» »

Naše poštene računalniške trgovine!!

Naše poštene računalniške trgovine!!

«
1
2

yoystick ::

Zanima me če je kakšnega že nategnila ali pa poskušala nategnit kakšna od slo bolj znanih "poštenih, prijaznih" računalniških trgovin kot so jerovsek, dar computers, megahit, mlacom..... To sprašujem ker mene hočjo dele neki nategnit pa bom sam znoru,tko ko se vse konča vam že povem zakaj je šlo. Do takrat se pa sam raspište!!
Mene ne bo noben ..............!!! Mene NE!!
;(

srale ::

Poštena v sloveniji??Kaj to obstaja???Jaz še nobene take nisem nikjer srečau...

Tjulenj ::

men gre ful na jetra, ko gledas na netu cenik, za vsak slucaj poklices v trgovino, ti povejo do tolarja enako ceno kot na netu. ko pa prides placat je pa se ksnga jurja gor. ceprov prej govori da je z DDV pa koncna cena pa nevemkwause, zmer se na konc kr nekak, v pol dneva cena dvigne za jurja. swasta!;((

ChiefThunder ::

jaz sem pr mlacomu en disk nabavu, na njihovi strani je obračunan 8% ddv, pol sem pa ke pršu so mi 19% obračunal... kurci.

sadarj10 ::

Mislim men se zdi najboj zanič trgovina prav mlacom.Sem bil v ponedeljek tam pa sem jih prosu za predračun,pizda k sem ga vidu sem skoraj popenu,pršlu je dražje kot sem na netu prebral,pa še nobenga popusta ti ne dajo,pa tud kakšnih programov ne.Pol sem šel pa v megahit,tam so mi lepo predračun sestavli,kakor sem si jaz želel pa še popust je bil pri vsaki komponenti,pa še programski paket sem dubu pa še polno enih programov, tko da sem ga takoj potrdil,in jutri ga bom dubu.!!!!!!

Mlacom suxxxxx!
Bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kej,...???!!!

CCD ::

Sem že v Kaj kupiti temi napisal, pa bom še tle. Vsi povrsti smrdijo! Sm hotu dobit EPOX 8KTA3+ in so me cel mesec nategval pr Mlacomu in Megahitu in nazadje plate niso (in je najbrž ne bodo) nikoli več dobil! Fuj, fuj, fuj! Bi jim kej v faco povedal!!!
;((;((;((;((;((;((;((;((;((

rookie ::

DAR Computers je zakon fantje. !!!!!:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Prjatu ::

Ja, Rookie, to si pa zelo dobro povedal, DAR je zakon, Mlacom pa Megahit sta pa firmi ki bi ju blo boljš zapret, vsaj kar se nas kupcev tiče.

webcreator ::

CAR computers => firma k probava folka nategvat na 100 načinov!!!!;((;((;((
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

AndrejX ::

DAR je zaenkrat še edina firma, v kateri se prodajalec ni delal pametnega, pa še takoj mi je pošraufal zadevo. Pa še serviser je povedal par pametnih glede prekinitev.

Mlacom: RNBZB (res ne bom zgubljal besed)
Jerovšek: iz dneva v dan slabše.
Potem pa ostane še vse, kar je slabše.

Dalmatinc ::

Mislim da je najboljša firma AUTRONIC
>:D

Dalmatinc ::

whatson ::

meni se zdi najboljši ABAK
link

Brody ::

meni je pa prav Mlacom najboljša in mi je prav smešno ko vsi tok pljuvate po njih, kupuje pa večina pri njih komponente, zakaj?? ker so eni izmed najcenejših!
sadarj10: najbolje bi bilo da bi ti dali še kak sendvič zastonj. To da je prišel predračun dražje kot na i-netu (seštevek cen komponent) 100% NI RES.
To, da si dobil popuste pri megahitu je pač odraz tega, da so v osnovi njihove cene višje, vsaj večina njih, tako da si na koncu na istem, mar ne?? le lepše se sliši,če ti prodajalec reče "bomo pa še nekaj popusta dali", jel?

In prav zares me zanima kake programe so ti priložili in kake programe si pričakoval da jih boš dobil zraven računalnika pri Mlacomu?? Z besedo na dan!

sicer mi je pa vseeno kje kupujete, sej je vaš denar, pač jst kupujem kjer je najceneje in to je pač Mlacom:)

hubertfast ::

Sam nisem kupoval še pri Mlacomu, so pa kupovali moji frendi in roko na srce-niso bili zadovoljni. Baje da je zdaj na novi lokaciji malo boljše, samo prej na tisti v bežigradu je bila prava katastrofa. Servis zanič, vzvišenost prodajalcev,... Poleg tega je pa frend, ki je celo tam delal preko študenta čakal na nakazilo reci-piši ene tri mesece.8-)
Lara je zakon!!!

sasox ::

Mlacom sux, Jerovsek tud,...... :D

Zaenkrat imam same dobre izkusnje le z DAR computers in PCX-om

OrlyTM ::

Toliko popljuvani Mlacom ima daleč najcenejšo robo, prav tako pa tudi najbolj kvalitetno robo ... karkoli si zaželiš ti dobavijo ... pač dobavni roki so pa povsod ...

