» »

AMD RX Serije

AMD RX Serije

Temo vidijo: vsi
««
71 / 94
»»

D3m0r4l1z3d ::

D3m je izjavil:

@Anymal

GCN 3 vs. GCN 4

Tam spodaj poglej, je še tovarniško navita 1060
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Predator X ::

m0LN4r je izjavil:

Zdaj se pa odlocte kaj bi meli. Tovarnisko navito 480 al pa tovarnisko vklopljen Ichill na 580ki :))


Trenutno bi imel i7 7700K 5.5GHz (water cooled), GTX 1080 TI 3000MHz pa 240Hz, 1440P HDR, 27inch, gsync monitor. Ko pride vega bom pa drugače povedal.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

@Anymal

GCN 3 vs. GCN 4

Tam spodaj poglej, je še tovarniško navita 1060


Sem opazil.

Opazil sem pa tudi številke 380X in RX 580.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Predator X je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Zdaj se pa odlocte kaj bi meli. Tovarnisko navito 480 al pa tovarnisko vklopljen Ichill na 580ki :))


Trenutno bi imel i7 7700K 5.5GHz (water cooled), GTX 1080 TI 3000MHz pa 240Hz, 1440P HDR, 27inch, gsync monitor. Ko pride vega bom pa drugače povedal.

Buuu, buuuu... si pa Intel in nvidia fan boy
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Predator X ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Predator X je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Zdaj se pa odlocte kaj bi meli. Tovarnisko navito 480 al pa tovarnisko vklopljen Ichill na 580ki :))


Trenutno bi imel i7 7700K 5.5GHz (water cooled), GTX 1080 TI 3000MHz pa 240Hz, 1440P HDR, 27inch, gsync monitor. Ko pride vega bom pa drugače povedal.

Buuu, buuuu... si pa Intel in nvidia fan boy


vse to pri 100W. Edin GE experience bi takoj zamenjal z Relive, ker tistega šrota nerabim.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

D3m je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

@Anymal

GCN 3 vs. GCN 4

Tam spodaj poglej, je še tovarniško navita 1060


Sem opazil.

Opazil sem pa tudi številke 380X in RX 580.

Ne vem kako jim uspe 100w več pridelat, to je noro.

Hehej, predatorx, ko te le sw moti, je še vse ok
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Gledal sem številke frekvenc.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Predator X ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

@Anymal

GCN 3 vs. GCN 4

Tam spodaj poglej, je še tovarniško navita 1060


Sem opazil.

Opazil sem pa tudi številke 380X in RX 580.

Ne vem kako jim uspe 100w več pridelat, to je noro.


OMG. Tud hitr boš na GTX 1060 prišel na +100W sam boostneš jo na 2100MHz. Aja pa pri RX 580 boš hitro prišel na -100W, sam daš jo na 1300MHz.
Lp

D3m0r4l1z3d ::

D3m je izjavil:

Gledal sem številke frekvenc.

V bistvu je Polaris navita Tonga, kar jim je omogočil 14nm
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Predator X ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

Gledal sem številke frekvenc.

V bistvu je Polaris navita Tonga, kar jim je omogočil 14nm


Ni res.

D3m0r4l1z3d ::

Predator X je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

@Anymal

GCN 3 vs. GCN 4

Tam spodaj poglej, je še tovarniško navita 1060


Sem opazil.

Opazil sem pa tudi številke 380X in RX 580.

Ne vem kako jim uspe 100w več pridelat, to je noro.


OMG. Tud hitr boš na GTX 1060 prišel na +100W sam boostneš jo na 2100MHz. Aja pa pri RX 580 boš hitro prišel na -100W, sam daš jo na 1300MHz.
Lp

Lol, frekvence so out of box. Ti bi odvijal 580? Vse kar so novega pri AMD v 8 meseceh naredili.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

RejZoR ::

hojnikb je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Vsi tolk jokate okol te porabe, pa niti EN ne omenja Chill funkcije, ki na inovativen način precej zmanjša porabo brez vpliva na sam gaming oz ga naredi celo bolj odzivnega, ker render pipeline ni zabasan s 300 frejmi, ko to ni potrebno...

očitno še nikol nisi probal tega, da si to zdaj bleknu.


Ker ti pa seveda veš več kot AMD inženirji in profesionalni reviewerji, right?

http://www.amd.com/en-us/innovations/so...

