» »

mp3 - pokvarjen avdio vhod

mp3 - pokvarjen avdio vhod

awy ::

Živjo,

imam mp3, ki sicer dobro dela in ga ne bi rada vrgla med staro šaro. Problem pa je, da se je avdio vhod pokvaril - običajno deluje le ena slušalka (razen če vrtim kabel in ujamem nek ustrezen kot, pod katerim delujeta obe). Preverjeno z različnimi seti slušalk. A se mi to splača dat popravit. In če, kam (LJ)?

ST-777 ::

awy je izjavil:

... A se mi to splača dat popravit.
Popravilo na servisu bi zelo verjetno stalo več kot nov mp3 predvajalnik. Za nov mobilni predplačniški telefon, ki predvaja mp3 sem dal pri mobilnem operaterju cca 20 €, ima dober zvok, poleg tega ima večji ekran in bolj zmogljivo baterijo kot predvajalniki, ki so namenjeni le predvajanju mp3 zvoka in stanejo enako.

Na tvojem mestu bi odprl mp3 predvajalnik in ukrivil kontakte, ki objamejo banano slušalke, če to ne bi delovalo, bi kupil mobilni telefon ali uporabil za predvajanje glasbe kakšnega rabljenega.

Excavator ::

Imam enak problem ampak na front panelu od pc-ja. Sploh ne zazna slušalk, bi poskusil isto?

FX6300B ::

lahko probaš isto drugače se da pa samo konektor zamenjat, samo ponavadi ne dobiš takega ki ti bo lepo pasal v ohišje naprave
May the force be with you!

radmannsdorf ::

Haha, jaz tudi enak problem na tem PC ohišju.

awy, jaz bi nesel popravit lokalnemu tv-audio serviserju, bo sigurno ceneje od uradnega servisa. lahko pa probaš najdit isti player na ebay ali bolhi, mogoče je to še najcenejša varianta.

FX6300B ::

uradni servis itak da odpade ker bi ti računal 2x več kot je naprava vredna 8-O
May the force be with you!

Excavator ::

Jaz imam na NZXT Lexa S..

[D]emon ::

Vprasanje, ce ni zjeban sam kabel od slusalk. Najprej poskusi z drugimi slusalkami. In btw, gre za avdio *izhod*.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

FX6300B ::

je povedala da da je preverjeno z drugimi slušalkami

sicer pa @awy vsak ki se vsaj malenkostno spozna na elektroniko, ti bo lahko če nedrugega ven vzel konektor in direktno na žice notri pricinil kabel od skušalk (potem so slušalke fiksne, in jih nemoreš več uporabit drugje) in zalepil, tako da bi zgledalo kot da je kabel iz naprave, pač brez vmesnega konektorja
May the force be with you!

Excavator ::

Sem odspajkal tisti konektor, zdaj moram najti nekje novega..grem v nabavo po Mariboru, ve kdo kje bi kaj takega dobil?

FX6300B ::

v ljubljani ima HTE sigurno
May the force be with you!

Excavator ::

Excavator je izjavil:

Sem odspajkal tisti konektor, zdaj moram najti nekje novega..grem v nabavo po Mariboru, ve kdo kje bi kaj takega dobil?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bo iPhone res brez 3,5-mm stereo priključka in kaj to pomeni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
16147874 (41085) matobeli
»

Avtoradio in USB kluček

Oddelek: Zvok in slika
145259 (4980) Infinity
»

mp3 predvajalnik z najboljsim zvokom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
243068 (2544) awy
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175620 (31318) M.B.
»

Kompakten in trpežen mp3 predvajalnik do 150€

Oddelek: Kaj kupiti
111445 (1274) 5er-->

Več podobnih tem