» »

Iščem delo

Iščem delo

sci3nc3 ::

Kolegu pomagam pri iskanju zaposlitve v Ljubljani. Končano ima 3 letno strojno šolo, izkušnje ima z delom v proizvodnji, na gradbišču in na komunali... v poštev pride vsako delo, ki se ga da hitro priučiti. Karkoli se najde, bo gotovo boljše kot ležati doma in vleči socialno. Z delom lahko prične takoj - če se delajo nočne, lahko še danes. Če morda kdo potrebuje kakšnega delavca ali pozna koga, ki bi delavca potreboval, naj sporoči preko komentarja ali ZS. Za pomoč se vam zahvaljujem.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Raptor F16 ::

Če si danes dela ne more najdt ...

Ma kaj danes, tud prej se ga je dalo sam ni bilo toliko izbire kot danes.

Zgodovina sprememb…

XLapse ::

Kot je Tilen rekel če ima željo delat ne bo težko najdet solidno delo. Še posebej ne v LJ območju kjer je največji delovni trg.

Poglej še strani zavoda za zaposlovanje, če niste, tam je dostikrat kaj pametnega (sem sam tam najdel eno tono del, takoj sprejeli, takoj delal, pa ni nbenga faxa al kej)
alien technology

FrRoSt ::

Solidno delo se ne najde tako lahko, kot bi nekateri pričakovali... Morda kje drugje, v Trebnjem, Idriji ....

V Lj dobiš delo, natakarja, čistilca, ...ect. Vendar težko za več kot minimalca... Pa saj drugje tudi ne plačajo več.... ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

nsa_ag3nt ::

Tale kolega ima težave z rač. pismenostjo, pomoje.
Ker če v LJ z okolico ne najde dela kot strojni tehnik potem res ne vem, kje ga bo.

https://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlit...
https://www.mojedelo.com/prosta-delovna...


fb skupine
https://www.facebook.com/groups/delo.in...
https://www.facebook.com/groups/2208529...
https://www.facebook.com/groups/1701177...
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

FrRoSt ::

Saj ni res, pa je! Spet samo eno pametovanje in prekucavanje. In to od ljudi, ki so kdaj nazadnje iskali delo!??

Kolega naj napiše oglas, iščem delo in opiše svoje izkušnje, objavi na portelu iščem delo npr. Lahko se gre prijavit in vprašat na kakšno zaposlitveno agencijo, ....

V gradbeništvu verjetno ne bo problemov, tudi delo na cnc strojih se mi zdi realno, če ima smisel, potrpljenje in voljo za tako delo in učenje.... vse ostalo pa je bolj tako: Eno samo nabijanje!
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

PrihajaNodi ::

sci3nc3 je izjavil:

Kolegu pomagam pri iskanju zaposlitve v Ljubljani. Končano ima 3 letno strojno šolo, izkušnje ima z delom v proizvodnji, na gradbišču in na komunali... v poštev pride vsako delo, ki se ga da hitro priučiti. Karkoli se najde, bo gotovo boljše kot ležati doma in vleči socialno. Z delom lahko prične takoj - če se delajo nočne, lahko še danes. Če morda kdo potrebuje kakšnega delavca ali pozna koga, ki bi delavca potreboval, naj sporoči preko komentarja ali ZS. Za pomoč se vam zahvaljujem.


A tujina mu pa ne disi? Z znanjem srbohrvascine lahko dobi dobro delo v Romuniji. Isce jih oracle, weeam, genpackt...

Placa kul, zenske pa tudi:) firme dajo 3 mesece usposabljanj’a, nato pogodba za nedolocen cas, delo 8 ur brez vikendov. Ce delas sobote imas od 50% vec placano + 1 dan v naslednjem tednu fraj. Je pa res da je Romunija, tam so samo romi in kradejo:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

LOL... mene kličejo za delo na strojih, tu pa strojni tehnik ne dobi dela... a ma izklopljen fon in internet??? Naj gre peš do prve fabrike skor ziher ga bodo hotli =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

111111111111 ::

Če sem se kaj naučil pri zaposlovanju kadra, je to da je praviloma tisti kader za katerega morajo drugi iskati službo, praviloma nesposoben. Lahko pa se tudi motim.

