» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
5 / 22
»»

swar ::

Ja meni tud srota po disku prvih 10 do 20min igre in to mi je ze RTCW delal,potem pa neha in deluje BP,drugace pa meni ET pozre okol 320mb rama,ce bi ga mel vec kot 512 se upam it stavit da bi mi ga se vec pozrl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: swar ()

Double_J ::

Jz bi kake dobre nove mape...:\
Dve šivanki...

BaRtMaN ::

Ja, to tudi mene zanima, kje bi se dobilo nove mape. Včasih grem na server, pa mi začne s 7 kiB/s prenašat 9 MiB velik rhine2.pk3 (Slo-Lanparty), ki ga sedaj že imam, ampak na server listi vidim polno imen map, za katere prvič slišim.

Depredize ::

Vi ste neumni. Kaj to spilate no, to je zanc, pejte rajs CS spilat, dost vec mamo slo serverjev, pa se vse skp je na visjem nivoju, da ne omenjam da je bol zabeven k RTCW:ET.

TBit ::

Jah pomoje so največje budale tisti k spilajo CS. A si zdej zadovoln.

MadMicka ::

Bartman, na Elte et server (Italija), lahko dol vlečeš na full. Sej teh serverjev je še več, poglej mal po All Seeing Eye. Drugač pa, če gres sam na Slo lan party, izklop v options možnost za download missing files..

Deathlike M Tito ::

Depredize CS je totalna beda. ET rula!!!>:D
do what i say not what ive done!

]Fusion[ ::

Ena velika prednost ET pred CS :ZASTONJ JE!! :D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

NoUse4AName ::

Pa da ne govorimo o razsirjenosti cheatanja v CS v primerjavi s ET..

Depredize ::

Prednost? Ko sem jes nazadnje pogledu je bil CS tud zastonj. Razen ce se je kej zdej spremenil. Edina razlika je da si mors pr CS-ju lastit Half-Life, ki oa mimogrede stane bore 3 cuke. Pa tudi to je kar se mene tice prednost, saj zato igre ne igrajo tisti ki imajo le zeljo pa zafrkanciji in najedanju drugim ljudem. Pa govorite, da je CS beden, pa ste ga ze spilal mogoce, ce ste ga kok casa? 5 min verjtern, pol ste pa dol sli ker je bla prehuda konkurenca hehe.

Deathlike M Tito ::

CS sm neki casa igrou in ga poskusu uzljubit in enostauno ni slo. Enostavno mi je bla igralnost poden. Sploh se mi pa ni dalo cakat da se najdeta nasprotna igrauca (2 sta sam se ostala) k sta se setala in usakic zgresila nkonc sta pa cakla en druzga.) ;((

PS
ce ze misls se kej guvort prek ET si odpri drugi topik :D
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

]Fusion[ ::

Depredize: V bistvu je CS zastonj, samoce hoces prek neta spilat pac rabis originaln HL oz cd key, ki pa ni zastonj. Tak da vseeno ce hoces v CS prav uzivat ni zastonj. Pa jaz nimam nic proti CS je super spil, ki ga rad igram (na LAN partyjih :D )
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

MrX ::

a bi bil kdo tok prijazen pa pojasnil kako se naredi speed jump in strafe jump. prosm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()

Matek ::

Ja, tudi mene to zanima. Ker vidim, da vsi skakljajo okrog, pa se jim tisti bar ne prazni, meni se pa.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

NoUse4AName ::

idi v etmain direktorij in zbrisi etconfig.cfg.

Drugace pa glede skakanja, dvomim da obstaja kaksen nacin da ne porabljas stamine. Ce pa hocete dlje skakat skacite po hribu navzdol. Za daljsi skok se drzi sprint button.
Strafe jumpanja v ET ni, to je samo v quake-ih.

]Fusion[ ::

Ce sn bral po forumih da na fueldump lahko z strafejump skocis prek zida.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

MrX ::

jaoooooooooooo. itak da obstaja strafe jump! drgač pa odklikajte SEM, kjer se največ piše o ET sceni. sej zdej že vem kombinacijo, sam mi še ni ratal:(

ahac ::

Tukaj je pa map pack za SLP server
+ zdaj je nekaj novih map gor, k še niso v packu in na pagu.. bodo pa kmalu..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kihc ::

NoUse4AName: če zbrišem ta file - kaj sem na boljšem?

kihc ::

Se nekaj sem pozabu;

Kako se vkljuci tisto da ti pri strani piše koliko fps-jev imaš? Sem pravkar gledav ene funny stuff slike na slo-compu, pa sem vidu da ima edn to uštimano.

/edit: lol, sm to napisav preden sm spodn post prebrav, ni treba že vem 0:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

Deathlike M Tito ::

cg_drawFPS 1 pa vids steuc
do what i say not what ive done!

RatRap ::

Zdravo,
ne vem če ste o tem že kaj povedali - mene pa zanima, kako kreirati barvno ime znotraj igre...je potrebno kakšno orodje?
lp in hvala

MrX ::

nobeno orodje ne rabiš

probi napisat v un okvirček k maš nick tole:
^4R^6a^2t^9R^1a^3p

namesto številk daš lohk tud črke in za vsako je druga barva. važno je sam da je ^ spredi;)

MATiCEK ::

To smo se pri Quake 3 naučili pisat barva imena :)

Deathlike M Tito ::

dau sm jo ze na slo-lan sam sm si mislu d jo morm dt se tle:D
to se mi je zgodilu potem ko mi je spil zasteku
THE ET IS NOT WHAT WE SEE>:D

do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

]Fusion[ ::

Kul. Mogoce je vdelana propaganda>:D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

kihc ::

Hehe, zgleda kot ZlobnaKoda(tm).

