» »

kolega za žurat, pijačo..

kolega za žurat, pijačo..

1model ::

Živjo,
vem da se sliši malo desperate, ampak iščem "kolega" ki je za druženje oz. iskanje punc :)

je kdo tu, ki bi šel kdaj ven v Lj. žurat al kakšno drugo mesto? malo ženske preverit kje so ipd... Večina kolegov ima že družine, punce al pač niso "družabni" pa me zanima če je še kdo, ki bi šel ven žurat in špilat "wing mana"? nobenih pogojev, le da je straight! :) bo pomagalo pri iskanju ženske družbe :)

najbolje če je kdo okoli 30, par let gor ali dol, mogoče celo bolje če manj kot 30, da ne bo preveč resen :)
sam sem okoli 30 let, outgoing,... v glavnem če bo kdo za žur, al it v mesto na drink in malo pogledat kje so punce, javi pa gremo kaj spit in malo ženske "lovit" :)

BigWhale ::

Previdno v tejle temi. :)

coolijo ::

Haha, sam je res delikatna tema :))

No, drugače bi si tudi jaz želel razširiti svoj krog. Podobni razlogi... kolegi nimajo več časa in posluha za nas, samske :)) Pošlji ZS pa se dobimo na kakšnem pivu :)

1model ::

PS: Coolijo sem ti poslal ZS
bomo videli kako bo šlo tole :)

lp

sebrozz ::

Bump za ta vikend, se nimam kam dati in bi sedal kakšen žur.

lp

1model ::

sebrozz sem ti odgovoril na zs :)

lp

Heisenberg ::

škoda ker ste iz LJ :/

bizgech ::

Tudi sam iščem nasvete za iskanje punce po razpadli vezi. OP-ju je verjetno bolj prioritetno dobiti punco kot kakšnega kolega - popolnoma razumem, ker sem v enaki situaciji.

Skupinsko iskanje punc (s kolegi) pomojem bolj otežuje stvar. Zakaj? Če boš pristopil do punce in bo ona videla, da je s teboj še nekaj kolegov, ne bo sproščena - pogovor bo bolj napet in bo komaj čakala, da vse skupaj mine. Če pa boš do punce pristopil sam, bo to 1:1 in se bo tudi ona boljše počutila. Enako se jaz počutim, če vidim da ima ona ob sebi kup prijateljic.

mzakelj ::

"je kdo tu, ki bi šel kdaj ven v Lj. žurat al kakšno drugo mesto? malo ženske preverit kje so ipd... Večina kolegov ima že družine, punce al pač niso "družabni" pa me zanima če je še kdo, ki bi šel ven žurat in špilat "wing mana"? nobenih pogojev, le da je straight! :) "

Glede na to kako se limajo bejbe na geye mogoče poišči kakega takega prijatelja. Kolikor jih jaz poznam če nisi njegov tip ti sploh ne bo težil. Imajo pa ti ljudje neko karizmo na katero se bejbe limajo kot muhe na drek.

koyotee ::

bizgech je izjavil:

Tudi sam iščem nasvete za iskanje punce po razpadli vezi. OP-ju je verjetno bolj prioritetno dobiti punco kot kakšnega kolega - popolnoma razumem, ker sem v enaki situaciji.

Skupinsko iskanje punc (s kolegi) pomojem bolj otežuje stvar. Zakaj? Če boš pristopil do punce in bo ona videla, da je s teboj še nekaj kolegov, ne bo sproščena - pogovor bo bolj napet in bo komaj čakala, da vse skupaj mine. Če pa boš do punce pristopil sam, bo to 1:1 in se bo tudi ona boljše počutila. Enako se jaz počutim, če vidim da ima ona ob sebi kup prijateljic.




Hahahahah, fak no, a ta prejsnjo ti je pa mamica zrihtala? Verjetno si obsojen na desanko do konca zivljenja.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

1model ::

@ Henzberg, kater konec Slo si pa ti?? saj lokacija se spreminja, ni problem se zapeljat kak vikend v MB, CE, Portorož itd...

če si zainteresiran pošlji ZS.

Lahko se gre ven z več kolegov, al pa le dva...odvisno od situacije..

Impetrio ::

Če se vam danes pridruži kdo iz MB, naj pošlje PM, da najdemo kakšen "prevoz", vlak, ... in lahko gremo skupaj na pivo v LJ. ;)

Scorpia ::

Sicer nimam nic proti iskanjem druzbe na spletu... ampak je to sam lazje ali pa si lenoba, da gres cez dan ven iz hise. Je veliko nacinov najti druzbo, npr rekreacija v kakem sportnem drustvu, kolesarjenje, izleti itn. Je treba najti tudi takega, da se zastekas in na spletu je to nekoliko tezje. Zato pa izberes sport, delavnice pac tisto kar te zanima in najdes druzbo, ki je bolj podobna tebi...
////

Blinder ::

In kje bos nasel folk za zuranje? Pri 30-ih?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Bob Rock ::

Blinder je izjavil:

In kje bos nasel folk za zuranje? Pri 30-ih?

