» »

Znizanje podvozja avta

Znizanje podvozja avta

1
2
3 4

Utk ::

hojnikb je izjavil:

1.9tdi golf izvenserijski ? :)):))

Itak, naredili so jih samo kolk so jih lahk prodali.

hojnikb ::

Pa čistokrvni nemci so jih šraufal skup naroke :))
#brezpodpisa

matobeli ::

Če bi bil golf razvit do roka hitler ne bi izgubil vojne!

Unknown_001 ::

Pa moderno je da felge pobravaš na fluoroscentno roza / rumeno

/s

Sam ne obujat böse blick trenda prosim.

Če bi se pa že rad kurčil po srečanjih. Ne vem... najprej posaniraj Rjo in pleh, nato pa vse ostalo.

Če že daješ, obes gor original zadeve. Porsche platišča, čeljusti zavor itd. Notri Recaro sedeži, pobarvaj pleh... sam ne teh cenenih sranj gor obešat ker boš kvečjem zbil vrednost.

Ampak nevermind... tako bo kmalu skupnega vložka v avto prek 5 jurjev... za ta denar pa kupiš lepo ohranjeno petico na bencin, ki bo vsaj nekam šla + ne boš not izgledal kot zadnji klošar, ker se golf itak nič ni spremenil od 5 generacije le kar je malo bolj posekan.

ziga1990 je izjavil:

^^Rja?


+ vsa ciganska navlaka

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Isotropic je izjavil:

tak kupi že serijsko znižan avto


Ne, ravno tak ne bo kupil znižanega, ker je neuporaben za udobno vsakdanjo vožnjo. Prednost takega avta je edino na dirkališču.
Quack !

IL_DIAVOLO ::

hojnikb je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jap

in kaj je tako izveserjskega na tem avtu ? :))


Vzdzljivost, stabilnost in lega na cesti, anti rust podvozje in brutalnost motorja. Pa se kaj bi se naslo.

r00k ::

1.9 TDI brutalen ? :D

IL_DIAVOLO ::

Moj je.

r00k ::

Kolk konjev in kaka predelava?

m0LN4r ::

Jaz sem nizal svoh avto za 35mm H&R pred slabimi 8 leti, ni mi blo zal. Homologacije nisem delal oz. se vedno je nima.
Vgradnjo so nardil pri Zormanu ca. dobra ura pa je blo fertik.
Sedaj ga vozi fotr ze eno/dve leti in ni moral verjet kaka razlika v legi je v ovinkih, ko se je vsedel za eno furo nazaj v visji avto, ki se po ovinkih gunca sem pa tja.
Zaviranje naprimer je tudi povsem drugacno, predvsem pa stabilnejse.
Pa tudi glede lukenj je tak, da 1. se ne peljes avtomaticno v vsako lukno 2. hitreje ko se peljes hitreje jih pozira xD¸

Vzmeti so zdrzale kr konkretne luknje, odrezane odseke asfalta, mariborski asfalt, posavski makedamfalt, madzarski flikfalt in preko 100.000km dirkanja. Ja vsak kilometer se je splacal.

Ce se lahko peles bolj udobno in hitreje oz. varneje cez ovinke za 200eur, se splaca.

Sicer pa OP je vprasal _KJE_ in ne ali se vam splaca ali ne, vsak clovek ima svoje veselje do nekaj in do neke mere.

Trenutno pa imam sport select podvozje, ki je ob vklopu sicer trse, ampak za moj okus voznje se vedno mickeno previsoko tezisce.
Po garanciji ga defitivno grem spustit za vsaj 2-3cm

r00k je izjavil:

Kolk konjev in kaka predelava?

Pa tudi ce ma 30KM je to njegova stvar in ne stvar debate.