POnavadi so to: ati, mami, babi, dedi, ki si želijo, da bi fant delal in ne več ležal doma. Fuknit poba iz stanovanja, pa se naj živi s socialko.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Ni res, da kdor želi delati bo delal, moraš skozi sito kadrovske iti. Poslana vloga in CV ni zagotovilo za razgovor in potencialni drugi krog.

styrian ::

Mato989 je izjavil:

LOL... mene kličejo za delo na strojih, tu pa strojni tehnik ne dobi dela... a ma izklopljen fon in internet??? Naj gre peš do prve fabrike skor ziher ga bodo hotli =)


Daj kontakt podjetja, če si tako glasen. Jaz sem naslednji mesec prost, sem absolvent tehnične fakultete, 3 leta izkušenj v tujini, sem s strani države certificiran za CNC operaterja.

pikachu004 ::

Posredujem ponudbo, ki sem jo dobil pa mi ne pride v poštev.
Če kakšnega strojnika zanima delovno mesto: prodajalec rezilnega orodja za obdelavo kovin (svedri, rezkarji, stružni noži, navojni svedri,..), primorska regija, me lahko kontaktira.
Potrebne izkušnje z obdelavo kovin in poznavanje rezilnega orodja, komunikativnost. Služben avto, laptop, tel, izobraževanja,..

MTB ::

styrian je izjavil:

Mato989 je izjavil:

LOL... mene kličejo za delo na strojih, tu pa strojni tehnik ne dobi dela... a ma izklopljen fon in internet??? Naj gre peš do prve fabrike skor ziher ga bodo hotli =)


Daj kontakt podjetja, če si tako glasen. Jaz sem naslednji mesec prost, sem absolvent tehnične fakultete, 3 leta izkušenj v tujini, sem s strani države certificiran za CNC operaterja.


Delo boš že dobil, ampak kot cnc operater pozabi, da ti bo fakulteta kaj pomenila pri plači. No, vsaj pri nas je tako.

Tilen ::

scipascapa je izjavil:

Ni res, da kdor želi delati bo delal, moraš skozi sito kadrovske iti. Poslana vloga in CV ni zagotovilo za razgovor in potencialni drugi krog.

Ti si že večkrat bil omenjen v oni drugi kategoriji, zato to za tebe ne velja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

styrian ::

MTB je izjavil:

styrian je izjavil:

Mato989 je izjavil:

LOL... mene kličejo za delo na strojih, tu pa strojni tehnik ne dobi dela... a ma izklopljen fon in internet??? Naj gre peš do prve fabrike skor ziher ga bodo hotli =)


Daj kontakt podjetja, če si tako glasen. Jaz sem naslednji mesec prost, sem absolvent tehnične fakultete, 3 leta izkušenj v tujini, sem s strani države certificiran za CNC operaterja.


Delo boš že dobil, ampak kot cnc operater pozabi, da ti bo fakulteta kaj pomenila pri plači. No, vsaj pri nas je tako.


Ko sem pred 4 leti iskal, nisem nič dobil.

bizgech ::

Dejansko dela ni tako enostavno dobiti. Trenutno imam neko zaposlitev, kjer se nas zaposlene maksimalno izkorišča... to pa se bo kmalu spremenilo. Delodajalca je nekdo prijavil inšpekciji in mu zaradi nečistih računov grozi zelo velika globa. Človek zdaj namerava razglasiti stečaj in firmo zapreti. To pa pomeni, da bomo delavci kmalu iskali novo zaposlitev, oz. sam jo počasi že iščem. Končano imam srednjo elektro šolo (elektrotehnik), vendar nimam niti 1 dneva izkušenj v elektro stroki. Iščem karkoli, magari delo v proizovdnji, kjer je zahtevana osnovnošolska izobrazba. Edini pogoj je, da je delo v Ljubljani, kjer so dobre povezave LPP avtobusov. Odpadejo pa recimo naslednja dela: telefoniranje (govorim narečno), kuhanje in pomivanje (večina krožnikov bi končala na tleh), vožnja (sem izredno slab šofer), težko fizično delo (zdravstvene omejitve). Karkoli drugega pa sem pripravljen sprejeti in se priučiti dela. Če mi kdo pomaga dobiti kakšno ustrezno delovno mesto zame, mu trud z veseljem poplačam in dam pol svoje trenutne plače (klic pa denar, če bo služba ga bom že zaslužil).

