» »

Cpu Idle ali kaj podobnega na nforce2

Cpu Idle ali kaj podobnega na nforce2

Fizikalko ::

Imam problem - niti zadnja izdaja Cpu Idla mi na moji nforce2 plati ne dela! Nikakršnega efekta (čeprav naj bi 8.0b verzija podpirala nforce2). Proc je non-stop na vsaj 54! Izmerjeno (senzor je ql). Na prejšnji kt400 plati je mel v idle načinu proc 30 stopinj.

Kaj storiti oz. ali obstaja še kak drug program, ki na nforce2 deluje oz. ga podpira? A ima še kdo te probleme? :O

Idle res prav pride poleti, ker je ful vroče in 90% cajta res ne delam nič takega na mašini in bi res mel rad vklopljen bilokakšen software cooling!;((

Dr_M ::

hehe a se zdej nisi obupu?>:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

frenk ::

dej ti raj kšn dodatn vent not pa bo bol hladil...proste cpu cikle pa raj za folding ponucej...zakva se ga eni tolk brante, sej vas nč ne stane:\

Fizikalko ::

Madona, a se lahk držiš teme. frenk ;(( ! Pa tut to sem že povedal, da NIMAM OMREŽENEGA COMPA in nehaj najedat! Glede ventov - chieftec ohišje in 8 (!!!) ventov bo pa ja dost! Ja, nisem še obupal, Dr_M ;) , čeprav ne manjka dosti! Če je blo pa prj tolk fino, ko se je proc tko mal grel :P .

frenk ::

če maš pa 8 ventou pa zgleda u prazno laufajo če ti ne ohladijo sistema...kašn maš pa vent na cpu-ju:\

p.s.:kako pa maš pozicionirane vente v kišti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

Fizikalko ::

Venti so kul postavljeni (spredi dva not, pr stran še eden, zadej dva ven, pa na procu dva velika Zalmana na rebrih 6000Cu. Pa še Enermax napajalc mi vn vleče. A ma kdo idejo glede prvotnega problema (torej Cpu Idle na nforce2)??

P.S.: Aja, popravljam se: Zadnji Cpu Idle je verzije 6.0b

V-i-p ::

Prosim, držite se okoli problema ki ga je napisal Fizikalk, ostalo bo brisano...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Par vprašanj o amd athlonu 1800+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
705168 (3999) Pyr0Beast
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930343 (16938) Jaffa
»

Radeon 8500 "cuka"!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191518 (1147) Fizikalko
»

Nakupi matičnih plošč za amd (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595755 (4490) frenk
»

CpuIdle nforce2 problemi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
14950 (851) Dr_M

Več podobnih tem