, ki ni z ničemer podprto z dokazi. Če bi v seriji izrecno povedali, da gre samo ugibanja (pa še to za bizarna ugibanja), bi še nekako šlo. Da pa serijo prodajajo kot dokumentarec, je pa nesramnost najhujše sorte. Točno taka psevdoznanost povzroča razrast debilizma tipa Kreacionizem. Na youtube najdeš dokumentarec (ja, temu lahko celo res rečeš dokumentarec) Ancient Aliens Debunked - če se ti da stran metat življenje za ogled te bebave serije, se ti da investirat tudi 3 ure življenja v ogled navedenega dokumentarca.

WinXP je izjavil:

Serija je meni Best of ... Ti verjetno ne verjameš da so se v preteklosti na našem planetu pojavljali NLP-ji in Alieni oz.da so številni posnetki (ki so ločeni od "fake" posnetkov) in so posneti (ali kako drugače dokumentirani) tudi od strani višjih uradnih oseb kot Top Secret - resnični?

Zanimivo je, kako s pojavom poceni telefonov ter kamer v 20. stoletju, ter predvsem vseprisotnostjo smartphonov v zadnjih nekaj letih, število opaženih NLP-jev sploh ni skokovito naraslo. Še več, od kar ima praktično vsak zemljan v žepu HD kamero, je splošni vtis, da so nas vesoljci celo prenehali obiskovat. Očitno se vesoljčki pokažejo samo, kadar jih ne snemamo? So nefotogenični ali samo sramežljivi?

xkcd

- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: imagodei ()

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

WinXP ::

Na drugem trackerju so "po delih",tukaj pa je CELOTEN SEASON. Poleg tega pa sem že zdownloadal 19,3%,potem pa bi moral vse od začetka,po delih,z tem svojim počasnim mobilnim internetom ...(kjer mobilni operater ne pusti neomejenega downloada kar za "skoz")

P.S.: Jaaa,to na sliki je pa moj priljubljeni teoretičar o "drevnih astronautih" Pravoslavni Grk,ki živi v Ameriki,Giorgio Tsoukalos... And njegov Hair - The Best Of Aliens Hair Ever...

Bosnian Pyramid of Sun,ja...oz.po naše Bosanska piramida Sunca i Mjeseca,ki leži v Visokem,v Federaciji Bosne in Hercegovine in je prva od odkritih v Evropi,kot pravijo arheologi,če sem prav seznanjen...Glede 0 kbps downloada,Machete,kar si verjetno ti "preuredil" na svoji sliki pa nisem jaz kriv da je tako kot je... če bi se mene vprašalo,bi jaz že dodelil uporabnikom par MB hitrosti downloada.Pa vseeno ni 0 kbps,ampak 128 kbps,za kar operater pač navaja da je "dovolj" za "mobilni telefon" za sicer počasnejše brskanje... Verjetno tudi redkokdo uporablja mobilni internet prek usb modema za računalnik tukaj,zato so opcije take...

Sem jim pa pisal v zvezi s tem,morda bojo kaj spremenili kdaj... žal se pa ne morem priključiti na njihov hitri Adsl internet,ker sem daleč stran od mesta,pa tudi tega mirnega kraja ne bi zamenjal za nobeno mesto,zaradi zdravja,tudi če mi dajo 1000MB/s takoj kar tako...

Če se da še kaj spremeniti v Settings,napišite. Pozdrav.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

hojnikb ::

pa ja greš enkrat v mesto, se preklopiš na wifi in si tam zdownloadaš te smeti
#brezpodpisa

paraboŁa ::

 zadi za cerkvo prpelu

zadi za cerkvo prpelu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paraboŁa ()

konspirator ::

Tvoj seeder ima uplaod v qurcu/ali ima torrent sistem za upload prižgan samo določene ure, zato ti DL stoji.

imagodei ::

Namesto Ancient Aliens serije rajši glejte tole:



Nima problemov s seederji.
- Hoc est qui sumus -

WinXP ::

Debunked me ne zanima,pa verjetno je to kakšna traparija,ki ni ravna Best of dokumentarni seriji,kot je Ancient Aliens.Pa tema ni Ancient Aliens,ampak BLOKADA LISTEN PORTA v Bittorent klijentu. Je treba malo bolje prebrati naslov teme.

