» »

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike!

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike!

1
2
3

frenk ::

a bi se dal BF server spremenit da bi bil CO-OP style(na eni strani boti, na drugi strani boti+ mi:)), ker če so samo playerji je premal folka in je brezveze

...se že vnaprej zahvaljujem:)

frenk ::

no povejte kdaj bi špilal BF:)

bo tork ob osmih vredu?

OmegaBlue ::

BF rula :D, predlagam da se še postavi Desert combat strežnik res super mod.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

frenk ::

karkol, samo da se BF špila:)...se slišmo jutr ob osmih;)

para! ::

Bi se dal naštimat no-cd-key-required q3a server?

Oz. bi kdo igral?

lp
Death before dishonor!

SmoKey ::

Jaz sem takoj za q3a samo če bo kaj folka. Ker v ET je ponavad bl švoh.

Čez pol ure gremo lahko ET ( 17.30 ), fantje javite se.>:D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

Tic ::

Jaz! ;)
persona civitas ;>

mare87 ::

Me too :)

Tic ::

Jaz grem zdej gor in bom čekiral na vsakih 15 minut, če je kdo gor, za kaksen match.

Aufiderzen ;)
persona civitas ;>

Sergio ::

Ce hoce danes kdo masovno zaklati bivsega Vodjo najboljse strani pod svobodnim soncem, lahko to naredi danes ob 22:00 na ET serverju. ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

kihc ::

Morda pa pridem, grem zdaj domaco nalogo nardit da nebo potem treba. :D

P.S Upam, da se bo igralo standartni "objectiv", ker "last man standing" je brez veze - če bi radi kampiral lahko greste med tabornike, ups... sm hotu rečt counter-strikerje. :D (pa ne da bi kaj counter-strike žalil).

>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

gonilnik ::

Igra kdo Unreal2 XMP in zanima me ce bi se dal narihtat slo-tech server?
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

mchaber ::

W000w ET je rec cool!!!8-O 8-O ;) :)
.

EMET ::

Finnnnnaly en "naš" serrver ... pridemo gor danes !!

SmoKey ::

ET je res kul igra. Spet sem začel špilat mal po dolgem premoru (skoraj 2 leti) pa me je tole čist not potegnl :) Nisem še glih XP nabijalec kakršni so bili dons nekateri, se pa učim in še igralci so mešane kvalitete tko da najbl u podnu pa spet nisem, hehe.
Zadeva bi lahko postala vsakodnevna sprostitev za male sive celice. A imate na serverju mogoče še kakšne druge razen BF k ta mi pa glih ne sede preveč.No kakorkoli, na čim manj respawnov pa na več XP >:D

LP, YuSin alias SmoKey :D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

frenk ::

kva pa če bi špilal ob 22.00...jest šele takrat pridem s šihta:D

p.s.: sm mislu da bi špilal karkol razn ET in CS:8)...recimo quake3(ki trenutno ne dela) ali BF, ali LFS, ali karkol:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

ferjan ::

jest sem "Neptun [SLO]" ...upajte, da ne boste igrali proti meni.>:D

SmoKey ::

Okej men je pa ET kul pa tud kvaka mi je všeč in si jo loh po parih letih spet namestim da utišam neptunčka>:D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

Roadkill ::

Bodte veseli, da sem zarad faxa prisiljen za nedoločen čas prenehat igrat wolfa. :)

Arkadij ::

Kdaj se špila Battlefield? Samo ure povejte pa dan. :)

frenk: danes ob 22h? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arkadij ()

Vikking ::

BF si špila baje dons ob osmih.. in se bom tud jst pridružu, da me mal pobijete

SmoKey ::

Kaj pa ET ? Kdorkoli ? Čez eno uro ob 18.00 ? Jaz bom gor pa upam da jih bo čim več....>:D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

moj_nick ::

@ferjan

Haha, se spomnem ko sva bla teammate-a na fuel dumpu (allies) na enem nemškem publicu. Ti si bil medic, jst engie. Prideva do enga axisa in se začneta vidva strelat, jst pa pol granato užgem po axisu in kar naenkrat vidva zamenjata položaje in ti se znajdeš pod granato. >:D

moj_nick a.k.a. serious kekec
110111001001010001010000

SmoKey ::

No zdej so mi vsemogočni admini dopustili spremembo nicka da ne bo slučajno zmešnjave za zmešane glave ;)

moj_nick --> LOL kaj češ...:D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

mchaber ::

joj ko se nasuje en klan v ET:( :|
.

OmegaBlue ::

Danes je bil vklopljen PunkBuster. Pri nekaterih se pojavljajo problemi tako da prosim če naredite update, ali popravite napako (problem) v konzoli. Pri problemu vam lahko pomagajo prijazni uporabniki na IRCu na kanalih #slo-tech in #stet - IRCnet omrežje.

P.S.

Približno si zapomnite napako, ponavadi v obliki opozorila, ki se izpisuje na levi strani vašega zaslona v igri.

P.P.S.

Hitri vodič za odpravo napake:

Ponavadi napaka zgleda nekako takole [bla bla cg_autoaction bla bla must be in range (2-7). tole je čisti primer ]

Za take in podobne napake velja tole \seta [error] (=stopnja-za-katero-teži=), se pravi v našem primeru \seta cg_autoaction 2 (tukaj so lahko številke v rangu ki ga je PB podal). Zgornji stavek napišete v konzolo, ki jo dobite tako da pritisnete tildo (Tipka levo od 1).
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

VuLc4n0 ::

včasih je potrebno pripisati tudi tole; (morda ne na st serverju, je pa uporabno drugje, na kerih drugih serverjih ;) )

/r_ati_fsaa_samples 0
in
/r_ati_truform_tess 0
http://christinalake.cjb.net

mchaber ::

Men napiše Cvar violation:'( , pa nisem nič tweakau. Me kicknejo preden lahko ugotovil kje je napaka.;(
.

