» »

Maxi-jet 1200 premer cevi?!?

Maxi-jet 1200 premer cevi?!?

Fury ::

Ok danes sem klical v preis in mi je prodajalka povedala da je premer cevi 0.5cm... ?!? a je to res? ker tale pumpa mi drugace zelo disi.. se sploh po ceni in pretoku.. ampak tele cevi me pa skrbijo :)

pa a je kej glasna zadeva? bom mogel impeler limat?

Tarzan ::

polmer je enih 0.5 cm premer pa 1 cm. Meril pa nisem.

Fury ::

ahaaaaa :) POLMER! lesena prodajalka :)

morphling1 ::

Če ti lahko točno napišem. Izhodni priključek ima zunanji premer 13mm, vhodni priključek pa zunanji premer 16mm.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

sem ravnokar kupil in premeril :) ql je :)

l-note ::

Kok te je pa stal tale Maxi-jet 1200 ??

Fury ::

7.569 SIT

Jackal ::

7,489 SIT :D - BTC
Pa morem rečt da sem bil zelo prijetno presenečen nad močjo pumpe.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

=Exceed= ::

Pol pravš da je močna? Jest si tut neko vodno sestavljam sam za pumpo se še nism odloču. Kolk je pa kej glasna-o tem sploh nimam predstave.

Se da glasnost primerjat recimo s kakšnim ventilatorjem?

Jackal ::

Zaenkrat še ne morem reč, ker sem to sprobal le v enem vedru z vodo in je bil ves izvor glasnosti v vodi na izhodi, ki je lepo špricala ven. Mislim pa da ko bo v sistemu, zaprto, odzračeno, brez kakih mehurčkov, da bo neslišna.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

frenk ::

al mislte da se splača dat 9500 za hydor l30 namest maxijet 1200:\...zanima me predvsem glasnost:)

Fury ::

jackal pol so zgleda dobil novo posiljko in je rahlo cenej, ker jest sem v isti stacuni kupu ampak ne v BTC ampak v trnovem tam :) Preis zoo market :)

drugace pa je pumpa neslisna, ceprov baje pod obremenitvijo zacne veternica poplesavat (namerno - neki glede necistoc ker je narjen za akvarij) in jo mors prlimat na eno stvar zravn pol je pa ql. ceprov ne vem.. men ni nic sral (neslisna bla, razn vibracij na bliz) skos radiator pa to.. blokov pa se nimam...

ne vem ce se splaca dat 9500 :)

the_unborn ::

jst mam 1000ko, rahlo brni, nic groznega

QuickShot ::

@frenk: sej hydor l30 se dobi za 6900 SIT in mislim, da se splača, ker je zelo tiha

lp

frenk ::

quickshot:če je ket dobiš za tolk dnarja mi kr povej jo grem kuj zele kupt:D...nažalost je ta pumpa (hydor l30) 9500 sit, v ameriki pa 50$ in zelo dvomim da bi jo pr nas dobu cnej...al mogoče ciljaš na italijo:)

nikonezna ::

@Quickshot
Tudi mene zanima, ker je res zelo ugodna cena kot pravi frenk. Mislim da cool-pc bi mogel kmalu dobit ta model in je rekel burki, da bo cena nižja kot jo pričakujemo.
brez podpisa

QuickShot ::

Moj prijatelj jo je dobu za 30 eurov v eni trgovini (kao bauhaus) v Grazu in je res tiha ko miš.
Drugače mam pa jst l20 in je čisto v redu, razen, če maš kakšne široke cevi.

LP

frenk ::

quickshot:jah sej jest tud dobim ti4200 za 99€ ampak v Graz-u...pa je mau delč...al mogoče je v slo cnej kot 9500 sit?

burkiburke: dej mau povej kdaj boš ti meu to stvar in kolk bo stala...če boš seveda pogledou ta post:)

m.i.h.a. ::

Danes sem sestavil vodno zunaj ohišja, ker sem dobil blok od Edvarda, mam pa maxijet 1000 in sem bil prav presenečen nad glasnostjo pumpe, na začetku malo zahrešči zaradi zraka a, ko je zrak enkrat zunaj ne slišiš nič, pravi balzam za ušesa. Takoj, ko sem slišal oziroma takrat, ko nisem nič slišal črpalke mi ni bilo žal niti tolarja pa naj si gre za črpalko, blok, cevi.

