» »

Zanimiva štacuna - H20

Zanimiva štacuna - H20

kuglvinkl ::

Your focus determines your reallity
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

c3R4R ::

Zanimivo...
Sam, pa zakva nikol nimamo Slovenci v Sloveniji kakšne take štacune??:\ Matr sm jezn...

Dobre bloke majo...

A mi lohk poveš kva kej piše zravn une slikce, k je gor 15 ventov, k ne znam tok švabščine:8):8) (se jo komi en let učim):8)... Kakšne spetifikacije? HVALA...
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

kuglvinkl ::

To je za serverje (40 CPUjev).

Trotz einer verbauten Rohrlänge von mehr als 30m Kupferrohr kann er aufgrund eines speziellen Aufbaus problemlos mit einer einzigen Eheim 1046 betrieben werden. Der airplex evo 1800 besitzt Gewinde zur Montage von bis zu 15 120mm Lüftern und zur Montage des Wärmetauschers selbst.

Kupferrohr - bakrena cev

einzigen - z eno sam(o)

bis zu - do

mm - mm


Ravno za bloke nisem ziher, če so kaj prida. Nisem gledal, če je review objvljen na overclockers.com.

Zanimivi se mi zdijo radiatorji za montažno na vrh kište: zelo podolgovati. To glede oblike, v material in resnično sposobnost se nisem poglabljal.






Kul zadeva (če rabiš se ve:)) so tile tankci:




+ FYI, v RS je štacuna z vso opremo za vodno hlajenje.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

burkiburke ::

Ne vem zakaj si jezen? Ti bloki so kar precej v ozadju na german trgu... Couplex Evo bloki pa so imeli velike tezave z korozijo... Blok Couplex pa staro kot biblija... No prizanti je treba da ima tud zanimivih stvari:D . Mi slovenci pa imamo takšno štacuno, katera edino samo še boljša ratatatata:).

LP, Burki

burkiburke ::

Pozdravljen Kuglvinkl,

maš prav; ti bloki niso vredni omembe... Radiatorcki pa so fajn, tudi kolkor sm videl cenovno "normalni". Tankec pa je kul, pride na vrh ohišja in ta zadnje so dodali led diodo da lahko vidis/kontroliraš nivo tekočine. Lahko bi še naredili neraven poklopec oz. da bo mal okrogel na zgornji strani, da se kondens ne nabira na poklopcu, kajti to spet kvari pogled v notranjost posode.

Lp, Burki

c3R4R ::

Aja, pol mamo eno tako štacuno... Veš, nism vedu za pc-cool.. Home page kr kul zgleda... A ma kdo izkušnje s to štacuno? A je roba taprava? Dobra, slaba?

Ja, blokov nism dobr pogledu ampak sm jih sam preletu... Na prvi pogled so zgledal v redu... Ampak očitno videz vara...;)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

burkiburke ::

Zakaj misliš tako? Ne vem, meni zgleda kot da je od prej ostalo nekaj negativnega o vsem kaj bi se tazga prodajalo v (slo) štacunah. Nobeden točno ne ve kaj, ampak to je to:D . Po moje je to dosti brezveze, da se nekaj tko kategorizira, brez da bi se izprobalo. Mislim da veš na kaj mislim.

LP, Burki

overman ::

Moram povedat da imam z cool-pc-jem kar dobre izkusnje. Vse kar sem narocu je bilo dostavljeno kot se spodobi in roba je tudi dobra. Upam da se bo ponudba te stacune se sirila saj je stvar dokaj nova. Vso sreco burkiburke! Crpalka pa dela kot treba- Seltz L20pro>:D Upam da bodo cez cas na razpolago tudi kaksni peltierji>:D

burkiburke ::

thnx man:)
this means me a lot...
Lp, Burki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A bo ta radiator v redu?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462720 (1783) nUMb
»

Vgradnja veeelikega radiatorčka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482386 (1222) burkiburke
»

custom made waterblock by Cool PC

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141776 (1178) Vesoljc
»

Vodni lepotec za grafuljo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201336 (845) nikonezna
»

Notranjost ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121058 (799) Jaka83

Več podobnih tem