Po mojem mnenju je mlacom ena najboljši rač trgovin v SLO .. k temu govori tudi dejstvo, da je v njih trgovini večkrat taka vrsta, kot bi folk žemljice kupoval.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Dalmatinc ::

POMOJE JE NAJVEČJI SUX JEROVŠEK>:D

JLP ::

Ja jest tud še nism mu problemov pr Mlacomu in mi je najbol. Sloh zato k majo res pocen pa ornk robo. Se pa ne strinjam da dobiš use tm. Recimo Turtle Beach Santa Cruz zvočne ne prodajjo pa same dobre ocene dobiva povsod.
Live long and prosper!

Rott-von-weiler ::

za moje potrebe je vsaka trgovina dobra in slaba tak pač je tu v tej naši sloveniji najboljši serviser in svetovalec pa ostaja v naši familiji kuntek seveda:O

--------------------------
piši kao što govoriš

sadarj10 ::

Mlacom ima tko zjebano trgovino pizda,da mi je že fotr reku naj greva drugam.Pa tuk majhne prostore majo,ej za znort.

Moj oč je šel pred 6-7 let kupit računalnik,pa je tud šu v mlacom pa ni nič kupu,ker je navadno sranje!!!

Pa jerovšek tud!!!
Vidi se da vam je pomembna samo cena,ne pa tudi kakovost trgovine!(Brody)
Bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kej,...???!!!

StarY ::

khm... sadarj10, za tvojo in tvojega fotra napuhano in napihnjeno rit bodo kmalu na voljo večji in prominentnejsi prostori.... kmalu!

bluehacker ::

Jaz pa mislim da so pri JEROVSKU prijazni trgovci ampak cene so ful zanic, pri Megahitu so Ok, Comtron pa sux;(
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Loki ::

Comtron smrdi, dva prodajalca nista sploh vedela, kaj je to Golden Orb!!!!, majo zanic opremo (chaintech), nimajo knjig.

jerovsek je cool, ampak je drag in ne smes se prikazati z piratsko opremo (eni manjsi nimajo nic proti temu).

A pr Mlacomu dobijo vse, kar hoces (recimo GlobalWin)?
I left my wallet in El Segundo

Mac ::

MlacoM je res najcenejši, ažuren in daobiš skoraj vse, so

pa precej trdi pri reklamacijah. Vsaj moje izkušnje so take. Pred 2-ma letoma sem kupil disk ibm disk 7200 10G,

pa mi je po kakšnem letu začel "klenkati". Kot bi mehanizem zabijal nekam na konec. Posnel sem zvok in jim ga z diskom poslal, pa so rekli, da oni niso nič slišali pri testiranju. Disk še sicer dela, res pa je, da ne vem, kako dolgo še.

Jinxy ::

Z Mlacomom imam jest dost neprijetnih izkusenj, predvsem me meoti to, da so mi ze veckrat po teelfonu zagotovili, da imajo na zalogi to in to, ko sem prisel v trgovino, pa noben ni hotu slisat o tem, da so to stvar res imeli, skratka, prisel sem zastonj!!!

Kot ce bi v hotelu rezerviral sobo, ipd, ko bvi prisel v hotel, bi pa rekli, da zate se slisali niso, kaj sele da bi sobo rezerviral...zalostno! :/

twosocks ::

Jerovšek BTC: Vzvišeni, prepametni, prepričujejo te, da je vgrajen on board kartica čist dost za kater kol špil, da nikol rabš več kot 64-128 RAM, na ljudi gledajo, kot da nimamo pojma...drage stvari, nesposobni prodajalci, dobro reklamiran

Mlacom: Že par let slabe izkušnje, vekrat so mi ga tudi drugi odsvetovali. Pred 1 mesecem sem kupil pri njih RACK. Zafrkaval sem se z njim, pa ni hotel delat. Čez čas sem ga nesel nazaj...prodali so mi pokvarjeno robo (obrazložitev: stiki pri teh RACK-kih so slabi)...toda, brez kompliciranja (samo stestiral so ga 10 mni), so mi dali novega...alelulja..samo ne kmal me ne bodo tm vidl...

