» »

Lg dvd-r/rw 4020b - da ali ne

Lg dvd-r/rw 4020b - da ali ne

mainman ::

Zanimam me če ima kdo ta pekač? Kakšna je kompatibilnost z mediji(npr; smartbuy)?

Sprašujem predvsem zato ker stane 37k sit medtem ko so ostali čez 50k.

Dajte povejte svoje mlenje o njem in pa ali se sploh splača sedaj kupiti pekač ali pa naj počakam do decembra.

Mislim, da bom zapekel okrog 5 dvd-jev mesečno ali pa še celo manj.

Lp, miran
  • polepsal: Predator ()

Fury ::

pise samo 2x... uni drazji skor vsi 4x pisejo :)

mainman ::

Vem, da piše samo 2x, ampak to ni niti tako pomembno. Ne mislim dati 20k več, da bo pisal s štirikratno hitrostjo. Zanima me predvsem kvaliteta in kompatibilnost z mediji in pa ali se na področju DVD snemalnikov pričakuje kaka strašna revolucija, da bi jim cene padle na 20k?

overman ::

2x in 4x je velika razlika-ta LG ti bo pekel 1x bolj dolgo kot pa kaksen drug (sicer ni problema ce imas casa na pretek:8) ) Po mojem bo s temi dvd pekaci cez cas enako kot z cd-pekaci. Stvar do ene mere drzi ceno potem pa drasticno pade. Cd pekaci so najprej bili tudi samo 2x pa 4x zdaj pa vidis kam nas je to pripeljalo-52x=ca.15000:D Ce imas nujo potem kupi drugace pa se malo pocakaj.....
Früher oder später wird jeder Geometer :p

pivmik ::

Če rabiš ga kupi. Po moje se splača.
Če boš snemal tako malo DVDjev pol si ti verjetno splača.
Raje snemaš enkrat en DVD kot pa 6 CDjev, ker daš snemat in greš proč, delaš drugo. Pri CDjih pa vsake 3 minute moreš menjavat Cd, nastavljat dtoteke za snemanje.....

Za kompattibilnost pa ne vem. Samo pazi da ne kupiš DVD+R medijev, ker jih ne podpira(samo snemanje).

Ma verjetno jih niti nimajo več, ker take akcije grejo v enem dnevu(mp3 playerji, cdrecorderji...) ker so količine omejene.
LP, Gregor GRE^

mainman ::

Zanima me če ga kdo ima?

MEDENA ::

sem ga imel na probi parkrat dela odlično peče super

Lime ::

pivmik ::

MEDENA:
povej človeku kakšne DVD medije si uporabil(a) in če si imel(a) s kakšnimi probleme
LP, Gregor GRE^

MEDENA ::

uporabil sem SMARTBUY DVD-R medije modre barve 690 SIT 2X

lepo peče...zapekel cca 40 DVD-R ov..NITI ENE SAME NAPAKE.

Drugače sem tedy ker ne vem mojega prejšnjega passworda sem se registriral kot medena..LOL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

25 najbolj zanič produktov IT industrije

Oddelek: Novice / Diski
344896 (2544) schurda
»

dvd snemalnik

Oddelek: Kaj kupiti
212293 (1791) Dr_M
»

Kateri CDRW

Oddelek: Kaj kupiti
161276 (1054) goku :)
»

Kateri cdrw?

Oddelek: Kaj kupiti
171120 (956) freserovski
»

DVD pekac

Oddelek: Kaj kupiti
282409 (1693) Lime

Več podobnih tem