» »

Kriminalne zahteve serviserjem

Kriminalne zahteve serviserjem

1
2
»

flipflop ::

V AGT-ju mi je za Epson Stylus 830 neki Gregor ponudil 4.500 SIT.Printer je nov,zapakiran,povsod je vreden od 50-60k,on pa bi ga kupil za 4,5k?!8-O

segi ::

jaz ti dam 10k sit!:8)
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

kuglvinkl ::

*** ********! Zmente se po Zasebnih sporočilih!
Your focus determines your reallity

flipflop ::

Saj ni bilo mišljeno kot oglas,samo povedal sem,da rabljene komponente pri AGT-ju ne cenijo visoko...

seveda samo pri nakupu,ko pa prodajajo iste stvari,dajo 10x višjo ceno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

segi ::

beri privat mesiđ!:\
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

asPeteR ::

Ja, to je pa res. AGT ima zelo nonsalen odnos do kupovanja rabljene robe ... Vsaj za pol nizjo ceno bi ti oni odkupil stvar, kot bi dobu normalno preko oglasa ...

Mal grdo, ceprav po eni strani morda razuljivo ...(na lahek racun se da fajn zasluzt, pa se obdavceno ni!!)

IR Babun ::

Narcos Satanicos, cman: Za MR2 kj tacga prvic slism, je pa res da tam in povsod kupujem samo po komponentah, ker mi niti slucajno ne pade na pamet, da bi ze sestavljen racunalnik kje kupu. Sta me pa vseeno prepricala in tudi mene ne vidjo vec tam. Se zdaj itaq vse narocujem iz Comtron web shopa.
SCREW THE GOVERNMENT

Intl ::

Pa bom še jst okurcal Mlacoma!
Pred 14 dnevi mi je enostavno crknila plata Epox 4PEA+. Razočaranje,ko sem prišel domov je sledilo saj se računalnik enostavno ni hotel prižgati. Probam drug napajlnik -> nič. Zamenjam celotno ohišje, upajoč da je šla eletrika v ohišju, zopet nič.
Okrivim plato, jo nesem v Mlacoma, kateri mi zagotovi da lahko čez 3 dni pridem po novo. Minejo trije dnevi, se oglasim in se vrnem domov praznih rok. Serviser mi je rekel, da pošiljko pričakuje čez teden dni, to je danes. Jih kličem in povprašam, kako je kaj z plato, upajoč da bom končno dobil pozitivni odgovor.Pred učmi se mi stemni -->odgovor isti kot pred enim tednom. Pošiljka še ni prišla. Vendar ko jim ponudim možnost mojega doplačila za ekvivalentno novejšo plato, pa serviser pravi da iz te moke ne bo kruha, ker mu "baje" take zamenjave ne odobrijo v tehničnem ali nevem kerem sektorju. Bull shit!!!
Povejte mi kako, se lahko podjetje dela takšnega norca iz potrošnika ter iz sebe. Kot kaže jim gre res le za denar, in na za zadovoljno stranko. In pa, kako naj jaz razložim svojim strankam, zakaj njihovi projekti še niso dokončani v dogovorjenem roku in zakaj jih morm sedaj posledično še sam< nategovati --> jutri bo, ali pa drugi teden enkrat proti koncu tedna. Mislim, pri meni je na prvem mestu najprej zadovoljna stranka, saj se le ta tudi pozneje še vrne ter naroči kakšno oblikovanje ipd...
Enostavno mi ni jasno kako so lahko nekatera podjetja tako NE usmerjena v končno zadovoljsto kupca?! Ma ko jih jebe. Hvala bogu, da imamo internet, saj lahko takšna podjetja okurcamo (in to popolnoma pravično), da vsaj zmanjšamo možnost nategnitve bodočih kupcev. Zatorej, bodoči kupci podjetja Mlacom, raje trikrat premislite, ali se splača pri njih kupiti kakršenkoli izdelek in v primeru okvare na novega čakati tudi po mesec ali več, ali pa iztisniti iz denarnice par sto tolarjev več in ob ukvari se isti dan oz teden uživati v novem ter brezhibnem izdelku.
Kajti nenazadnje denar namenimo za orodje s katerim služimo denar, ne pa da ga že po , v mojem primeru 2 mesecih, vlačimo po servisih. Mislim, kaj mi pomaga računalnik vreden 350.000 sit če pa mi nočejo zamenjati plate oz proti mojemu doplačilu prodati vsaj ekvivalent. Jst rabim plato takoj in vsak jutri je zame prepozen. Samo to mi še manjka, da še meni reče stranka, "ma pejt ti in ta tvoj kompjuter nekam"
In kaj naj pol? Naj pošljem račun Mlacomu? Sej niso sposobni niti ene usrane plate zamenjat!!!

