» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
16 / 22
»»

ton72 ::

Jst igram največ na wallhala clan serverju8-)

ton72 ::

Zdy mi je uspel pobarvat ,kaj morm pa zdy nardit??????
thx:O

Kenpachi ::

V igri spustiš konzolo (tilda - tipka levo od 1)

in vtipkaš /seta name tvoj_nick

nick pač pobarvaš tako, kot si videl na onem websajtu. strešica ^ in pa znak, ki predstavlja eno barvo. Recimo rdeč napis RedArmy je:

/seta name ^1RedArmy
Zaraki Kenpachi.

ton72 ::

Much you very thank
;)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

@LOL ::

Nikoli mi ni bilo jasno zakaj si je poterbno barvati nicke, sploh če nisi v kakem klanu. Zgleda bolj scary?:))
No, sej to da človeku še večje zadovoljstvo ko potalaš kakšen headshot če smo natančni.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

]Fusion[ ::

Zato da strašiš ljudi ko imaš rdeči "TEAM MATE" nick :>

P.S.:saj se tak napiše? Že kar nekaj časa ne igram več :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]Fusion[ ()

Kenpachi ::

LOL:

A zmerej moraš bit povsod pameten?

Pač Q3E ima vplementirano barvanje nickov in ljudem je všeč, če imajo le-te pobarvane.
Zaraki Kenpachi.

ton72 ::

Gor igra par frendou k mamo usi isto barvan nick,drgač pa prlet pa probi 8-O >:D
na wallhala server8-)
verzija 2.55

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ton72 ()

ton72 ::

žiu,zanima me kuk je kdo fragou naredu tle gor?;)

BluPhenix ::

Em pri ET fragi naj nebi bili toliko pomembni. V zadevi je treba timsko sodelovati, da dokončaš mapo, ne pa nabirat frage. Za to igraj quake areno.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

ton72 ::

Dobrto itq,sam učas pa tud pogledaš kuk si jih spravu s tega sveta
hehe
:D

Vesoljc ::

stevilo ni niti pomemebno, boljso oceno ti da kill/death (KD) ratio.

moj je enkrat bil celo 20 :) bil sem pa engi z mp40
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ton72 ::

Zanima me, a kdo ve kje bi statistiko pogledu ker sem slišu d se za ene igre vod
thx:)

Vesoljc ::

ja, statistika se ti zgenerira ob koncu tekme. ponavadi gres v konzolo pa mal poskrolas navzgor pa vidis, acc, hs, ipd...

mas pa tudi statwhore
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ton72 ::

Ok! :)
a bi mi ti lohk to preveru, k vidm d to obvladaš?
Thx:\

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Vesoljc ::

kaj preveru?
za statistiko znotraj etja lahko sam ,za statwhore ti pa vse pise kako in kaj...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Vesoljc ::

Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ton72 ::

Veš zakaj sprašujem,ker sem neredu ene par res hudih fragou,pa d vidm kuk so kj rekordi pa te zadeve!
8-)

Vesoljc ::

ni rekordov
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ton72 ::

Po moje mam rekord useh cajtou
naredu sem 545 kils u 10 minutah
mam posnet in slikan d se zastopmo
je blo pa res grdo za vidt
heheh:(

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Trubadur ::

Pile of dog shit
Berite Thomasa!

OldSkul ::

če čitaš...

ton72 ::

Ne mi ni treba
verjem8-)

Kenpachi ::

Tole zgleda kot da bi imel dvojno osebnost. En cajt se znaš normalno pogovarjat, drug cajt pa takoj RETARDIRANO TULIŠ KOT NAJVEČJI ENOCELIČAR!

Odloči se, kaj boš...

Drugače pa... Dokler ne igraš v klanu, ne boš spoznal pravega čara te igre.
Zaraki Kenpachi.

ton72 ::

brez panike sam mal me je zanimal kake so vaše izkušnje:'( :P
me pa zanima ko sem posneu film u igri,kako lohk nardim avi al pa mpeg
thx:)

Kenpachi ::

Skup zlepiš slike z Virtual Dub ali pa z Vegasom
Zaraki Kenpachi.

@LOL ::

NAREDU SEM 545 KILS U 10 MINUTAH

Ja sure stari. Zihr de. Razen če je bilo 100 noobov ki se niti premikali niso pa še takrat jih ne bi mogu toliko šicnt. Pejt govort pravlice kam drugam.

Fora pri ETju na raznih serverjih je ta da se dobijo res lamerji ki sicer znajo igrati vendar se jim za team igro ne je*be in jim je važno samo koliko killsov bodo naredili:\ Ne vem no, medic je malo preveč vsemogočen. Potem pa včasih igraš an kakih serverjih ko je v vsakem teamu po 10 folka pa nobenega engineerja. Če količkaj obvladaš kakšnega dobrega razmerja kills/deaths z medicom ni problem narest.
Še enkrat: tistih 545 si morda mokro sanjal, pa še tam dvomim da je kaj takega mogoče.
Nasploh pa: kaj za vraga je imelo zadne čase dost serverjev tisti lamerski double jump vklopljen:|
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

ton72 ::

Ko sem uletu na server (server je za 50 folka, dovoljen je spawn kill, aimbot, u glaunem use (jst nimam aimbota))mi je en model potalu ene 10 hedšotou, sploh nisem vedu od kje(največ igram snajper)tko d sm šu pogledat med spectatorje in vidu da model lepo obvlada bota, naslednja mapa je bla batery sem uzel field ops in. Juhuhuhu(no če je že use dovoljen)in lohk ti pošlem sliko d vidš d je res, sem pa sam enkt igrou na tem serverju ker mislm d je ta zadeva z boti in spawnkili en kurc hehe
mam pa tud posnetek in če ne verjameš boš vidu... :P
by
drugač pa thx redarmy;)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Vesoljc ::

:\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Evil mind ::

Jst sm jih pa 1000 u eni minuti ubil samo sm posnetek ponesreči zbrisu.>:D :D

mchaber ::

>NAREDU SEM 545 KILS U 10 MINUTAH

to je 600sec recimo 1frag na sekundo. Če se bar za airstrike napolni v 10 sekundah, si jih ti vedno ubil 9-10.. To je res dober rezulatat. Men jih je na siolu(ko je še bil) v eni mapi(goldrush) uspelo naredit cca90 fragov ter 14 smrti!!!!1111>:D :\
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mchaber ()

iro ::

Kateri slo serverji so vrdedu ? Zakaj mi all seeing eye ne najde nobenega ?

