» »

Vodna črpalka

Vodna črpalka

Janus ::

Katero vodno črpalko imate, zakaj, kolko ste dali zanjo in kje? hvala

Sergio ::

Eheim 1200, 15 jurjev, Mi Lesnina Brdo.

Ker je pumpa kul. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

OwcA ::

Podpišem se pod Sergiov odgovor, le popravil bi ga, da gra za model 1250. :)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Sergio ::

Se ponižno opravičujem. 1250 l/h. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

frenk ::

moja črpalka ni vredna omembe:D...kere črpalke so zmožne delat na extremno nizkih temperaturah?:\

Janus ::

kaj pa MaxiJet za 5k SIT niso vredu?

frenk ::

dejte folk če se vm da pogledat na pumpe do katere temp pod ničlo delujejo...bi investiral v prihodnost...more bit waterchiller compatible:D

morphling1 ::

Sergio, še enkrat se boš moral opravičit gre za model 1250, po specifikacijah pa pri višini 0m pretoči 1200 l/h ;)
Dobre pumpe so tudi Maxy Jet predvsem glede cene ter Seltz Hydor (če ima kdo točno informacijo kje jih prodajajo bi bil zelo vesel, zanima me pa samo model L30)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Boško ::

Seltz Hydor imajo v Zlati ribici v Novem mestu, 100m od BTC-ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boško ()

morphling1 ::

BTC, a misliš ljubljanskega ? Drugače pa a mi lahko zrhitaš telefonsko od te trgovine.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Boško ::

Ne, Novomeškega:) Telefonaska pa mislim da je 07/332 85 10. Sem 99.9% da je prava:D

L.p.

morphling1 ::

Ahh, nisem vedel da mate to tudi NM, thanks za cifro :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

frenk ::

zdej sm pregledou homepage od hydor, eheim in maxijet pa nism nikjer najdu podatkou o temp. pri katerih delujejo;(...zdej pa ne vem al sm jest slep al tega res ne podajajo glede na to da je to mišljeno za akvarij:\

subz ::

V centru Ljubljane ob Brewery pubu je Zoo trgovina v kateri sm se dogovoru da mi narocijo Hydor L30 ko pride šef z dopusta. To se zgodi v ponedeljek, 30. junija. Rok dobave je baje ze naslednji dan. Kje bi jo lahko sicer kupu z zaloge v Ljubljani npr. pa še ne vem. Cene te črpalke še ne vem pricakujem pa nekje okol 10k sit.

Boško ::

Pričakuj kakšnega jurja več!:D

Sporoči ko boš vedel.

L.p.

burkiburke ::

Ja samo čakam da ih v tovarni dobijo na skladišče pa bom šal po njih. Verjetno se sprašujete zakaj čakam:\ , zato kaj ih na skladišču ni in drugače se pa lahko naroči za proizvodnjo le prevelika količina za naše/moje slo potrebe. Upam da me bodo kmalu poklicali za model L30. Za enkrat je na voljo model L20 (700l/h) in koliko ste lahko videli po odlicni ceni. Edino kaj vam lahko povem da boste zelo ugodno presenečeni nad ceno L30!

Kdo čaka se načaka:)

LP, Burki

subz ::

Danes sem črpalko Hydor L30 zjutraj naroču in jo pred kako uro ze dobil. Za neki manj kot 10k sit.
Info o trgovini: ZOO Ameba, Šubičeva 1, 1000 Ljubljana. Tel.: 01/425-86-44

Janus ::

Kakšne lasnosti pa ma L30 črpalka?

burkiburke ::

Do konca tedna, natančno četrtek, pričakujem Hydor Seltz L30 v retail varijanti (v original škatli). Cena v cool pc-ju bo 8200 Sit...
LP, Burki

dela ::

mene pa zanima če je L20 pretočna ali potopna pumpa

burkiburke ::

lahko je pretočna, lahko potopna, po izbiri...

GUFY ::

MAXI-JET 1000 je poceni cca 6500 SIT, je kar tiha in zaenkrat dobr dela.:)

nikonezna ::

@burkiburke čeprav je nabavitelj za nekaj stotakov cenejši bom kar pri vas vzel:D , ker tam so mi rekli naj čakam na september:P Naročilo pa je že poslano tako da bloki so že vsi vznemirjeni >:D
brez podpisa

Boeing ::

Torej, očitno ste nekateri že dobil tole pumpo L30, kako se zadeva praktično obnese, predvsem kar se tiče glasnosti ?

LP
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

burkiburke ::

Živjo Boeing,

danes bi že prvi morali dobit črpalko L30, pa tudi mene interesirajo mnenja:\ Morphling oglasi se kj!
Drugače sm jaz poskusil eno testno, jo mm v sistemu kakšnih 20dni da dela 24h na dan. Močna zadvca>:D , sm moral kontejner za vodo dobro zaprt da voda ne šiba vn:)) . Nekaj več se greje od L20, vibracij skoraj da ni, in je dosti tišja v primerjavi z Maxi Jetom 1200l/h.

Še mnenja drugih lastnikov???

LP, Burki

Shkorc ::

Jo mam zdej ene 2 tedna... čist lepo je tiha, močna tud dovolj (mam 2 bloka-cpu+nb) Je pa moja prva pumpa, tko da ne morm povedat lih kkšne pametne primerjave, ampak jst sm zadovoljen. :)

nikonezna ::

JAz sem jo dobil danes zjutraj...še poštar me je mogu spravit s postelje, da sem jo lahko prevzel...ehh...kaj čemo. Nisem je še dal v kišto, sem pa jo sprobal zunaj, ker namreč so bloki še na testu, da mi jih ne bo razneslo v kišti in mi vse zalilo. Pumpa je super. Sploh je ne slišim, edini šum ki je, so vodni mehurčki, ki pa so se že razbežali vn. Pumpa je res močna, tudi meni je na bloku za nb, kar ščupala cev dol, tako, da mi je zalilo cel balkon. V glavnem pumpa je super, močna super tiha, malve se res greje sam je v mejah normale. Burki...kaj bi mi brez tebe ;)
brez podpisa

Boeing ::

tny guys... sicer pa sem jo že naročil :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

morphling1 ::

Danes sem dobil Hydorja L30, samo ga nima na čemu sprobat, sem brez bloka, plate in proca, upam da bom stestiral ta vikend, sicer pa vem da je pumpa dobra tako da se ne bojim da bi slabo opravljala nalogo :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Boško ::

Pa kaj vam jaz že eno leto govorim???:D :D :D

TribesMan ::

Upam da majo še eno zame. Nujno rabm.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Fury ::

no zdej pa sam pocakam da maxijet crkne :P

Tic ::

L20 je pa Buljša™ :)

Jst mam L20, pa je manjsa, tisja, hladnejsa. Pa mi super hladi :P
Uporablejte kar vam sede.... L25 :P
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kratka anketa glede črpalk in blokov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
353019 (2430) MasterMiG
»

Vodna pumpa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
966374 (4695) LittleDevil
»

Test črpalk Maxi-Jet MJ 750, Hydor LS 20 in Hydor LS 30 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
838824 (6536) Jackass
»

Maxi-jet 1200 premer cevi?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352082 (1439) Fury
»

Vprasanje o vodni crpalki

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161152 (878) Tic

Več podobnih tem