Ker ljudje pri 30-ih in gor se ze tako na pol mrtvi ali kako?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

PrihajaNodi ::

bizgech je izjavil:

Tudi sam iščem nasvete za iskanje punce po razpadli vezi. OP-ju je verjetno bolj prioritetno dobiti punco kot kakšnega kolega - popolnoma razumem, ker sem v enaki situaciji.

Skupinsko iskanje punc (s kolegi) pomojem bolj otežuje stvar. Zakaj? Če boš pristopil do punce in bo ona videla, da je s teboj še nekaj kolegov, ne bo sproščena - pogovor bo bolj napet in bo komaj čakala, da vse skupaj mine. Če pa boš do punce pristopil sam, bo to 1:1 in se bo tudi ona boljše počutila. Enako se jaz počutim, če vidim da ima ona ob sebi kup prijateljic.



Bolje je v skupini, ker drugace te jemlje kot freaka.

Scorpia je izjavil:

Sicer nimam nic proti iskanjem druzbe na spletu... ampak je to sam lazje ali pa si lenoba, da gres cez dan ven iz hise. Je veliko nacinov najti druzbo, npr rekreacija v kakem sportnem drustvu, kolesarjenje, izleti itn. Je treba najti tudi takega, da se zastekas in na spletu je to nekoliko tezje. Zato pa izberes sport, delavnice pac tisto kar te zanima in najdes druzbo, ki je bolj podobna tebi...



Glej ni tako enostavno sploh, ker je Op verjetno bolj izobrazen, nima FB...koliko bab pa obiskuje modelarske delavnice? Bos v fitnesu kar uletel do nje? Ajd kaki plesni tecaji, sam predvidevam da ga to ne zanima. Je pa super da moderator ni brisal te teme. Pohvalno. Vsekakor bo tu nasel ljudi z vecjim iq jem kot na FB, ker imas razlicne profile od fizikov do biologov in ce ne drugace je vsaj debata lahko zanimiva. To je pa ze redkost danes.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Fantje, od kdaj so pa punce tak bav-bav, da jih je potrebno iskati z bodyguardi. Včasih smo se pri tem zabavnem poslu izogibali konkurence.
Niste še nikoli slišali za večerno igranje kitare ob obali, v parku,.....
V petih minutah punc kolikor hočeš okoli, če je le zvok kitare za poslušat. Tudi orglice pridejo prav, če jih obvladaš. Sosedov kuža, ki ga vodiš na sprehod tudi da kar nekaj razgovorov v parkih ali promenadi.

Pa pametne telefone skrit, saj resne punce na to ne padajo.
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

Fantje, od kdaj so pa punce tak bav-bav, da jih je potrebno iskati z bodyguardi


Odkar lovijo pokemane in se to nekaterim zdi retardirano?

holabaluza ::

Blinder je izjavil:

In kje bos nasel folk za zuranje? Pri 30-ih?


Sam grem večkrat s kolegi v mesto žurat ... Sicer ne iskat žensko družbo, vsekakor pa ni nujno, da se žuri končajo po 30ih.

Scorpia ::

PrihajaNodi je izjavil:

bizgech je izjavil:

Tudi sam iščem nasvete za iskanje punce po razpadli vezi. OP-ju je verjetno bolj prioritetno dobiti punco kot kakšnega kolega - popolnoma razumem, ker sem v enaki situaciji.

Skupinsko iskanje punc (s kolegi) pomojem bolj otežuje stvar. Zakaj? Če boš pristopil do punce in bo ona videla, da je s teboj še nekaj kolegov, ne bo sproščena - pogovor bo bolj napet in bo komaj čakala, da vse skupaj mine. Če pa boš do punce pristopil sam, bo to 1:1 in se bo tudi ona boljše počutila. Enako se jaz počutim, če vidim da ima ona ob sebi kup prijateljic.



Bolje je v skupini, ker drugace te jemlje kot freaka.

Scorpia je izjavil:

Sicer nimam nic proti iskanjem druzbe na spletu... ampak je to sam lazje ali pa si lenoba, da gres cez dan ven iz hise. Je veliko nacinov najti druzbo, npr rekreacija v kakem sportnem drustvu, kolesarjenje, izleti itn. Je treba najti tudi takega, da se zastekas in na spletu je to nekoliko tezje. Zato pa izberes sport, delavnice pac tisto kar te zanima in najdes druzbo, ki je bolj podobna tebi...