Roadkill ::

Ma petkrat ti warning izpiše predn te kicka.
V eni minuti voš pa že prepisal eno vrstico texta...

Ponavadi ti napiše cvar violation ati_r_blabla_hehe_muuu 1 must be 0
In pol odpreš konzolj in napišeš /ati_r_blabla_hehe_muuu 0
Drugač pa napiše tle kere errorje ti prbija pa bomo kej pogruntal.

krucymucy ::

tudi jaz sem za Q3A ... mi je najbolj domaca :D

mchaber ::

>Ma petkrat ti warning izpiše predn te kicka.

Pride not, čez deset sekund compjuter zmrzne;(. Če pa grem na server, ki nima PBja deluje ok.


0:)
Prosim izključite PunkBuster?0:)
0:)
.

TBit ::

Haha... zarad enga k hoče chitat naj bi ukinl PB. :P

Sej te obvesti kje je napaka... zato jo odpravi pa bo delal tudi z PBjem.

ŽirC ::

a je kdo pripravljen eno ET rundo udart dosn okol 23.00? javte se


Lp, ZirC

mchaber ::

Da me obvesti, samo v konzoli vidim samo nekaj testov, ki si ok in na koncu 1 Cvar voilation

Pol mi comp. frezne.

In ne, ne mislim cheatat;((
.

monster-x ::

Jutri med osmo in deveto Battlefield, če je kdo zainteresiran. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Bass0 ::

hmmm, ravno končujem download ET. okrog 23h pridem na server, ampak mislim, da s svojim znanjem ne bom v veliko korist :8)

no, človk začne z nule pa se uči, ne? ;)

Vikking ::

ok monster-x 8.01.2004 med 20 in 21 pridem.... me pa zanima še neki pr bf1942, kaj morem v konzoli napisat da lahko vidim FPS, ker včasih je deloval ukaz: cl_showfps 1 zej pa ne dela več.

ali3n ::

a mi lahko kdo prosim napiše kaj rabim za Slo-tech Counter strike (poleg original serijske cifre) - da vem kaj zamorit v trgovini....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

CaqKa ::

vikking: /cg_drawfps 1

ali3n: če je še vedno tak kot pred leti potem rabiš halflife špil (katerega rabiš serijsko), CS mod za halflife, ter verjetno punkbustera...

joj kak najeda toti punk buster, a se ne špila zaradi tega da se špila... tisti kiri hočejop tekmovat si pa že naj inštalirajo to bedo... morš inštalirat 512 stvari da lahko nekaj preko neta špilat.

Arkadij ::

@monster-x: Se vidimo danes ob osmih. :)

NoUse4AName ::

Ce nebi bilo punkbusterja bi bilo v ET toliko cheatov, da bi igra bila totalno neigralna. Tisti, ki jamrate glede PBja samo tisina in bodite srecni, da je vgrajen.

SmoKey ::

Takole s telim serverjem za ET ne bo šlo, no vsaj meni ni všeč kar se dogaja. Če naj bi bili strežniki javni ali kakorkoli že, zakaj potem ko se konektam gor visi na njemu klan ki je zaklenjen, mi ostali pa ne mormo nič kaj dost narest, da bi igrali med seboj. To je SLO-TECH server !! Zakaj nam pol cedite sline pa nam IP pišete pa geslo pa vse nam ponujate, ko bi pa rad igral pa bl za en kurc vse skup ;( .
Ne vem če ne grem 5-10x na dan pogledat na server če je kaj folka gor, in glih takrat k je bil npr., frenk pa plavko pa omegablue se mi stirje nismo kej dost 'zabaval', je bil pač strežnik zaseden.:\

Imel bi se eno prošnjo če bi lahko odstarnili omejitev 4 oz zdaj 10 igralcev ker se velikokrat zgodi da ni toliko igralcev, vsakemu se pa ne da po 2 ure cakat kot spec.(samo prosnja);)
Živalsk vrt iz silicijeve doline

Tic ::

SmoKey: Uporabi All Seeing Eye.
persona civitas ;>

frenk ::

mene dons ne bo na BT...zadne cajte ni več cajta(šiht):(

para! ::

Am, še enkrat, je kaj možnosti za Q3A?
Death before dishonor!

moj_nick ::

Mislim, da bi za vikend moral priredit turnirje slo-techarjev. Veliko nas špila samo takrat. Turnirji bi npr. bili: moderatorji vs. njihovi policaji (>:D), userji vs. s-t vodstvo, itd.

8-)
110111001001010001010000

some1 ::

Ker je zadnji popravek da lahko igras na slotechovem serverju za ET.
Ftp://nekdo.no-ip.org

http://freeweb.siol.net/jjuha/slofs

Tic ::

1.02, prvi, zadnji in pravilni ;)
persona civitas ;>

mchaber ::

frenk, quit the job. :P
.

some1 ::

Kaj moram napisat v konzolo da me ne kicka, tisto k je ze napisano zgoraj na forumu ne dela( za ET).
Ftp://nekdo.no-ip.org

http://freeweb.siol.net/jjuha/slofs
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein - Enemy Territory (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
109379228 (5307) Superboyy
»

Call od Duty 1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12511505 (7273) petrus
»

NEST.2004 - Dedicated game serverji

Oddelek: Slo-Tech
272273 (1764) Z-lot
»

Enemy territory- mece dol

Oddelek: Igre
81236 (1066) Matek
»

cvar rate pri ET

Oddelek: Igre
61196 (1092) Red_Mamba

Več podobnih tem