Comtron: Prijazni prodajalci, o določenih stvareh dobro svetujejo, o veliko stvareh nimajo pojma (npr. ti dajo PPGA, namesto FCPGA konverterja), spodobne cene

Moj pc: Prijazni prodajalci, zelo dobre cene (boljše kot Mlacom, Jerovšek, JAE..in mnogi drugi.). Zaenkrat brez kritike.

Večin je pod nivojem...

*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Boogy ::

Jest ze leta kupujem pr Mlacomu pa me se niso razocaral. Res pa je da je pa en frend pr njih ze 2x dubu pokvarjeno robo(disk, graficno), ampak so vse zamenjal. Najbl pr Mlacomu me mot cakanje. Za vsak drek k ga narocis cakas najmanj 1 tedn, povprecno pa rabjo 1 mesec da ti kej dobavjo. Se zmer pa so mi najcenej pa najbolj strokovni.

Uporabnik ::

najbolj strokovni my ass!!! res majo nizke cene, sam zato k so sivi uvozniki... tud kdaj kej zamenjajo, sam men bl leži da mi zihr zamenjajo... govorim seveda o mlacomu.

načeloma kupm pr malkomu samo če bi bla to edina trgovina v slo (pa če se mi ne bi al jet v tujino) al pa če majo res oni edini tisto zadevo k bi jo rabu (kar pa se skor ne more zgodit - upam).

sej tisti k ste zadovoljni je ok, sam k botste pa naletel ekrat na težave se vam bo pa želodec obraču...

Boogy ::

Ja pr komu pa ti pol kupujes? To me cist tko zanima, kr nism drugac Mlacomov pristas, sam zaenkrat mene se niso zajebal. Vedno pa pogledam vse cenike preden se spravlam karkol kupovat.

Brody ::

vi ste bolani!? pristas neke prodajalne?? WTF?

v glavnem, Mlacomu glede cen in ponudbe noben ne seže do kolen, pač to je dejstvo.
Tud to da se vam nek produkt pokvari ni štacuna kriva, halo? sej ne dela ona procesorjev in ostalega junka..
Je pa res da pač nekomu bolj ustreza da je štacuna orenk popedenana, da jim prodajalec leze v rit in ima zato posledično višje cene ane.
Odločte se sami, men osebno je cena na prvem mestu, če se pa kej pokvar ti je pa vsak seller po zakonu dolžen zamenjati pokvarjeno stvar!

roscha ::

Uporabnik: ... ker so SIVI uvozniki. Kaj za enega hudica je pa to? V Slo je lahko vsak uvoznik cesarkoli, pa mu nihce nic ne more (ce placas izdelek, carino in davke). A ti zivis se ene 10 let za cajtom? Socializem pa plansko gospodarstvo pa to? EKSKLUZIVA pri nas ne obstaja. Sorry. Ce pa delas v podjetju kjer te "pumpajo" z idejami o tem da ste ekskluzivni uvoznik, povej kje to je, me prav zanima!
lp!

Ribicija ::

V bistvu obstaja neke vrste eksluziva (oz. vsaj generalni uvoz). Matična tovarna ali pa firma dejansko podpiše pogodb z firmo in ta bi naj potem bil generalni uvoznik za neko državo. In tudi to povečini tudi velja. Res pa je da se v praksi izkaže da dosti podjetij (predvsem malih) uvaža določene stvari mimo generalnega uvoznika - zastopnika.

lp

Brody ::

seveda ker zastopnik izkorišča svoj položaj in nabija cene

Red_Mamba ::

tud jst nimam z mlacomom prav prijetnih izkušenj.
Sem kupu pr njih kamero pa so mi sfukano prodali, sm jo dal na servis in po dveh mescih nategovanja so mi dali drugo (beri novo). Pridem domov pa je bla spet sfukana.

No pol pa še po enem mescu sm dubu pa dnar nazaj s pomočjo tržnega inšektorja, kr prej mi ga niso hotli dat.
Zdej pa spet trdno ponoči spim pa kupujem pr 2bit-u k poznam prodajalca, pa mi zmeram kvalitetno robo zrihta pa še mal ceno spusti :D

Aja BTW, v mlacomu mi je Mlakar (šef mlacoma) reku kr pred vsemi k so bli takrat v trgovini da lažem, k sm mu razlagal kak je blo s tisto kamero. Pa ga nikol ni blo zravn k sm na servis pršu po kamero. Mislm za bonton še čuli niso! No na koncu so pa vseeno popušili pa se je pravica izkazala.:D

StarY ::

Ribicija pac napacno! Le majhna podjetja kupujejo pri t.i. uradnih zastopnikih, ker so to predvsem zelo majhni nakupi, kar se vsekakor ne splaca uvazati, saj so stroski uvoza pri majhnih kolicinah preveliki.

