» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
6 / 22
»»

Tody ::

kaj to pomeni da nima zadsti uploada ? Kako je to mogoče da ISP nima zadosti uploada ?????

Deathlike M Tito ::

Če je server u k.. zakaj majo le zelo zelo redki visok ping????
Pa se 5 igr gor isrtocasno laufa >:D in opazam da majo tudi tuji pinge manj k 60. Pa ne sam na ETju.
Kar se tice stekanja, meni ni nikol stekalu na proteusu in niti na slo-lanu. Tako da so problemi lahko drugje.

Ja Pj s takimi je ful problem spilat ker itak izvajajo matrix muve. Npr za tipotm laufam in ga vidm po insertih kako predkakuje, in ko strelam kakega in ga enostavno ne morem ubit, tipo nato izgine in se pojavi kake 10 metru proc in me strela :D Tako da mi z dobro povezavo nimamo kaj dosti prednosti kokr morijo ti k majo 56kb modeme.
Je prsu prjatu do mene k mam kabl z 1mb linijo on je meu pac tistkrt doma 56kb . No in je vidu kako je igrt proti takimi s slabso povezavo oz. visokim pingom. In pol mi ni vec tezu da mam prednost da ga vidm pusot:D
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Haha... pravkar se vračam s Proteusa, kjer sem igral proti Todyju in Marshalu Titu. Sweet je blo na railgunu.

Pj ::

Ok hvala...ker jaz imam navadem modem sem pa do zdaj igral pri kolegu in čeprav drugače razturama igre (dirkanje pa strategije) tudi prek neta proti real igralcem pri wolfu pa včasih nimama šans...komaj kake 4 značke dobima...ponavadi ubijama samo še kake večje noobe kot sma mi2...in skoz menjujema classe od igralcev...če pri goldrush branima pol proti koncu vzamema soldierja pa uno mobile mitraljezko pa se uležema v sobi z zlatom k mizi pa strelama vse pred sabo...pri fueldumpu grema kot covert opa z sniperko na tisti hribček pa streljama dol...vglavnem skoz menjujema classe in nikol ne naberema činov...sploh pa sem jaz bolj defenziven tio in se včasih v bojih 1 na 1 sploh ne znajdem...zaj ko bom pa računalnik nadgradil pa bom tudi jaz prišel pogledat in malo kvarit igro drugim...ampak deathlike vrjemi da tudi jaz nebom imel lahkega dela saj tudi jaz nebom videl vas ;)

Tody ::

Jah včasih je ful čuden ti modela strelaš v hrbet pa ga tud zadaneš se tipo obrne okol pa izstreli samo dva strela in si mrtu mislim...

kihc ::

Glede serverjev:

- Studio Proteus meni dela zelo dobro nikoli nimam pinga nad 40 in tudi laga skoraj da ni.

- Mi pa zelo jebe slo-lan party (obcasno), server je ze velikokrat zabilo in je zmetalo dol vse igralce razn keksne izjeme in tudi potem ko sem iskal server na ASE je kazalo ping 9999 in se ni dalo conectati nanj. Je pa res da sedaj tega zadnjih 14 dni ne dela vec.

mare87 ::

Alo folk ve kdo, kdo je Edvard Kardel, prej je bil na Amisu.. Ta človek sekaa al ma pa cheat??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare87 ()

TBit ::

@ mare87
Nobenga cheata nima.

Tody ::

Edo je že neki časa mrtu a ni ?? >:D :D

Roadkill ::

Pj, to da ne nabiraš činov je slabo, sej si tako veliko manj učinkovit.
Na to, da boš čez nekaj časa medic se je dobr prej pripravt in dobit 2 čina (da dobiš 'Improved resources'), za Field Opsa je dobr met en čin, da maš 'Improved resources' al pa dva da maš 'Improved signals' (lohka več air strikov mečeš)...
Torej če pri railgunu vidš, da nimate pogojev, da nardite vzameš mal FOja, da se pripraviš na Fuel Dump, kjer je FO na začetku nakoristnejša enota.. in podobno.

Jest sm zdej zamenju grafo in je igra veliko bolj igralna zdej, a se trenutno še lovim glede aima... včasih mi gre odlično, učas pa človeka k pr men stoji sploh ne morm zadet :)

Se vidmo na Proteusu.. :)

Deathlike M Tito ::

pa ne mi od cheatu tezit k folk sam rastura ker od tega zivi :D
pac znajo in to je to
za bastarde k cheatjo poskrbi vec al mjn punkbaster

men je en tujc tezu da cheatam ker kao da se respawnm kjer cm. Respaunu sm se na levi strani plaze in drugi so se pac na desni strani in to ga je ocitno motilo sevede sm tud snajpu in jih klatu k hruske (tudi to je lahko biu uzrok nezadovoljstva) No in je votau kick me in pol je vidu d ne gre me je zceu zmerjat ko mi je tipo sou prou n jetra sam samo napisau v konzoli kick in ni ga bilo vec >:D
do what i say not what ive done!

