» »

Gain bolic 6000

Gain bolic 6000

Jan27052000 ::

Kupil sem si gain bolic 6000 (weight gainer). Proporoča uporabo 1 uro pred in 1 uro po treningu. Zanima me, če lahko spijem en šejk med kosilom? Hvala in lep pozdrav.

`DoC ::

...to je nadomestilo obroka. Ko mas kosilo mej kosilo... jej raje šnicl in kuhan krompir/kvinojo/črn riž, zelenjavo...

Zadevo pa uporabis ko nimas casa/lokacije za e dol usedit in v miru pojest. Kakšne maš pa mere?
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Domobrancek ::

Jan27052000 je izjavil:

Kupil sem si gain bolic 6000 (weight gainer). Proporoča uporabo 1 uro pred in 1 uro po treningu. Zanima me, če lahko spijem en šejk med kosilom? Hvala in lep pozdrav.


(Ponesreči sem predlagal izbris, ko sem želel citirati. Se opravičujem)No ja lih škodt ti nemore, kakšne koristi pa tud neboš imel od tega. To, kar ti jemlješ je gainer in je namenjen pridobivanju mase (kar sigurno že veš) in ni pomembno kdaj ga jemlješ. So pa ti gainerji običajno bolj švoh, ker imajo notr povn sladkorja, maščob pa bohvej še česa. Veliko bolše je, da uzameš ene navadne whey proteine in za zraven še kašne oglikove hidrate v obliki praška. Oboje skupaj zmešaš pa zravn poješ pest oreščkov pa maš gainer. Lahko pa tud u navadne whey proteine dodaš banano in zličko arašidovega masla pa maš lih tko gainer. Najbolše bo pa itak vedno, da s hrano nardiš, kar pač moreš (v primeru, da želiš dobiti na masi pač poješ en obrok več oz pri vsakem obroku nekaj več hrane).

Jan27052000 ::

hvala za idejo:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036755 (13925) link_up
»

Fitnes-Proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9312436 (9751) Malner
»

Weight Gainer katerega ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5318622 (16279) D3m
»

proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515260 (11333) killa bee
»

Kako pridobim telesno težo in mišično maso?

Oddelek: Loža
338541 (8003) _Enterprise_

Več podobnih tem