Lp OP
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

RatedR ::

Rajsi si dobi eno fejst založeno, bo šel prek 30mm dol ko se bo not vsedla pa še zastonj bo :))

m0LN4r ::

RatedR je izjavil:

Rajsi si dobi eno fejst založeno, bo šel prek 30mm dol ko se bo not vsedla pa še zastonj bo :))

To je mozno samo, ce imas neke cungalunga fedre. Drugace pa preverjeno rabis vsaj 500kg da prides na podoben nivo.
Pri nastavljivem podvozju se pa take stvari ne dogajajo.
Ter dodatna teza ni smiselna. Prej zmanjsati tezo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

IL_DIAVOLO ::

Hvala molner appreciate it :)

Sicer nisem prisel po potrditev, ce se splaca ali ne. Ampak kljub temu cenim folk s taksnim karakterjem, ki poizkusa v prvi vrsti pomagat in ne samo skakat v luft kot laski petelin :D

In da se razumemo, avto je bil v lasti pokojnega oceta, zato je tudi poleg malo custev :)

Zgodovina sprememb…

loveJDM ::

Ne glede koliko je avto vreden se splača...das 200EUR pa vzameš gewinde zato,ker nikol ne veš če boš rabil mogoče malo višjega kot se zdi(npr zima,slabo cestišče...)

Je pa tak...Kupiš vzmeti/gewinde npr pri mstylingu,greš do mehanika ki ti lahko izda potrdilo(račun) o strokovni vgradnji,zato če ne poznaš nobenega,ki se ukvarja in greš pač random k nekomu je najbolje izbrat vulkanizerja ker ti potem dela optiko.Torej zmontirate gewinde,ti nstavi optiko in da račun nato pa greš na homologacijo da ti vpišejo z vsemi dokumenti...

200EUR gewinde,delo ene 50EUR,optika 40EUR,homologacija 30EUR pa se počasi neha.

Če te veseli,zakaj pa ne,pač delaš en mesec vse sobote pa si pokril oziroma 3 vikende ne greš pit ven pa je.

Samo premisli dobro med gewindami pa vzmetmi.

Za vse,ki razmisljate tak da potem pa ti ga nekdo rukne pa nimaš nič-govora je o golf 4...GOLF 4,za 200EUR maš polovico karoserijskih delov tako da če je dober 1.9tdi motor se splača še dvakrat razbit pa popravljat magari,če ma 500k seveda ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

ziga1990 ::

samo še vedno je pa golf 4 :D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

loveJDM ::

jah je,se pa pelje čist drugač...pa morš vedet da teh VAG fanov je dosti pa se tud hitro prodajo vzmeti dalje če se naveliča

hojnikb ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

hojnikb je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jap

in kaj je tako izveserjskega na tem avtu ? :))


Vzdzljivost, stabilnost in lega na cesti, anti rust podvozje in brutalnost motorja. Pa se kaj bi se naslo.


that... makes no sense.

ce ima avto sentimentalno vrednost (pa prosim ne bluzi o izvenserijskosti, ker to je cisto nekaj drugega) potem ga pusti pri miru kot je. Pa rajse kupi kaksen avto, ki je ze v osnovi bolj sporten. Vsaj nebos zgledal kot taprvi ricer na vsakem vogalu.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

dottor ::

Jaz sem lani na Alfi 156 menjal komplet vzmetenje z novim original in se mi je avto spustil vsaj 20-30mm nižje kot je bil prvotno, kar je opazu tudi možakar na AMZSju ko sem šel optiko delat. Ker gre za original kos homologacija ni bila potrebna.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

Sami ::

Mesec nazaj sem zamenjal Golfa IV 1.9TDI 100hp Variant (letnik 2001, model Edition iz nemčije auto klima, ESP, 4 el. stekla...itd.) za Astro 2014 ST 1.6CDTI 136hp, pred menjavo je imel že 440.000km.

Tak avto je narejen za vozit, od kar ga imamo so bili redno delani servisi in pred 2 leti sanirana rja, deloval je brez večjih težav.

1.9TDI je varčen Bulletproof motor, ne razumem zakaj bi nekdo delal nekaj takega s takim avtom, pač vozi ga....imej malo porabo in uživaj, jaz tako "predelanega" avta nebi niti pogledal, kaj šele kupil :D

Če bo novi avto tako služil bom zadovoljen.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

IL_DIAVOLO ::

hojnikb je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

hojnikb je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jap

in kaj je tako izveserjskega na tem avtu ? :))


Vzdzljivost, stabilnost in lega na cesti, anti rust podvozje in brutalnost motorja. Pa se kaj bi se naslo.


that... makes no sense.

ce ima avto sentimentalno vrednost (pa prosim ne bluzi o izvenserijskosti, ker to je cisto nekaj drugega) potem ga pusti pri miru kot je. Pa rajse kupi kaksen avto, ki je ze v osnovi bolj sporten. Vsaj nebos zgledal kot taprvi ricer na vsakem vogalu.