Tody ::

ej za katerim likom dobiš največ XP ? Ker ponavadi igram inžinerja pa poskušam pač narest kar od mene zahteva naloga in me v procesu velikokrat ubijejo če niso lih same lame in z mojo puško nimam kej proti vojakovi ):

BaRtMaN ::

Jaz igram ali medica ali pa covert opsa.

kihc ::

@Tody: Nikjer ni pravila pri kom bos dobil najvec xp-ja. Recimo ce je uredu fight pol ima medic zlo velik dela:D, in si prisluzi tudi veliko xp-ja. Pac to je odvisno.

Sploh pa je najbolje dobivat xp z fragi in pa ce si recimo enzinir ne recimo kar na vrat na nos skocit nekaj gradit, prej poglej ce ni kaksnih ljudov okrog tebe in jih popucaj ker tako al tako bos crknu.

Aja pa enzinir ima lahko prav tako Thompson/MP40 ker tista puska je bol en shit (granate so dobre za kaksno luknjo posicat, pa se lepo se odbivajo) :D

Se nekaj glede poklicev, vsaj je za nakaj - medic se lahko sam zdravi, ima vec HP-ja, enzinir ima najvec granat...ird. Aja sam najvec uporabljam medica, oz. enzija, no kdaj tudi cvopa, field opa zelo poredko, navadnega vojaka pa samo ko panzam :D

Roadkill ::

Jest sm inžinir samo zato, ker ima tolk granat. :)
Ljubim granate... trenutno imam rekord 28 killov z granatami v enem goldrushu, a ga nameravam izboljšat :)

Itak pa menjam poklice zarad sob... v 3map campain sem pri evropski najprej (radarparts) inžinir in nato medic, potem v railgunu medic ali FO (odvisno kako sta tadva poklica zastopana v teamu), potem pa v fueldumpu na začetku FO, potem CVO in ponavadi na koncu inžinir.

Pri afriški pa inžinir v oasis, na začetku CVO v battery in na koncu inžinir, v goldrushu pa inžinir, ko pa zbiejjo banko pa medic...

Nekako tako, seveda variira glede na trenutne okoliščine..

MadMicka ::

če smo že pri rekordih, jaz mam v 3 mapah 1178 xp, pa čin v tem cajtu enga nad colonel..., večkrat sm pa mel že čez 1000 xp v treh mapah :) .... z medicem...
...čeprov približn isto dobr lahko nardim z coveropsom (odvisno od map), obvladam pa tud inžinirja, ostalo pa ne znam...

Tody ::

Madmicka ti itak razturaš zadevo če si ti gor tm med podrobnimi rezlultati sam tvoj nick razn tm got no frends :D

]Fusion[ ::

Js sn najveckrat enzinir al pa medic, ostalo se mam namen sprobat, ampak ne v bliznji prihodnosti, ker mi zaj prav pase. Aja po potrebi sn tudi FieldOps.

Zanimalo pa bi me se kje vi v posameznih mapah postavljate mine? Zanimajo me manj ocitne lokaceje, tak da ne v stilu: ob zidu na oasisi mapi.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Roadkill ::

Če ti kdaj napiše ']Fusion[ failed to spot VonRoadkill's landmine' si zapomn lokacijo ;)
Meni se zdi že kar smešno kako so nekateri prepričani, da naslednič ne bo mine tam, kjer jih je pred 30sek ubila. :))

Tako potem dobiš 5× istega tipa na isti mini na istem mestu :)
Z niman mam pa rekord 42 killsov v fueldumpu. Najbolš je takrat, ko zbijejo vrata in se začnejo spawnat tm v uni jami... takrat je mojih 30 sekund, ko popoka vseh 10 min :))

Pj ::

joj fantje vidim da razturate...
...a mi lahko date kak nasvet glede fightov one on one torej en na enga...kako se gibljete oziroma skačete...jaz sem probal že vse torej bit pr miri in strafat plus šprintat in skakat ampak sem pol sam manj zadel kot enemy in sem bil mrtev :D:\ mi proporočate enih 50 ur treniranja cilanja?...

Roadkill ::

Točno tko, pa trudit se morš, da ga vsaj enkrat zadaneš v glavo, kar mu vzame skoraj 50HP.
Pa fora je v tem, da spreminjaš smer, paziš, da ne streljaš, ko ga nimaš na muhi, saj bo tako njemu prej zmanjkalo metkov in ko relouda maš šanso da ga fentaš...
Pa nikol ne hodit okrog z tremi metki v gunu... vedno reload knof prtisnt, ko ni 30metkov v gunu..