Mato989 ::

bizgech je izjavil:

Dejansko dela ni tako enostavno dobiti. Trenutno imam neko zaposlitev, kjer se nas zaposlene maksimalno izkorišča... to pa se bo kmalu spremenilo. Delodajalca je nekdo prijavil inšpekciji in mu zaradi nečistih računov grozi zelo velika globa. Človek zdaj namerava razglasiti stečaj in firmo zapreti. To pa pomeni, da bomo delavci kmalu iskali novo zaposlitev, oz. sam jo počasi že iščem. Končano imam srednjo elektro šolo (elektrotehnik), vendar nimam niti 1 dneva izkušenj v elektro stroki. Iščem karkoli, magari delo v proizovdnji, kjer je zahtevana osnovnošolska izobrazba. Edini pogoj je, da je delo v Ljubljani, kjer so dobre povezave LPP avtobusov. Odpadejo pa recimo naslednja dela: telefoniranje (govorim narečno), kuhanje in pomivanje (večina krožnikov bi končala na tleh), vožnja (sem izredno slab šofer), težko fizično delo (zdravstvene omejitve). Karkoli drugega pa sem pripravljen sprejeti in se priučiti dela. Če mi kdo pomaga dobiti kakšno ustrezno delovno mesto zame, mu trud z veseljem poplačam in dam pol svoje trenutne plače (klic pa denar, če bo služba ga bom že zaslužil).


Če danes v ljubljani ne moreš dobit šihta je nekaj hudo narobe... žal, poklici v 5 fabrik, garantiram ti šiht, na facebooku iščejo skoz folk... prodajalce se išče po polovici LJ... glede na to da natakarjev nisi omenil da ne, je tromostovje kraj zate, pojdi v gostilne in povej da bi delal... ampak dolgoročno ti pa priporočam da kontaktiraš delodajalca na štajerskem koncu in se ponudiš za malo skonto plačilo da bi šel delat v tujino elektroinštalacije če te bo kdo doučil, če teorijo "obvladaš" bo praksa stekla v 3-6 mesecih... potem boš lahko "trpel" po tujini 5 let in če boš relativno skromen boš imel prihranjenih najmanj 50.000€... Boš pa 5 let trpel.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ramiz?! ::

FrRoSt je izjavil:

Solidno delo se ne najde tako lahko, kot bi nekateri pričakovali... Morda kje drugje, v Trebnjem, Idriji ....

V Lj dobiš delo, natakarja, čistilca, ...ect. Vendar težko za več kot minimalca... Pa saj drugje tudi ne plačajo več.... ;)

Ni ravno vse minimalc, sploh s strojno izobrazbo (ni nujno da je univerzitetna), ki ima enega večjih bazenov ponudbe del... dejstvo pa je, da si neko prvo (začasno) delo lahko najdeš skoraj instantno in potem pač iščeš boljše ...

Že če bi trenutno prečesal portale bi našel kaj za 1100EUR+ bruto plače in recimo prevoz plačan po kilometrih za takojšnjo zaposlitev, kar je boljše kot minimalc

EDIT: da ne omenjam recimo samo del v skladiščih, kjer izkušenj ne rabiš, v sklopu zaposlitve lahko kasneje opraviš še izpit za viličarja in če ne drugega, vsaj delaš in ne ležiš doma
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

jocoj ::

Vse trgovine v LJ iščejo prodajalce. Seveda za minimalca. Lahko tudi za skrajšan delavnik 30 ur(lidl, hofer) in je plača približno ista, kot drugje za poln.

nsa_ag3nt ::

bizgech
Tu imaš tri proizvodnje:

1 https://www.mojedelo.com/danfoss-trata-...
2 http://www.goricane.si/sl/kontakt/

3
Prosta delovna mesta v 3 izmenski proizvodnji - Ljubljana
?Zlaganje lončkov, zaposlitev za dva meseca - lahko tudi kot študent
?Pokličite na 031 725 118


+1
HELLA Saturnus Slovenija
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

nsa_ag3nt ::

Nekaj iz tvojega foha
https://www.mojedelo.com/elektroinstala...