Zakaj bi kupoval sportni avto za 20k za teh 40 kilometrov dnevno, ko pa lahko tdi-ja prav tako vozim sportno za 1.5k vlozka. Ko bo dosegel status oldtimerja, lahko vrednost samo se naraste. Ce pa ne, pa tudi vredu.

It makes sense to me.

bambam20 ::

Dejansko se splača. Lega je boljša. Pa kaj če je gOlf 4-ka. Eni ste res smešni.

edi45 ::

se splača sploh tolko vlagat v takšno staro jajco, ki ne gre nikamor?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Utk ::

Oldtimerji morajo bit v original stanju, ce hoces da so kaj vredni. Ne pa z led rocicami in pink felgami.

bambam20 je izjavil:

Dejansko se splača. Lega je boljša. Pa kaj če je gOlf 4-ka. Eni ste res smešni.

Boljsa je kot pri ostalih iz leta 99. Ne pa od katergakoli iz leta 2010.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

IL_DIAVOLO ::

edi45 je izjavil:

se splača sploh tolko vlagat v takšno staro jajco, ki ne gre nikamor?


Ki gre boljse od vecine novih avtov.

loveJDM ::

Tolko?Ne gre nikamor?Jajca?

vložka je dobrih 200€ z gewindami...motor je eden boljših ever made,če pa je zadeva letnik 99 pa so prvi lastniki oz je top stanje pa ne vem zakaj more bit jajca.

Kak debilno se obnasate eni res...kot da letnik spreminja kaj na vozilu,kdor je mel 1.9tdija vem kaj je dober motor pa ve koliko je vzdrževanja...

Pa glede tega da nikamor ne gre-100hp je fking 100hp,al mislite da 100hp v 2013 je več vrednih od od onih z 99?Poglejte avtonet pa lahko od oka potegnete povprečje hp avtov na slovenskih cestah...pa ne rabimo govorit o tuningu,ker se dsa tdija zlahkoto na več spravit,že teh orginalnih 100hp je tu tu z 70%novih avtov

edi45 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

edi45 je izjavil:

se splača sploh tolko vlagat v takšno staro jajco, ki ne gre nikamor?


Ki gre boljse od vecine novih avtov.


haha tipicen golf fanboy:))

loveJDM ::

edi45 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

edi45 je izjavil:

se splača sploh tolko vlagat v takšno staro jajco, ki ne gre nikamor?


Ki gre boljse od vecine novih avtov.


haha tipicen golf fanboy:))



Sem Hondaš že zelo dolgo pa se mi on ne zdi toliko fanboy kot ti hejter?

edi45 ::

loveJDM je izjavil:

edi45 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

edi45 je izjavil:

se splača sploh tolko vlagat v takšno staro jajco, ki ne gre nikamor?


Ki gre boljse od vecine novih avtov.


haha tipicen golf fanboy:))



Sem Hondaš že zelo dolgo pa se mi on ne zdi toliko fanboy kot ti hejter?


Nisem hater, povem samo dejstvo. Golf je veljal za avto prvi dve seriji torej golf mk1 in mk2, potem je že šlo iz kvalitete na kvantiteto. Čisto povprečen v določenih pogledih celo podpovprečen z nadpovprečno ceno zaradi značke. Sem že vozil več različnih generacij golfov od 3ke, do 4ke, 5ke in 7ke, 2.0tdi in GTD, dosti sem se tudi prevozil poleg v golfih in morem rečt da me ni nič navdušlo, avto ima zelo revno opremo, razen seveda če daš takšen dnar na koncu za golfa, kot bi dobil že passata, ni udobja, vse kar je pod 2.0 pa tak ne gre nikamor. Tak da potem preprosto preštudiraš, če se ti splača metat denar v 18 let star golf, ki ga je že tak čas povozil, in ni več vreden nič.

bambam20 ::

edi45 je izjavil:



Nisem hater, povem samo dejstvo. vse kar je pod 2.0 pa tak ne gre nikamor. Tak da potem preprosto preštudiraš, če se ti splača metat denar v 18 let star golf, ki ga je že tak čas povozil, in ni več vreden nič.


