» »

Flashanje Xiaomi naprav

Flashanje Xiaomi naprav

««
7 / 10
»»

tebodi ::

Če tukaj povzamem:
Jao jao! Da ne bo nesporazuma, MIUI EU ROM je zelo super, hvala vsem razvijalcem. Imam skoraj 1 leto in je zelo spodobna zadeva.

Ampak vsake toliko pa še vedno pride do polomije, če bo kdo updatal, naj pazi:
Opozarajajo v navodilih:
Mi4C/Mi4S/MiNotePRO if you update from earlier than 7.3.9 release, DISABLE Pattern unlock screen before update!

Pa so nekateri poročali, da niti ni treba, sploh če si bil na zadnjem predhodnem updateju (kar sem bil).
Ker pa niti nimam "pattern unlock", ampak navaden PIN, sem ga pustil, nisem šel brisat pina.
In po rebootu seveda - ne moreš priti noter (...you have to wait 30 sec... you have to wait 30 min... etc. for another try).

In se pokaže, da Xiaomi/MIUI nima možnosti, da prek MiCloud/i.mi.com accounta odkleneš telefon...?
A to drži?

Ker kolikor lahko vidim, so vsaj včasih to imeli.

A je kdo imel podobno neumnost - če v TWRP zbrišem *.key datoteke, bo potem brez problemov šlo naprej?

>When TRWP is booted up, go to advanced > file manager look for the direction /data/system and delete all *.key files in that direction. When you have done this reboot your phone unlock it and the password wouldn't be asked. After doing this you can just set up another password/pattern/pin.

Hvala za pomoč!

broken/link ::

tebodi je izjavil:

A je kdo imel podobno neumnost - če v TWRP zbrišem *.key datoteke, bo potem brez problemov šlo naprej?

Bo šlo naprej. pišem iz lastnih izkušen :) sem se že večkrat poslužil te rešitve.

Tinaamalaa ::

Ja, tudi jaz...
Je pa smesno, ker, ce imas gor twrp ti nic ne pomaga PIN, ker ce ti ga ukradejo se vedno lahko dostopijo do podatkov, razen, ce ga se enkriptiras.
Ce pa ga ne zanimajo podatki pa ga lahko flasha tudi, ce je zaklenjen BL in nimas twrp.
Kar pomeni, da je bootloader bolj kot ne za okras, oz. za to, da otezujejo odklepanje uporabnikom. Pomoje zaradi reklam in spyware servisov.

MrStein ::

Saj nisi kupil Xiaomi, ker je varen, ampak ker je poceni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tinaamalaa ::

Res je, saj je bolj kot ne pri vseh tako...razen pri iPhonu :p

bosslipxx ::

Jaz sem na netu našel zip datoteko, ki jo v TWRP flašneš, da ti po restoru pobriše tiste .key-e, da prideš nazaj noter.
Na xda forumu se nahaja nekje, googlaj "lockscreen-removed.signed.zip"
slo-fishing.si

Excavator ::

Na Redmi Note 3 pro prime zelim unlockati bootloader a po tisti uradni poti enostavno ne deluje, ne dobim nobene potrditve, ko pa se prijavim z accountom v unlock-tool mi napiše da moram pisati tisto prijavo.
Po neuradni poti (http://en.miui.com/thread-253680-1-1.ht... ko pridem do "fastboot oem unlock-go" mi javi error oem unlock is not allowed. Imam vklopljen developer options in vse potrebne nastavitve.

roberto1 ::

Neuradno ne bo šlo, ker ne boš mogel flashat nobenega roma v twrp, tudi če ti slednjega uspe spravit na telefon - bo rezultat zbrickan device. Čeprav Snapdragon telefone zelo težko brickneš "beyond repair", ne priporočam karkoli razen official unlocka.

Moraš iti skozi postopek, kjer za svoj account zaprosiš za unlock. SMS pride lahko še isti dan, ponavadi pa v roku par dni. Tukaj so vsi potrebni koraki.

Če nameravaš uporabljat custom rome a la CM/Lineage itd, potem moraš seveda odklenit bootloader. Če pa boš ostal ni Miui pa imaš za Note 3 Pro Global Developer rom, ki deluje res odlično s slovenskim jezikom in rednimi OTA posodobitvami.