Freezy ::

Ker nobenega ni. Včasih je bil Amis na katerem sem kar rad igral zdej pa samo na eft clan serverju.

ton72 ::

545 kills in 10 min.
klikn

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ton72 ()

ton72 ::

pa še ene par lepih
klik
klik
klik
klik
klik
mam pa teh slikc še kr neki,če ma kdo kako sliko bi pa rad pogledu
;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ton72 ()

Keyser Soze ::

Uf, bi moral prit na kakšen Kopfnuss še v cajtih, ko smo mi igrali.:D

Sam pomoje bi pol kar nehal igrat. Ker se ti tako al pa tako ne bi splačal. Saj veš... Skoz bi bil mrtev.>:D
OM, F, G!

ton72 ::

:)

Kenpachi ::

Še zmeraj obratuje Efterlyst (SWE), za *BiO* pa ne vem, ga nism vidu že nekej cajta (al pa ASE jebe situacijo). Če mi pokažeš sliko s 30 SMG (= thompson, mp40) killov v eni rundi, ti bom morda kaj verjel, da skoraj nekaj znaš ciljat. Drugače so te slike brezpredmetne.
Zaraki Kenpachi.

ton72 ::

največ igram sniper,sam, veš d je na wolfu tko d en brani en pa napada in kadr je kaka večja mapa pol sniper rox,če pa igram eng. zmer uzamem rifle.ne vem men strelanje s tistimi pršilci ne ustreza najbol :)
:)) klik

@LOL ::

ton72: pa ti res verjameš da si jih toliko pobil?:\ Včasih se Wolfu praktično zmeša pa pri kakem igralcu napačno računa statistiko. PA ne vem na kak način. Sam tut ko sem jaz špilav so meli eni kar konkretno statistiko pa so bli čisti noobi.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Keyser Soze ::

Tud jaz sem po večini igral snajperja.

Tako v velikih odprtih, kot v mali zaprtih mapah. Ima svoje prednosti in ko ga obvladaš si lahko prekleto dober. Je pa res, da imajo mediki precejšnjo prednost ker so skozi na adrenalinu. Đunkiji, nič drugega.

Pršilci so pa fajna zadeva, samo je treba spuščat kratke rafale direktno v bučo. Pa imaš uspeh zagotovljen.:D

Na začetku je zaje***, ker te vsi sesuvajo na polno. Ko se pa mal adaptiraš pa postane stvar kar zanimiva.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

@LOL ::

LOL Ton, še to: poglej si Accuracy pri statistiki 500+ killsov - malo narobe je bla izračunana tvoja statistika that's all - bug. Pa ne utrujaj več s pravljicami.:\ Upam da še vedno ne verjameš da si jih tok šicno ker teoretično NI mogoče niti
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Mavrik ()

ton72 ::

lol,glih zarad tega igram na enem serverju k se to ne dogaja,drugač sem ti pa že reku d mam filmčke posnete,sam jih morm u avi spremenit:( ,tko d verjem d ne nalagam kr neki:) 42 monsterkill>:D

Kenpachi ::

Prosim za kako slikco iz ET 2.60b etpro3.2.6, ime serverja in ip.
Zaraki Kenpachi.

ton72 ::

S frendi igramo verzijo 2. 55 na wallhala serverju(itq najdeš u igri)
dons zvečer prlet bo akcija:)
(vljudno vabljeni>:D )
igram pa pod en kurc, ker so me dol vrgl s ton72;(
admini so eni kekci in prec če jim ene par headou potalaš znaš letet(so bli prou alergični name:))
tko d sm nick spremenu zdy je pa bulš heh

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

BluPhenix ::

Acc. je čisto prav izračunan. Očitno je tip na veliko spawnkillal, saj ima največ killov z artillery.

Acc se računa koliko zadetkov je bilo glede na količino strelov. Če z enim arty ubiješ 5 ljudi je to 500% acc ...

Kar je bolj čudno je to, da je več kills kot pa hits. Navadno sta zadevi drugače proporcionirani. Je pa 10 ljudi na en arty še vedno precej, tako da si očitno imel res hudo srečo. Dej pripopaj movie, da to boljše vidimo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

ton72 ::

Na začetku špila nas je blo cc35 na serverju ,po 10 minutahse je cifra močno zmanjšala:D
morm film še nardit se glih prog, uleče dol:)

Roadkill ::

Hehe... sicer zdele nimam casa, se pa lahko okrof 5. januarja zmenimo na kakem serverju. Nisem igral že vsaj eno leto, ampak ti obljubim, da ne boš imel več kot 10killov na mapo.
Jaz izberem server. :)
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

pauk32 ::

A se da igrati to igro z joystickom?

Matek ::

Pa teoreticno bi se dalo :D . A vedno igras streljacine z joystickom?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
««
16 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179979 (4702) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451927 (25263) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215030 (8691) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753899 (3267) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378594 (5675) frenk

Več podobnih tem