» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
18 / 22
»»

Mr.Black ::

Ej kaj ti mas svoj server? '? Tisti ki ima naj mi javi!
Daj mi ip prosim pa se prej mi povej na keri verziji dela. Pa daj mi ce mas xfire naslov ali/in msn naslov. 8-O

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

gladiac ::

Zivjo!
Mene pa zanima ce se komu sanja kako ta stvar deluje na visti in ce deluje kaj je potrebno narediti?

Hvala

Kenpachi ::

Na Visti deluje, ampak občutno slabše, ker teče na OpenGL knjižnici. Večinoma se ti bo gibal framerate okoli 50-100.
Zaraki Kenpachi.

arti ::

Hi. Mene pa zanima kaj pomeni to:

cvar cl_maxpackets = 15

Ta napis ima nekaj v zvezi z punkbusterjem, ker me je punkbuster že nekajkrat klikn iz določenih serverjev. Zanima me, ali se da kaj narediti proti temu?

Ven me je vrgu samo na warmup serverjih, na drugih (npr. Gamesmajor new players) pa ne.

hdx ::

cl_maxpacket daj 100 pa bo vse ok

arti ::

Sem dal, hvala.

Toda to nastavitev mi ne shrani, saj me ob ponovnem zagonu WolfET zopet po par minutah vrže ven. Zato me zanima, kako shraniti te nastavitve, ki jih določim v conzoli, sam mi tudi automatic download ne shrani (moram vedni znova vključevati).

dejanslo ::

z notepadom poglej v etmain/autoexec.cfg, ali imaš tam vpisano cl_maxpackets 15. če imaš, 15 zamenjaj s 100, če pa tega sploh nimaš, pa vpiši cl_maxpackets 100
There`s More Than One Way To Do It

JutriPS3 ::

Thx za prej.

Imam še eno vprašanje!
Se tudi ostalim dogaja da se igra po recimo 1-2 mesečnem igranju nekako začne zatikati - tako da je težje igrati?
Ponovna inštalacija potem pomaga in deluje spet OK??
Kaj bi bilo kriv?

arti ::

Hvala. Zanima me še če je mogoče obdržati barvo svojega imena brez da bi jo določal vedno znova, ko prižgem igrico. Sem že probal z cl_defaultprofile in cl_profile, ampak ne pomaga. Ali je še kakšen drug ukaz za to?

Jakka ::

Saj barvo imena določiš tam kjer samo ime določiš, v nastavitvah igre. Meni se ni še nikoli zgodilo, da bi se razbarval. :D

Napišeš recimo ^1MojeIme, pa se bo izpisalo MojeIme rdeče barve. Namesto 1 uporabiš drugo številko in s tem drugo barvo.

arti ::

Imam to narejeno, toda vedno znova, ko prižgem igrico se moje ime razbarva. Sem tudi profile spreminjal, in mi je vedno kazalo Arti (tudi ko sem ga zbrisal in napisal nekaj drugega - vsaj kakor se spomnim).

Vesoljc ::

naredi si svoj cfg, kamor spises vse kar ti pase, potem pa ga pozeni z /exec my.cfg
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

arti ::

Kako to misliš cfg? Že imam autoexec.cfg, kjer imam že nekaj nastavitev, toda zanima me kateri ukaz bi trajno obdržal moje ime? V autoexec.cfg imam že napisano cl_defaultProfile in cl_profile, pri obeh je ime v barvi, toda kljub temu se mi ne shrani (oziroma se mi, saj če kliknem conzolo, in nato cl_ ter nato TAB, mi tam oboje kaže v barvah), toda ne shrani se mi tako da bi mi kazalo v barvah na serverjih.

Vesoljc ::

se name si zapisi notr
"name vesoljc"
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

arti ::

A sam "name arti (z znaki za barve vmes)" ali je treba še kakšen cl_name arti?

K sem probal sam "name arti (z barvami)" pa ni bilo nič drugega.

Ali moram zapisati z " "?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arti ()

Vesoljc ::

probi tkole
//////////////
// NAME TOGGLE
//////////////
// name toggle
set cmd_name01                                                       "name ^0ETPlayer;                   set nick vstr cmd_name02;"
set cmd_name02                                                       "name ^2vesoljc;                    set nick vstr cmd_name01;"
set cmd_name_toggle                                                  "vstr cmd_name02;"

// num keypad
unbind KP_INS
bind KP_INS                                                          "vstr cmd_name_toggle" 


zdej mas na tipko 0/INS (numericna tipkovnica) zvezano menjavo imena
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

hdx ::

al pa napisi: seta name ^1arti

arti ::

Sem napisal oboje toda nič ni delalo.