Nekje sem bral, da so Wolfenstein igre v Nemčiji prepovedane.

Tody ::

Niso prepovedane sam so pa pod posebnimi pogoji :D

ginekolog ::

Zgleda, da je še amis server sedaj postal priljubljen. Včeraj nas je bilo kar 28 gor- mesarija d.d. 8-O

Jaz sem ginekolog drugače ;)
Divers do it deeper.

Matek ::

Mja, to da so zvečali limit meni ni prav nič všeč, ker se mi zdi, da je 16 ljudi - 8 na 8 ravno pravo število. Sicer sem pa SPQR-Matecopius. Pa saj že veste >:D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MrX ::

ja, in od tega je bilo 20 n00bov gor8-O ;(

ginekolog ::

ja to pa res.. en pehar nubow :)

Meni je najbolje na studio proteus... tam so dobri igralci.
Divers do it deeper.

]Fusion[ ::

Zadnje case pogresam amis server. Drugac pa je 28 ljudi res prevec.

Ajd!
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

kihc ::

Lol , ja tisto je blo res hudo. Je edn od nemcev vrgu support fire jih je tolk spucalo da je pomojem v prvem strelu Major postal>:D

hAnK_17 ::

tipi povejte kaj pametnega!?
npr. kdo je CAR aja se to vemo da sm jst;)
lol

LP

kihc ::

Povem ti to, da je on nova mapa z mostom (Rhine Bridge) fulla dobra za skaknje v vodo na glavo :D .
Splezaš čisto na vrh strehe, po možnosti še na en nadstrešek in potem samo FLAAAY >:D

RatRap ::

Lep pozdrav, mene zanima če imate še mogoče še kakšno prosto mesto v kakšnem klanu , mislim da sem kar povprečen igralec ki je iz dneva v dan boljši in igro zelo obožujem, zato bi bil zelo hvaležen če bi me ogoče sprejeli v kakšen klan, moj email : Slo_BorutB@hotmail.com
lep pozdrav :)

Matek ::

RatRap: klik
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Mamaplata ::

Pozdravljeni!

Zanima me kako točno nastaviš števec FPS , ker sem že poizkušal vse variante:pisal v konzolo in v cfg file , ampak se nič ne zgodi.
Torej kam in kako to napisat.
Pa še to : Včasih se mi dogaja da ne morem pošiljat govornih sporočil ,potem moram igro še enkrat zagnat.Pa včasih se mi dogaja da kr ne morm (koj ko pridem iz spawna ) skočit ali strelat
Torej igra ima očitno res kar veliko bug-ov
Drugače pa igra rula.

Matek ::

V konzolo moraš vpisat /cg_drawfps 1 (ko začneš tipkat se ti pojavi ena pikca, tisto zbriši pa pol piši komande), če hočeš met fps števec.

Drugače pa, špil ma buge, sam teh, ki jih ti omenjaš, ne poznam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Deathlike M Tito ::

Mamaplata: reinstal , pa poglej ce ti grafo podpira spil.
do what i say not what ive done!

Mamaplata ::

Hvala za ta podatek namreč nism vedu ,da morš / vtipkat pred vsakmu ukazom :).Zdej FPS dela, samo še tiste buge morm popravit.
Drugače pa sem - HUNTER >:D

Matek ::

Mja, tebe sm pa vidu parkrat.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kihc ::

Enako - nazadnje pred par urami>:D

Mamaplata ::

Ja lepo , da se vidimo takole ,če že ne drugače in se malo postrelamo :)
Zanima pa me kakšen sem videti v akciji na vaših monitorjih?>:D

Roadkill ::

No jest sm pa VonRoadkill, če se kdaj srečamo. Igram pa predvsem na Proteusu.
Jutr zjutri dobim GF ti4200 128, tko da bomo pol lahko šele govoril o igri (zdej mam gf 2 mx 400), ker zdej mam pri radarju povprečno 10fps :)

Aja, a je kdo od vas tle tipo s provokativnim nickom AimBot (v0,4)? Originaln nick, sam ta člouk res tolk zadane, da mu na konc polovica folka ne vrjame več, da je nick sam zajebancija. :)

edit:
Tkole pa zgleda k se moji grafični začne trgat:
KLIK
Pa velikrat je kak človk brez tekstire, kar zgleda ful zabavno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Deathlike M Tito ::

Deathlike = Marshal Tito >:D >:D

pa ne ga srat po proteusu !!!!!:D
do what i say not what ive done!

Pj ::

A ima mogoče kdo od vas izkušnje z modemskimi (56kb) uporabniki :))) torej kakšen ping imajo pa če jih je težje zadet ker jih ne vidiš al so lahke tarče ker odni tebe vidijo z zamikom :) oziroma če se sploh da igrat to z navadnim modemom...

Tody ::

hmm jest mam ADSL 1024 pa mam na proteusu ko je kaka akcija 250 pinga in je skoraj neigralno :(

MadMicka ::

Tody, ni problem na proteusu v akciji in pingu, problem je v tem, da je server v kurcu....

Na žalost delajo serverji v npr. v Nemčiji bistveno bolj k pr nas....
««
5 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179996 (4719) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451938 (25274) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215063 (8724) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753911 (3279) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378618 (5699) frenk

Več podobnih tem