» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
17 / 22
»»

pauk32 ::

Jaz nikoli, samo punca je bolj nerodna s tipkovnico. Sem mislil, da bo tako lazje. Si siguren da se da joystick priklopiti, ker meni nic ne reagira.

Matek ::

Nisem nikoli poskusal :D, vem pa, da nekateri igrajo quake 3 z joystickom, tako da se zadeva najbrz da usposobiti, samo ne kar po defaultu. Googlaj za kak dodaten software.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mihec87 ::

Ker vidim da se kar spoznate na te zadeve.

Imam problem oz ga ma moj kolega in sicer na server se connecta nato normalno igra ko pa je konc mape pa ze igramo drugo pa njemu nabije 727 pinga cez neki casa pa ga vrze ven ter napise pb remove igralca no packet flow.. ce se ponovno connecta pa dela spet vredu do naslednje mape..

Roadkill ::

Nima odprtih portov na routerju.
Ü

mihec87 ::

kere porte je pa treba odpret..?

Roadkill ::

Ü

mihec87 ::

Cudno mi je samo ker prej mu je pa normalno delalo..samo nastavitve za resolucijo je spremenil in zdj to dela sj tut na zacetku ko se connecta na server dolgo traja da se connecta..

bostjanv ::

Najbolše je na ATLANTISU!!!

Mamaplata ::

Misliš server ATLANTIS ali mapa ?!

bostjanv ::

Server!!!
Tu sem si najbolj hitro zapomnil mape, pa še xp ti shani do 10 0008-O
Bosti:P

Heisenberg ::

a mi lahko en prosim pomaga !
Po dveh letih sem se odlocil naloziti spet ET in imam problem

namestil sem igro ter update 1.02 in nato se 2.60.....

ko se povezem na server mi VEDNO javi:

game code (ui_mp_x86.dll) failed Pure server check ??!!!

kaj bi to bilo ?

sem bil ze z googlom okoli sveta pa nic ?!?!?

hvala !

Vesoljc ::

2.60b?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zoidberg ::

Hmm po dolgem času sem se odločil malo igrali ET. Ga inštaliram poinštaliram še patch 2.60 in 2.60b. Grem v igro in pač nastavim vse stvari ko pa hočem igrat mi na server listi sploh ne pokaže nobenih serverjev. OK odprem še porte pa isto.
Da bi lahko igral vpišem ip od serverja na katerem igra frend in se mi nanj skonekta a me takoj kicka dol in banna za 2 minuti in napiše "Empty cd key is not alowed on this server" al neki tacga.
Google ne najde nič pametnega. Mogoče zna kdo pomagat?
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Heisenberg ::

vse odstani - deinstaliraj in nato ponovno instaliraj v drug direktorij in ne v istega ! in nalozi si nov patch iz neta 2.60 drugega pa ne rabis...

Mamaplata ::

Jaz imam pa naslednji problemček.
Ko dam server pod favorites , mi le tega nikakor ne prikaže naslednjič ko hočem špilat tako , da moram vsakič ročno vnašat IP .
Ni važno kateri server dam pod FAV z vsemi je isto.

Zoidberg ::

DM: nič se ni spremenilo.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

ARY ::

ŽIVJO VSEM:)


Sem nov na tej strani. Rad bi vas nekej vprašov, pa tut prosu za pomoč. Zmerej ko grem igrat ET igram približno 3 minute, potem mi pa računalnik zamrzne. Edina moznost je ročni reset. Prosim ce mi bi lahko povedali kaj je narobe.

Hvala za odgovor in pomoč:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ARY ()

bostjanv ::

Mislim da moreš instalirat samo pach 1.2, pol pa omogoči i smi igri oni pank baster, al neka takega, pa bi moralo delat

ARY ::

Hvala za odgovor, ampak to ni to. Še vedno štekne...

A ma še kdo kakšno idejo???

bostjanv ::

Kak računalnik pa maš?
Samo sklepam da bi wolfenstain skoraj moral delati tudi na 486 :D
Ne vem , pa pri drugih igcah je vse normalno, al je enako?

ARY ::

Uh glede računalnika mislm da res ni problem... mam P4, rama zadost, ok grafično in ostale zadeve, ma prej je use delal normaln (ostale igrce še zdej laufajo ok) edin ta je kr naenkrat zmrznla in adijo. Krneki... :\ Ni pomagal, da sm še enkrat inštaliru... kr zmrzne in ne deluje nč. ctrl+alt+del, ctrl+f4... nč. treba direkt resertirat... :\

R33D3M33R ::

A lahko kdo priporoči kak server za novinca? Dosti sem igral Quake 3 in Unreal Tournament, vendar sem v ET bolj ali manj zgubljen in bi rad igral na serverjih, kjer igrajo bolj lahkotno - drugače niti nima smisla. Da se igre nekako navadim.