Prodajalec v trgovini z elektromaterialom
https://www.mojedelo.com/prodajalec-v-t...
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

bizgech ::

Med vsemi deli mi še najbolj pride v poštev delo v proizvodnji - Hella Saturnus, Danfoss ali kaj podobnega. V trgovino me verjetno ne bi niti vzeli, saj nimam trgovske šole, računanje mi gre zelo slabo in tudi vprašanje kako komunikativen bi bil s strankami (sicer pa bi prišel v poštev edino kakšen Comshop, mogoče Conrad). Tudi delo v skladišču sprejmem, ampak običajno pričakujejo izpit za viličarja, tega pa jaz nimam in vprašanje kako spreten bi bil z njim.

Primerno delo je problem že poiskati, potem pa je treba priti še čez kadrovski postopek. Ni tako enostavno.

starboi ::

bizgech je izjavil:

Med vsemi deli mi še najbolj pride v poštev delo v proizvodnji - Hella Saturnus, Danfoss ali kaj podobnega. V trgovino me verjetno ne bi niti vzeli, saj nimam trgovske šole, računanje mi gre zelo slabo in tudi vprašanje kako komunikativen bi bil s strankami (sicer pa bi prišel v poštev edino kakšen Comshop, mogoče Conrad). Tudi delo v skladišču sprejmem, ampak običajno pričakujejo izpit za viličarja, tega pa jaz nimam in vprašanje kako spreten bi bil z njim.

Primerno delo je problem že poiskati, potem pa je treba priti še čez kadrovski postopek. Ni tako enostavno.


Po vsem sodeč sem dobil vtis da se otepaš dela , od nečesa je pač treba živeti.

Gagatronix ::

bizgech je izjavil:

Med vsemi deli mi še najbolj pride v poštev delo v proizvodnji - Hella Saturnus, Danfoss ali kaj podobnega. V trgovino me verjetno ne bi niti vzeli, saj nimam trgovske šole, računanje mi gre zelo slabo in tudi vprašanje kako komunikativen bi bil s strankami (sicer pa bi prišel v poštev edino kakšen Comshop, mogoče Conrad). Tudi delo v skladišču sprejmem, ampak običajno pričakujejo izpit za viličarja, tega pa jaz nimam in vprašanje kako spreten bi bil z njim.

Primerno delo je problem že poiskati, potem pa je treba priti še čez kadrovski postopek. Ni tako enostavno.


Izpit za vilicarja pridobis v enem tednu, se ce imas samo eno mozgansko celico in dve levi roki ti ne bi smel predstavljati problema.

nsa_ag3nt ::

Kaj še čakaš ? Akcija ! Sredi LJ in jambraš.

Sami izgovori so te.
Na pamet nihče več ne računa, trgovska šola ni omenjena (pri zadnjem oglasu).


Vožnja viličarja:







btw, če ti vožnja z B kategorijo ne gre, ne bo z viličarjem nič boljše.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

sci3nc3 ::

Jaz na iskanje dela gledam kot na iskanje punce - not simple :) Edina razlika je v tem, da delo nujno rabiš, punco pa je le dobro imeti. Oboje pa zahteva čas in uspeh ni odvisen samo od tebe.

1) Lahko napišeš vrhunsko ponudbo, vendar če te delodajalec ne rabi, te ne bo vzel. --> Lahko punci vice stresaš iz rokava, si z njo prijazen, vendar če ni zainteresirana za kaj več, je ne boš dobil.
2) Lahko napišeš vrhunsko prijavo na razpis, vendar če se delodajalec odloči za nekoga drugega, te ne bo vzel. --> Lahko se okoli punce trudiš ne vem kako, vendar če se odloči za nekoga drugega, je ne moreš dobit.
3) Lahko pa zelo površno spišeš ponudbo in če delodajalec nujno rabi nekoga, te bo vzel. --> Lahko pa se okoli punce sploh ne trudiš, vendar če jo zanimaš, ti bo sama dala znak.

