» »

Xbox One S prispe 2. avgusta

Xbox One S prispe 2. avgusta

Microsoft - Svet konzol se spreminja in vmesne verzije bodo očitno postale nekaj običajnega. Po Sonyjevi napovedi PlayStationa 4 Neo je Microsoft prestavil v šesto prestavo in najavil Xbox One S, ki bo na prodajne police prispel že 2. avgusta. Slovenije na seznamu držav še ni, a ker je na njem večina EU in ker Microsoft obljublja tudi hiter prihod na druge trge, konzolo pričakujemo kmalu.

Xbox One S bo na voljo v treh modelih, in sicer s 500 GB, 1 TB ali 2 TB prostora. Najšibkejši model bo stall 300 dolarjev, vsak naslednji pa 50 dolarjev več. Za zdaj datum izida velja le za najmočnejši model, medtem ko bosta šibkejša nekoliko zamudila. Z Xbox One S bo Microsoft poskusil dvigniti popularnost svoje konzole, kar so s pičlim uspehom poizkušali z nižanjem cene osnovnega Xboxa One (s 400 na 350 dolarjev), prodajo samostojne verzije brez Kinecta in plejado brezplačnih iger. Xbox One S bo kupce poizkusil premamiti z - uganili ste - podporo ločljivosti 4K ter Blu-ray. Ob tem velja poudariti, da bo s takšno ločljivostjo mogoče predvajati filme in gledati televizijo, igre pa bodo še vedno tekle v HD. Bodo pa zaradi HDR (High Dynamic Range) vseeno videti lepše, obljubljajo.

Xbox One S prinaša tudi oblikovno posodobitev (konzola je skoraj pol manjša!) in Xbox Wireless Controller, ki bo del paketa, mogoče pa ga bo kupiti tudi ločeno za 60 dolarjev. Končno so se znebili zunanjega napajalnika, kar ima veliko estetsko vrednost.

Če se vam zdi datum 2. avgust znan, je to zato, ker tedaj izide tudi nova verzija Windows 10. Kar pa se tiče tele konzole - ne pozabite, da prihodnje leto dobimo Project Scorpio, ki bo ponujal pravi 4K tudi za igre.

10 komentarjev

Rias Gremory ::

Typo
Najšibkejši model bo stall 300 dolarjev, vsak naslednji pa 50 dolarjev več.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Truga ::

xbone evolved into xbones!

ETI3n ::

It's too late, da bi na zacetku predstavili tale Xone, bi jim padla sekira v med.No, pricakujemo lahko padec cene starih modelov, anyone :D

roli ::

Meni je tukaj še najbolj všeč končno integriran napajalnik.
Tista velika zverina od napajalnika poleg normalnega Xbona mi gre pošteno na živce. Sploh, ker je nimam ravno kam vtaknit.

Kinect je luštna stvar ampak kaj, ko ga noben ne izkorišča. Poleg tega pa je Microsoft ven vrgel pol featurjev, ki so že delovali. Govorim o gesture control v dashboardu. Zakaj je bilo to treba vrečt ven mi ni jasno.
http://www.r00li.com

||_^_|| ::

roli je izjavil:

Meni je tukaj še najbolj všeč končno integriran napajalnik.
Tista velika zverina od napajalnika poleg normalnega Xbona mi gre pošteno na živce. Sploh, ker je nimam ravno kam vtaknit.

Kinect je luštna stvar ampak kaj, ko ga noben ne izkorišča. Poleg tega pa je Microsoft ven vrgel pol featurjev, ki so že delovali. Govorim o gesture control v dashboardu. Zakaj je bilo to treba vrečt ven mi ni jasno.


Jaz kar precej uporabljam kinect, bodo pa pri MS ukinili fitnes program, res pametno.

yayo ::

Mah, in Novembra 2017 pa bo izšel Xbox Scorpio kot konkurenca PS4.5 Mislim, da se bo najbolj splačalo kupiti kar prvi Xbox One (kdor ga še nima), ker mu bo padla cena in potem počakati, da bo jasno kaj bo v resnici ponudil Project Scorpio.

Iluvatar ::

roli je izjavil:

Meni je tukaj še najbolj všeč končno integriran napajalnik.
Tista velika zverina od napajalnika poleg normalnega Xbona mi gre pošteno na živce. Sploh, ker je nimam ravno kam vtaknit.

Meni pa ni všeč, da je napajalnik integriran. Posledično se bo notranjost bolj grela in bodo imeli ventilatorji več dela, kar pomeni, da bo vsa zadeva bolj glasna...

Truga ::

Pa tezje zamenjat ko crkne :D

Markoff ::

One Steve?
One asS?

Rias Gremory je izjavil:

Typo
Najšibkejši model bo stall 300 dolarjev, vsak naslednji pa 50 dolarjev več.

Well, maybe its sales are going to stall...

Naj ugibam - OS bo Win10 (AKA The Spyware), deloval bo pa samo s SmartTV, ki ima 24x7 prižgan mikrofon in je stalno priklopljen na net?

I feel like a product again.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

The Wiber ::

Ob tem velja poudariti, da bo s takšno ločljivostjo mogoče predvajati filme in gledati televizijo, igre pa bodo še vedno tekle v HD.

A ni tako, da ima X1 FHD ločljivost?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347293824 (13538) filip007
»

Igralna Konzola XBOX 360

Oddelek: Konzole
151486 (1207) opeter
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517299 (14263) kevin55
»

X box za 11 letnika

Oddelek: Konzole
292296 (1515) St235
»

X-Box ONE Slim ali PlayStation 4 Slim

Oddelek: Konzole
315694 (5227) L1nK

Več podobnih tem