Hvala!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Evil mind ::

Neki časa igrau na temu 85.25.138.45:27960 pole pa nehu. Sej je tudi neki dobrih playerjov samo v glavnem so noobi ;). Je pa ful folka (30-40) in kar dobre mape so ble skori zmeraj kul.

Mogoče se je kej spremenilo ker nism igrau na tem serverju že 3 mesce. Še to, server je 2.60, in Jaymod 2.0.4 se mi zdi.

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

Hm, no nekje je treba začeti ;). Če ima še kdo kak predlog kar na plano njim.
Moje drugo vprašanje pa je, če se da s serverjem povezati preko command line. Torej, da bi lahko samo pejstal IP v ukazno vrstico in bi se mi igra kar takoj povezala s tem IPjem ko se zažene. Zadeva namreč ne pozna copy/paste, kar se mi zdi malo khm :\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Kenpachi ::

Seveda se da preko CLIja povezat....

Zalaufaš konzolo in vtipkaš /connect ip

Drugače pa se jaz zadržujem večinoma na tehle serverjih:
62.24.64.23:27962
213.200.95.51:27964
213.215.194.158:27974
213.215.194.158:27976
213.215.194.158:27972
83.142.85.186:29988
213.115.187.202:27960


EDIT: Pa priporočljivo bi ti bilo, da si namestiš All Seeing Eye. To je game server browser. Olajša iskanje serverjev. Ingame brskalnik je kratkomalo beden.
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

Jakka ::

Uuuu, Parba.cz, RedArmy kak nick imaš?

Kaj pa 62.24.64.78?

Kenpachi ::

RedArmy :D
Zaraki Kenpachi.

Vesoljc ::

ja, ne mors ga zgresit, en tak rdeckar je ;)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Kenpachi ::

Hm... Mi pa zmeraj sledi neki zeleni vesoljc... Who might that be... >:D
Zaraki Kenpachi.

Jakka ::

Če kje opaziš pink PussyCat... :D

Obstaja še kak fajn campaign server, pa da niso ravno nubi gor? Na parba.cz jih je na trenutke preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

Kenpachi ::

Campaign? Hm... I have no idea. Več al manj poznam samo SW maprotation serverje.

Oziroma... Belgijske arene so campaign serverji.
Zaraki Kenpachi.

R33D3M33R ::

RedArmy: All Seeing Eye niti ne morem uporabljati, ker uporabljam Linux. No, saj imam alternativo: XQF. Glede tistega connecta me ni zanimalo kako to storiti v konzoli od igre, to že znam :) , temveč ob zagonu. Torej ukazno vrstico tipa

./et +set com_hunkmegs 64 +set com_zoneMegs 32 itd....
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Kenpachi ::

Aha... No, skoraj si si sam odgovoril na vprašanje. Dodati moraš ukaz v autoexec.cfg (v et/etmain/) "connect cifra_ip" - brez "". Tako bi te znalo avtomatično konektat. No, tega še nisem sprobal, pa tudi neke velike uporabnosti nima, ker je statična stvar. Možno pa je, da obstaja kako stikalo recimo ./et -ip xxx.xxx.xxx.xxx:xxxxx

Worth of a try. At least ask google if it's possible...
Zaraki Kenpachi.

General007 ::

Ej jst sem tudi nov na forumu, ampak znam se kar igrati enemy territory sam prasu bi ce kdo zna narediti ksn server pa prosim ce bi mi razlozil kaj kliknes od glavnega menija!!! :D

hansol ::

Men najbolši server 217.72.87.10:27961

General007 ::

ej kako dodas kaksno slikco zraven???

General007 ::

Ej dej ce kdo zna nastimati da je xp save server nej mi plis napise, ker res hocm met na svojmu serverju xp save!!!8-) 8-) :)




Ni ga junaka, da ne lula kadar kaka!!

arti ::

Hi. Jaz bi pa rad nekaj vprašal, na kar pri več igralstvu za začetnike ne dobim odgovora:

Arti:
Aja, pa še to. Ali kdo ve kje se spremeni jezik? Do sedaj sem ga imel v angleščini, toda ko sem šel igrati neko mapo, mi je nekaj zdownloadalo, verjetno del mape, toda po tem sem imel vse v francoščini. Sem pogledal v nastavitvah, toda zgleda da se tam ne da nastaviti.

RedArmy:
Welcome to the ET club.

Pa zapomni si: čimveč v glavo ciljat.

Kar se tiče jezika poskusi z: /cl_language 0

To vtipkaj v konzolo in restartaj igro.

Arti:
Aha, bom.

Ker konzolo? A tisto na začetku, ki sicer tako hitro izgine.

Vesoljc:
ne, med igro stisni tildo ~

potem pa vpises zacetek komande (recimo "cl_la") ter pritisnes tab. tako dobis seznam komand, ki se zacnejo na "cl_la".

Arti:
Sem že našel tildo. Toda ko vtipkam /cl_la mi pokaže /cl_language. Nato dodam še 0 - cl_language 0, toda ko potem reštartam igro, mi še vedno vse piše v francoščini.