Kar pa se tiče porabe... (konec videa)

Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Predator X ::

Predator X je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

IChill my ass


To je OC. Sej, če boš navijal GTX 1060 na tistih 2050MHz, boš sam opazil, da kljub dobremu kullerju, ni več tiha.
Tud RX 580 sapphire cooler se nikakor ne more primerjati z GTX 1070/1080 high end coolerji. Zakaj bi potreboval boljši cooler, če se grejeta manj?


Tole tale stran? sam malce photoshopa?

D3m0r4l1z3d ::

Predator X je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

Gledal sem številke frekvenc.

V bistvu je Polaris navita Tonga, kar jim je omogočil 14nm


Ni res.

Probaj najti 380x na 1411mhz pa da vidimo performance napram 580

Predator X je izjavil:

Predator X je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

IChill my ass


To je OC. Sej, če boš navijal GTX 1060 na tistih 2050MHz, boš sam opazil, da kljub dobremu kullerju, ni več tiha.
Tud RX 580 sapphire cooler se nikakor ne more primerjati z GTX 1070/1080 high end coolerji. Zakaj bi potreboval boljši cooler, če se grejeta manj?


Tole tale stran? sam malce photoshopa?

Ti to resno? Rezultati so legit, če pa misliš krivca v reviewerjih iskat, si pa zblojen.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

LOL, še jaz cherry pickam
GTX 1070 porabi več kot R9 290.. za 50% boljši perf.? Malce navita pa več kot R9 390X kje je zdje P/W? LoL...

Zgodovina sprememb…

D3m ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

Gledal sem številke frekvenc.

V bistvu je Polaris navita Tonga, kar jim je omogočil 14nm


Nope.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Predator X je izjavil:

LOL, še jaz cherry pickam
GTX 1070 porabi več kot R9 290.. za 50% boljši perf.? Malce navita pa več kot R9 390X kje je zdje P/W? LoL...

580 porabi 100w več od 1060 ftw za isti performance. To je tisto o čemer ti pišem.

50% višji performance pa podobna poraba ,tukaj je dober p/w

Predatorček, ne zamerit, nič osebnega
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Grey ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Predator X je izjavil:

LOL, še jaz cherry pickam
GTX 1070 porabi več kot R9 290.. za 50% boljši perf.? Malce navita pa več kot R9 390X kje je zdje P/W? LoL...

580 porabi 100w več od 1060 ftw za isti performance. To je tisto o čemer ti pišem.

50% višji performance pa podobna poraba ,tukaj je dober p/w

Predatorček, ne zamerit, nič osebnega

Anymal, vse te reviewe delajo opice, ki ne znajo razmišljat. Z undervoltanjem sem ohranil stock tovarniški overclock in optimiziral porabo, da med benchi drži približno ~90W. V igrah pa se giblje poraba odvisno od pogona. V eni sem testiral in kaže porabo ~65WW, idle na desktopu pa je 7W in ne 11W. Prvo, kar mora uporabnik narest je undervoltat Polaris do koder gre, kateregakoli. Potem pa to porabo primerjaj z raznoraznimi SSC in FTW karticami. Optimizacija BIOSa, nov memory power state in poliranje procesa RX5xx serije je te napetosti še bolj stabiliziralo in znižalo. Težava je, ker so out-of-the-box voltaže nastavljene bolj na Tahiti nivo, kartica švica za brezveze. Zato tudi Anandova neumna tabela s "povprečno" frekvenco, ki jo kartica drži med igro. A so lahko še bolj neumni lepo prosim...de b jih človk nekam na peso prtisnu. To je totalna anti-AMD reklama in škoduje trgu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

NightHawk ::

Predator X je izjavil:

[

OMG. Tud hitr boš na GTX 1060 prišel na +100W sam boostneš jo na 2100MHz.
Lp


To že drugič trdiš. Dej prosim nalimaj link do neke afganistanske review strani, ki bo to potrdila. Ali boš samo rekel tisto svojo "men verjemte"?

Jest vem da HardOCP dela takšne teste. In tukaj so rezultati testov Asus 1060 kartice: 256W iz stene za sistem z navito kartico in 232W za nenavito. Je pa fino, ker je zraven še Asus RX 480 navita - 380W. Eh....