Excavator je izjavil:

Na Redmi Note 3 pro prime zelim unlockati bootloader a po tisti uradni poti enostavno ne deluje, ne dobim nobene potrditve, ko pa se prijavim z accountom v unlock-tool mi napiše da moram pisati tisto prijavo.
Po neuradni poti (http://en.miui.com/thread-253680-1-1.ht... ko pridem do "fastboot oem unlock-go" mi javi error oem unlock is not allowed. Imam vklopljen developer options in vse potrebne nastavitve.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Excavator ::

Ta postopek sem že opravil, po enem mesecu nisem dobil nič, ta link pa me vrže na stran za download Mi Unlock

Tinaamalaa ::

Excavator je izjavil:

Ta postopek sem že opravil, po enem mesecu nisem dobil nič, ta link pa me vrže na stran za download Mi Unlock

Kaj pa ti napise, ko povezes telefon na komp, ter bootas v fastboot in se prijavis v MiUnlock?

MrStein ::

Če nisi dobil SMS-a, ga ponovno zaprosi. Včasih jim štekajo serverji.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

M@73Y ::

Imam Redmi 4 s kuhano verzijo 8.0.3.0.0 (MCECNDG). Dobil sem potrditev da lahko odklenem bootloader. Želim imeti EU.ROM.
Torej če prav zastopim, prvo moram iti iz neuradne na uradno china development, nato odklenit booloader, ter nato instal EU roma.
Zaustavilo se mi je pri ukazu "adb reboot edl". Telefon se ugasne, ampak se nato ponovno zažene v MIUI sistem. Delam po temu postopku: http://www.izberixiaomi.si/nadgradnja-m... Ustavi se pri 14. koraku.
Nekateri so delali po tem vodiču, z drugačnim načinom da so prišli v EDL mode http://en.miui.com/thread-254606-1-1.ht... - je to varno.
Prosim za ideje in pomoč.
..jump into psytrance tunnel..

Excavator ::

Dobim error Your device isn't supported by Mi unlock.

roberto1 ::

M@73Y je izjavil:

Imam Redmi 4 s kuhano verzijo 8.0.3.0.0 (MCECNDG). Dobil sem potrditev da lahko odklenem bootloader. Želim imeti EU.ROM.
Torej če prav zastopim, prvo moram iti iz neuradne na uradno china development, nato odklenit booloader, ter nato instal EU roma.
Zaustavilo se mi je pri ukazu "adb reboot edl". Telefon se ugasne, ampak se nato ponovno zažene v MIUI sistem. Delam po temu postopku: http://www.izberixiaomi.si/nadgradnja-m... Ustavi se pri 14. koraku.
Nekateri so delali po tem vodiču, z drugačnim načinom da so prišli v EDL mode http://en.miui.com/thread-254606-1-1.ht... - je to varno.
Prosim za ideje in pomoč.


Lahko, da novejše naprave ne bodo šle več v EDL (zaradi stvari, o katerih smo že pisali). Če ne boš mogel v EDL (kot tudi jaz nisem mogel na Mi5 in Note 3 ne z adb reboot edl, ne z Deepflash kablom), bo potrebno flašat Developer rom s kitajskim Beta MiPCSuite. Tukaj je goreča debata o tej stvari! Jaz imam verzijo 2.3.0.9091, linka pa žal nimam!
Someday never comes!

tomi54321 ::

Zdravo,

Imam redmi 3s international verzijo (ja z B20 bandom) in v nekaj dneh bo zunaj uradni 8.2 global stable.
zanima me, kako najvarneje preiti iz xiaomi.eu 8.1.4.0 stable roma na uradni 8.2 global stable.
Imam twrp in bootloader je po moje še vedno odklenjen. V bistvu sem na nov 3s flashnil ta .eu rom, ki ga imam sedaj. Pred tem sem ga seveda unlockal in naložil twrp.

Če prav razumem je potrebno flashat iz pc z mi flash toolom.

Ali se pri tem izgubijo instalirane aplikacije in podatki?

