» »

Katere gewinde?

Katere gewinde?

Zstiller ::

Zanima mme katere gewinde nabavit za clio 2. Nekako imam svoj pogled na KW v1 top zadeva ampak primerno draga. Če kdo ve kje jih dobiti čim ceneje naj se javi. Seveda sem odprt za predloge drugih mostrov tuki gor, ki vejo o čem govorijo.

Lp

mr1two ::

IMO je bolje avto peljat k nekomu, ki zna podvozje nastavljat in menjaš samo fedre, amortizerje ti pa zrihtajo. Že dosti časa nazaj sem to pri Turnšku delal(http://www.amortizer.si), avto se je obnašal čisto drugače in sem bil res zelo zadovoljen. Gewinde boš drago plačal in če nisi v tem doma, jih tudi enkrat ne boš taknu, ko ti jih bo nekdo zmontiral in nastavil.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

69charger ::

Itak ne moreš homologirat brez opravljene optike in "strokovne vgradnje". Za gewinde pa povprašaj na kakšnem forumu Renault zanesnjakov, ki je že kakšne sprobal kako se obnašajo na tem modelu.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zstiller ::

Sam fedre pa stari amortizerji ne pridejo v poštev, hočem menjavo podvozja zaradi lege na cesti. Poleti bo nižji pozimi pa višji ker imam različne dimenzije gum gor, glede nastavljanja pa je pri KW precej preprosto in se ne zamudiš dolgo. Je pa cena tam okrog jurčka za njih če jih sam naročim ker v Slo. so oderuške marže.

radmannsdorf ::

slovenščina?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znizanje podvozja avta (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16420301 (17383) D3m
»

Športni avto po slovenskih cestah? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7816421 (10232) dottor
»

Spuščanje avtomobila

Oddelek: Na cesti
327035 (5783) čuhalev
»

Poceni in stabilen način za povečanje moči avtomobilskega motorja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10819419 (16570) Unknown_001
»

Zanimiva štacuna - H20

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81157 (901) burkiburke

Več podobnih tem