We were able to push the GPU Boost Clock up to +80 resulting in 1928MHz Boost Clock. This resulted in a real-world in-game consistent GPU Boost Clock while gaming of exactly 2101MHz (2.1GHz) while gaming.


https://www.hardocp.com/article/2017/01...

 image

image

D3m0r4l1z3d ::

Lol, kolk ga Polaris pušne, zadevo so pocen naredili.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Joze_K ::

Grey je izjavil:


Anymal, vse te reviewe delajo opice, ki ne znajo razmišljat. Z undervoltanjem sem ohranil stock tovarniški overclock in optimiziral porabo, da med benchi drži približno ~90W. V igrah pa se giblje poraba odvisno od pogona. V eni sem testiral in kaže porabo ~65WW, idle na desktopu pa je 7W in ne 11W. Prvo, kar mora uporabnik narest je undervoltat Polaris do koder gre, kateregakoli. Potem pa to porabo primerjaj z raznoraznimi SSC in FTW karticami. Optimizacija BIOSa, nov memory power state in poliranje procesa RX5xx serije je te napetosti še bolj stabiliziralo in znižalo. Težava je, ker so out-of-the-box voltaže nastavljene bolj na Tahiti nivo, kartica švica za brezveze. Zato tudi Anandova neumna tabela s "povprečno" frekvenco, ki jo kartica drži med igro. A so lahko še bolj neumni lepo prosim...de b jih človk nekam na peso prtisnu. To je totalna anti-AMD reklama in škoduje trgu.


tole je še komaj glupo...
da rabiš kupit kartico in jo undervoltat... ja kdo pa to dela .. kak mladič tule,.. pa še to redko...
zato so prave primerjave tistega kar se da na police - in ne tistega kaj se da potem iz nje naredit...

RejZoR ::

71 strani, da ste prišli do te ugotovitve... *slow clap*

Ni se AMD za brezveze odločil ciljat segment kjer se prodaja največ kartic namesto da zmeče miljone v razvoj top end čipa, ki ga potem kupi 10% ljudi... Vseeno pa morajo vsake tolk časa dat ven neki konkretnega za shareholderje in entuziaste, da ne jokajo. Pa da smo mi g33ki srečni. Mase itaq boli organ za te drage kartice...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Magic1 ::

Ali ne stabilnost pade v primeru nižanja napetosti, kot tudi v primeru višanja frekvence? In vsakaka kartica se drugače odzove na spremembe, stock nastavitve pa zagotavljajo neko garantirano stabilnost.
Magic

FireSnake ::

Joze_K: Čeprav sem sam undervoltal, se strinjam.
Zadevo je treba gledati kako je out of the box. In prav je tako.


RejZoR je izjavil:

Eni očitno ne razumete kdaj je nekaj nenamerno zanič in kdaj je nekaj narejeno po sistemu "that'll do". Zakaj bi zmetal v razvoj 80 miljonov, če z ne vem, 30 miljoni dosežeš praktično isti performance ampak s pač mal višjo porabo. Ne vem kaj se vsi delate neumne, kot da ne veste v kakšni situaciji je AMD, da pač ne morejo metat naokoli denar za razvoj popolne arhitekture. Zakaj neki mislite, da je AMD s Polarisom ciljal izključno na sweetspot?


Eh, ta tema je ratala taka gnojnica, da se eni samo še poredko oglasimo.

Magic1: kot si si že sam odgovoril: pri vsaki kartici ce uspešnost undervoltanja drugačna. Zato si je treba malo časa vzeti. Meja za vse je nalašč postavljena malenkost bolj visoko, ker serijsko ne morejo izgubljat časa z vsako karico posebej.
In že na povprečni kartici se da kar veliko narediti na porabi/hrupu/temperaturi. Četudi je kartica hladna, lahko z undervoltanjem dosežeš še nižje temperature (ob istem delovanju, seveda).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

AapocalypseE ::

Pol počasi že zmrzne. Tako hladna postane.

Buggy ::

Ne zelim sicer kvariti veselja ob vasem prepucavanju, bom pa navrgel zgolj tole.

Kolega, ki je cez zimo (spet) minal je AMD GB WindForce 3x R9 290OC z istimi clocki 1040/1250 lepo undervoltal, da mu v GPU-Z pri 100% utilizaciji kaze porabo 130W, prej mu je pa 180W.