Ce pa dosegas neko pametno kolicino pri prodaji, potem se ti pa dejansko splaca kupovati v tujini....8-O

Brody ::

red_mamba: si mel pa res smolo.

AlchemY ::

mene je pozitivno presenetil JAE, sicer osebno se nisem bil tam sem pa preko interneta narocil za okoli 400.000 SIT robe v razmaku recimo 2 mesecev, vse so zmeraj poslali se isti dan in do sedaj je vse delovalo (tok,tok,tok), so pa tudi med najcenejsimi (za IBM diske in WinFast MX-e zagotovo).

Rott-von-weiler ::

Ma pa ta jerovšek včasih kaj pametnega tam sem namreč kupo miš za psx ki je bila enkrat bolj poceni kot v avstriji 4k pa še orginal od sonija je drugač pa not pozirata dve mumiji pa to je tud vse:O

---------------------------------
Piši kao što govoriš

JohnyB ::

Jest sm pa najbolj zadovoln z SUN RISE trgovino v Lescah k se da pač vse zment. Pa tud plačilo ni problem. No take izkušnje mam jest. Glede navedenih trgovin pa ne morm nč reč, ker v Mlacomu še nism kupoval...aja sm pa v Jerovsku.....hmmmm res da so mrbit prjazni trgovci sam cene so pa navite...
Apple iMac

JohnyB ::

Aja prodajalci v Jerovsek BTC so pa itak sami kreteni ......tko samovšečni da ni kej kot da bi toplo vodo izuml....
Apple iMac

hubertfast ::

Takih zgodb o mlacomu, kot jo je omenil Red_Mamba je na tone.

zizi ::

Dar je Car po mojem so najboljša računalniška trgovina v sloveniji.

Jerovšek so pač pedri.

Mlacom so tud kar dobri.

Nauk:Pejt v Dar alpa Mlacom:8)>:D0:):O8-):(:'(;):P|O:));((:8)>:D:\:8):D:))
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Huey P ::

Vem samo da je en moj prijatl že dolgo nazaj nesel rašunalnik na popravilo v Jerovsek pa so mu prasci zamenjali voodooja 3 2000 za enga starega (isti model v3 2000). Če si od blizu pogledal je bil ves prašnat.
Od tedaj ga nosi na popravilo le k Minicomu (Murska Sobota)!!!
Minicom rules!!! ;(;(

||_^_|| ::

kadarkol pridem v DAR nč nimajo trenutno, bo pa jutr:))))

Tjulenj ::

huey: sicer ne podpiram jerovska a vseeno... je prasnat voodoo delal kaj slabse?

Prjatu ::

Tjulenj: sej pomoje da je vseeno kako je delal, ni bil njegov, a ne

bzagozen ::

Jaz pa moram reč't (verjetno edini), da se mi zdi Jerovšek še kar OK. Seveda ne po cenah :| ampak po podpori. Predvsem imam dobre izkušnje s garancijo in servisom. Kupiš nnjihov računalnik, saj je dražji (to je res), ampak če si začetnik in rabiš računalnik, ki dela iin ne rabi vsak teden novih gonilnikov in formatiranja, pol je to taprava stvar. Garancija na CELOTEN računalnik je 3 leta! Mi je nekaj let nazaj crknil 2,5 leti star WD disk, sem ga nesl na servis, so ga zamenjal (1GB za 4GB) brez vprašanj v eni uri, pa še win95 so inštaliral.To je blo še takrat, ko nise mel pojma o računalnikih, sedaj si sestavim sam, komponente pa kupim al pri Mlacomu (res so mal čudni sam majo pa pocen) al pa v Avstrij. Problem je pa garancija.
www.alkoma.si

Huey P ::

Čuj bzagozen, sicer ne podpiran Jerovška, ampak edina dobra stvar, ki jo imam rad na Jerovšku je to, da je trgovina blizu moje hiše.:))

NoUse4AName ::

jst sem kupoval pri mlacomu in nikol nisem mel problemov. Vsec mi je tudi megahit, prijazni prodajalci pa se zadnjic sem sel kupit 300w napajalnik, na ceniku je pisalo 13k jst sem pa dal za njega 6.5k :D Comtron je itak da najvecji podn od podna. power plus so recimo da kr dobri sam trgovina v mb je skor vedno polna pa mors cakat.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

JAE je le prodan (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7411586 (7957) schurda
»

Najboljsi računalniški servis je: (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
657643 (4974) OldSkul
»

Kje kupiti: računalniške trgovine v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
333996 (2791) Fish <><
»

Zdej pa res ne vem....

Oddelek: Kaj kupiti
151375 (1170) Enzo77
»

comtron strokovnjaki

Oddelek: Loža
161537 (1156) ||_^_||

Več podobnih tem