Deathlike M Tito ::

Am jst sm se navadu use na UTju sploh ko dobim snajp >:D (na enki nikakor ne 2003).
Uzames snajper al pa shok rajfla in se sam z njimi sekas po mapi in med merjenjem nikakor ne stat pri miru. Gibanje je obvezno!!!! levo, desno, naprej, nazaj in umes skakanje. Ce se misls urit z boti si daj usak drugi dan visjo tezavnost botou. Ko bos rasturau bote na godlajk usaj za 10 fragu pomen da si prprauln in se gres preizkusit na net proti folku k zivi od tega. Ce te tam nabijejo za vec fragou nc bat pac folk rastura in jih mal preucuj kako se gibljejo in to. Tku sm se jst navadu. Matr morm se jst jt se kej potrenjrt to ena na ena k sm cist zarjaveu :8)

Kar se tice postvljanja min je pa stvar in skriunost samega igrauca :P
do what i say not what ive done!

Piston ::

Deathlike, pol si ti po duši bolj camper >:D
god i hate those
Kawaaabangaaa

Deathlike M Tito ::

Pr ETju snajpam sam v mapi plaza in ucasih fuel dumpu>:D
Pr UTju pa nimas ki kampjrt ampak sam tekat in skakat in v tem casu delat headshote s snajperjem sevede :P 8-)

Praviloma snajper ne sme kampirat to se naucis v BF 1942 :D.
Drgac pa obozujem snajpanje in ga tudi igram v mohaa na nasem serverju studiproteus kjer je v igri samo snajp rajfl>:D in spet tu ni kampinga :P MOVE!!!!
do what i say not what ive done!

Tody ::

Hmm men je ta snajpa čudna jest nč ne zadanem a je kak postopek al kej ? od 10 sem zadel samo enega modela mislim do i suck or what?:D

Roadkill ::

Jest sm meu učer v eni rundi 10ih metkov 7 killsov.. :)
Sam je bla bl sreča k ne... ponavad mam eme 3-5, pa še to sam, če si dobr postavlen pa te noben ne mot :)
Men je snipanje od nekdaj blo kul, pa čeprov je to kamperanje :P
Itak snajpam sam v battery pa fueldump... na obeh straneh.

MrX ::

če snajpaš morš met malo pinga. ne morš snajpat če maš ping 100. idealno je 0-40 :D

Tody ::

eh jest se lepo uležem noben me ne mot dobim na muho mudela ustrelim puško odfuka nevem kam ampak noben ne umre:D

BaRtMaN ::

Ga moraš dvakrat posnajpat. Al pa dober šus v glavo (in ne v čelado).

wind ::

Pj ::

Roadkill a se spomniš enga ko je mel nick Francek?
:))) tisto sma mi2 z kolegom špilala in parkrat sem te v glavo vstrelo pa tud fental sem te z snajperco pr seawall battery. Pa ti si tudi mene snajpal nazaj iz baze axisov :)))
v soboto prejšni teden :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pj ()

Roadkill ::

Ja enga francka se spomnem, a si biu ti un k mi je dost problemov naredu... na vaši strani sta bla vsaj 2 sniperja, če ne clo trije... ste velke probleme povzročal. :)

Sicer pa... a je kdo sprobal tanov patch? Ker če si ga inštaleram ne bom mogu špilat na neUpdejtanih serverjih menda, tko da še ne nameravam sprobat.
Kakšne so sploh novosti?

(aja rekord killov z granatami sm si dvignu na 35 - Proteus: Gold Rush) ;)

BaRtMaN ::

Roadkill -- tud midva sva se že snajpala direkt na istem mestu. :)

1.02 Fixes:

Weapon fixes include moving Land Mines and Adrenaline needles to separate weapon banks. Made switching to a weapon after dropping dynamite/satchel/landmines easier. Also added ability for Covert Ops/Engineer to pick up weapons from the opposing team of the same class. Fixed some issues with Air Strike detonation. Fixed XP not being given (and stats being kept) for kills with akimbo pistols.

Server side fixes include private slots not working when the server is password-protected, added cvar (g_disableComplaints) to disable complaint system for certain type of kills, 1 = mines,
2 = airstrike/ffe, 4 = mortar (add together for multiple types). Made it so, for the cvars that require it, any changes to public/competition settings will now do a map restart. Added a temporary banning system for when players are kicked by vote or from complaints (defaults to 5 mins).

Client side additions include the ability to show smaller popup messages (such as death messages) with cvar (cg_drawSmallPopupIcons). Made it easier to give health and ammo to players closer to you (instead of giving it to yourself by accident). Fixed vid_restarts causing players to be thrown into limbo on pure servers. Fixed changing game modes causing entities (mounted MG's) to be spawned incorrectly. Fixed some votes not displaying properly. Sped up fog rendering code and many other behind-the-scenes fixes!