Svojo isto 290ko imam tudi navito na 1050Mhz in udervoltano za gejmanje in dela BP.

In ko sem minal sem moral na HD 7950 iz 1250mV undervoltat na 1100mV in overclockat iz 925 na nekaj cez 1050Mhz, da sem dobil nizje temperature in da je bil stabilen hash, ko sem minal.

...res ne vem zakaj daje AMD privzeto kartice ven s tako visokimi voltazami.

FireSnake ::

AapocalypseE je izjavil:

Pol počasi že zmrzne. Tako hladna postane.


S svojimi primitivizmi si dosegel svoje (da smo se eni preprosto umaknili).

Ti pa kar "kraljuj" zdaj tu. Tvoji doprinosi so neprecenljivi!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

AapocalypseE ::

Lepe praznike kača.

petrus ::

Joze_K je izjavil:

da rabiš kupit kartico in jo undervoltat... ja kdo pa to dela .. kak mladič tule,.. pa še to redko...
zato so prave primerjave tistega kar se da na police - in ne tistega kaj se da potem iz nje naredit...

Na slo-techu smo, ne slo-tajnice, tukaj nas načeloma takšno igranje veseli in 10 minut nekaj nastavljat ni nikakršen napor.
stati inu obstati

AapocalypseE ::

Ja za tisti 0.1% to ni problem.

Je pa za ostale in se tudi vidi po tem koliko se kaj proda...

DarwiN ::

Še dobro, da se Pascala ne da undervoltat. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

D3m0r4l1z3d ::

Gaming power draw is really high though; with 214 W, it is 50 W higher than the GTX 1080, which is much faster at the same time, of course. To me, it looks like AMD's GPU fabrication process improvements only help with achieving higher clocks, with no reduction in power consumption. Looking at performance-per-watt numbers, the RX 580 has dropped back to R9 Fury X levels, which makes NVIDIA's GPU more than twice as energy efficient.

200%, twice as!
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m0r4l1z3d ::

Obljubili so boljši multi monitor izkoristek porabe, ampak ni tega

1w jw
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

NightHawk je izjavil:

Predator X je izjavil:

[

OMG. Tud hitr boš na GTX 1060 prišel na +100W sam boostneš jo na 2100MHz.
Lp


To že drugič trdiš. Dej prosim nalimaj link do neke afganistanske review strani, ki bo to potrdila. Ali boš samo rekel tisto svojo "men verjemte"?

Jest vem da HardOCP dela takšne teste. In tukaj so rezultati testov Asus 1060 kartice: 256W iz stene za sistem z navito kartico in 232W za nenavito. Je pa fino, ker je zraven še Asus RX 480 navita - 380W. Eh....

We were able to push the GPU Boost Clock up to +80 resulting in 1928MHz Boost Clock. This resulted in a real-world in-game consistent GPU Boost Clock while gaming of exactly 2101MHz (2.1GHz) while gaming.


https://www.hardocp.com/article/2017/01...

 image

image



Haha :))
Njihovi rezultati OCja za vse nvidie kartice in AMD kartice pravijo enkao. AMD 10% OC = +20-30% power, GTX 10% OC = +5% power :)):))8-), ko bi vsaj bilo tako.

Zgodovina sprememb…

NightHawk ::

In kje so ti tvoji rezultati za navito 1060?

D3m0r4l1z3d ::

Veliko smeškotov je nalepil, očitno ga je pošteno čustveno izzvalo. Nobena stran mu ni prav.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

...res ne vem zakaj daje AMD privzeto kartice ven s tako visokimi voltazami.

AMD ve bolje, kot mi.

Predator X je izjavil:


Trenutno bi imel i7 7700K 5.5GHz (water cooled), GTX 1080 TI 3000MHz pa 240Hz, 1440P HDR, 27inch, gsync monitor. Ko pride vega bom pa drugače povedal.


Ne pusti se zadrzevat, kr v nabavo. Edino, ko bos mal starejsi se ti bo 27" zdelo bedno, medtem ko mas pa v dnevni 3x vecji HDR TV.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Predator X ::

m0LN4r je izjavil:

...res ne vem zakaj daje AMD privzeto kartice ven s tako visokimi voltazami.

AMD ve bolje, kot mi.