Seveda bom naredil backup na sd kartico, ne vem pa ali to pomeni, da se bodo po restoranju nazaj postavile tudi vse aplikacije ali je backup samo za podatke in moram pred restorom na roke naložit vse aplikacije.

Hvala za pomoč

tomi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomi54321 ()

Miami_T ::

Ne vem sicer zakaj si se odločil, da greš iz xiaomi.eu verzije na global stable, ampak tule imaš uradna navodila za vse tri načine nadgradenj.

Jaz bi ti vseeno priporočil ostati na xiaomi.eu verziji, saj z nadgradnjo ne bi zgubil nobenih nastavitev. Trenutna stable verzija vsebuje MIUI 8.2.3.0.

Sam pa normalno uporabljam xiaomi.eu tedenski ROM, ki ima že nekaj časa MIUI 8.3, pa nimam problemov. Tudi jaz imam Redmi 3S International.

tomi54321 ::

Zdravo,

sicer mi eu rom čisto v redu deluje, moti pa me da nima OTA updateov. Stable. Developerja ne bi gor dajal, ker tolk si spet ne želim biti na bleeding edge.

Enostavno nimam časa spremljat scene ves čas. Nekaj mesecev gre, potem pozabiš in na koncu imaš star rom.

Če mi poveš kako na eu stable usposobiti OTA, potem bom razmislil ali je res vredna menjava.

Sicer me pa še vedno zanima: link , ki si mi ga dal jasno pove, da pri nadgradnji v uradni xiaomi rom zgubiš vse podatke. Ok narediš backup, ampak me zanima ali se iz restora avtomatsko postavijo nazaj tudi aplikacije, ali moraš vse aplikacije ročno še enkrat inštalirat in nato narediti restore podatkov.

tomi

vilonja ::

Ne, aplikacije se ti tudi instalirajo.

tomi54321 ::

vilonja je izjavil:

Ne, aplikacije se ti tudi instalirajo.


Torej:
backup na sd kartico ali pc, flashnem novi rom, dobim svež MIUI brez aplikacij in podatkov, restore backupa in sem na istem kot pred flashanjem?
Vse applikacije, widgeti, nastavitve v aplikacijah, računi, ikonce, teme, zvoki,... na istem mestu kot pred flashanjem brez da bi rabu kaj na novo inštalirat iz play stora?

Sprašujem, ker na netu eni pravjo, da je boljš nardit bakcup na MiCloud in se pol avtomatsko restora.

tomi

vilonja ::

Sem že rome menjaval in se mi ni nikoli zgodilo, da miui backup ne bi prijel.

Važno je da se ti podatki vseh aplikacij shranijo, tudi če ti kakšnega widgeta ne vrže na začetni zaslon ali ozadja ne zamenja ne bo konec sveta.
Pa edino mislim, da se ti developer nastavitve ne shranijo. Ostalo pa kolikor vem vse restora.

Dimnik ::

Narediš varnostno kopijo v mi cloud in potem te vpraša ali naložiš kot nov telefon ali iz varnostne kopije, jaz tako delam ko zamenjam telefon in mi ostanejo vse nastavitve in ikone....najprej z rn3 na mi5, potem z mi5 na mi5s in mi5s na rn3....

M@73Y ::

roberto1 je izjavil:

M@73Y je izjavil:

Imam Redmi 4 s kuhano verzijo 8.0.3.0.0 (MCECNDG). Dobil sem potrditev da lahko odklenem bootloader. Želim imeti EU.ROM.
Torej če prav zastopim, prvo moram iti iz neuradne na uradno china development, nato odklenit booloader, ter nato instal EU roma.
Zaustavilo se mi je pri ukazu "adb reboot edl". Telefon se ugasne, ampak se nato ponovno zažene v MIUI sistem. Delam po temu postopku: http://www.izberixiaomi.si/nadgradnja-m... Ustavi se pri 14. koraku.
Nekateri so delali po tem vodiču, z drugačnim načinom da so prišli v EDL mode http://en.miui.com/thread-254606-1-1.ht... - je to varno.
Prosim za ideje in pomoč.