Mavrik ::

Glih sem se vrno z igranja in še vedno ne razumem kako lahko je lahko kdo tak glup da ti gre prek mine in ti potem da Complaint. Al pa ko me je en teamkillal ker sem mu kao "stal pred daljnogledom"... grrr. Včasih mi je prav žal da mam complaints izklopljen.

Drugače pa ni boljšega od medica. Zanimivo kako lahko en sam medic, ki oživi 3 al 4 ljudi branilcem uniči dan >:D

Se vidimo na Proteusu :D
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

wind ::

Mavrik: lahko pa nisi dobro min postavil :)

pingec ::

ej zakaj men zadne case najde sam amis pa proteusa pa slolan pa siola ne najde???
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Roadkill ::

Update si morš inštalerat...

pingec ::

zdej ko to berem ga ravnokar DL-jam :))
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

mare87 ::

Meni sploh ni všeč ta 1.02 popravek, ker ne moreš igrat na 1.01 serverjih,..

Deathlike M Tito ::

ja naturlih d ne mors igrt ce se pa spremeni registr in se kej zdravn.
Sam ta patch je pa res u k...;(( ful je bugy v statistiki.
primera -1) ubijam folk in ubijam na koncu mape mi npise kills 4 , wtf?! 2) tipo je ziu in veselo teka po mapi ko pogledas v rezultate ma zdraven imena smrt ( pomeni da je mrtu ) pa ni noben cops preoblecn vanjga. wtf?!
mislm d so s tem patchom bol pokvarli kut kej poprauli.;(( ;((
do what i say not what ive done!

Roadkill ::

Jup res ima velik bugov...
Recimo velikrat jamre folk, da jim (auto)reload ne dela, in da morajo Use key prtiskat, da poberejo metke ali first aid.
Potem men je parkrat ostala granata v roki (jo ni hotel odvržt), kar se mi prej ni nikoli zgodilo...

pingec ::

ok sm si dal tisti 1.02 popravek in mi je tri dni vs lepo delalo potem pa kar enkrat zazenem in od takrat ko fdam play online se mi ne izpise noben server tud ce dam refresh

kasen predlog?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingec ()

mich ::

mam isti problem kot king, kar naenkrat, brez vseh posegov, mi ne najde nobenega serverja.Vse ostalo dela OK.;((

MadMicka ::

http://www.udpsoft.com/eye2/index.html

dol si dejta The All-Seeing Eye ...

sploh ne vem, kako vam pade na pamet, da iščete serverje preko gejma..

]Fusion[ ::

Kaj pa je tak narobe ce prek igre isces servere? Meni vse lepo dela. Mogoce jih res malo dolgo isce, ampak ni panike.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]Fusion[ ()

Deathlike M Tito ::

Eh dejte si gor all seeing eye. Zadeva ti prihrani na cajtu pri konektanju v igro. ko ti zazene igro ne vidis nic uvodnih filmckou in podobnega gre direkt na konektanje na server. Vids use podatke serverja in kok ma kak igralec xpja. Pa se ce si admin al pa da mas kak prajvet port, das server options npiseses pass in usakic ko se ti konekta ti ga upise brez d bi ti odpirau kozolo in upisvau rcon password al pa sam password, use se med zagonom igre upise v konzolo, plus to da lahko kikas in banas prek tega progija.
Updejte vam sam najde za usak spil k ga mas gor k se ga igra prek neta.
In funkcij je jos pa se, ce se to povem lahko isces po nicku frende po serverjih.:P

Tako to je le nekaj funkcij tega progija. Zelo priporocljiva zadeva in manj tecna kot game spy >:D

PS
sam ta patc za et je pa res porazn ;((
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

mich ::

Ja vsak ma svoje navade, men danes spet vse normaldo dela.zgleda da je blo včeraj problem v nečem drugem....................:D
Me pa vseeno zanima v čem je fora, da kr naenkrat ni nobenga serverja???

wind ::

včeraj je padel server ki vam pokaže listo serverjev, zato ni delovalo.

pingec ::

ja zdej ko to pisem se vedno ne deal ne vem pa kaj je blo vmes pa vsevidevajoče oko mi ne dela ce dam na wolfeinstein in refresh mi louda 3 minute pol pa jih je 30 wtf?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

]Fusion[ ::

Hmm mogoce bom sprobal ko bom mel cajt. Zaenkrat pa mi je dovolj in game opcija.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick
««
6 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11710000 (4723) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451938 (25274) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215064 (8725) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753915 (3283) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378618 (5699) frenk

Več podobnih tem