Odgovor:
Seeder ki seeda (admin) na tem privatnem trackerju pravi da ima večinoma nonstop podnevi prižgan računalnik,tako da se sprašujem zakaj potem ne morem danes več downloadati,včeraj sem pa še lahko...


Iz dopisa,ki sem mu ga posredoval,pa se lahko razbere v čem tiči stvar:


Poštovani
zamolio bi ako može JOŠ NEKO da stavi na SEED odnosno da se pojača seed za epizode Ancient Aliens SEASON 11 http://exyushare.net/details.php?id=307...
i Ancient Aliens SEASON 5, jer mi je internet jako spor (poslje istrošenih 1GB podataka brzina mi se smanji na preeeesporiih 128 kbps,to je naravno mobilni internet,a do drugačijeg interneta trenutno ne mogu dostupiti)

Meni se u uTorrentu često NIKO ne prikazuje pod "Peers" a ponekad mi se javi samo 1 seeder.Sada trenutno mi piše samo Connecting to peers ali ništa ne kreće download,nego STOJI NA 19,3% skinjenog. Probao sam sa Port Forward ali je isto,download ne kreće. O ovom sam vas izvjestio i u komentaru od Ancient Aliens Season 11 i Ancient Aliens Season 5. Unapred hvala za pomoć seedanja. Ljep pozdrav

PORUKA BROJ 2:

Poštovani,
još jednom se javljam [b]u vezi pomoći oko dodatnog pojačanog SEEDA za Ancient Aliens SEASON 11 i 5,gdje mi je odpisao vaš kolega Hiro,koji navodi: "Ti si nespojiv,pomiri se s tim" itd...što možete vidjeti na sliki koju Vam prilažem. Ne mogu razumjeti da mi je Ancient Aliens SEASON 11 stao na 19,3% gdje mi se prije pojavljivao jedan seeder (najvjerovatnije Hiro) a SAD GA NEMA,kad pogledam u uTorrentu pod Peers. Vidim da za sad ima samo jedan seeder gore sa 188.252.248.225:61134 ali danas sam gledao pa čak u uTorrentu ne pokazuje ni njega. Probao sam sa Port Forward ali ne ide...

Šta bi trebalo da to sad znači: Ti si nespojiv i pomiri se s tim? Da jednostavno prekinem download tog Ancient Aliensa ILI ŠTA? Zašto mi onda druge torrente sa vašog trackera NORMALNO VUČE dole? (npr.neki film ili program) a Ancient Aliens neće više???!: dizzy:

Unapred hvala za pomoć oko ovog problema. Srdačan pozdrav !

QBittorrent pa sem zdownloadal dol in namestil a je stvar ista.Potem je tema zaključena,ker se pač nič drugega ne da narediti,ker nihče nič ne piše da se da kaj v Settings-u še nastaviti kar je vprašanje v prvem postu zgoraj in kjer je priložena slika.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

hojnikb ::

hojnikb je izjavil:

pa ja greš enkrat v mesto, se preklopiš na wifi in si tam zdownloadaš te smeti
#brezpodpisa

paraboŁa ::

Najdi serijo na kakšnem drugem trackerju. Na žalost je precej popularna in ne dvomim, da je ne bi našel tudi drugje s polno seederji. Poizkusiš lahko tudi s kakšnim stream servisom ala watchseries.

WinXP ::

Ma nimam časa da bi v kakšen kot kjer ponujajo brezplačni WiFi zavil,ker ko grem enkrat mesečno v mesto grem s starši samo v hipermarket po hrano in se takoj vračamo...