Lahko, da novejše naprave ne bodo šle več v EDL (zaradi stvari, o katerih smo že pisali). Če ne boš mogel v EDL (kot tudi jaz nisem mogel na Mi5 in Note 3 ne z adb reboot edl, ne z Deepflash kablom), bo potrebno flašat Developer rom s kitajskim Beta MiPCSuite. Tukaj je goreča debata o tej stvari! Jaz imam verzijo 2.3.0.9091, linka pa žal nimam!


Na redmi 4 sem prišel v EDL način tako, da se pri izklopljenem telefonu držal skupaj VOL+ in VOL- ter nato pritisnil še power tipko. Telefon se je zagnal zavibriral in črn zaslon. Nato sem priključil usb v PC in mi je win7/64bit sam našel gonilnike. Od tu naprej se gre po www.izberixiaomi.si navodilih.
Pri MiFlashu sem imel dvakrat napako da nimam dovolj prostora. Napaka je bila, imel sem instalirano neko 32bit verzijo iz leta 2015. Instaliral sem si MiFlash iz aprila 2016 in postopek je šel normalno naprej.
Pri TWRP če imate kitajščino, pritisnite šesto ikonico, nato simbol globusa in izberite angleščino, lahko tudi slovenščino.
Torej z EDL in miflash sem si instaliral china development, nato sem naredi bootloader unlock, nato pa fastboot in install twrp in EU.Rom.
Upam da bom s tem komu pomagal.
..jump into psytrance tunnel..

KTr1sk ::

Če koga zanima, da testira kakšen drug custom nougat rom,nad temlem sem kar presenečen
AospExtended ROM V3.3, dela vse v prvo (camera ne "ugaša", flashlight lučka dela, prstni odtis dela...vse dela s prve zaenkrat,..)
https://forum.xda-developers.com/redmi-...
moj video


pa tudi tale po komentarjih sodeč dela hitro in stabilno
https://forum.xda-developers.com/redmi-...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

bLoL ::

Pozdrav,

Moj note 4 je na neuradni verzji 8.0.5.0.0 (custom china rom), in bi ga rad spravil na uradno global stable verzijo.
Našel sem tale postopek link
A je to že kdo tukaj počel, ker šlo naj bi kar za pogost problem ?
A je možn da si tko čist brickam fon "poin of no return" ? Nimam ravno velik izkušen s področja flashanja androidov :D

MrStein ::

Težko ga brickaš, ker je vedno ena metoda en nivo nižje za reševati.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kolmanb ::

Imam Redmi Note 4 z nameščeno verzijo Global stable 8.2.2.0 MCFMIDL
Dobil SMS za odklep botloaderja vendar se zatakne Pride nekje do 50%
potem pa javi da " Current account is different from the account info on the device
Kaj delam narobe? Prosim za pomoč.

roberto1 ::

kolmanb je izjavil:

Imam Redmi Note 4 z nameščeno verzijo Global stable 8.2.2.0 MCFMIDL
Dobil SMS za odklep botloaderja vendar se zatakne Pride nekje do 50%
potem pa javi da " Current account is different from the account info on the device
Kaj delam narobe? Prosim za pomoč.


Tole je klasični error, s katerim se je vsak izmed nas srečal. Moralo bi delovat na Stable, jaz imam najraje Developer verzije za odklep. Deluje 100%.
Drugače pa, na telefonu vklopi "find device" in prosim pojdi na i.mi.com in poišči svoj telefon (find device), da ti gps najde telefon na tvoji adresi. To zna pomagat.
Včasih deluje, če se vpišeš namesto z emailom v unlock tool s številko mi računa.

Tule je govora o različnih metodah, kaj vse je dobro da poizkusiš.

Prav tako tule

Priporočam, da najprej poizkusiš z i.mi.com, potem pa z ostalimi metodami.
Driverji za napravo morajo seveda biti pravilno nameščeni na x64 Windows.
To je predpogoj.
Someday never comes!

Tinaamalaa ::

Tocno tak, pa preveri, da se ujema ROM, ki ti ga prikaze na Mi forumu oz. accountu ter na napravi. China developer je se vedno slo odklenit...pa tudi global developer.
Tale 50% je klasicen error in sem ugotovila, da je ponavadi vzrok v driverjih...pa originalni kabel mora bit, ko ga povezes z miunlock in ai v fastboot.

dominuspro ::

Najprej mora biti mi account na telefonu isti, kot tisti, kateremu so mu omogočili unlock.

