» »

Kindle wireless ne deluje

Kindle wireless ne deluje

clarity99 ::

Zivjo,

me zanima ce je se kaksen uporabnik Kindla tukaj, da bi preveril ce mu deluje wireless? Meni ze od prejsnjega tedna ne vec, pa tudi v Monitorju so zdaj pisali o tem:
http://www.monitor.si/novica/iz-nasega-...

Na 611 debug strani javlja nek GMM Attach error: Illegal MS. Googlanje ni nic pomagalo pri razjasnitvi kaj bi to pomenilo.. :(
Simobil itak noce met nic s tem, amazonov support pa tud ne ve kaj bi... :(

jamiroq ::

nope, tudi tu ne dela...

clarity99 ::

A se ti da pisat na Amazon support? Ce nas bo vec, bodo mogoce le kaj naredili...

jernejgo ::

Živjo,
jst sm zdej že 14 dni v sloveniji in mi 3g na kindlu kupljenem v zda še vedno deluje
sem pa tudi nekaj bral v monitorju, da te čez nekaj časa skenslajo, tako da bomo videli...

verzija mojega kindla je 2.3.3(431100003) - nisem siguren ali to predstavlja US ali international različico
samo glede na to, da na amazonu nisem nikjer zahteval mednarodne različice, bi morala biti to US


ps: že kdo ima firmwer 2.5?

edit: sem ravno bral na monitorju, da 3g deluje v slo brez problema. sem imel stare podatke očitno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejgo ()

jernejgo ::

Sam to bi rad povedal, da mi na 10 let starem Kindlu DX se vedno dela 3g za katerega ne placujem nic hehe. Kapo dol Amazonu.

Machete ::

Jaz sem pa enega stran vrgel, ker se ni dalo več updejtat na vezijo s katero je še vedno delal wifi (ni bil 3g, torej se ni dalo kupovati knjig, podrobnosti sem že pozabil).
Kupil novega. Kapo dol Amazon, da mi je prodal dva.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

styrian ::

jernejgo je izjavil:

Sam to bi rad povedal, da mi na 10 let starem Kindlu DX se vedno dela 3g za katerega ne placujem nic hehe. Kapo dol Amazonu.


Jaz imam DX Graphite International, pa se mi sicer prikažejo črtice, vendar napiše, da trgovina ni dosgljiva. Verjetno si mislil SYNC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

jernejgo ::

styrian je izjavil:

jernejgo je izjavil:

Sam to bi rad povedal, da mi na 10 let starem Kindlu DX se vedno dela 3g za katerega ne placujem nic hehe. Kapo dol Amazonu.


Jaz imam DX Graphite International, pa se mi sicer prikažejo črtice, vendar napiše, da trgovina ni dosgljiva. Verjetno si mislil SYNC.


Sync/Store/brskanje po netu...vse dela.

Je pa to prva verzija, kupljena direktno v Ameriki - prakticno celo noc skor sem sedel pri recepciji od hostla (v SF), da mi je uspelo prestreci kurirja zjutraj, ker sem se bal da bi mi ga hipiji pajsnl....tko da mogoce je neki posebnega :)

 store

store


 browse

browse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejgo ()

styrian ::

Tudi jaz sem ga naročil iz ZDA, vendar je kasnejši (črna verzija).

Ugotovil sem, da mi tudi trgovina deluje, samo je potrebno imeti nastavljeno lokacijo na ameriški naslov. Brskanje po spletu sicer deluje, vendar je brez HTTPS podpore neuporabno. Torej sva verjetno na istem.

Namestil sem si tudi PDF-reader hack, ker je Amazonov zanič. Tako da zdaj berem večinoma samo PDF-je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

styrian ::

Ker mi trgovina na Kindlu DX Graphite ni delovala, sem naredil hard-reset. Nato se Kindle sploh ni hotel več povezati, hotel ni niti sinhronizirati ure. Vprašal sem tudi servis in so predlagali samo to, da mi dajo 15% popusta za nakup novega.

Danes sem ga priklopil na napajanje in vklopil radio. Po par minutah je sam sinhroniziral uro in se registriral. Zdaj tudi trgovina deluje.

Mogoče nekdo ročno upravlja z registracijo starih naprav in dovoljuje dostop do 3G in ni bilo včeraj nič zato, ker je bila nedelja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Kindle (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Kaj kupiti
1303323839 (1428) Furbo
»

Izšel novi Kindle Paperwhite (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8222628 (15685) ales85
»

Kindle Tablet za $250, bojda zelo kmalu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5514906 (12820) antonija
»

eknjige v sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7625027 (22085) Ales
»

Amazon osvežuje Kindle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13429132 (22387) trnvpeti

Več podobnih tem