A res?

Golf 4
1.9 TDI (110 Hp) 0-100 km/H 10.6 sec končna 193 km/H
1.9 TDI (115 Hp) 0-100 km/H 10 sec končna 200 km/H
1.9 TDI (130 Hp) 0-100 km/H 9.6 sec končna 205 km/H
1.9 TDI (150 Hp) 0-100 km/H 8.6 sec končna 216 km/H


To so vse številke s katerimi si še 18 let kasneje med najhitrejšimi v prometu s povprečno porabo 5 litrov.

edi45 ::

bambam20 je izjavil:

edi45 je izjavil:



Nisem hater, povem samo dejstvo. vse kar je pod 2.0 pa tak ne gre nikamor. Tak da potem preprosto preštudiraš, če se ti splača metat denar v 18 let star golf, ki ga je že tak čas povozil, in ni več vreden nič.


A res?

Golf 4
1.9 TDI (110 Hp) 0-100 km/H 10.6 sec končna 193 km/H
1.9 TDI (115 Hp) 0-100 km/H 10 sec končna 200 km/H
1.9 TDI (130 Hp) 0-100 km/H 9.6 sec končna 205 km/H
1.9 TDI (150 Hp) 0-100 km/H 8.6 sec končna 216 km/H


To so vse številke s katerimi si še 18 let kasneje med najhitrejšimi v prometu s povprečno porabo 5 litrov.


nič nisi med najhitrejšimi samo promet oviraš

hojnikb ::

taksne pospeske ima tudi nova corsa za 11k.
#brezpodpisa

bambam20 ::

edi45 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

edi45 je izjavil:



Nisem hater, povem samo dejstvo. vse kar je pod 2.0 pa tak ne gre nikamor. Tak da potem preprosto preštudiraš, če se ti splača metat denar v 18 let star golf, ki ga je že tak čas povozil, in ni več vreden nič.


A res?

Golf 4
1.9 TDI (110 Hp) 0-100 km/H 10.6 sec končna 193 km/H
1.9 TDI (115 Hp) 0-100 km/H 10 sec končna 200 km/H
1.9 TDI (130 Hp) 0-100 km/H 9.6 sec končna 205 km/H
1.9 TDI (150 Hp) 0-100 km/H 8.6 sec končna 216 km/H


To so vse številke s katerimi si še 18 let kasneje med najhitrejšimi v prometu s povprečno porabo 5 litrov.


nič nisi med najhitrejšimi samo promet oviraš


Obnašaj se odraslo.

lp

Sami ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

edi45 je izjavil:

se splača sploh tolko vlagat v takšno staro jajco, ki ne gre nikamor?


Ki gre boljse od vecine novih avtov.


Tale je malo bosa, pri novem avtu sem se odločil za Opel 1.6CDTI (superioren od 1.6TDI v vsakem primeru), že 110hp verzija s 320nm navora povozi stari glede porabe, navora in glasnosti 1,9TDI 100 ali 110hp ali novi 1.6TDI (da o prestavnem razmerju sploh ne govorim).

Pa glede tega da nikamor ne gre-100hp je fking 100hp,al mislite da 100hp v 2013 je več vrednih od od onih z 99?Poglejte avtonet pa lahko od oka potegnete povprečje hp avtov na slovenskih cestah...pa ne rabimo govorit o tuningu,ker se dsa tdija zlahkoto na več spravit,že teh orginalnih 100hp je tu tu z 70%novih avtov


Sej pravim 1,9TDI je zakon motor, z njim sem naredil več 100k km (če ga imaš ga vozi in se ti bo pozlatil), ne moreš pa ga primerjat s sodobnimi dizlaši v nobenem primeru.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

hojnikb ::

loveJDM je izjavil:

Tolko?Ne gre nikamor?Jajca?

vložka je dobrih 200€ z gewindami...motor je eden boljših ever made,če pa je zadeva letnik 99 pa so prvi lastniki oz je top stanje pa ne vem zakaj more bit jajca.

Kak debilno se obnasate eni res...kot da letnik spreminja kaj na vozilu,kdor je mel 1.9tdija vem kaj je dober motor pa ve koliko je vzdrževanja...