Ja,bom pač potem probal še 1x na novo downloadati drugje z več seeda,na javnem trackerju.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

imagodei ::

WinXP je izjavil:

Debunked me ne zanima,pa verjetno je to kakšna traparija,ki ni ravna Best of dokumentarni seriji,kot je Ancient Aliens.

Itak te ne zanima, ideološki ozkogledneži ne smete nikdar v življenju prebrat oziroma pogledat kaj drugega kot predpisano literaturo, sicer bi lahko spremenili mnenje. Timeo hominem unius libri

WinXP je izjavil:

Pa tema ni Ancient Aliens,ampak BLOKADA LISTEN PORTA v Bittorent klijentu. Je treba malo bolje prebrati naslov teme.

Glede na to, da hodiš po tankem ledu, sem si privoščil temo mal derailat. Ker je v bistvu bolj na ta način bolj po Pravilih, kot pa tvoja trenutna tema:
6. člen
(mala prohibita)

1. Prepovedano je objavljanje, iskanje, ponujanje in omogočanje dostopa do vsebin, ki uživajo avtorskopravno varstvo, brez ustreznega prenosa avtorskopravnega upravičenja.
2. Prepovedano je objavljanje, iskanje, ponujanje in omogočanje dostopa do snovi, predmetov, navodil za postopke ali dejavnosti, katerih promet je prepovedan z zakonom.


Glede na to, da iz torrentov ne pobiraš Ubuntuja ampak avtorsko vsebino, si s temo na tankem ledu.
- Hoc est qui sumus -

Oberyn ::

Glede na to, da druge artikle vlečeš dol brez težav, celo z istega trackerja, s tvojimi porti in nastavitvami očitno ni nič narobe. Nihče te ne bi blokiral točno za ta bizarni štikelc, za druge pa ne. Tudi ne bo možno ugotoviti, zakaj se na točno ta vir ne moreš več povezati. To se enostavno zgodi, jaz sem že pustil prižgane take torente po par mesecev, stalno je kazalo po par seedov, pa niti bit ni čez prišel. Nemogoče ugotoviti, zakaj. Pač zakopano nekje globoko v izvedbi protokola. Tako da pomiri se s tem stanjem, odpiši onih 20%, najdi tracker z več viri, ker sicer ti lahko visok pritisk udari na zdravje žil in srca.

WinXP ::

imagodei,daj ne pametuj prosim. In ne bodi zoprn. Nisem postavil teme za to,da ti komentiraš dokumentarce,ki jih downloadam in vse ostalo kar se ne tiče teme,ampak je tema postavljena za to,da mi uporabniki (če kaj vejo) priskočijo na pomoč z svojimi izkušnjami,kar kot sem rekel že naslov teme govori.

Oberyn,tebi pa se zahvaljujem za lep, prijazen in ustrezen odgovor na moje vprašanje,vezanega za moj naslov teme.(torej odpravljanju težav z bittorrent klijentom in njegovo blokado porta) Pozdrav.:) ;)
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WinXP ()

Riff ::

mogoče bi pa šlo z Bitlordom ali Bitcometom

imagodei ::

Riff je izjavil:

mogoče bi pa šlo z Bitlordom ali Bitcometom

Ali pa z YouTube. Jaz ob ogledu Ancient Aliens Debunked nisem imel težav.
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ancient Aliens 2.

Oddelek: Loža
222617 (2149) T-h-o-r
»

Toplotna anomalija piramid v Gizi

Oddelek: Znanost in tehnologija
3611354 (4770) Unknown_001
»

VAXXED in kontroverzija , ki obdaja film

Oddelek: Loža
466911 (3110) grex
»

Kaze film Prometheus resnico?

Oddelek: Loža
397908 (5857) Kamran

Ancient Aliens (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27964716 (60306) hamax

Več podobnih tem