Predator X je izjavil:


Trenutno bi imel i7 7700K 5.5GHz (water cooled), GTX 1080 TI 3000MHz pa 240Hz, 1440P HDR, 27inch, gsync monitor. Ko pride vega bom pa drugače povedal.


Ne pusti se zadrzevat, kr v nabavo. Edino, ko bos mal starejsi se ti bo 27" zdelo bedno, medtem ko mas pa v dnevni 3x vecji HDR TV.


hehe bi potreboval $$$$$. Bom raje na piknik.

next3steps ::

Predator X je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Zdaj se pa odlocte kaj bi meli. Tovarnisko navito 480 al pa tovarnisko vklopljen Ichill na 580ki :))


Trenutno bi imel i7 7700K 5.5GHz (water cooled), GTX 1080 TI 3000MHz pa 240Hz, 1440P HDR, 27inch, gsync monitor. Ko pride vega bom pa drugače povedal.

Za 240Hz se ne uporablja g-synca. pejd spat!

Telbanc ::

Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

AapocalypseE ::

Še malo pa ujame 1080.

Ne rabijo sploh vege izdat, ker je 580 too much of a beast.

Telbanc ::

AapocalypseE je izjavil:

Še malo pa ujame 1080.

Ne rabijo sploh vege izdat, ker je 580 too much of a beast.


Primerjaj ceno in zmogljivost. Počasi preberi kaj sem napisal, lahko tudi večkrat...morda boš pokapiral.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

AapocalypseE ::

Pa ja, saj pravim, da 580 ga owna v vseh pogledih. Brezveze kupit sploh kaj druga. Bom zdaj 1070 prodal in bom raje vzel 580, ker je res neverjetna kartica.

D3m0r4l1z3d ::

Glasbo je pa Hans Zimmer za rx580 slavospev napisal.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Buggy ::

a se bojo res v tej temi samo se frustracije izlivale ali je morda za pricakovat kaj konstruktivnega. Madona obnasate se kot da ste vecinski lastniki enega ali drugega tabora.

Dominacija nikoli nic dobrega prinesla, flejmanje se manj. Ce se kaksno uporabnisko izkusnjo zamenja, kot bi na TECH forumu pricakoval, pa tud nebi bilo slabo. A nismo vcasih tukaj iskal pocen "polizdelke", tweekal in kupoval stvari z mislijo kaj se da iz masovnega HW-ja spedenat tko kot nam pase?

D3m0r4l1z3d ::

Zdaj imamo plače in kupujemo dobro robo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Buggy ::

Prodana dusa torej. Kje pa kaksna nacela pa podpora razvoju in napredku? Na lokalno cistilno akcijo se tudi ne prijavis, ker bojo ze drugi spedenal okolico, mimgrede pa se piksno vrzes ven?

D3m0r4l1z3d ::

Za bolj napreden izdelek plačam več in ne jokam potem, koliko bi lahko prišparal pri nakupi igrače kot je grafična kartica. Za polizdelek pa ne plačujem, recimo winse nisem še kupil.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Buggy ::

Vsako tele ima svoje vesele. Recmo da sem sadomazo in pred 3-leti sem dal za R9 290 200€, komot hendla se vse. Za mojo GTX 780 iste generacije nebi glih tko reku, pa se R9 lubika se je kar sama sebe izplacala, ze po par mesecih mininga. Jah tko je to mal se moras znajdt. Winsi so pa, kako naj recem...diskutabilni ;)

Grey ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Za bolj napreden izdelek plačam več in ne jokam potem, koliko bi lahko prišparal pri nakupi igrače kot je grafična kartica. Za polizdelek pa ne plačujem, recimo winse nisem še kupil.

Heh napredn izdelek. Tiste grafe s porabo si pa lahko nekam vtakneš(te), ker ne držijo. RX480 ne troši več od GTX1060, ampak je obratno. RX470/570 pa sploh ne.

Exhibit A
Exhibit B
Exhibit C

Se pravi, da uporabljaš Linux za vse?
««
71 / 94
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica (strani: 1 2 3 4194 195 196 197 )

Oddelek: Kaj kupiti
98351129199 (3329) McMallar
»

Gtx 1060 ali RX 480 (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Kaj kupiti
1395194996 (158708) Predator X

AMD Radeon R9 400 Series (strani: 1 2 3 4118 119 120 121 )

Oddelek: Strojna oprema
6004678474 (535130) gddr85

Več podobnih tem