Pa glede tega da nikamor ne gre-100hp je fking 100hp,al mislite da 100hp v 2013 je več vrednih od od onih z 99?Poglejte avtonet pa lahko od oka potegnete povprečje hp avtov na slovenskih cestah...pa ne rabimo govorit o tuningu,ker se dsa tdija zlahkoto na več spravit,že teh orginalnih 100hp je tu tu z 70%novih avtov

100hp je lahko dosti, ce je avto lahek :)
#brezpodpisa

m0LN4r ::

razen seveda če daš takšen dnar na koncu za golfa, kot bi dobil že passata,

Ah dej, kot ce drugje ni tak. Raje vidim malo raketo z polno opreme, kot veliko ladjo z cisto nic za enak dnar.
Sodelavcev Saab 3.0 V6 je nekje na nivoju mojega kavnega mlincka. S to razliko, da ga jaz prehitim v vsakem ovinku.

vse kar je pod 2.0 pa tak ne gre nikamor.

Po kaki matematiki pa je to? Mas prav, raje 3.0 z 100km kot 1.8 z 200km /s
UP GTI gre hitreje od vecine avtov na slovenskih cestah. Pa ima samo 1L in 3 cilindre.

ni udobja,

Potem ti pa priporocam Opel Merivo ali Citro Xsaro Picasso za isti denar kot Golfa nabasano z opremo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

hojnikb je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

hojnikb je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jap

in kaj je tako izveserjskega na tem avtu ? :))


Vzdzljivost, stabilnost in lega na cesti, anti rust podvozje in brutalnost motorja. Pa se kaj bi se naslo.


that... makes no sense.

ce ima avto sentimentalno vrednost (pa prosim ne bluzi o izvenserijskosti, ker to je cisto nekaj drugega) potem ga pusti pri miru kot je. Pa rajse kupi kaksen avto, ki je ze v osnovi bolj sporten. Vsaj nebos zgledal kot taprvi ricer na vsakem vogalu.


Zakaj bi kupoval sportni avto za 20k za teh 40 kilometrov dnevno, ko pa lahko tdi-ja prav tako vozim sportno za 1.5k vlozka. Ko bo dosegel status oldtimerja, lahko vrednost samo se naraste. Ce pa ne, pa tudi vredu.

It makes sense to me.

zakaj bi se vozu sportno vsak dan in ogrozal sebe in ostale v prometu ? pa se avto z trdim nizkim podvozjem rata hitro pain in the ass, ce se bos mogu vsak dan furat 40km z njim.
tega vizualno porihtas, da je dober daily, za divjat pa kupis enga civica pa si das duska z rižanjem in divjanjem na stezi.
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

hojnikb je izjavil:

taksne pospeske ima tudi nova corsa za 11k.


Oprosti, ampak izgled je pa nikakvi. Moj 16 let star avto na jeklenih fektnah izgleda boljse :)

hojnikb ::

sj v tvojem golfu bo gledu to corso sam od zadi :)
#brezpodpisa

korenje3 ::

Unknown_001 je izjavil:

Isotropic je izjavil:

ni isto, kot če bi kupil dražji avto, sploh pa, če je zamenjava fedrov par 100e.
za ta avto ima poznano zgodovino servisiranja, odpravljene vse probleme itd., tut če je kripa/ koreta...
za teh par 100e več bi pa dobu eno isto koreto, sam da bi mogu vanjo vrzt se dodatnih par 100e za popravila, da bo siguren, da ne bo kaj narobe.

pač če mu avto dobro dela in je zadovoljen z njim, ga namerava nekaj časa še imet, naj mu zniža podvozje, če mu že tako paše.
itak je njegov avto, kaj njega briga, če za vas (nekega random guya) ni mercedes.


Ko bi ti vedel, koliko podobnomislečih je s časom spreobrnilo mnenje... avtomobil je jama brez dna. Sploh pa škoda karkoli ekstra vlagat da ti na koncu nek invaliden debil naredi udrtino v pleh tako kot meni prejšnji teden pri Leclercu >:( tud listka ni pustil prekleta prasica brezobrazna.

Ali še huje da se potem čustveno navežeš na pleh...