undefined ::

> Priporočam pa vam MR2 v Lescah, kjer sem najdlje cakal celo dopoldne.

Pri MR2 so snobs.

'Nuff said. :)

Turtle ::

Mislm, da je nekak jasno da cene za odkup niso visoke.....Dobiš keš takoj, nč problemov z oglasi al pa prodajo.....je res da lahko sam več prodaš...torej zakaj ne....tuki gre po moje bl za pomoč, da se lahko znebiš starih komponent......

A ti maš kakega kupca za un printer? mislm takega za več, kot so ti oni ponudil?

p.s. v prodajo te ne pač nihče ne sili,ne?

flipflop ::

Turtle,to je isto,kot da bi imel BMW 760iL,pa bi ga hotel prodati v trgovino,tam bi ti pa ponudili 100.000 SIT. Saj hočejo samo pomagat.:\

Printer bi se ziher dalo prodat za vfeč,tudi v kaki trgovini,ampak problem je v tem,ker oni šač hočejo takoj dobit 40k profita.Pa to sploh ni važno,ker tema je namenjena servisom ne odkupnim cenam rabljene opreme.;)

Piston ::

ja res v Mlacomu je odnos do strank totalen podn, sej če prideš na servis je tm samo vpitje pa kreganje...res ne vem, ko sem kupil grafično kartico v Megahitu v Lj in sem doma videl, da je defektna sem jo nesel nazaj...serviser je samo pogledal in opazil na kartici, da je res nekaj narobe in 1 2 3 sem dobil takoj novo ( manj kot 5 minut sem se zadržal tam ) ... zdaj mi pa naj eden garantira, da bojo kej tazga naredl v Mlacomu (bojo rekl, oglas se čez en tedn...nasledni tedn ... en mesec ... ) tko kot je blo za moj dvdrom...

Azrael ::

JAE me je razočaral. Ko je brat kupoval Abit TH 7 RAID je povprašal v mnogih trgovinah, imeli pa so jo v Mlacomu in JAE. V Mlacomu so rekli, da je samo še ena plošča na zalogi in še ta rezervirana, vprašajte konec tedna, če še bo, jo lahko dobite. V JAE pa: imamo pridite iskat, pa še za jurja ceneje je,kot v Mlacomu. Brat pride iskat ploščo v JAE, kjer mu prinesejo ploščo v neoriginalni škatli, brez kablov, navodil, CDja ... in očitno rabljeno. Zatrjevali so da manjka samo CD, ampak tega bomo že dobili, ni problema. Na srečo ima Abit na svoji spletni strani točne opise kaj dobiš v škatli skupaj z ploščo zato ne, hvala. Ploščo je potem kupil pri Mlacomu, so menda dobili novo pošiljko in je bilo vse kot je treba.

Lp, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Turtle ::

Hma...ja....kaj pa če ne najdejo kupca?....40k izgube....ajaj...

flipflop ::

Pa naredijo tako kot v večini trgovin:prodajo za novega.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprasanje glede MLACOMA (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525390 (3530) Primoz78
»

negativne izkušnje z slovenskimi trgovci (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6635274 (31594) Dr_M
»

kaj sledi po 45 dneh od uveljavitve garancije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
754602 (3378) cpu
»

Najboljsi računalniški servis je: (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
657651 (4982) OldSkul
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544761 (43374) Tjulenj

Več podobnih tem