Potem mora delati adb/fastboot komunikacija. Na ukaz fastboot devices se mora prikazati naprava.
Mene so zafrkavali driverji in neprijazen win 8.1, kar sem rešil z inštalacijo http://pdanet.co/. Vse ostale adb variante in install iz xda foruma ni delalo nikakor.

Unlock tudi ni deloval, dokler nisem resetiral na factory defaults.

Samael ::

Verjetno je že kdo opazil, da po 7.3.30 ne more več v TWRP in da gre root pa pa...

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comment...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Tinaamalaa ::

Samael je izjavil:

Verjetno je že kdo opazil, da po 7.3.30 ne more več v TWRP in da gre root pa pa...

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comment...

No ja, meni ne...samo v twrp se vedno prides fizicno :) pa root tudi ostane.
Edino preko preko sw ne gre bootat v twrp
Mozno, da zato, ker imam zcx twrp

Zgodovina sprememb…

Samael ::

ja, saj iz komentarjev je razvidno da zcx twrp ni affected.

Karlos ::

Se najde mogoče na tem forumu kakšna dobra duša, ki ima xiaomi account z možnostjo unlocka bootloaderja in bi mi bila pripravljena preko TeamViewerja vpisat username in geslo za odklop?
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Master_Yoda ::

Eno vprasanje glede TWRPja na Redmi note 3: Trenutno imam gor TWRP 3.0.0 Alka v kateri vidim in lahko backupiram vse particije. Na XDA in drugod pa vidim da so izdali par updatov in obstajajo visje verzije TWRP - samo ni nobena verzija Alka - je vidnih manj particij za backup/restore.

Imam lahko kaksen problem ce updatam na novejso ne-alka verzijo ? So nandroid backupi tudi ok v teh verzijah ?

jackasclever ::

Pozdravljeni,

Kateri custom rom najbolj priporočate za redmi note 3 pro?

MIUI mi ni najbolj všeč. Vseeno mi je katere verzije je, važno da je stabilen.

Tinaamalaa ::

Jaz mam Nitrogen OS 7.1.2
To al pa lineage ;)

nofaith ::

jaz mam lineage os na mi maxu, ki ma bolj ali manj iste specifikacije in mi je super.

Sam snemanje s kamero včasih dela včasih ne.
Nevem kako je pri redmi note 3.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

jackasclever ::

@Tinamalaa

Hvala za odziv. Bom probal nitrogen os.

Prihajam pa iz xiaomi.eu roma. Pri nitrogenu ni treba flashati nobenega firmwarea?

Zanima me samo še zaradi posodobitev. Ker vem da pri MIUI-ju so bili neki problemi, ko sem updatal preko updaterja.
Vidim da ima ta nitrogen neke OTA posodobitve. Torej kako updatate ta nitrogen?

Tinaamalaa ::

jackasclever je izjavil:

@Tinamalaa

Hvala za odziv. Bom probal nitrogen os.

Prihajam pa iz xiaomi.eu roma. Pri nitrogenu ni treba flashati nobenega firmwarea?

Zanima me samo še zaradi posodobitev. Ker vem da pri MIUI-ju so bili neki problemi, ko sem updatal preko updaterja.
Vidim da ima ta nitrogen neke OTA posodobitve. Torej kako updatate ta nitrogen?


Firmware itak ostane (ce si ze flashal uradni miui kdaj preko miflasha).
Ce si se slucajno na lollipop bootloaderju, moras prvo flashnit novi MM bootloader, nato rom in nato se gapps.
Updatas ga tak, da samo flashas novi rom preko in rebootas.
Ko hoces se gapps posodobit wipas se system.
Vglavnem wipas lahko vse razen microSD.
Flashas ROM+gapps 7.1.2 - reboot
Ce se kaj nebos vedel mi pisi na zs za linke

P.S
Mm bootloader:
https://drive.google.com/file/d/0B3tM1c...
Gapps 7.1.2
https://drive.google.com/uc?id=0BwiZcEc...
ROM
http://xyyx-dev.ru/nitrogen-os/temp/

Firmware najprej
(To je 6.11.3)

Zgodovina sprememb…

Tinaamalaa ::

jackasclever ::

Preko mi flasha nisem nikoli flashal. Bil sem pa že na global ali developer uradnem mm romu, potem sem pa prešel na xoaimi.eu rom, ravnotako mm.