Tudi feeling je dost primerljiv. Kolega pogosto čekira maile in vsakokrat je razočaran, ker ni nobenega odgovora. Kot bi čakal odgovor punce, ona pa ga je brez besed odpikala stran. A me razumeš? ;)

Ganon ::

Gagatronix je izjavil:

Izpit za vilicarja pridobis v enem tednu, se ce imas samo eno mozgansko celico in dve levi roki ti ne bi smel predstavljati problema.


Bi te rad videl, pametnjakovič, ko takole podcenjuješ ljudi, ki delajo kot viličaristi. Nekaj je narediti izpit, drugo pa to delo dejansko, kvalitetno opravljati. Pri nas so ravno pred kratkim odpustili viličarista. Trikrat je naredil resno neumnost, na srečo je bila škoda le materialna. Pa ni edini, ki se ne znajde, ko enkrat pride na teren. Potrebno je paziti na tisoč in eno stvar.

bluefish ::

sci3nc3 je izjavil:

Jaz na iskanje dela gledam kot na iskanje punce - not simple :) Edina razlika je v tem, da delo nujno rabiš, punco pa je le dobro imeti. Oboje pa zahteva čas in uspeh ni odvisen samo od tebe.
Torej, koliko ponudb je kolega spisal in poslal od odprtja te teme?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Tilen ::

Nič, ampak kriva je država, ker ni služb.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Alien123 ::

sci3nc3 je izjavil:

Jaz na iskanje dela gledam kot na iskanje punce - not simple :) Edina razlika je v tem, da delo nujno rabiš, punco pa je le dobro imeti. Oboje pa zahteva čas in uspeh ni odvisen samo od tebe.

1) Lahko napišeš vrhunsko ponudbo, vendar če te delodajalec ne rabi, te ne bo vzel. --> Lahko punci vice stresaš iz rokava, si z njo prijazen, vendar če ni zainteresirana za kaj več, je ne boš dobil.
2) Lahko napišeš vrhunsko prijavo na razpis, vendar če se delodajalec odloči za nekoga drugega, te ne bo vzel. --> Lahko se okoli punce trudiš ne vem kako, vendar če se odloči za nekoga drugega, je ne moreš dobit.
3) Lahko pa zelo površno spišeš ponudbo in če delodajalec nujno rabi nekoga, te bo vzel. --> Lahko pa se okoli punce sploh ne trudiš, vendar če jo zanimaš, ti bo sama dala znak.

Tudi feeling je dost primerljiv. Kolega pogosto čekira maile in vsakokrat je razočaran, ker ni nobenega odgovora. Kot bi čakal odgovor punce, ona pa ga je brez besed odpikala stran. A me razumeš? ;)


Ko sem bil v iskanju službe sploh nisem pisal prošenj, enostavno sem se peljal do firm in jih vljudno spraševal, če iščejo delavca. Pri dveh sem imel takoj razgovor in bi tudi dobil, izbral pa tretjo pri kateri je napredovanje hitrejše in plača lepša. Res pa je da je služba padla preko vez.

nsa_ag3nt ::

V večini firm boš prišel samo do "vratarja" in se lahko obrnil za 180°.
Mali podjetniki so druga zgodba.


Na katerem področju delaš ?
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

XLapse ::

nsa_ag3nt je izjavil:

V večini firm boš prišel samo do "vratarja" in se lahko obrnil za 180°.
Mali podjetniki so druga zgodba.


Na katerem področju delaš ?

kaj drugega kot IT?
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

scipascapa ::

"služba padla preko vez" = Veze In Poznanstva = VIP članska kartica.......

Alien123 ::

XLapse je izjavil:

nsa_ag3nt je izjavil:

V večini firm boš prišel samo do "vratarja" in se lahko obrnil za 180°.
Mali podjetniki so druga zgodba.