Glej ni tako enostavno sploh, ker je Op verjetno bolj izobrazen, nima FB...koliko bab pa obiskuje modelarske delavnice? Bos v fitnesu kar uletel do nje? Ajd kaki plesni tecaji, sam predvidevam da ga to ne zanima. Je pa super da moderator ni brisal te teme. Pohvalno. Vsekakor bo tu nasel ljudi z vecjim iq jem kot na FB, ker imas razlicne profile od fizikov do biologov in ce ne drugace je vsaj debata lahko zanimiva. To je pa ze redkost danes.


jaz sem omenjal druzbo, ne babe. Babe bo pa iskal z druzbo ali pa kaksen nov prijatelj ima prijateljico, s katero se spoznata.
Ce pa na fitnesu ne znas do babe ali stik narest, pol pa res ne vem. Pri meni ni bilo problemov. Sicer pa najvec bab sem spoznal cez zimo, ko sem rekreacijsko hodil plavat. Povrh se kej drugega vidis, kar je drugace skrito na zmenku in imas se vecji motiv jo osvojiti.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

PrihajaNodi ::

ko sem rekreacijsko hodil plavat.


V olimpijskem bazenu kranj babe trenirajo v toplicah je mogoce kej lazje.

Zgodovina sprememb…

Scorpia ::

Imas bazenov kokr ces imas tudi ure, ko niso treningi (ce mislis ma to), tak da ne o tem da se ne da. V kranju ne vem kako imate, v Ljubljani je ocitno drugace.
////

Grizzly ::

solatko je izjavil:

Niste še nikoli slišali za večerno igranje kitare ob obali, v parku,.....
V petih minutah punc kolikor hočeš okoli, če je le zvok kitare za poslušat. Tudi orglice pridejo prav, če jih obvladaš.


Hočeš reči, da punce padajo na glasbenike? Ti povem kako je s tem. Jaz sem dobrih 10 let nazaj še igral harmonike in redno hodil na igrat na kakšne priložnosti. Nekaj zagotovo drži: tu zelo hitro spoznavaš ljudi brez kakšnega posebnega truda, saj so ljudje radovedni. Zanima jih to in ono, zato kar sami pristopijo do tebe. Kar pa se tiče iskanja punc, pa to še ne pomeni prednosti. Punce okoli 30. leta so običajno že rezervirane in na take dogodke pridejo s svojo "slabšo" polovico.

solatko ::

Punce padajo na dogajanje, pri čemer telefoni niso glih najbolj zaželjeno sredstvo, saj zna na njih podrsavat vsak debil, za kak inštrument pa že rabiš vsaj malo občutka za ritem.
Ja, poleti inštrumenti vseh vrst zažigajo.
Pač ne govorim o igranju na gasilskih veselicah, kakšen prijeten blues ali rock pa verjemi, da vedno vžge.
Punce okoli 30 iščejo po navadi že drugo ali tretjo daljšo vezo, zato nič bat, da bi kakšen, ki si to res želi, ostal brez.
Je pa to težje delat ob piru s prstom stalno na ekranu telefona, tako, da niti ne opaziš deklet okoli sebe.
Delo krepa človeka

kunigunda ::

"Iskanje punc" ? Sej ne gre za gobe :)
Punce so vsepovsod, na vsakem koraku.

Grizzly ::

Ni težko najti punco, težko je potem stopiti iz povprečja, da te punca sploh opazi in steče nek pogovor. Ne moreš zdaj kar pristopit do naključne in ji bluzit o vremenu in ne vem čem, ker si bo svoje mislila. Poleg tega so danes drugačni časi - vsak samo še s prstom vleče po telefonu, če le ima minuto časa. Take te niti ne opazijo, ker so preveč zatopljene v dogajanje na zaslonu.

Igranje inštrumenta je lepa odskočna deska za spoznavanje ljudi - tega ne morem zanikat. Zadostuje že, da zaigraš po želji in že imaš temo za pogovor. Škoda, ker sem se nehal ukvarjati z glasbo. Mogoče pa nekega dne spet poprimem za inštrumente. OP pa verjetno išče kakšno drugo priložnost za druženje. Ne verjamem, da se bo šel učit igranja samo zaradi punc.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem delo

Oddelek: Loža
428548 (5432) xardas

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520977 (17289) BigWhale
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881000 (73048) Yosh
»

Osamljenost

Oddelek: Loža
174003 (2731) iso2000

Več podobnih tem