Če rabiš več, kupi boljše v štartu in zgodba zaključena. Karkoli gor dajat (razen dobrih pnevmatik) je bedarija.


jaz tko še mal fajn prtisnem z vrati, če nekdo parkira na rob ali čez črto, ali pa postrani. se bodo že naučil parkirat.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

m0LN4r ::

Corsa OPC je 24 jurjev, samo ne gre nikamor ker je 0,4 manj od 2.0 ane edi?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

bambam20 ::

m0LN4r je izjavil:

Corsa OPC je 24 jurjev, samo ne gre nikamor ker je 0,4 manj od 2.0 ane edi?



Tok drag je ta mali drek?

hojnikb ::

corsa opc je cca 16.5k pr nas
#brezpodpisa

Sami ::

edi45 je izjavil:

loveJDM je izjavil:

edi45 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

edi45 je izjavil:

se splača sploh tolko vlagat v takšno staro jajco, ki ne gre nikamor?


Ki gre boljse od vecine novih avtov.


haha tipicen golf fanboy:))



Sem Hondaš že zelo dolgo pa se mi on ne zdi toliko fanboy kot ti hejter?


Nisem hater, povem samo dejstvo. Golf je veljal za avto prvi dve seriji torej golf mk1 in mk2, potem je že šlo iz kvalitete na kvantiteto. Čisto povprečen v določenih pogledih celo podpovprečen z nadpovprečno ceno zaradi značke. Sem že vozil več različnih generacij golfov od 3ke, do 4ke, 5ke in 7ke, 2.0tdi in GTD, dosti sem se tudi prevozil poleg v golfih in morem rečt da me ni nič navdušlo, avto ima zelo revno opremo, razen seveda če daš takšen dnar na koncu za golfa, kot bi dobil že passata, ni udobja, vse kar je pod 2.0 pa tak ne gre nikamor. Tak da potem preprosto preštudiraš, če se ti splača metat denar v 18 let star golf, ki ga je že tak čas povozil, in ni več vreden nič.


Kolikor vem bo kmalu silvester in ne 1. april.

Revna oprema, si se vozil v kakšnem comfortline ali highline z dodatno opremo....verjetno ne.

Po tvoje "avto gre" glede na prostornino motorja....vsak dan nekaj novega izveš :D

hojnikb je izjavil:

corsa opc je cca 16.5k pr nas


Bo kar malo dražja, na zadnjem cenoku okoli 18,5k...to brez "dodatne opreme", samo OPC.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

IL_DIAVOLO ::

Avto mora imeti cimdaljso havbo v primeru crasha, ta corsa ofc pa tocno tega nima. Se slabsi ko clio.

smacker ::

Nova corsa je veliko bolj varna od 18let starega golfa.

korenje3 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

hojnikb je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jap

in kaj je tako izveserjskega na tem avtu ? :))


Vzdzljivost, stabilnost in lega na cesti, anti rust podvozje in brutalnost motorja. Pa se kaj bi se naslo.


ta jajca od avta niso nič brutalna. edino kar je brutalno je groteskni izgled.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

m0LN4r ::

Pri avtohisi markoskace se najde vcasih kaka nerealna ponudba o tem ni dvoma. To razliko dobijo hitr notr ko ti povejo, da je ta cena samo informativna, brez rezervne gume xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Sami ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Avto mora imeti cimdaljso havbo v primeru crasha, ta corsa ofc pa tocno tega nima. Se slabsi ko clio.


Pri hiši je tudi Corsa D 1.2 16V, že Corsa D je kar se tiče varnosti svetlobna leta pred Golfom IV.

Zakaj ljudje govorijo na pamet? :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

IL_DIAVOLO ::

smacker je izjavil:

Nova corsa je veliko bolj varna od 18let starega golfa.


Kompaktni avti so dalec od varnega.

hojnikb ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Avto mora imeti cimdaljso havbo v primeru crasha, ta corsa ofc pa tocno tega nima. Se slabsi ko clio.

to je pa najvecja bucka, kar si jo lahko natipkal...
#brezpodpisa
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdrževanje -+15 let starega avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611960 (8502) WizzardOfOZ
»

zamenjati ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
677222 (4946) WizzardOfOZ
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14526224 (22026) krneki0001
»

Katerega dizla do 3500€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11222149 (19132) rajc123

Več podobnih tem