» »

Programiranje igrice za CPP

Programiranje igrice za CPP

noone19 ::

Zdravo, sem dijakinja srednje šole in članica podjetniškega krožka. Prišla sem na idejo SIMULACIJSKE IGRICE ZA CPP. Zanima me kako bi bilo to izvedljivo. Na internetu je polno igric za učenje CPP-ja samo so zelo nezanimive za mlade, ki se želijo učiti za CPP teste. Ker odkar so elektronske pole je rezultat zelo porazen in posameznik opravlja vsaj 2x ali 3x(to pa nanese denarja).Moj inštruktor pa je povedal, da včasih ko so lahko prej vozili in vmes delali CPP so bili boljši razultati kot pa zdaj,saj so se CPP-ja učili že med vožnjo. Pole na internetu pa so res brezvezne in bi mladi veliko rajši igrali igrice.
Prišla sem na idejo,da bi razvila igrico za Android. Da bi bili mladi, kateri bi jo igrali sami vozniki in bi morali upoštevati prometne znake ter predpise ter da bi se vmes pojavilo kako vprašanje na temo CPP-ja. Zanima me čisto informativno.
 nekaj podobnega

nekaj podobnega

.

Zanima me če je kaj takšnega izvedljivo glede na to da sem laik ali pa kakšen predlog na koga naj se obrnem.

Hvala lepa za odgovore8-)

MasterTade ::

Ideja je vredu ampak cpp polo lahko naredi vsak če se usede dol in prelista knjigo, večina jih pade ker so vseznalci in jim je pod čast odpreti knjigo..Drugače pa bi lahko naredila kaj v smislu izbiranja možnosti, z odštevanjem časa, točkovnik

Moj inštruktor pa je povedal, da včasih ko so lahko prej vozili in vmes delali CPP so bili boljši razultati kot pa zdaj,saj so se CPP-ja učili že med vožnjo.
Ker so se učili stvari bistvene za med vožnjo..Zdaj maš bistveno več teorije, sem šel zadnjič pogledat na to spletno stran kjer opravljajo izpite
Mors omnia aequat

c-lox ::

Izogibal bi se igram kjer igralec vozi avto, ker s tem kradeš pozornost iz odločanja.

MasterTade je izjavil:

Drugače pa bi lahko naredila kaj v smislu izbiranja možnosti, z odštevanjem časa, točkovnik


Lahko si v avto zmontiraš kamero (POV) in se voziš, da dobiš nekaj materiala.
Iz tega potem zmontiraš razne učne primere. Če najdeš koga za posebne efekte, lahko pripraviš izjemno vsebino.

Tudi programiranje bo v tem primeru nezahtevno.
!not my imagination.

hellboy123 ::

Ta zadeva že obstaja - ecpp.si

amdsup5 ::

/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amdsup5 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobri inštruktorji - avtošole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6033070 (12470) mtp2
»

veljavnost znaka

Oddelek: Na cesti
193082 (2065) slovencl
»

CPP - nove pole na občinskem izpitu (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27493951 (42674) KTr1sk
»

Izpit za avto

Oddelek: Loža
242618 (2107) tx-z
»

vožnja za avtomobilski izpit

Oddelek: Na cesti
284590 (4079) Sunna

Več podobnih tem