Vesoljc, a moram pri 0/INS izklopiti num lock ali je v vezavi z kakšno drugo tipko saj mi ne dela (kar si napisal sem shranil v autoexec.cfg).

Prav tako (shranil v autoexec.cfg) sem naredil pri hdx-ju, ampak mi isto ni delalo. Po mojem da bom od sedaj naprej kar ročno vedno znova pisal imena, saj to ni tako dolgo.


Zanima pa me še to, če kdo uporablja the all-seeing eye in če ga, ali ga je kupil? Jaz ga sedaj uporabljam že kakšen mesec (zastonjskega), in ravno včeraj ko sem ponovno kliknil 7-day-free-trial mi je zgleda da zbrisalo večino serverjev pod favorites. Zanima me, ali je bilo to zaradi free-trial?

xy! ::

A kdo ve na kerem serverju je dost slovencev, ker je redkost, da kakšnega kje srečaš.

arti ::

Jaz imam par slovenskih serverjev, toda so vsi prazni, le eden od njih je bil od časa do časa napolnjen z okoli 6imi igralci. Problem je to, da bi se jih moralo zbrati nekaj igralcev, da bi bil server vsaj deloma polen, k šele pol bi blo zabavn igrat.

A kdo kej igra na warmup serverjih?

hdx ::

http://hirntot.ruwen.org/
na tej povezavi imas ip-je do serverov, in je kar dost slovencev gor

arti ::

Kakšne povezave do serverjev? Jaz vidim samo na začetni strani 6 serverkev z imenskimi ip-ji. A ti mislš sam te serverji ali tudi vsi drugi, ki obstajajo?

Odresenik ::

prijavi se na http://et.splatterladder.com/ tm mas pol serverju kokr hočiš

Odresenik ::

Hm mal sm brau ta forum pa nism glih zasledil tega problema.
Kupu sm nov comp instaliru et-ja pa vse update, v bistvu mi vse lepo laufa ping je tm okol 50, sam vsake par sekund (okol 10) mam lag (pojave se ikonca na hud), tk da v fajtu ko mi to nrdi umrem. je zlo nadležno zna kdo pomagat TNX

STASI ::

Odresenik

registriran:
30.05.2007

Poslano: 30.05.2007 23:06:47 | popravi | zmolzi | polepšaj | odgovori | briši | odkleni
Pošlji zasebno sporočilo
Zanima me če mi lahk kdo pomaga, naložu sm visto 32bit, pa mi je ET začel štekat. Sm ga ponovno naložu pa ni nč bolš. Igrca dela skor normalno sam vsake 2s mi za kako desetinko zamrzne.

[To temo je zaklenil STASI dne 12.06.2007 ob 16:31:38.]
[To temo je ustvaril Odresenik dne 30.05.2007 ob 23:06:47.]
Dead_Eye

registriran:
05.01.2003

Poslano: 31.05.2007 10:57:16 | popravi | zmolzi | polepšaj | odgovori | briši
Pošlji zasebno sporočilo
Se mi zdi da je to "feature" Viste, ker je meni delalo podobno.

The one and only
Odresenik

registriran:
30.05.2007

Poslano: 31.05.2007 12:07:24 | popravi | zmolzi | polepšaj | odgovori | briši
Pošlji zasebno sporočilo
Pa se ni dal zrihtat?
Odresenik

registriran:
30.05.2007

Poslano: 31.05.2007 16:15:52 | popravi | zmolzi | polepšaj | odgovori | briši
Pošlji zasebno sporočilo
hm mal sm se špilu z nastavitvami, resetiru router, popravu povezavo prek viste pa instaliru video driverje od 3Dguru, Zdej pa laufa k švicarska ura
:)) :)) :))
Dead_Eye

registriran:
05.01.2003

Poslano: 01.06.2007 10:33:24 | popravi | zmolzi | polepšaj | odgovori | briši
Pošlji zasebno sporočilo
Sem samo testiral Visto na drugem disku - bo treba še malo počakat :)

The one and only
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Kenpachi ::

With all due respect... What the fuck?
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Matek ()

drola ::

Poskušam postaviti strežnik za to igro, pa vse dela razen rotacije map. Skripta je taka:
// WATCHDOG
// if for any reason (i.e. error) there is no map loaded, this will kick in and run the 
// specified command; so set it to re-exec your map rotation file.

set com_watchdog_cmd "vstr d_initial"


