» »

Samsung smart TV RTV 4D

Samsung smart TV RTV 4D

Gregor96 ::

Živjo, kupil sem TV sprejemnik Samsung UE40J6202 a na njem ni aplikacije RTV4. Ali mi lahko kdo kako svetuje kako si jo naložim. Pisal sem že na MMC in so sicer poslali navodila, ki pa delujejo na starejših modelih. Prav tako vztrajajo na seznamu televizorjev ki podpirajo aplikacijo, a so navedeni le letniki do 2012, kar mi je čudno, da novejši televizorji tega ne bi podpirali.

Sem že nekajkrat pregledal seznam aplikacij ki jih lahko prenesem a ni nič slovenskega (npr. na philipsovi Tv je kup slovenskih kot so kulinarična slo, vreme itd). V nastavitvah je nastavljena država Slovenija.

urbybaby ::

Jst sm tole dobil od njih dobre 2 leti nazaj (za SAMSUNG UE55F6400):

Pozdravljeni,
Zaradi težav pri validaciji nekaterih modelov smo pripravili navodila za ročno namestitev aplikacije:

IP: 94.103.65.75
V kratkem bomo pripravili tudi navodila v slovenščini.
Dodatne informacije (tudi modele sprejemnikov) najdete na povezavi: http://www.rtvslo.si/hibridnatv
Uporabniki so zadevo rešili še na sledeča načina:

- 1. Način:

- 2.način:
1. Odpremo 'Aplikacije'.
2. Odpremo 'Samsung Apps'.
3. Izberemo 'Prijava' oz. rdeča tipka oz. tipka 'A'.
4. Prijavimo se tako, da v polje E-pošta vpišemo besedo 'develop'. Ne vpisujemo gesla. Izberemo 'Prijava'.
5. Gremo nazaj na uvodno stran naprave in izberemo 'Aplikacije'.
6. Izberemo 'Več aplikacij' (na dnu).
7. Izberemo 'Možnosti' (desno zgoraj).
8. Izberemo 'IP Setting' iz menija.
9. Vpišemo IP, ki ga je poslal RTV in potrdimo.
10. V istem meniju izberemo 'Start App Sync'.
11. Aplikacija 'Mediateka RTV SLO' je nameščena.

Hvala in lep pozdrav,

MMC

AC_DC ::

Prav tako vztrajajo na seznamu televizorjev ki podpirajo aplikacijo, a so navedeni le letniki do 2012, kar mi je čudno, da novejši televizorji tega ne bi podpirali.

Dodatnih 20 ljudi bodo morali zaposliti, da bodo pokrivali to področje.

Gregor96 ::

takšna navodila sem tudi jaz dobil, vendar nikjer ne najdem IP setting, za vpis tistega, ki so poslali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor96 ()

Daniel ::

Tudi sam sem to poskušal, pa ne dela, Rtv ni posodobil aplikacije in je očitno ne namerava. Ip lahko vpišeš v "develop" načinu.

urbybaby ::

samo v informacijo: jst sm tako nastavil in še vedno deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urbybaby ()

Er333 ::

vse slabše bo, ker jajo tera naprej svojo idejo, da naročnina na RTV ne bi bila več obvezna.

_dice7 ::

Er333 je izjavil:

vse slabše bo, ker jajo tera naprej svojo idejo, da naročnina na RTV ne bi bila več obvezna.


S tem ni popolnoma nič narobe. To da plačujem nekaj kar ne uporabljam, niti se ne strinjam s tem da svoje ideje posredujejo naprej kot dejstva (politična propaganda).

Če bi po TV kateri koli kanal ponujal vsebino vredno plačevanja, bi se naročil. Zgodbe o dveh očkih in sirijskih znanstvenikih, pa niso ravno cilj mojih investicij.

Dr_M ::

Er333 je izjavil:

vse slabše bo, ker jajo tera naprej svojo idejo, da naročnina na RTV ne bi bila več obvezna.


Samo da se pljuva, pa smo zadovoljni slovenceljni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dc10 ::

Meni pa napiše povezava s strežnikom ni mogoča, ko vpišem tisti IP8-O

Pesimist ::

Er333 je izjavil:

vse slabše bo, ker jajo tera naprej svojo idejo, da naročnina na RTV ne bi bila več obvezna.


in ima prav. Enkrat v zivljenju ima prav. Kaj jamras!

Kaj_ti_mar ::

Ali na novejših Samsungovih TV (2016) aplikacija RTV 4D deluje?
Ima kdo navodila, kako se namesti?

Daniel ::

Malce dvomim, da ti bo uspelo kaj dobiti iz tega. RTV nima interesa. Najbrž je naročnina premajhna, da bi razvili kaj takega.

Thunder wave ::

Deluje pa zdaj že kak mesec HbbTV na RTV, ki omogoča tudi ogled arhiva, če je to to kar hočeš.

Daniel ::

Povej kaj več.

Thunder wave ::

Evo link tukaj.

Daniel ::

Opa, to pa je fina zadeva. Sicer dobro deluje le na novejšem LGju, malce starejšem Samsungu je mučno počasno.

beta1 ::

Jaz to že probavam 2 leti na moji Samsung 2013 TVju. Po postopku dobim developer error 002?

Ima kdo rešitev?

Daniel ::

Kakšnem postopku?

mitko25 ::

Tudi meni ne deluje. Ko hoče namestit aplikacijo mi napiše error 002. Ip nastavitve in prijava v račun ''develop'' je nastavljena tako kot piše v navodilih

Daniel ::

Ne rabita nameščene aplikacije. Poglejta v nastavitve tv-ja - sistem, če imata opcijo podatkovna storitev in jo omogočita. Če je nimata je potrebno regijo TVja nastaviti na EU_GER (v nastavitvah do katerih se pride s posebno kombinacijo tipk in kjer lahko pokvariš tv, če ne veš kaj delaš). Vse na lastno odgovornost :)

http://www.askvg.com/secret-service-cod...

beta1 ::

Bom preveril.

mitko25 ::

Sem nastavil nastavitve na EU_GER in v meniju vklopil podatkovne storitve. Imam kabelsko in sprejemnik povezan z HDMI. Ali bo delovala Hbbtv storitev na RTV SlO?

Daniel ::

Čakaj, kako zdaj sprejemnik povezan z HDMI. A nimaš antenskega kabla priključenega direktno v TV in zakaj ne?

Če imaš zunanji sprejemnik je treba na sprejemniku urediti HbbTV, če ga sploh podpira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV 4D na Kodi ali Samsung TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6513747 (1468) ales74
»

Napad na pametne televizorje prek prizemnega signala

Oddelek: Novice / Varnost
4913737 (10858) Okapi
»

Buzoranca s prisilno RTV naročnino- je to sploh v skladu s pravicami posasmeznika ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10218214 (15681) TESKAn
»

RTV naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5820430 (14867) Volk|
»

T-2, SiOL IPTV in plačevanje RTV prispevka

Oddelek: Omrežja in internet
3910700 (8265) AtaStrudl

Več podobnih tem