Na katerem področju delaš ?

kaj drugega kot IT?


Ni IT.. me nikdar ni vleklo v tole.

IL_DIAVOLO ::

Niti ni tako enostavno. Saj služb je res ogromno, ampak najti neko razmerje med dobro plačo, dobro klimo in delodajalcem ki te ne izkorisca je resnicno tezko.

Gagatronix ::

Ganon je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Izpit za vilicarja pridobis v enem tednu, se ce imas samo eno mozgansko celico in dve levi roki ti ne bi smel predstavljati problema.


Bi te rad videl, pametnjakovič, ko takole podcenjuješ ljudi, ki delajo kot viličaristi. Nekaj je narediti izpit, drugo pa to delo dejansko, kvalitetno opravljati. Pri nas so ravno pred kratkim odpustili viličarista. Trikrat je naredil resno neumnost, na srečo je bila škoda le materialna. Pa ni edini, ki se ne znajde, ko enkrat pride na teren. Potrebno je paziti na tisoč in eno stvar.


Kje si videl da kogarkoli podcenjujem ? Ne polagaj mi besed na tipkovnico.

Ganon ::

Gagatronix je izjavil:

Ganon je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Izpit za vilicarja pridobis v enem tednu, se ce imas samo eno mozgansko celico in dve levi roki ti ne bi smel predstavljati problema.


Bi te rad videl, pametnjakovič, ko takole podcenjuješ ljudi, ki delajo kot viličaristi. Nekaj je narediti izpit, drugo pa to delo dejansko, kvalitetno opravljati. Pri nas so ravno pred kratkim odpustili viličarista. Trikrat je naredil resno neumnost, na srečo je bila škoda le materialna. Pa ni edini, ki se ne znajde, ko enkrat pride na teren. Potrebno je paziti na tisoč in eno stvar.


Kje si videl da kogarkoli podcenjujem ? Ne polagaj mi besed na tipkovnico.


Se samo delaš neumnega? Neverjetno.

scipascapa ::

Ko sem delal tečaj za viličarja, smo 2x malo vozili, potem izpitna vožnja in to je to....je zgleda simple, samo eno je, ko voziš paleto z 0 vrednostjo brez pritiska šefa, popolnoma drugo pa, ko imaš na paleti nekaj tisoč € vredno blago + pritisk.
Vsak novi, ki začne delat, se mora uvajat iz nule postopoma.

pero50 ::

Izpit za viličarja v lj je izgledal tako: 3 ure predavanj, kratek test in voznja. 3 prazne palete na kup in vse 3 postavit na 3m visok kup.
To je zmozen narediti človek s posebnimi potrebami.

feryz ::

Izpit za viličarja v Sloveniji, izgleda takole.
Po mailu pošlješ svoje podatke. Dobiš izpolnjene pole. Podpišeš in pošlješ nazaj po mailu.
Plačaš položnico.
V par dneh prejmeš izpit.

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Niti ni tako enostavno. Saj služb je res ogromno, ampak najti neko razmerje med dobro plačo, dobro klimo in delodajalcem ki te ne izkorisca je resnicno tezko.


Kdo pa pravi da mora "prvi" siht met vse tole...

Ce nujno rabis delo oz. Placo vzames suboptimalno in isces hkrati
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

xardas ::

Gagatronix je izjavil:

Izpit za vilicarja pridobis v enem tednu, se ce imas samo eno mozgansko celico in dve levi roki ti ne bi smel predstavljati problema.

A je potrebno izpit obnavljati, al ga enkrat narediš, pa je mir?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaposlitev/študentsko delo z znanjem ruščine.

Oddelek: Šola
142587 (2022) Rossiya
»

Fizični delavec - Ljubljana

Oddelek: Loža
183899 (2603) r3dkv1c4
»

res nimam možnosti najti dela?

Oddelek: Loža
449298 (6737) m0LN4r
»

Izpiti iz ljudske univerze veljajo v tujini ali ne?

Oddelek: Loža
112433 (2100) Invictus

Zaposlitev v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8317371 (15498) Gandalfar

Več podobnih tem