// MAP ROTATE 
// some map rotate cfg come with ET, such as campaigncycle.cfg, look in ETMAIN folder
// can just replace everything below with "exec campaigncycle.cfg" (without quotes), or
// can make & exec your own one instead if you like ~ put the same line in WATCHDOG section
// instead of "vstr d_initial".


set d1 "shuffle_teams; campaign cmpgn_northafrica; set nextmap vstr d2"
set d2 "map goldrush; set nextcampaign vstr d3"
set d3 "shuffle_teams; campaign cmpgn_centraleurope; set nextcampaign vstr d1"
set d4 "map railgun; set nextmap vstr d_initial"
set d5 "map northpole; set nextmap vstr d2"

set d_initial "set g_gametype 4 ; shuffle_teams; map stonehenge_koth ; set nextcampaign vstr d1"
vstr d_initial


Problem je v tem, da se po koncu mape stonehenge_koth ta še enkrat zažene, namesto, da bi šlo na kampanijo northafrica. Kaj je v skripti narobe?
https://drola.si

Blinder ::

Treba bi se dobit in ustvarit en fireteam, in da bi se povezali z ventrilotom... in pol preko mikrofona bi se pogovarjali... nekdo bi bil vodja in bi dajal ukaze... po moje organizirana skupina bi razturavala.
Po multiplayerju je to naslednja stopnja zabave/realizma.

kakor pravi basshunter... vi sitter i ventrilo och spelar dota...

Superboyy ::

se bols pa da si preberes kako se nardi klan

titan111 ::

Un edn ma pa same bote gor! 0:)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

titan111 ::

Ka lahka vstopim v kak clan? Ja-ne? :\

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

titan111 ::

:'( hi! Friendi ka mi lahk sam to povete ka do ve kak se nardi svoj server pa kje kje se to pogleda? Pa še to ve do za kak fajni server al pa clan? :O

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Matek ()

R33D3M33R ::

Prebrskaj to temo, je zagotovo že bilo kaj o tem napisano.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

cypher ::

Kje lahko dobim Wolfenstein ET za single player? Vse, kar sem našel, je bilo za multiplayer.
Superior

Vesoljc ::

Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Kenpachi ::

Single Player od ETja je Return To Castle Wolfenstein.
Zaraki Kenpachi.

BaRtMaN ::

Bolj 'duhovni' single player, tud RTCW ima svoj lastni multi player, ki je pa res nekoliko okrnjen WolfET.

bi0s ::

je že kaki slo klan? al pa naredite en sever, kjer se bi slovenci malo zbirali pa tako :]

Roadkill ::

... igra je stara 4 leta. Nihce vec je ne spila, razen parih freakov, ki pa ne bodo s tabo v klanu, ker so veliko predobri.

Kak nov spil si dobi.
Ü

Dead_Eye ::

Hmm, bi rekel da kar malo več kot 4 leta...
The one and only

Superboyy ::

ubistvu jo dost slovencev spila na public serverjih

Armandoboy ::

Lep pozdrav vsem skupaj!

Že 1 leto igram ET od včeraj pa se mi je pokazalo nekaj kar se mi nenehnu prikazuje in nevem kaj je ko hočem iti na server se mi pokaže Hardwareban in neke številke in nevem zakaj to in kaj to pomeni na kateri koli server se konektam mi to napiše pa nevem kako da to odpravim naj mi kdo pomaga če ve kako da to odpravim.

Vesoljc ::

aja, a hardware ban ti je dal pb?
afaik moras zamenat disk in mrezno.

pa probi spilat BREZ cheatov...

fakin citorji
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

]Fusion[ ::

jah če si uporabljal cheate si si sam kriv in CVRI V PEKLU!!! Če pa eden od recimo 1G primerov, ki so po krivici obsojeni pa se pritoži na PB.

LP :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Armandoboy ::

Nisem uporabljal cheatov
Kako se lahko pritožim na PB?

Armandoboy ::

Pa še nekaj me zanima kako bi lahko spremenil tam v meniju mi piše po Francozko šel sem na en Francozki server zdaj mi pa piše vse po francozko kako bi to lahko spremenil v Angleščino?

Armandoboy ::

Kje bi lahko dobil minimajzer za et ETMINI?
Naj mi kdo napiše link prosim!

Armandoboy ::

A kdo sploh še igra ta et nej se javi če kdo še igra???

Armandoboy ::

Pomojem da bolj malo večina je obupala:D

Armandoboy ::

Kaj pa JakaZC pa Kekec pa teli k so bli prej v TWK klanu a je še kdo živ od telih???


A KDO VE????
««
18 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11710000 (4723) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451938 (25274) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215064 (8725) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753915 (3283) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378618 (5699) frenk

Več podobnih tem