=Exceed= ::

A te maxijet črpalku potlej u BTC-ju kopujte?
A se jih še kje drugja dobi?

the_unborn ::

mene tudi priseski zajebavajo, ker se vsak dan odlepijo;((

Fury ::

exceed prodaja jih zoo market preis (tisto v BTC je tudi njihova trgovina..) - pejt na tis.telekom.si al pa doma odpri ETIS pa napisi not zoo preis pa bos dobil vse njihove trgovine.

burkiburke ::

ojla! za L30;
jaz čakam da ih v tovarni dobijo na skladišče, zato kaj se ih za proizvodnjo mora naročit malce preveč:(. Verjamem da bi cena z ddvjem bila okrog 8K sit:) ...
LP Burki

frenk ::

burkiburke: če bo to pred slo-tech lanom in če poštnina ne bo predraga mi kar enga razervirej:)

morphling1 ::

Me too, jaz jo skoraj (če ne bo te, bo šla not stara maxy jet) nujno rabim prav tako do lana. Moj email imaš :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

burkiburke ::

hm, tud jaz bi ih rad imel sm ne verjamem da bo do lana.
V vsakem slucaju bom ih poskusil dobit...
LP

Fury ::

kaj pa je tok bolsega na L30 kot na maxi-jet 1200? cist informativno :D

pele-on ::

Ta črpalka l30 naj bi bila bol tiha.Sploh nevem zakaj jo tok hvalijo.Cena bo pomojem ista pretoka pa ma za 400l/h manj.Maxi-jet je pa itak tok tiha da jo jaz ne slišim.

frenk ::

kolikor jest vem ma 1200 pretoka:\

pele-on ::

http://www.ocaddiction.com/reviews/wate...

Pa res sem se zmotu 1200 ga ma sej so jo na tej strani k sem jo podal stestiral.Sam je pa potem dražja od maxi-jet za kr neki

Boško ::

Fantje, jaz imam to pumpo (Hydor L30) že cca leto in moram reč, da je res zelo zelo uredu pumpa, najbolj, kar sem jih do sedaj uporabljal. (pred časom sem se za hobi ukvarjal z akvaristiko, tak da sem dal pump čez še pa še) Žal je pa ne morem primerjat z Maxi-jet, ker te pumpe še nisem uporabljal.

Pozdrav

burkiburke ::

Keyser Soze ::

Kako ste pri MaxyJet pumpi navlekli cev na vhodni nastavek. Tisti z 16mm premera? Kakšen adapter. Cevi so 12mm notranji.
OM, F, G!

Fury ::

segrejes v vroci vodi pa nataknes :)

Keyser Soze ::

:(

Ne no, šupljo ja. Pomoje bom moral it na pregled glave. KAkšna starostna demenca al pa kaj podobnega.

Dva dni nazaj, ko sem kupoval cev sem pomislil na to opcijo. Segreješ in je fleksibilno dokler se ne shladi in ohrani obliko. Približno.
In danes se ubadam s tem kje bom dobil nastavek 1/2" ki bi pasal na črpalko.

Tupi ja.:D
OM, F, G!

Fury ::

hihihi :D :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti MAxijet 1000?

Oddelek: Kaj kupiti
141126 (933) jest135
»

Vodna pumpa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
966388 (4709) LittleDevil
»

Test črpalk Maxi-Jet MJ 750, Hydor LS 20 in Hydor LS 30 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
838840 (6552) Jackass
»

Vodna črpalka

Oddelek: Kaj kupiti
322473 (1874) Tic
»

Vprasanje o vodni crpalki

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161154 (880) Tic

Več podobnih tem