Poskusil sem tudi z /cl_language 2, če bi mogoče kaj spremenilo jezik toda ga ne spremeni. Upam, da sem našel pravo konzolo (ko sem pritisnil tildo - tipko, levo od 1 - mi je čez zgornjo polovico zaslona pokazalo oken, v katerem bi lahko chatal. Nato sem vanj vtipkal /cl_language 0 ter reštartal igro).

Upam da mi zna kdo pomagati.

rdecaluc ::

po možnosti pobriši datoteke , ki so se ti naložile ko si igral na tistem serverju. Malo probavaj 8-)
Est modus in rebus. ,typos

Vesoljc ::

ja, znotraj mape etmain imas cel kup pk3 datotek, naredi si kopijo te mape, nato pa pocasi brisi te datoteke. zacni z manjsimi, tiste ki pa se imenujejo pak*** pa pusti pri miru...

ce zaserjes, pac naredi uninstall, ter jovo na novo...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

arti ::

Aha, ne vem ravno če se mi da. A če naredim unistal pa na novo inštaleram se mi profil zbriše? Ter dosežki, oziroma skilli na posameznih serverjih?

arti ::

Sem že našel kaj moram narediti. Zelo lepo piše tukaj, zgleda da se francoščina velikokrat sama inštalera:

http://enemy-territory.4players.de:1041...

JutriPS3 ::

Imam en problem.
Se to da (imam težave s konektanjem na en server): sej veste ko se loadajo kake custom mape IN zvoki. Se da izklopiti loadanje teh custom zvokov s kako komando ? Imam pri enem serverju težave z loadanjem enega packa...

Thx:)

Kenpachi ::

cl_allowdownloads 0
Zaraki Kenpachi.

JutriPS3 ::

Hvala. Še to: kam točno to vpišem?
thx:)

dejanslo ::

lahko daš v autoexec.cfg (preveri, če imaš not slučajno že ... 1 -> potem samo spremeni na 0), ali pa vpiši v konzolo
There`s More Than One Way To Do It

Kenpachi ::

No, sej je še možnost v menuju spremenit, sam je zelo hitreje to skozi konzolo naredit.

Tilda (tipka levo od 1) in vtipkaš /cl_allowdownloads 0
Zaraki Kenpachi.

JutriPS3 ::

Ja zanimalo me je al je treba vpisat v kak cfg fajl ali lahko kar tam v konzolo v igri.Hvala:)

Še nekaj imam verzijo 2.55 (vsaj mislim da je ta) in imam skoraj vedno probleme ker moram ponovno nastavljati resolucijo ekrana (pač kar po defaultu se postavi na 800*600, čeprav imam za profil nastavljeno višjo), ter glasnost zvoka v igri in menujih. Precej moteče. Je kak patch za tole da se popravi?

Še to: videl sem da še obratuje Siolov ET server (vsaj na strani piše). Je pa potrebno met ETPro. Torej jaz sem si to nasnel v etpro direktorij. Kam je potrebno sedaj kaj vpisati da se mi zadeva zažene z etpro modom (al whatever)? (se oproščam za noobovska vprašanja vendar me administracija ni nikoli zanimala ampak samo špilanje0:) )

Sicer pa igra še vedno super in komaj čakam QW8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JutriPS3 ()

Kenpachi ::

Huh... Še dosti stvari ti manjka. Rabiš prvo ET patch 2.60b, potem še etpro 3.2.6.

Predvidevam, da boš potreboval tudi par novih map.

Priporočam: supplydepot2, braundorf_b4, adlernest, sw_goldrush_te, tc_base, et_beach, et_ice, frostbite.
Zaraki Kenpachi.

Dead_Eye ::

Ja zanimalo me je al je treba vpisat v kak cfg fajl ali lahko kar tam v konzolo v igri.Hvala:)

Še nekaj imam verzijo 2.55 (vsaj mislim da je ta) in imam skoraj vedno probleme ker moram ponovno nastavljati resolucijo ekrana (pač kar po defaultu se postavi na 800*600, čeprav imam za profil nastavljeno višjo), ter glasnost zvoka v igri in menujih. Precej moteče. Je kak patch za tole da se popravi?



V mapi \etmain naredi 1 fajl autoexec.cfg in noter napiši(z notepadom) to:

set cl_allowdownload "1"
set r_mode "6"
set s_khz "44"
set s_volume "1.0"
set s_musicvolume "1.0"

Prva vrstica je za avtomatski download novih map s serverjev, druga je za resolucijo (6 je za 1024x768, za 1280x1024 je št. 8 namesto 6), ostale 3 so pa za zvok. 1.0 je max volume, če hočeš manj nižaj...
The one and only
««
17 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179999 (4722) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451938 (25274) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215064 (8725) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753915 (3283) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378618 (5699) frenk

Več podobnih tem