Zdaj bi pa šel na nitrogen. Torej mi firmwarea ni treba flashat.

Aha torej pri updatanju roma je pa najbolje da kar sam preko twrpa to naredim. Wipat pri updatu pa ni treba nič?
Če pa hočem še gapps updatat:
Najprej wipe system, flashnem rom ter nato se novi gapps.
Za install pa najprej zcx twrp, wipe vsega, gapps, rom in to je to. Pa seveda še backup.

Tinaamalaa ::

Ja... :)
Ker se nikoli nisi flashal z miflashom moras najprej flashat firmware.
Nato MM bootloader (isto ne bi rabil, ce bi ze kdaj flashal MM uradni fastboot rom)
In ROM
Ter gapps (lahko 7.1.1 pico arm64) ali 7.1.2, mas zgoraj link.

Pred tem lahko wipas vse razen microsd, kjer mas vse to in bekup.
Ko delas update nerabis nic brisat (je pa priporocljivo cache/dalvik na koncu swipat)
Ostalo si pa prav razumel :)

Zgodovina sprememb…

jackasclever ::

Imam en problem.
Naredil točno tako, kot si napisal.

Zdaj, ko se mi pa odpre čarovnik za namestitev na telefonu, izberem nastavi kot novo napravo. Zdaj telefon išče posodobitve in čez nekaj trenutkov se čarovnik za namestitev ustavi in sem spet na začetku.

Tinaamalaa ::

Spodaj izberi brez povezave oz. nekaj takega in preskoci vse skupaj :) gre 100%

jackasclever ::

Sem flashal potem malo starejši nitrogen z xda strani in pico gapps. Potem mi je pa prijelo.

Tinaamalaa ::

Moral bi preskocit, ker je bug, ce hoces 7.1.2 ali pa prvo flashnit rom pa potem sele gapps, po rebootu.
No glano da ti dela :)

jackasclever ::

Ps. Zakaj je drugače potrebno wipati cache/dalvik po updatu.

Mogoče veš kje bi za nougat dobil adaway?

nofaith ::

Brat ima redmi 3 pro, predvidevam z nekim xy miuijem, ki se ne updejta.
A bi šel gor global stable rom tako da bi samo zip naložil na telefon in flashnil z mi updajterjem al bojo kakšne večje komplikacije.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

roberto1 ::

nofaith je izjavil:

Brat ima redmi 3 pro, predvidevam z nekim xy miuijem, ki se ne updejta.
A bi šel gor global stable rom tako da bi samo zip naložil na telefon in flashnil z mi updajterjem al bojo kakšne večje komplikacije.


Z updaterjem ne bo šlo, bo pa šlo ali z fastboot in Miflash, ali pa z MiPcSuite. Mogoče ga celo lahko vržeš v EDL, kar poenostavi zadevo in gre zagotovo v Miflash namestit official rom.
Jaz bi najprej poizkusil Miflash in uradni Global Developer fastboot rom. Če je bootloader zaklenjen, lahko da bodo komplikacije in boš moral uporabit MiPcSuite.
Ne moreš ga pa bricknit do te mere, da ga ne ni mogel zbudit nazaj. To je ena prednost telefonov s Snapdragoni:)))
Someday never comes!

dominuspro ::

Probaj z original updaterjem, mogoče bo šlo. Meni na mi 5s je šlo skozi. Se pa spomnim, da ni šlo, dokler nisem izvedel reset to factory defaults(prej naredi backup).
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186513170300 (373) Skyfall
»

Xiaomi mi6 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19827979 (10688) ufka
»

Xiaomi mi5, mi5s, mi5 plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
899161562 (70799) Prebeznik
»

MIUI Q&A

Oddelek: Mobilne tehnologije
419037 (5453) FireSnake
»

MIUI v slovenskem jeziku (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20335111 (18163) BOCo.

Več podobnih tem