» »

Gostovanje - phpmyadmin

Gostovanje - phpmyadmin

uro10 ::

Lep pozdrav

Spletno stran narejeno v Joomli sem prenesel na gostovanje, vendar se nekateri stili in moduli ne prikažejo pravilno. V bazi dobim opozorilo, da se verzija phpmyadmina na gostovanju razlikuje od verzije v kateri imam svojo bazo. Ali je kriva starejša verzija phpmyadmina na gostovanju za tako obnašanje in kako to popraviti? Ali moram naročiti novo gostovanje z novejšim phpmyadminom?

Lp.

def0r ::

PHPMyAdmin je samo vmesnik za urejanje z MySQL baze in nebi smel imeti nobenega vpliva kako deluje tvoja aplikacija. Se mi zdi da bos mogel resitev iskati drugje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

urosc ::

Vprašaj na podpori pri ponudniku gostovanja, ti bodo najlaže pomagali.
Domovanje.com: Najboljša ponudba za spletne profesionalce in agencije
Domenca.com: Spletno gostovanje z brezplačnimi SSL certifikati, cPanel in SSD

harvey ::

Spletno stran narejeno v Joomli sem prenesel na gostovanje, vendar se nekateri stili in moduli ne prikažejo pravilno.

Verzija PHPMyAdmin nima tu veze. Najverjetneje gre za težave s pravilnimi potmi do datotek, ki po prenosu ne kažejo na pravilne sklice.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

uro10 ::

Kako pa ugotovim in najdem te poti

peko_deko ::

kako si izvedel prenos?

so se ti ohranile pravice in vse ostalo?

uporabnik pod katerim teče strežnik mora imeti pravico za branje datotek, ki se servirajo in pisanje po raznih cache direktorijih, uporabniških uploadih, ... to maš urejeno?

uro10 ::

Prenesel sem FileZillo in pravice tudi imam za branje in pisanje. Oblikovanje mi je uspelo popraviti, ko pa hočem odpreti nek modul mi javi ta error. Failed to load resource: the server responded with a status of 500 (Internal Server Error)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uro10 ()

peko_deko ::

kaj piše v logih?

uro10 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uro10 ()

smacker ::

Ne najde razreda... preveri če si vse prenesel in če si poti v includih pravilno nastavil (hint: relative/absolute path)

uro10 ::

Prenesel sem vse datoteke, je mogoče kaj s pravicami da ne najde?

Tarzan ::

Ne, verjetno ne. Preveri če imaš kje še vedno nastavljene kake ostanke starih poti do direktorijev in jih moraš ponastaviti. Ne poznam tolko joomle, da bi lahko kaj več povedal, je pa skoraj sigurno težava s potmi, kot so ti že zgoraj pred mano povedali.

uro10 ::

Bom poskusil še enkrat prenesti. Pozna kdo kak način za prenos Joomle v zipu, ker na gostovanju nimam možnosti za unzip?

c3p0 ::

Nabavi gostovanje s cPanel ploščo, prenos zipa in unzipanje na strežniku je precej hitrejša rešitev od FTP-janja vsake datoteke posebaj.

peko_deko ::

oziroma ssh dostopom

preneseš tar čez sftp in pol razpakiraš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zahtevnejše gostovanje, kje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1069735 (6819) Mati
»

Localhost wordpress stran - kako jo dati online ?

Oddelek: Izdelava spletišč
192151 (1965) Domina
»

Posodobitev XAMPP komponent

Oddelek: Programiranje
191215 (935) dreamtheater
»

Težave z MySQL povezavo

Oddelek: Izdelava spletišč
292528 (2133) la_mer
»

Worpress - nejasnosti

Oddelek: Izdelava spletišč
232100 (1602) zee

Več podobnih tem